COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR KNĚŽEVES, 15. 9. 2019

Mr.
Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch

V sobotu 15. 9. 2018 se v Kněževsi nedaleko Prahy uskutečnila 19. speciální výstava plemene Coton de Tuléar.

Italské rozhodčí - paní Elisabettě de Luca - se představilo 39 cotonků - 19 psů a 20 fenek - a to z České Republiky, Polska a Rakouska. Titul BOB od ní získal český cotonek ve třídě vítězů Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě byly předány poháry za zisk klubových šampionátů. Novými junioršampiony se stali Little Miky from Cotton Home a Vendia Cotons Mississippi Kisses a klubovými šampiony Elysee Ráj Karpat a Charlotte Ráj Karpat. Gratulujeme.

Special Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): de Luca Elisabetta (Itálie)
Psi třída štěňat (Male - Minor Puppy Class)
ORANGE JUICE THE SWEETEST COTON (Polsko) Nadějný 1 (Promising 1)
PENDO PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) Nadějný 2 (Promising 2)
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
ONE LOVE DU HAUT MARAIS (ČR) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší dorost (BOB Puppy)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
COTONBRIE NOLAN FOR WHITE PEARL OF MADAGASKAR (Polsko) V1 (Ex. 1), CAJC, BOJ
RAILY IR-IVE BEST OF COTTON (ČR) VD2 (Very Good 2)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
LITTLE MIKY FROM COTTON HOME (ČR) V1 (Ex. 1)
MALCOLM WHITE COTON ANGELS FROM DOLCE (ČR) V2 (Ex. 2)
ANNAREO PILSEN WHITE FOAM (ČR) VD3 (Very Good 3)
ONILAHY PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) VD4 (Very Good 4)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
QUICK SILVER RÁJ KARPAT (Rakousko) V1 (Ex. 1), CAC
ORPHEUS JO-LUC BEST OF COTTON (ĆR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
CASSANOVA CYRIL Z POŘÍČSKÉHO STATKU (ČR) V3 (Ex. 3)
MATEO WINTER GARDEN (ČR) Dobrý (Good)
Psi třída vítězů (Male - Winner Class)
MR. NICE GUY SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) V1 (Ex. 1), CAC, BOB
Vítěz speciální výstavy
(Special Show Winner)
MARS THE SWEETEST COTON (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
VALENTINE RÁJ KARPAT (ČR) V3 (Ex. 3)
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
COTONBRIE CAVALLI JUST CAVALLI (Polsko) V1 (Ex. 1), BOV
JABORANO PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) V2 (Ex. 2)
Psi třída čestná (Male - Honor Class)
ARCHIE BRILIANT Z MADASKARU (ČR) V1 (Ex. 1)
Feny třída štěňat (Female - Minor Puppy Class)
SYRAH RÁJ KARPAT (ČR) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší štěně (BOB Minor Puppy)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
COTONBRIE OMBRETTA BIANCA (ČR) VN1 (Very promising 1)
O'HONEY THE SWEETEST COTON (Polsko) VN2 (Very promising 2)
MEGGIE FROM COTTON HOME (ČR) VN3 (Very promising 3)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
NIKITA DES JARDINS DE GOSSYPIUM (ČR) V1 (Ex. 1), CAJC
RAJA MATANGI SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) V2 (Ex. 2)
ZLATONKA Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) V3 (Ex. 3)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
NOVARA THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, BOS
Vítěz speciální výstavy
(Special Show Winner)
POSH WHITE PEARL OF MADAGASKAR (Polsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC
MABELYNE Z VRANÍ OSADY (ĆR) V3 (Ex. 3)
LITTLE ROSE FROM COTTON HOME (ČR) V4 (Ex. 4)
LEONTÝNKA Z VRANÍ OSADY (ČR) V (Ex.)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
VENDIA COTONS MISSISSIPPI KISSES (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
MARLIN MONROE THE SWEETEST COTON (Polsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC
TAMERA RÁJ KARPAT (ČR) V3 (Ex. 3)
MERILIN POD RADYNÍ (ČR) VD4 (Very Good 4)
DARSY DORY BRILIANT Z MADAGASKARU (ČR) VD (Very Good)
OCTAVIA POKLAD VYSOČINY (ČR) Dobrá (Good)
Feny třída vítězů (Female - Winner Class)
JOSEPHINE DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
Feny třída veteránů (Female - Veteran Class)
BEANIE FROM COTTON HOME (ČR) V1 (Ex. 1)

Competitions resultsVÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Rozhodčí (Judge): Klírová Naděžda (ČR)
Dítě a pes (Baby & Dog)
Sofie Lupínková & PENDO Přátelé Jetynky 1. místo (1st place)
Richard Fulka & Vendia Cotons MISSISSIPPI KISSES 2. místo (2nd place)
JuniorHandling (9-13)
Rosarie Ella Husová & KALINDA Ráj Karpat 1. místo (1st place)
Markéta Bártová & MERILIN pod Radyní 2. místo (2nd place)
Sandra Daszkiewicz & Cotonbrie CAVALLI JUST CAVALLI 3. místo (3rd place)
Markéta Rathová & MEGGIE from Cotton Home 4. místo (4th place)
Natálie Bernklau & Cotonbrie OMBRETTA BIANCA 5. místo (5th place)
David Houdek & MANGIHO Přátelé Jetynky 5. místo (5th place)
Ema Hrušková & ZLATONKA z Jizerského Pekla 5. místo (5th place)
JuniorHandling (13-17)
Šárka Hromková & DAMION ANGELA z Poříčského Statku 1. místo (1st place)
Nela Andrlíková & ANNAREO Pilsen White Foam 2. místo (2nd place)
Taťána Lupínková & PENDO Přátelé Jetynky 3. místo (3rd place)
Kodymová Alžběta & MATEO Winter Garden 4. místo (4th place)
Nejlepší pár psů (Best Couple)
Cotonbrie NOLAN FOR WHITE PEARL OF MADAGASKAR
POSH White Pearl of Madagaskar
1. místo (1st place)
Cotonbrie CAVALLI JUST CAVALLI
MARLIN MONROE the Sweetest Coton
2. místo (2st place)
Nejlepší chovatelská skupina (Best Breeding Group)
THE SWEETEST COTON (Daszkiewicz Karolina)
   - NOVARA the Sweetest Coton
   - MARS the Sweetest Coton
   - MARLIN MONROE the Sweetest Coton
1. místo (1st place)
FROM COTTON HOME (Nováková Michaela)
   - MEGGIE from Cotton Home
   - LITTLE MIKY from Cotton Home
   - LITTLE ROSE from Cotton Home
2. místo (2nd place)


FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Tyto fotografie pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady. Další jejich fotografie najdete na cotonland.rajce.net.

Speciální výstava Coton de Tuléar 2018 Kněževes - fotogalerie

Psi - třída štěňat

Psi - třída štěňat, pořadí

Psi - třída mladých

Cotonbrie Nolan for White Pearl oM

Cotonbrie Nolan for White Pearl oM

Cotonbrie Nolan for White Pearl oM

Psi - třída mladých, pořadí

Psi - mezitřída

Psi - mezitřída, pořadí

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená, pořadí

Psi - třída vítězů

Psi - třída vítězů, pořadí

Psi - třída veteránů

Psi - třída veteránů, pořadí

Vítěz speciální výstavy: Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch

Feny - třída dorostu

Feny - třída dorostu, pořadí

Feny - třída mladých

Feny - třída mladých, pořadí

Feny - mezitřída

Feny - mezitřída, pořadí

Feny - třída otevřená

Feny - třída otevřená, pořadí

Vítězka speciální výstavy: Novara the Sweetest Coton

Nejlepší štěně: Syrah Ráj Karpat

Nejlepší dorost: One Love du Haut Marais

Výběr BOB



FOTOGALERIE ZE SOUTĚŽÍ

Tyto fotografie pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady. Další jejich fotografie najdete na cotonland.rajce.net.

Sofie a Pendo

Sofie a Pendo

Sandra a Cavalli

Sandra a Cavalli

Markéta a Merilin

Markéta a Merilin

Natálie a Ombretta

Natálie a Ombretta

David a Mangiho

David a Mangiho

Ema a Zlatonka

Ema a Zlatonka

Rozarie a Kalinda

Rozarie a Kalinda

Markéta a Meggie

Markéta a Meggie

Nella a Annareo

Nella a Annareo

Šárka a Daisy

Šárka a Daisy

Alžběta a Coty

Alžběta a Coty

Taťána a Pendo

Taťána a Pendo

Nejlepší chovatelská skupina - 1. místo: the Sweetest Coton

Nejlepší chovatelská skupina - 2. místo: from Cotton Home



OSTATNÍ FOTOGRAFIE Z VÝSTAVY

Tyto fotografie pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady. Další jejich fotografie najdete na cotonland.rajce.net.

Společná fotografie po skončení výstavy

Nový klubový junioršampion
Little Miky from Cotton Home

Nový klubový junioršampion
Vendia Cotons Mississippi Kisses

Cyril se synkem Gerrym

Cyril se synkem Gerrym

Leontýnka a Beatrise

Pompon a Malcolm



© Cotonland | Výsledky výstav 2018 | 17. 09. 2018 | Aktualizováno 06.10.2018

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz