COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

SETKÁNÍ COTONKŮ S TRÉNINKEM AGILITY A VÝCVIKEM POSLUŠNOSTI, 15. 6. 2019

Klub Coton de Tuléar pořádá v sobotu 15. 6. 2019 setkání cotonků spojené se seminářem základní poslušnosti a tréninkem agility.

Akce proběhne ve výcvikovém areálu Haf Bez Obav ve Stodůlkách a to od 10:00 do 14:00. Kromě společného hraní si cotonků a povídání si páníčků se uskuteční také dvě výcvikové akce - seminář základní poslušnosti s Terezou Hoření (program zde) z chovatelské stanice Laetitia Bohemica a volný trénink agility s Kateřinou Jelínkovou od Nocaimy (Bonny Krkonošský Květ). Výcvik není povinný - záleží na každém páníčkovi, zda se ho chce zúčastnit či nikoli.

Poplatek ve výši 150 Kč pro členy Klubu Coton de Tuléar, resp. 300 Kč pro nečleny Klubu je třeba uhradit na účet 1023542261/6100 do 7. června 2019, zároveň do stejného termínu zasílejte přihlášky na e-mail tajemnik@klubcoton.cz - uvádějte Jméno a kontakt (telefon, mail), jména a data narození cotonků, se kterými se zúčastníte a jaké části programu se zúčastníte.

Jelikož se akce koná po dobu oběda, můžete si přinést špekáčky na společné opékání u ohně, dále bude možnost objednat jídlo přímo do výcvikového areálu, či zajít do nedaleké restaurace. Na akci bude k dispozici drobné občerstvení.

Více informací najdete na stránkách Klubu Coton de Tuléar.


LETÁČEK K AKCI

Modelové: Cirilla Fiona Elen Laetitia Bohemica a Daisy Chundelaté Potěšení.
© Cotonland | Akce pro cotonky

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz