COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

PolskoEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ VARŠAVA, 14. 10. 2018

Rakenlov
Rakenlov Della Ivika

Ve dnech 11. - 14. 10. 2018 se v polské Varšavě uskutečnila Evropská výstava psů všech plemen - další chovatelským světem velmi sledovaná akce. Nechyběli na ní samozřejmě ani cotonci a to v neděli 14. 10. 2018.

Celkem 46 zástupců plemene Coton de Tuléar - 19 psů a 27 fenek - posoudil švýcarský rozhodčí pan Laurent Pichard. Plemeno stejně jako na světové výstavě vyhrála a tedy titul BOB získala finská fenečka ve třídě šampionů Rakenlov Della Ivika.

Čeští a slovenští cotonci zde bohužel žádného zástupce neměli. Jediný český odchov - veterán Monsieur Ames Ráj Karpat získal hodocení Výborný 2. Velmi se pak dařilo našim polským kolegům - dorostenec Porter Cobegarden byl vyhlášen Evropskou budoucností, polští cotonci Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar a Montewhite Harmony se oba stali Evropskými vítězi mladých, příčemž Harmony navíc získala titul BOJ. Cotonci Cotonbrie MonteWhite a Marlin Monroe the Sweetest Coton pak vyhráli v mezitřídě a získali titul CAC, MonteWhite navíc i titul Res. CACIB. Za zmínku určitě stojí i úspěch maďarské dorostenky Carbonebianco Mona Lisa, jejímž tatínkem je český cotonek Cartooland's Arizona Dream - ta se stala Nejlepším dorostem plemene a Evropskou budoucností. Všem gratulujeme.

European Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Pichard Laurent (Švýcarsko)
Psi třída štěňat (Male - Minor Puppy Class)
COTONROYAL WINNING SUM OF LOVE (Slovinsko) VN1 (Very promising 1)
Hope of Europe
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
PORTER COBEGARDEN (Polsko) VN1 (Very promising 1)
European Future
MAGNIFIQUE MARSU BATISKAJ (Polsko) VN2 (Very promising 2)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
COTONBRIE NOLAN FOR WHITE PEARL OF MADAGASKAR(Polsko) V1 (Ex. 1)
Evropský vítěz mladých
(European Junior Winner)
KALTOFT'S INYANGA (Dánsko) V2 (Ex. 2)
JESPERSEN'S CHIEF (Polsko) V3 (Ex. 3)
QUIET DREAMS DOMINO (Finsko) VD4 (Very Good 4)
QUIET DREAMS HARLEKIN (Finsko) VD (Very Good)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
COTONBRIE MONTEWHITE (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, Res. CACIB
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
NTM DU HAUT MARAIS (Francie) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB
Evropský vítěz (European Winner)
OROBIANCO GIGOLO BLANC (Srbsko) V2 (Ex. 2)
ULRIK DE IVYNDI (Španělsko) V3 (Ex. 3)
ZOLAN REDSTAR (Polsko) VD4 (Very Good 4)
CARBONEBIANCO UNGARO (Dánsko) VD (Very Good)
IDEFIX SANELI-CHODZACE SZCZESCIE (Polsko) Dobrý (Good)
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
JOLI COEUR DES FLEURS D'ALOES (Maďarsko) V1 (Ex. 1), CAC
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
SIMPLY GRAND SCHUMANN (Finsko) V1 (Ex. 1), BOS, BOV
Evropská pýcha (European Pride)
MONSIEUR AMES RÁJ KARPAT (Slovinsko) V2 (Ex. 2)
COTONBRIE CAVALLI JUST CAVALLI (Polsko) V3 (Ex. 3)
Feny třída štěňat (Female - Minor Puppy Class)
COTONROYAL WORLD IN MY EYES (Slovinsko) VN1 (Very promising 1)
Hope of Europe
Nejlepší štěně (BOB Minor Puppy)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
CARBONEBIANCO MONA LISA (Maďarsko) VN1 (Very promising 1)
European Future
Nejlepší dorost (BOB Puppy)
O'HONEY THE SWEETEST COTON (Polsko) VN2 (Very promising 2)
OROBIANCO MELODY SWEETHEART (Chorvatsko) N3 (Promising 3)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
MONTEWHITE HARMONY (Polsko) V1 (Ex. 1), BOJ
Evropský vítěz mladých
(European Junior Winner)
CHANCEUX NOUVELLE VENUE NEMESIS (Finsko) V2 (Ex. 2)
NOVARA THE SWEETEST COTON (Polsko) V3 (Ex. 3)
TEQUILLA COBEGARDEN (Polsko) V4 (Ex. 4)
PARIS REDSTAR (Polsko) V (Ex.)
QUIET DREAMS WONDERFUL SNOWBALL (Finsko) V (Ex.)
KALTOFT'S LUNA (Dánsko) VD (Very Good)
COTTONLY JANIS (Polsko) Dobrá (Good)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
MARLIN MONROE THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC
CARBONEBIANCO CHANTAL (Maďarsko) V2 (Ex. 2)
FRIZBEE COBEGARDEN (Polsko) V3 (Ex. 3)
AU CLAIR DE LA LUNE ILLAOLI (Polsko) VD4 (Very Good 4)
CARBONEBIANCO CARMEN (Dánsko) VD (Very Good)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
OROBIANCO BORN TO ROCK (Chorvatsko) V1 (Ex. 1), CAC
JESPERSEN'S PASSION (Slovinsko) V2 (Ex. 2)
Feny třída šampionů (Female - Champion Class)
RAKENLOV DELLA IVIKA (Finsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOB
Evropský vítěz (European Winner)
MIHAJA DU HAUT MARAIS (Francie) V2 (Ex. 2), Res. CACIB
COTONROYAL MISTY MIRABELLE (Slovinsko) V3 (Ex. 3)
COTONBRIE LADY MARGOTH (Polsko) V4 (Ex. 4)
BELLA MARIA COBEGARDEN (Polsko) V (Ex.)
CLANLEE ROSE OF TRALEE (Finsko) V (Ex.)
CLAUDETTE COBEGARDEN (Polsko) V (Ex.)
Feny třída veteránů (Female - Veteran Class)
DIMANCHE COTTON'S CHERE (Finsko) V1 (Ex. 1)
Evropská pýcha (European Pride)


FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Za fotografie děkujeme páníčkům z chovatelské stanice the Sweetest Coton.

Psi - třída dorostu

Cotonbrie Nolan for White Pearl oM

Quiet Dreams Domino

Quiet Dreams Harlekin

Quiet Dreams Harlekin

Psi - třída mladých

Psi - třída mladých

Psi - třída mladých

Psi - třída mladých

Cotonbrie MonteWhite

Psi - třída otevřená

Carbonebianco Ungaro

Carbonebianco Ungaro

Idefix Saneli-Chodzace Szczescie

Idefix Saneli-Chodzace Szczescie

NTM du Haut Marais

NTM du Haut Marais

Orobianco Gigolo Blanc

Ulrik de Ivyndi

Zolan RedStar

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená

Joli Coeur des Fleurs d'Aloes

Psi - třída veteránů

Feny - třída dorostu

Feny - třída mladých

Feny - třída mladých

Feny - třída mladých

Feny - třída mladých

Feny - třída mladých

Feny - třída mladých

Feny - třída mladých

Chanceux Nouvelle Venue Nemesis

Cottonly Janis

Kaltoft's Luna

MonteWhite Harmony

MonteWhite Harmony

Novara the Sweetest Coton

Novara the Sweetest Coton

Paris RedStar

Paris RedStar

Quiet Dreams Wonderful Snowball

Quiet Dreams Wonderful Snowball

Tequilla Cobegarden

Feny - třída mladých, pořadí

Feny - třída mladých, pořadí

Feny - mezitřída

Feny - mezitřída

Feny - mezitřída

Au Clair de la Lune Illaoli

Carbonebianco Carmen

Carbonebianco Carmen

Carbonebianco Chantal

Carbonebianco Chantal

Frizbee Cobegarden

Frizbee Cobegarden

Frizbee Cobegarden

Marlin Monroe the Sweetest Coton

Marlin Monroe the Sweetest Coton

Feny - mezitřída, pořadí

Feny - mezitřída, pořadí

Jespersen's Passion

Jespersen's Passion

Orobianco Born to Rock

Orobianco Born to Rock

Feny - třída šampionů

Feny - třída šampionů

Feny - třída šampionů

Feny - třída šampionů

Feny - třída šampionů

Feny - třída šampionů

Bella Maria Cobegarden

Claudette Cobegarden

Claudette Cobegarden

Clanlee Rose of Tralee

Cotonbrie Lady Margoth

Cotonbrie Lady Margoth

CotonRoyal Misty Mirabelle

CotonRoyal Misty Mirabelle

Mihaja du Haut Marais

Rakenlov Della Ivika

Rakenlov Della Ivika

Feny - třída šampionů, pořadí

Feny - třída šampionů, pořadí

Výběr Evropské vítězky

Výběr Evropské vítězky

Evropská vítězka

Dimanche Cotton's Chere

Výběr BOB



© Cotonland | Výsledky výstav 2018 | 17. 10. 2018

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz