COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 8. 1. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Dvanáctý ročník Hanácké národní výstavy psů v Brně tradičně zahájil českou výstavní sezonu 2017 a to o víkendu 7. - 8. 1. 2017. Plemeno Coton de Tuléar se představilo v neděli 8. 1. 2017.

Český rozhodčí pan Robert Kubeš posoudil pět cotonků - dva psy a tři fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získal rakouský pes ve třídě mladých Kaemon Ráj Karpat.

Na této výstavě fenečka Charlotte Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Klubový Junioršampion ČR a cotonci Bady Krkonošský Květ a Elysee Ráj Karpat si budou moci požádat o titul Český Šampion. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 01. 2017

Česká RepublikaŠAMPION ŠAMPIONŮ ČESKÉ REPUBLIKY, 21. 1. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

Každý rok ČMKU pořádá šampiona šampionů - výstavu, které se mohou zúčastnit pouze psi s titulem Český Junioršampion, Šampion, Veterán Šampion, Šampion ČMKU, C. I. B. anebo C. I. E. Letos se uskutečnila v sobotu 21. 1. 2017 v TOP Hotelu Praha.

Tato soutěž probíhá jiným způsobem než standardní výstavy. Psi se neposuzují v plemeni, ale v rámci jednotlivých FCI skupin. Nejdříve je předvýběr, kde se (dle počtu přihlášených jedinců v dané FCI skupině) vybere 64, 32, 16 anebo 8 jedinců bez ohledu na plemeno či pohlaví. Poté dle losu proti sobě nastupují vždy dva psi z FCI a pavoukovou metodou jsou vybráni 3 nejlepší jedinci FCI skupiny. Vítězové jednotlivých skupin pak postoupí do finále, kde jsou zvolení 3 nejlepší psi této výstavy.

Po dlouhé době mělo na této prestižní akci zastoupení i plemeno Coton de Tuléar a to díky paní Pavlíně Schafferové a jejímu cotonkovi Badymu. Bady Krkonošský Květ se sice až do finále nedostal, přesto už samotná účast i postup do druhého kola je na takovéto akci úspěchem.

Paničce i Badymu gratulujeme a děkujeme za reprezentaci plemene.

Fotogalerii z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 01. 2017

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 4. - 5. 2. 2017

Bakarat
Bakarat Cobegarden
Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Brně - DuoCacib Brno - se konal o víkendu 4. - 5. 2. 2017. Všechna plemena se zde reprezentovala oba dny.

V sobotu česká rozhodčí paní Zdenka Jílková posoudila 10 zásputců plemene Coton de Tuléar z České Republiky a Polska - šest psů a čtyři fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadala polské feně v mezitřídě Cotonbrie Lady Margoth.

Nedělní lotyšská rozhodčí paní Vija Klucniece vybírala vítěze mezi patnácti cotony - devíti psy a šesti fenkami. Díky zisku titulu BOB se jím stal polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

Na této výstavě polští cotonci Bakarat Cobegarden, Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton, Deluxe the Sweetest Coton a Freesia the Sweetest Coton získali titul Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 02. 2017

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR KOJICE, 11. 3. 2017

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

27. klubová výstava plemene Coton de Tuléar se konala v sobotu 11.3.2017 v Kojicích. Představilo se na ní 21 psů a 17 fen z Čech, Slovenska i Polska.

Výstavu rozhodnutím českého rozhodčího pana Petra Řehánka vyhrál pes ze třídy vítězů Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

Poháry za splnění titulu Klubový Junioršampion převzali cotonci Boon Jewel Joy from Pilsen, Charlotte Ráj Karpat a Morgan d'Eramprunya. Poháry za splnění titulu Klubový šampion pak obdrželi cotonci Bady Krkonošký Květ a Cool to Be Cuteberry. Gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Eimi Janus-Suzi splnila podmínky pro přiznání titulu Klubový veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videí naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 03. 2017

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 9. 4. 2017

Mars
Mars the Sweetest Coton

Další ročník Národní výstavy psů všech plemen v Ostravě proběhl o víkendu 8. - 9. 4. 2017. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli 9. 4. 2017.

Tři cotonci - dva psi a jedna fenečka - se předvedli české rozhodčí paní Boženě Ovesné.

V plemeni Coton de Tuléar ziskem titulu BOB vyhrál pes ve třídě mladých Mars the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 04. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 16. 4. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

O velikonočním víkendu - 15. - 16. 4. 2017 se netradičně v dubnu konal 32. ročník Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Praze. Coton de Tuléar startovalo na Velikonoční neděli 16. 4. 2017.

Devět cotonků - tři psy a šest feneček - posoudila švýcarská rozhodčí paní Yvonne Jaussi. Titul BOB od ní získal český pes ve třídě šampionů Bady Krkonošský Květ, který poté plemeno zastupoval i v závěrečných soutěžích o BIG 9. FCI skupiny.

Na této výstavě mělo plemeno Coton de Tuléar zastoupení i v juniorhandlingu - v kategorii 9 - 13 let se na krásném 4. místě umístila Bártová Markéta se svou fenečkou Merilin pod Radyní. Gratulujeme a děkujeme za opět skvělou reprezentaci.

Na této výstavě cotonek Mars the Sweetest Coton splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videas naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 04. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 23. 4. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

Tradiční jarní mezinárodní výstava psů všech plemen se v Českých Budějovicích konala o víkendu 22. - 23. 4. 2017. Cotonci přišli na řadu v neděli 23. 4. 2017.

Čtyří zástupce plemene Coton de Tuléar - dva psy a dvě fenky - posoudila česká rozhodčí paní Olga Dolejšová.

Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrál český pes ve třídě šampionů Bady Krkonošský Květ, který plemeno zastupoval i v závěrečných soutěžích.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 04. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ DĚTŘICHOV, 29. 4. 2017

Leontýnka
Leontýnka z Vraní Osady

V sobotu 29. 4. 2017 v Dětřichově u Svitav uspořádal klub málopočetných plemen Krajskou výstavu psů všech plemen kromě Německých ovčáků. Nechyběl zda ani zástupce plemene Coton de Tuléar.

Fenečka štěňátko - Leontýnka z Vraní Osady měla na této výstavě premiéru. Od české rozhodčí paní Aleny Košťálové dostala nejvyšší možné ocenění - Velmi nadějná 1.

Leontýnka zabodovala i v závěrečných soutěžích. V soutěži o nejlepší štěně výstavy se umístila na 3. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 05. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ STAŇKOV, 8. 5. 2017

Charlotte
Charlotte Ráj Karpat

Na sváteční pondělí - 8. 5. 2017 - proběhla ve Staňkově Krajská výstava psů všech plemen kromě německých ovčáků. Zastoupení na ní mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Dvě fenečky v otevřené třídě posoudil český rozhodčí pan Tomáš Kučera. Krajskou vítězkou se stala Charlotte Ráj Karpat.

Velký úspěch cotonci zaznamenali v závěrečných soutěžích. Charlotte Ráj Karpat se umístila na krásném 3. místě mezi psi 9. FCI. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 05. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ HRADEC KRÁLOVÉ, 13. 5. 2017

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

47. ročník Krajské výstavy psů všech plemen se v Hradci Králové uskutečnil v sobotu 13. 5. 2017.

Plemeno Coton de Tuléar zastupovali dva cotonci. Pes v mezitřídě Boon Jewel Joy from Pilsen a pes ve třídě vítězů Bady Krkonošský Květ.

Česká rozhodčí paní Alena Košťálová titul Krajský vítěz (tj. nejlepší dospělý pes) zadala Boonovi Jewelovi Joy from Pilsen.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 05. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 21. 5. 2017

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

Mezinárodní výstava psů v Litoměřicích proběhla v roce 2017 o víkendu 20. - 21. 5. 2017, přičemž na plemeno Coton de Tuléar přišla řada v neděli 21. 5. 2017.

Česká rozhodčí paní Olga Dolejšová na této výstavě posoudila pět cotonků - dva psy a tři fenky.

Vítězem výstavy se stal český pes v mezitřídě - titul BOB získal Boon Jewel Joy from Pilsen.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 05. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PLZEŇ, 27. 5. 2017

Charlotte
Charlotte Ráj Karpat

V sobotu 27. 5. 2017 v plzeňské Doubravce proběhla Krajská výstava psů všech plemen mimo německých ovčáků. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Bílé chlupaté barvy zastupovala česká fenka ve třídě otevřené - Charlotte Ráj Karpat alias Chelzi. Česká rozhodčí paní Zuzana Brotánková jí udělila všechny možné tituly - V1, Vítěz třídy i Krajský vítěz.

Chelzi se opět dařilo i v závěrečných soutěžích - v 9. FCI skupině se umístila na krásném 3. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 06. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ROKYCANY, 10. 6. 2017

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

52. Podbrdská krajská výstava psů všech plemen kromě německého ovčáka se v Rokycanech uskutečnila 10. 6. 2017.

Na výstavě měli zastoupení i cotonci a to díky psovi v mezitřídě. Bílé barvy před českou rozhodčí paní Zuzanou Brotánkovou hájil Boon Jewel Joy from Pilsen.

Boon si z výstavy odvezl všechny možné tituly - V1, Vítěz třídy a Krajský vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 06. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ZLÍN, 10. 6. 2017

Avelo
Avelo ny Madagasikara

V sobotu 10. 6. 2017 se krajská výstava psů všech plemen mimo německého ovčákka uskutečnila i ve Zlíně. Ani zde nechybělo plemeno Coton de Tuléar.

Tři cotonci - dva psi a jedna fenečka - se předvedli slovenské rozhodčí paní Lindě Volárikové.

Mezi psy vyhrál český cotonek ve třídě otevřené Avelo ny Madagaskara, který získal ocenění Krajský vítěz. Česká fenečka v dorostu Leontýnka z Vraní Osady byla ohodnocena jako Velmi Nadějná.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 06. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 24. 6. 2016

Avelo
Avelo ny Madagasikara

Poslední českou výstavou prvního pololetí roku 2017 byla Mezinárodní výstava psů všech plemen v Brně - Intercanis, která se konala o víkendu 23. - 24. 6. 2017. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo tradičně v neděli, tj. 24. 6. 2017.

Českému rozhodčímu panu Petrovi Řehánkovi se předvedlo pět psů. Vítězem se stal pes ve třídě otevřené Avelo ny Madagasikara.

Na této výstavě cotonek Bady Krkonošský Květ splnil podmínky pro zisk titulu Český Grandšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 06. 2017

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 2. 7. 2017

Charlotte
Charlotte Ráj Karpat

Na první červencový víkend - 1. - 2. 7. 2017 - se výstava konala i v českých Klatovech. Konkrétně šlo o Národní výstavu psů, na které se plemeno Coton de Tuléar vystavovalo v neděli 2. 7. 2017.

Pouze 3 čeští cotonci - pes ve třídě otevřené a dvě fenky v mezitřídě - se představili rakouskému rozhodčímu panu Ottovi Schimptovi.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála česká fenečka Charlotte Ráj Karpat z chovatelské stanice Pilsen White Foam.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 07. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PŘÍBRAM, 8. 7. 2017

Jouy-Van-Roy
Jouy-Van-Roy Best of Cotton

Oblastní výstava psů všech plemen vyjma německého ovčáka se v Příbrami konala v sobotu 8. 7. 2017.

Na výstavě mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar - ve třídě vítězů startoval český pes Jouy-Van-Roy Best of Cotton.

Jouy od českého rozhodčího pana Roberta Kubeše získal všechna možná ocenění - z výstavy si odvezl hodnocení V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 07. 2017

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 16. 7. 2017

Enigma
Enigma the Sweetest Coton

Česká Národní výstava psů 2017 se v Mladé Boleslavi uskutečnila o víkendu 15. - 16. 7. 2017. Plemeno Coton de Tuléar se na ní představilo v neděli 16. 7. 2017.

Devět cotonků - čtyři psy a pět feneček - posoudila česká rozhodčí paní Libuše Ubrová. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získala polská fenka ve třídě otevřené Enigma the Sweetest Coton.

Na této výstavě polská fenečka Enigma the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 07. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 13. 8. 2017

Bart
Bart Laetitia Bohemica

Letní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Mladé Boleslavi letos proběhla o něco dříve - konkrétně o víkendu 12. - 13. 8. 2017. Cotonci se na ní představili tradičně v neděli 13. 8. 2017.

Krásný počet - 18 zástupců plemene Coton de Tuléar - posoudila česká rozhodčí paní Božena Ovesná. Vítězem určila psa ve třídě šampionů - titul BOB získal český pes Bart Laetitia Bohemica.

Cotonci měli po delší době opět zastoupení i v juniorhandlingu - ve věkové kategorii 9 - 13 let soutěžila fenečka Merilin pod Radyní se svou paničkou Markétou Bártovou. Umístili se těsně pod bednou - na krásném 4. místě. Gratulujeme.

Na této výstavě pes Bart Laetitia Bohemica splnil podmínky pro přiznání titulu Český Grandšampion a Šampion CMKU a cotonci Lucky Hel-Dje Best of Cotton, Beauty Laetitia Bohemica a Enigma the Sweetest Coton na titul Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 08. 2017

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 17. 9. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Speciální výstava pořádaná Klubem Coton de Tuléar proběhla v roce 2017 v neděli 17. 9. 2017 v Praze v Dolních Počernicích. Zúčastnilo se jí 50 cotonků z Čech, Slovenska i Polska.

Posouzení výstavy se ujala norská rozhodčí paní Inger Ronander. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě mladých - výstavu vyhrál Cotonbrie MonteWhite.

Na této výstavě byl předán pohár za splnění podmínek pro přiznání titulu Klubovový šampion polskému psovi Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 09. 2017

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 24. 9. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

26. ročník Moravskoslezské Národní výstavy psů všech plemen proběhl v Brně o víkendu 23. - 24. 9. 2017. V neděli 24. 9. zde startovalo plemeno Coton de Tuléar.

Český rozhodčí pan Robert Kubeš posoudil 8 cotonků z ČR, Polska i Dánska, čtyři psy a čtyři fenky. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite.

Cotonek Cotonbrie Montewhite zaznamenal nádherný úspěch v závěrečných soutěžích - byl vyhlášen BIG 9. FCI skupiny a poté i nejlepším psem celého výstavního dne (BOD). Stal se tak teprve druhým cotonem, kterému se něco podobého v České Republice na národních a mezinárodních výstavách podařilo. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 09. 2017

Česká RepublikaOBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA DŽBÁN, 30. 9. 2017

Damion
Damion Angela z Poříčského Statku

V sobotu 30. 9. 2017 se v pražském Džbáně konala 16. oblastní výstava psů všech plemen organizovaná ČMKJ. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Tři cotonci - pes v mezitřídě Boon Jewel Joy from Pilsen a fenečky ve třídě otevřené Nocaima (Bonny Krkonošský Květ) a Daisy (Damion Angela z Poříčského Statku) - se představili české rozhodčí paní Jaroslavě Ovesné.

Nejlépe si vedla Daisy, která byla oceněna hodnocením V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 10. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 8. 10. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

Podzimní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Českých Budějovicích proběhla o víkendu 7. - 8. 10. 2017, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli 8. 10. 2017.

Osm cotonků - čtyři psy a čtyři fenky - posoudil český rozhodčí pan Robert Kubeš. Titul BOB zadal českému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Bady Krkonošský Květ.

Na této výstavě jsme měli opět skvělé zastoupení v juniorhandlingu - pár Markéta Bártová a Merilin pod Radyní se umístili na krásném 2. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 10. 2017

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 4. - 5. 11. 2017

Avantgarde
Avantgarde Image from Christofland

Podzimní dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Praze se na letňanském výstavišti uskutečnila o víkendu 4. - 5. 11. 2017.

V sobotu 4. 11. se francouzskému rozhodčímu pani Richard Douma Petroula-Effrossyni představilo 18 zástupců plemene Coton de Tuléar. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni získal český pes ve třídě šampionů Avantgarde Image from Christofland alias Keny. Keny cotonky reprezentoval i v závěrečných soutěžích, kde se umístil na krásném 4. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

V neděli 5. 11. sedmnáct cotonků posoudila belgická rozhodčí paní Liliane De Ridder-Onghena. I od ní vítězství v plemeni s titulem BOB získal Avantgarde Image from Christofland.

Na této výstavě cotonci Brilliant Jewel Ráj Karpat a Josephine du Castel de la Roche aux Fees splnili podmínky pro zisk titulu Český Šampion a cotonek Avantgarde Image from Christofland podmínky pro zisk titulu Český Grandšampion a Šampion ČMKU. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 11. 2017

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz