COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Dánsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VEJEN, 10. - 11. 6. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

O víkendu 10. - 11. 6. 2017 se v dánském Vejenu konala dvoudenní mezinárodní výstava všech plemen, tj. oba dny zde soutěžili i zástupci plemene Coton de Tuléar.

Sobotní finská rozhodčí paní Tanya Ahlman-Stockmari posoudila 28 cotonků - 14 psů a 14 feneček. Nedělní nizozemský rozhodčí pan Rony Doedijns posoudil 19 jedinců plemene Coton de Tuléar - 10 psů a 12 fenek. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi. Stal se jím polský pes v mezitřídě Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Polský cotonek Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton na těchto výstavách splnil podmínky pro zisk titulu Dánský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 06. 2017

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz