COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR ŽELIV, 24. 3. 2019

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Dvacátá devátá Klubová výstava plemene Coton de Tuléar pořádaná Klubem Coton de Tuléar se konala v sobotu 24. 3. 2019 v Želivu.

Celkem 43 cotonků, z toho 13 psů a 30 feneček, posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková. Titul BOB od ní získal polský pes ve třídě šampionů Cotonbrie MonteWhite.

Na této výstavě fenečka Raja Matangi Sleepy Hollow Ranch převzala ocenění za titul Klubový junioršampion, fenečky Marlin Monroe the Sweetest Coton, Novara the Sweetest Coton a Vendia Cotons Mississippi Kisses se staly Klubovými šampionkami a Cotonbrie Cavalli Just Cavalli získal titul Klubový Veteránšampion. Všem gratulujeme.

Coton de Tuléar Club Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Jílková Zdenka (ČR)
Psi třída štěňat (Male - Minor Puppy Class)
BRUNO MADAGASKAR'S MIRACLE (ČR) VN1 (Very promising 1)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
MONTEWHITE LUCIUS DOMITIUS (Polsko) V1 (Ex. 1), CAJC
Klubový vítěz mladých (Junior Club Winner)
ONE LOVE DU HAUT MARAIS (ČR) V2 (Ex. 2)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
COTONBRIE NOIR DIOR DIORISSIMO (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
LITTLE MIKY FROM COTTON HOME (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
ONILAHY PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
MANGIHO PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) V3 (Ex. 3)
MALCOLM WHITE COTON ANGELS FROM DOLCE (ČR) VD4 (Very Good 4)
ADAM DE PARADIS (ČR) VD (Very Good)
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
COTONBRIE MONTEWHITE (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, BOB
Klubový vítěz (Club Winner)
ORPHEUS JO-LUC BEST OF COTTON (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
JABORANO PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) V1 (Ex. 1), BOV
Klubový vítěz veteránů (Veteran Club Winner)
Psi třída čestná (Male - Honour Class)
BOON JEWEL JOY FROM PILSEN (ČR) V1 (Ex. 1)
Feny třída štěňat (Female - Minor Puppy Class)
BELLATRIS MADAGASKAR'S MIRACLE (ČR) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší štěně (BOB Minor Puppy)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
QUEEN CHARLOTT Z VRANÍ OSADY (ČR) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší dorost (BOB Puppy)
MONTEWHITE EVVA (Polsko) VN2 (Very promising 2)
BONNIE GEDAČI (ČR) VN3 (Very promising 3)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
MONTEWHITE LADY MACKBETH (Polsko) V1 (Ex. 1), CAJC, BOJ
Klubový vítěz mladých (Junior Club Winner)
O'HONEY THE SWEETEST COTON (Polsko) V2 (Ex. 2)
COTONBRIE OMBRETTA BIANCA (ČR) V3 (Ex. 3)
TAMANA HRABĚNČIN RÁJ (ČR) V4 (Ex. 4)
AMY POKLAD PAHORKU (ČR) VD (Very Good)
ANETT POKLAD PAHORKU (ČR) VD (Very Good)
ARLEEN LIMA DIAMOND MONTE NAI (ČR) VD (Very Good)
MEGGIE FROM COTTON HOME (ČR) VD (Very Good)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
NEMESIA THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC
ELIZABETH MADAGASKARSKÁ LADY (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
NIKITA DES JARDINS DE GOSSYPIUM (ČR) V3 (Ex. 3)
AIMEE OF COTONNIA (ČR) V4 (Ex. 4)
NESSIE COTON ANGELS FROM DOLCE (ČR) Dobrá (Good)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
MARLIN MONROE THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC
RAJA MATANGI SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
KONIE COTON ANGELS FROM DOLCE (ČR) V3 (Ex. 3)
LITTLE ROSE FROM COTTON HOME (ČR) V4 (Ex. 4)
OCTAVIA POKLAD VYSOČINY (ČR) VD (Very Good)
RUBBY IR-IVE BEST OF COTTON (ČR) VD (Very Good)
ZLATONKA Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) VD (Very Good)
RAVAKA HRABĚNČIN RÁJ (ČR) Dobrá (Good)
Feny třída vítězů (Female - Winner Class)
NOVARA THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, BOS
Klubový vítěz (Club Winner)
VENDIA COTONS MISSISSIPPI KISSES (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
YASMINE RÁJ KARPAT (ČR) V3 (Ex. 3)
JOSEPHINE DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (ČR) V4 (Ex. 4)
Feny třída veteránů (Female - Veteran Class)
SUBARASHIL HOSHI HIKÁRI XENIA (ČR) V1 (Ex. 1)
Klubový vítěz veteránů (Veteran Club Winner)

Competitions resultsVÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

JuniorHandling (9-13)
Hrušková Ema & ZLATONKA z Jizerského Pekla 1. místo (1st place)
Husová Rosarie Ella & ARLEEN-LIMA Diamond Monte Nai 2. místo (2nd place)
Daszkiewicz Sandra & O'HONEY the Sweetest Coton 3. místo (3rd place)
Rathová Markéta & MEGGIE from Cotton Home 4. místo (4th place)
JuniorHandling (13-17)
Hromková Šárka & BOON JEWEL Joy from Pilsen 1. místo (1st place)
Nejlepší pár psů (Best Couple)
BOON JEWEL Joy from Pilsen
Vendia Cotons MISSISSIPPI KISSES
1. místo (1st place)
Nejlepší chovatelská skupina (Best Breeding Group)
MONTEWHITE
   - MonteWhite LUCIUS DOMITIUS
   - MonteWhite LADY MACKBETH
   - MonteWhite EVVA
1. místo (1st place)


FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Na přípravě fotogalerie pracujeme. Do přípravy fotogalerie budou upraveé fotky postupně přidávány na FaceBooku.



© Cotonland | Výsledky výstav 2019 | 05. 04. 2019

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz