COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

SPOLEČNÝ START COTONKŮ NA PRAŽSKÉM MARATONU, 5. 5. 2018

I letos svoláváme všechny cotonky na společný start cotonků na pražském maratonu, který se uskuteční v sobotu 5. 5. 2018 v pražské Stromovce.

Oficiální akce přidružená k pražskému maratonu - Procházka se psy - se koná 5. 5. 2018 od 13:00. Startuje se z holešovického výstaviště a celá procházka je vedena pražskou Stromovkou (cca 4,5 km). Startovné činí 50 Kč pro pejska a 200 Kč pro psovoda. Pejsci obdrží speciální startovní číslo a páníčci tričko. Občerstvení hafíků po cestě zaručeno :)

Registrace probíhá buďto přes internet, nebo i v den konání na místě. Všichni hafíci se musí prokázat platným očkováním. Oficiálně je při startu nutné použít náhubek, který je poté možno sundat - zkušenosti z předchozích let však říkají, že lze startovat i bez náhubku. Bližší informace najdete na stránkách organizátora maratonu.

Na společnou účast zve panička Lucie Prexlerová od cotonka Dante Poklad Vysočiny. Jak probíhal loňský společný start, kde se sešlo 5 cotonků, se můžete podívat v této fotogalerii. Více najdete i v události na CotonLandím Facebooku.


LETÁČEK K AKCI

Modelové: Cherry Sněženky z Madagaskaru, v pozadí Ronnie (Zeus Klenot Toliary), Rarášek (Rarre Sněženky z Madagaskaru, Atrey z Kozlovické Zahrady.
© Cotonland | Akce pro cotonky

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz