COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Chorvatsko2 x NÁRODNÍ A 2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SPLIT, 27. - 30. 7. 2017

Mars
Mars the Sweetest Coton

Hned čtyři dny za sebou - 27. - 30. 7. 2017 - hostil chorvatský Split v rámci Letních nočních výstav dvě národní a dvě mezinárodní výstavy psů všech plemen. Nechyběli zde ani cotonci - český mladý pes Harry (Mars the Sweetest Coton) a slovinská fenka v mezitřídě Lili (Orobianco Creme de la Creme).

Čtvrteční národní výstavu posoudila argentinská rozhodčí paní Patricia Nemirovsky de Alsina, páteční mezinárodní výstavu irský rozhodčí pan Michael Leonard, sobotní národní výstavu chorvatský rozhodčí pan Igor Selimović a nedělní mezinárodní výstavu rumunská rozhodčí paní Anca Diana Giura.

Lili si z tohoto čtyřdenního maratonu odvezla 3 x ocenění BOB a Harry pak 2 x ocenění BOS.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 08. 2017

Chorvatsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZÁHŘEB, 25. - 26. 11. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Ve dnech 24. - 26. 11. 2017 se v chorvatském Záhřebu uskutečnila Zahreb Winter Classic, v rámci které se v sobotu a v neděli konala mezinárodní výstava psů všech plemen. Nechybělo na nich ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 25. 11. 2017 se slovinskému rozhodčímu panu Branislavu Rajicovi představilo šest cotonků. V neděli 26. 11. 2017 pět cotonků posoudila česká rozhodčí paní Naďa Klírová. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x CACIB a 2 x BOB získal maďarský pes ve třídě šampionů Carbonebianco Quentin.

V sobotu i neděli měla zastoupení i Česká Republika a to díky cotonkovi Mars the Sweetest Coton. Ten v mezitřídě obdržel 2 x V1, CAC a Res. CACIB a stal se Chorvatským Junioršampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 11. 2017

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz