COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 5. 3. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Replay

O prvním březnovém víkendu - 4. - 5. 3. 2017 proběhla mezinárldní výstava psů všech plemen v rakouském Grazu, na které se v neděli 5. 3. 2017 představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Devět cotonků - čtyři psy a pět fen - posoudila rakouská rozhodčí paní Marie-Luise Doppelreiter.

Titul BOB a tedy vítězství v plemeni získala maďarská fena ve třídě mladých Carbonebianco Replay.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 04. 2017

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 8. - 9. 4. 2017

Coton
Coton CPH's Dream on Baby

V sobotu 8. 4. 2017 se v rakouském Salzburgu konala klubová výstava klubu mladých plemen a v nedělil 9. 4. 2017 pak na tom samém místě i Mezinárodní výstava psů všech plemen. Po oba dni se prezentovalo i plemeno Coton de Tuléar.

Sobotní rozhodčí klubové výstavy - pan Andreas Schemel z Rakouska - posoudil dva cotonky, psa a fenu. Titul BOB od něho získala německá fenka ve třídě otevřené Coton CPH's Dream on Baby.

Nedělní mezinárodní výstavu posoudila rakouská rozhodčí paní Uschi Eisner. I ona mezi psem a dvěma fenkami vítězkou vybrala německou fenu Coton CPH's Dream on Baby

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 04. 2017

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 21. 5. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

O víkendu 20. - 21. 5. 2017 proběhla mezinárodní výstava psů všech plemen i v rakouskem Wieselburgu. Plemeno Coton de Tuléar se představilo standardně v neděli 21. 5. 2017.

Tři cotonky - dva psy a jednu fenku - posoudil rakouský rozhodčí pan Hans Bierwolf.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal rakouský pes ve třídě mladých Kaemon Ráj Karpat, který pochází z české chovatelské stanice Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 05. 2017

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTVA PSŮ KLAGENFURT, 10. - 11. 6. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen se v rakouském Klagenfurtu uskutečnila o víkendu 10. - 11. 6. 2017. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo v sobotu i v neděli.

V sobotu 10. 6. 2017 se rakouské rozhodčí paní Monice Blaha představilo osm cotonků - pět psů a tři fenky. Vítězem s titulem BOB se stala francouzská fena ve třídě šampionů Leeloo des Jardins de Gossypium.

Nedělní rakouský rozhodčí pan Gerhard Pöllinger posoudil cotonků devět - pět psů a čtyři fenky. Vítězem zadáním titulu BOB určil slovinskou fenu ve třídě otevřené Cotonroyal Misty Mirabelle, která zznamenala krásný úspěch i v odpoledních soutěžích - byla vyhlášena 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Česká republika měla na výstavě zastoupení v podobě odchovu - rakouský cotonek Kaemon Ráj Karpat byl dvakrát oceněn titulem CAJC, dále získal ocenění Alpensieger a BOS

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 06. 2017

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 16. 7. 2017

Cotonroyal
Cotonroyal Misty Mirabelle

Mezinárodní výstava psů všech plemen v rakouském Oberwartu se konala o víkendu 15. - 16. 7. 2017. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli 16. 7. 2017.

Rakouská rozhodčí paní Iris Urschitz posoudila 3 cotonky - psa a dvě fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadala slovinské fence ve třídě otevřené Cotonroyal Misty Mirabelle. Té se velmi dařilo i v závěrečných soutěžích, kde se umístila na 5. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme

Na výstavě se prezentoval i slovenský cotonek Muguiris Vulkan, který získal ocenění V1, CAJC, BOS.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 07. 2017

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 30. 9. - 1. 10. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Dvoudenní mezinárodní výstava psů v rakouském Tullnu proběhla na přelomu září a října - 30. 9. - 1. 10. 2017. Plemeno Coton de Tuléar mohli návštěvníci vidět v sobotu i v neděli.

V sobotu jednoho psa a jednu fenečku posoudil irský rozhodčí pan Paul Scanlon. Titul BOB od něho získal německý pes ve třídě otevřené Jespersen's Prinz Amadeus.

Nedělní italský rozhodčí pan Nicola Imbimbo se cotonci představili 3. Tentokrát výstavu ziskem titulu BOB vyhrál rakouský pes českého původu - Kaemon Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 10. 2017

RakouskoKLUBOVÁ VÝSTAVA ZWERGHUNDE KLUB ALTLENGBACH, 15. 10. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

V neděli 15. 10. 2017 proběhla v rakouském Altlenbachu klubová výstava rakouského Zwerghunde klubu, tj. klubu, který kromě plemene Coton de Tuléar zastřešuje i bišony, kavalíry, čínské chocholaté psy, maltézáky, papilony a Shih-Tzu.

Na této výstavě, kterou posoudil rakouský rozhodčí pan Erwin Deutscher, startovali i dva rakouští zástupci plemene Coton de Tuléar - štěně Quick Silver Ráj Karpat a pes v mezitřídě Kaemon Ráj Karpat, který výstavu ziskem ohodnocení V1, CAC, klubový vítěz a BOB vyhrál.

Oběma cotokům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Quick Silver Ráj Karpat byl v konkurenci všech ostatních plemen vyhlášen nejlepším štěnětem výstavy (BIS Minor Puppy) a Kaemon Ráj Karpat se stal 3. BIS, tj. 3. nejlepším psem výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 10. 2017

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELLS, 2. - 3. 12. 2017

Miss
Miss Muffet von der Rosa Alba

Poslední rakouskou výstavou roku 2017 byla dvoudenní Mezinárodní výstava psů ve Wellsu - proběhla o víkendu 2. - 3. 12. 2017.

Oba dni plemeno Coton de Tuléar zastupovaly dvě německé fenečky - v mezitřídě Cotton Candy Penny Lane a ve třídě otevřené Miss Muffet von der Rosa Alba.

V sobotu je posoudil irský rozhodčí pan Michael Leonard a v neděli finská rozhodčí paní Tina Taulus. Ani v jednom případě nebyl titul BOB zadán.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 12. 2017

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz