COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ a 1 x KLUBOVÁ VÝSTAVA BUDAPEŠŤ, 16. - 19. 2. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Ve dnech 16. - 19. 2. 2017 proběhly v maďarské Budapešti hned 4 výstavy - 3 x mezinárodní výstava a 1 x klubová výstava. Na všech výstavách se předvedlo i plemeno Coton de Tuléar.

Ve čtvrtek 16. 2. 2017 mezinárodní výstavu posoudila maďarská rozhodčí paní Szilvia Gróf. Titul BOB od ní v konkurenci 8 cotonů - 3 psů a 5 fen - získala rakouská fena ve třídě mladých Carbonebianco Quantana. Šest cotonů na páteční mezinárodní výstavě 17. 2. 2017 - 4 psy a 2 feny - posoudil maďarský rozhodčí pan Zsolt Bíró. Vítězem se díky přidělení titulu BOB stal maďarský pes ve třídě mladých Carbonebianco Quentin. Stejný cotonek pak vyhrál klubovou výstavu v sobotu 18. 2. 2017, kde sedm zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila maďarská rozhodčí paní Viktória Deák a mezinárodní výstavu v neděli 20. 2. 2017 v konkurenci pěti cotonků posouzených rakouským rozhodím panem Güntherem Ehrenreichem.

Na páteční výstavě fenečka Eimi Janus-Suzi splnila podmínky pro zisk titulu Maďarská Veteránšampionka, cotonek Carbonebianco Iceberg se stal Maďarským Šampionem, cotonci Carbonebianco Quentin a Carbonebianco Quantana se stali maďarskými JuniorŠampiony, dorostenci Carbonebianco Ungaro a Carbonebianco Umbria Maďarským šampionem dorostu a štěňátko Carbonebianco Zac se stalo Maďarským šampionem štěńat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 03. 2017

MaďarskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MOSONMAGYARÓVÁR, 23. 4. 2017

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Národní výstava psů všech plemen se v maďarském Mosonmagyaróváru uskutečnila v neděli 23. 4. 2017. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Dva cotony - psi ve třídě otevřené - posoudila slovenská rozhodčí paní Viera Vítková.

Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrál slovenský pes - Aimable Croissant de Cuteberry.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 04. 2017

MaďarskoMEZINÁRODNÍ A NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SZOMBATHELY, 15. 7. 2017

Muguiris
Muguiris Vulkan

Hned dvě výstavy - Mezinárodní a Národní - proběhly v maďarském Szombathely v sobotu 15. 7. 2017. Nechybělo na nich ani plemeno Coton de Tuléar.

Na mezinárodní výstavě psů, kterou posoudila maďarská rozhodčí paní Zsuzsanna Váczi Balogh, se představil slovenský pes ve třídě mladých Muguiris Vulkan a slovinský pes ve třídě otevřené Orobianco Farro. Vítězem v plemeni se díky zisku titulu BOB stal Muguiris Vulkan.

Národní výstava začala tytýž den večer. Rakouské rozhodčí paní Erice Hommonay se představil jediný pes - mladý Muguiris Vulkan. I z této výstavy si odnesl ohodnocení BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 08. 2017

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOMÁRNO, 20. - 22. 10. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Třídenní mezinárodní výstava psů proběhla v maďarském Komárnu ve dnech 20. - 22. 10. 2017. Od pátku až do neděle zde startovalo i plemeno Coton de Tuléar.

Páteční maďarská rozhodčí, paní Katalin Radvánsky, sobotní maďarský rozhodčí, pan Gyula Sárközy i nedělní maďarský rozhodčí pan Ferenc Gröschl vybrali stejného vítěze. 3 x BOB si z těchto výstav odvezl maďarský pes ve třídě otevřené Carbonebianco Quentin.

Na této výstavě cotonci Carbonebianco Galaxy a Carbonebianco Genieve získali ocenění Maďarský Grand Vítěz štěňat, Carbonebianco Chantal splnila podmínky pro zisk titulu Maďarský Junioršampion a cotonci Carbonebianco Quentin a Carbonebianco Replay splnili podmínky pro titul Maďarský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 11. 2017

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz