COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

COTONCI A JEJICH PŘÍBUZNÍ V NOUZI, aneb adoptujte "cotonka"

V této části najdete seznam cotonků, nebo jejich blízkých příbuzných, kteří neměli v životě tolik štěstí, a z různých důvodů skončili v útulcích, kde čekají možná právě na Vás!!!

Stejně tak zde budou uveřejňováni dospělí cotonci určení k adopci, kteří z nejrůznějších důvodů nemůžou zůstat u svých současných páníčků, a proto hledají nové.

Informace o cotoncích a jejich příbuzných, kteří na nové páníčky čekají v útulcích, nebo kteří jsou dáni k adopci, můžete zasílat na mail sos@cotonland.cz.

NABÍDKA ÚPRAVY ADOPTOVANÉHO COTONKA ZDARMA

Pan Tomáš Houdek, který profesionálně upravuje (nejen) plemeno Coton de Tuléar, a mimo jiné se stará o tuto kategorii, nabízí všem, kteří z útulku adoptují cotonka, jednu úpravu takového pejska zdarma tak, aby měli doma skutečného fešáka :) Kontakt na cotopa@centrum.cz.

SPOLEČENSKÁ PLEMENA V NOUZI

Kříženeček Král.
Kříženeček Král

Pravidelně aktualizované stránky malaplemenavnouzi.estranky.cz jsou věnovány různým pejskům společenských plemen, kteří na své nové páníčky čekají v útulcích po celé republice.

Z mnoha zdejších kategorií zmiňme především Maltézáčky a Bišonky, mezi kterými může být mnoho nečistokrevných cotonků.

CotonLand mnohokrát děkuje panu Tomáši Houdkovi z chovatelské stanice plemene Coton de Tuléar Přátelé Jetynky za pravidelnou aktualizaci cotonků v nouzi.

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz