COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHEMNITZ, 9. 4. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

O víkendu 8. - 9. 4. 2017 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen i v německém Chemnitzu. Plemeno Coton de Tuléar se i zde představilo v neděli 9. 4. 2017.

Čtyři cotonky - dva psy a dvě fenky - posoudila německá rozhodčí paní Linda Reinelt-Gebauer. Titul BOB zadala českému psovi ve třídě otevřené - v plemeni vyhrál Bady Krkonošský Květ

Cotonkům se dařilo i v závěrečních soutěží - do užšího výběru 6 nejlepších psů 9. FCI skupiny postoupil český pes Bady Krkonošský Květ. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 04. 2017

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LIPSKO, 8. 11. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Předskokanem Světové výstavy psů v Lipsku byla Mezinárodní výstava psů - German Winner Show - která se zde konala ve čtvrtek 8. 11. 2017.

Plemeno Coton de Tuléar posoudila lotyšská rozhodčí paní Vija Klucniece. Představilo se jí 32 cotonků, 13 psů a 19 fenek z celého světa.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 11. 2017

NěmeckoSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ LIPSKO, 10. 11. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Světová výstava psů v roce 2017 proběhla v německém Lipsku ve dnech 9. - 12. 11. 2017. 9. FCI skupina přišla společně s 5. FCI skupinou na řadu v pátek 10. 11. 2017.

Celkem 97 zástupců plemene Coton de Tuléar se představilo rumunskému rozhodčímu panu Christianovi Stefanesku. Metu nejvyšší - ocenění BOB na světové výstavě - získal mladý polský pes Cotonbrie MonteWhite.

Cotonci zazářili i v závěrečných soutěžích. Polský cotonek Cotonbrie MonteWhite byl vyhlášen 3. BIG Junior, tj. 3. nejlepším mladým psem 9. FCI skupiny a slovniský cotonek Monsieur Ames Ráj Karpat se stal nejlepším veteránem dne, tj. BOD Veteran. Gratulujeme.

Na této výstavě polský cotonek Cotonbrie MonteWhite získal ocenění Německý Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 11. 2017

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz