COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

LucemburskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUCEMBURG, 9. 4. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie I Love Troubles

O víkendu 8. - 9. 4. 2017 se konala Mezinárodní výstava psů všech plemen i v Lucemburku. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar a to v neděli 9. 4. 2017.

Čtrnáct cotonků posoudila belgická rozhodčí paní Dianne Dergyze. Titul BOB zadala dánskému psovi ve třídě šampionů Cotonbrie I Love Troubles.

Na této výstavě se plemeni Coton de Tuléar dařilo i v závěrečných soutěžích - francouzský veterán Djedi's Force des Fleurs d'Aloes se stal 3. nejlepším vetránem psem výstavního dne (3. BOD male Veteran). Gratulujeme.

Polská fenečka Freesia the Sweetest Coton na této výstavě splnila podmínky pro zisk titulu Lucemburský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 07. 2017

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz