COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

TRÉNINK NA VÝSTAVU S COTON DE TULÉAR PRAHA, 17. 2. 2018

Na sobotu 17. 2. 2018 připravil Klub Coton de Tuléar tzv. výstavu nanečisto aneb trénink na výstavu Coton de Tuléar. Uskuteční se v kynologické hale Bouda, která se nachází v Praze 5 ve Zbraslavi.

Začátek této akce je v 09:00. Účastníky bude trénovat česká mezinárodní rozhodčí paní Michaela Čermáková. Zúčastnit se můžete jak se svým cotonkem, tak i samostatně pouze jako divák. V obou případech je třeba se do 5. 2. přihlásit na adrese predseda@klubcoton.cz. Počet míst je omezen a proto organizátor doporučuje provést rezervaci s dostatečným předstihem.

Program se skládá z teoretické i praktické přípravy na výstavu, každému týmu budou poskytnuty 2 individuální tréninky a zakončí se výstavním kolečkem. Háravé feny mají vstup zakázán.

Cena pro členy klubu činí 200 Kč v případě cvičící dvojice pes + člověk, 100 Kč pouze pro diváky. Pro nečleny klubu je pak 350 Kč za cvičící dvojici a 150 Kč pouze pro diváky. Platby poplatku se provádí na klubový účet 1023542261/6100, jako variabilní číslo uvádějte své telefonní číslo a do příjemce text Výstava nanečisto. Rezervace místa je platná až po přijetí platby na číslo účtu.

Další informace o této akci najdete na stránkách pořadatele zde.

© Cotonland | Akce pro cotonky

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz