COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 29. 1. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

V neděli 29. 1. 2017 se nedaleko polského Bedzinu konala 6. zimní národní výstava psů všech plemen ExpoSilesia DogShow. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Tři polské fenky posoudila polská rozhodčí paní Małgorzata Jung. Titul BOB od ní získala fena v mezitřídě Cotonbrie Lady Margoth.

Lady Margoth se skvěle dařilo i v zárěrečných soutěžích - umístila se na 2. místě soutěže o nejlepšího psa 9. FCI skupiny (Res. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 02. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUBLIN, 25. 2. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

O víkendu 25. - 26. 2. 2017 proběhla v polském Lublinu Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci, kteří se prezentovali v sobotu 25. 7. 2017.

Šest polských zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 3 feny - posoudila polská rozhodčí paní Aneta Dopierala. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Polský veterán Cotonbrie Cavalli Just Cavalli se stal nejlepším veteránem výstavního dne (BOD Veteran) a polský pár Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Freesia the Sweetest Coton se umístili na 4. místě v soutěži párů. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 03. 2017

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KATOVICE, 19. 3. 2017

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Ve dnech 17. - 19. 3. 2017 se v polských Katovicích konala Mezinárodní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar se představilo v neděli 19. 3. 2017.

Posouzení sedmi cotonů - tří psů a čtyř fenek - byl pověřen dánský rozhodčí pan Svend Lovenkjaer.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 04. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RACIBÓRZ, 2. 4. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

V neděli 2. 4. 2017 se v polské Raczibórzi konala Národní výstava psů 1., 2., 3., 5. a 9. FCI skupiny, kam spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Dva polští cotonci - štěně Cotonbrie MonteWhite a fenka v mezitřídě Cotonbrie Lady Margoth se představili polské rozhodčí paní Anně Dzidt. Cotonbrie Lady Margoth od ní dostala plnou sadu titulů - V1, CAC, Nejlepší fena a BOB.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - Cotonbrie MonteWhite byl vyhlášen 2. nejlepším štěnětem výstavy (Res. BIS Minor Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 04. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 9. 4. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

V neděli 9. 4. 2017 se v polském Zabrze uskutečnila 39. Národní výstava psů všech plemen včetně plemene Coton de Tuléar.

Tři cotonky - psa a dvě fenky - posoudila polská rozhodčí paní Aneta Dopierala. Titul BOB zadala polské feně ve třídě otevřné Cotonbrie Lady Margoth. Ta byla zároveň - jako BIS z poslední výstavy v Zabrze - na titulní stránce katalogu k výstavě.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Polské štěňátko Cotonbrie MonteWhite bylo opět vyhlášeno nejlepším štěnětem výstavy (BIS Minor Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 04. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 9. 4. 2017

Claudette
Claudette Cobegarden

V sobotu 9. 4. 2017 se v Polsku konala národní výstava psů i v Legionowu. Představilo se na ní i 8 polských zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psi a 5 fenek.

Polský rozhodčí, pan Piotr Król, nejlepším cotonem zadáním titulu BOB určil polskou fenu ve třídě otevřené Claudette Cobegarden. Té se velmi dařilo i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena Res. BIG 9. FCI skupiny.

Na této výstavě polská fenečka Bella Donna Cobegarden splnila podmínky pro zisk titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 04. 2017

PolskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OPOLE, 21. a 22. 4. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth
Bakarat
Bakarat Cobegarden

V termínu 21. - 23. 4. 2017 se v polském Opole uskutečnily hned dvě výstavy, na kterých se představilo plemeno Coton de Tuléar. V pátek 21. 4. se konala Klubová výstava 9. FCI. O víkendu 22. - 23. 4. 2017 se pak konala mezinárodní výstava, v rámci které se cotoni představili v sobotu 22. 4. 2017.

Na páteční klubové výstavě před českou rozhodčí paní Naděždu Klírovou předstoupilo sedm cotonků, 3 psi a 4 fenky. Titul BOB získal polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

V závěrečných soutěžích klubové výstavy se cotonek Cotonbrie MonteWhite stal 2. nejlepším štěnětem výstavy (Res. BIS Minor Puppy) a veterán Fairytale Prince znad Lydyni byl vyhlášen 4. nejlepším veteránem výstavy (4. BIS Veteran). Polská fenka Xena z Jizerského Pekla byla vyhlášena nejlepší chovnou fenou výstavy díky svým odchovům Arabesce, Bakaratovi a Claudette. Všem gratulujeme.

Sobotní mezinárodní výstavu posoudila dánská rozhodčí paní Marie Petersen. Ve výběru 2 psů a 2 fen titul BOB zadala polské fence ve třídě otevřené Cotonbrie Lady Margoth

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 04. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ 9. FCI SKUPINY MIŃSK MAZOWIECKI, 6. 5. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

V sobotu 6. 5. 2017 se nedaleko Varšavy - v polském Mińsk Mazowiecki uskutečnila Národní výstava psů 9. FCI skupiny, tj. skupiny, do které spadá i plemeno Coton de Tuléar.

17 cotonků - 6 psů a 11 fen - posoudil srbský rozhodčí pan Alexandar Krstic. Titul BOB zadal polskému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

V závěrečných soutěžích neuvěřitelného úspěchu dosáhla chovatelská stanice The Sweetest Coton. Nejdříve se fenečka Marlin Monroe the Sweetest Coton stala Nejlepším štěnětem výstavy (BIS Minor Puppy), potom byl jejich pes Cotonbrie Cavalli Just Cavalli vyhlášen nejlepším veteránem výstavy (BIS Veteran), pár Cotonbrie Cavalli Just Cavalli & Freesia the Sweetest Coton byl vyhlášen nejlepším párem výstavy, chovatelská skupina The Sweetest Coton se stala nejlepší skupinou výstavy a na závěr cotonek Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton byl vyhlášen Res. BIS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 05. 2017

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RZESZÓW, 21. 5. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

Další mezinárodní výstava psů o víkendu 20. - 21. 5. 2017 proběhla i v polském Rzeszówě a plemeno Coton de Tuléar se ně ní představilo taktéž v neděli 21. 5. 2017.

Polská rozhodčí paní Małgorzata Supronowicz posoudila osm cotonků - dva psy a šest fenek.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stala polská fena ve tříddě šampionů Cotonbrie Lady Margoth.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 05. 2017

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYTOM, 10. - 11. 6. 2017

Ariza
Ariza Coton de la Silesie

Hned dvě národní výstavy proběhly o víkendu 10. - 11. 6. 2017 v polské Bytomi - 49. a 50. národní výstavy psů. Po oba dni se tak návštěvníci mohli přijít podívat i na plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 10. 6. tři fenky posoudila ukrajinská rozhodčí paní Ilana Simkina a v neděli dvě fenky lucemburský rozhodčí pan Laurent Heinesche.

Oba rozhodčí se shodli na stejné vítězce - dvojnásobné ocenění nejlepší fena a BOB získala polská fenka v mezitřídě Ariza Coton de la Silesie.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 06. 2017

PolskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KRAKOW, 17. - 18. 6. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

O víkendu 17. - 18. 6. 2017 se v polském Krakově uskutečnily hned dvě výstavy, kterých se mohlo zúčastnit plemeno Coton de Tuléar - národní výstava psů IX. FCI skupiny a mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu 17. 6. se na národní výstavě IX. FCI skupiny představili dva cotonci - pes a fenka. Posoudil je polský rozhodčí pan Sebastian Harnik. Titul BOB od něho získala polská fenka ve třídě šampionů Cotonbrie Lady Margoth. Na sobotní výstavě se cotonkům zadařilo i v závěrečných soutěžích - polský dorostenec Cotonbrie MonteWhite byl vyhlášen Nejlepším dorostencem výstavy (BIS Puppy). Gratulujeme.

V neděli 18. 6. přišli cotonci na řadu i na mezinárodní výstavě, kde osm zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí paní Magdalena Kozłowska. V plemeni se ziskem titulu BOB opět vyhrála fenečka Cotonbrie Lady Margoth. Ta se poté v závěrečných soutěžích umístila i na 4. místě v BIG 9. FCI skupiny. Taktéž gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 07. 2017

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CZESTOCHOWA, 23. 7. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

3. mezinárodní výstava psů se v polské Czestochowě uskutečnila o víkendu 22. - 23. 7. 2017, plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli, tj. 23. 7. 2017.

Tři cotonky - psa a dvě fenky - posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 07. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 29. 7. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

V sobotu 29. 7. 2017 proběhla v polském Bedzinu Národní výstavava psů všech plemen, na které nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Dva polské cotonky z chovatelské stanice MonteWhite - mladého psa Cotonbrie MonteWhite a fenku šampionků Cotonbrie Lady Margoth posoudila polská rozhodčí paní Mariola Zuchlinska.

Titul BOB a tedy vítězství v plemeni získal Cotonbrie MonteWhite, který se zároveň v odpoledních soutěžích umístil na krásném 2. místě v BIG 9. FCI skupiny (2. BIG). Na 2. místě se pak Cotonbrie MonteWhite a Cotonbrie Lady Margoth umístili v soutěži párů. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 09. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHORZÓW, 2. 9. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

V sobotu 2. 9. 2017 se v polském Chorzówě uskutečila Národní výstava psů všech plemen, na které nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Jednoho psa a tři fenky posoudila polská rozhodčí paní Anna Dzidt. Titul BOB od ní ziskal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite. Ten zaznamenal úspěch i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 4. nejlepším psem 9. FCI skupiny (4. BIG) a nejlepším psem oddílu Chorzów - v této soutěži se vybíralo mezi vítězi BOB všech plemen (více než 20 zástupců) v majetků členů Kynologické organizace Chorzów. Gratulujeme.

Na této výstavě polská fenečka Zigi's Coton Coco splnila podmínky pro zisk titulu Polská šampionka a cotonek Cotonbrie MonteWhite podmínky pro zisk titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 09. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RYBNIK, 1. 10. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

36. Národní výstava psů všech plemen v polském Rybniku proběhla v neděli 1. 10. 2017 a nechyběli zde ani 3 zástupci plemene Coton de Tuléar.

Tři fenky posoudila polská rozhodčí paní Krystyna Opara. Titul BOB zadala feně ve třídě šampionů - v plemeni vyhrála Cotonbrie Lady Margoth

Cotonkům se velmi dařilo i v závěrečných soutěžích. Štěňátko MonteWhite Harmony bylo vyhlášeno 3. nejlepším štěnětem výstavy (3. BIS Minor Puppy) a fenečka Cotonbrie Lady Margoth se nejdříve stala BIG 9. FCI skupiny a poté byla vyhlášena i 4. BIS (4. nejlepším psem celé výstavy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 10. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 8. 10. 2017

Bakarat
Bakarat Cobegarden

40. národní výstava psů všech plemen se v polském Zabrze uskutečnila v neděli 8. 10. 2017. Představilo se na ní i plemeno Coton de Tuléar.

Pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden a fenečka ve třídě štěňat MonteWhite Harmony byli posouzeni polským rozhodčím panem Grzegorzem Robakem.

Vítězem se ziskem titulu BOB stal polský pes Bakarat Cobegarden. Dařilo se mu i v závěrečných soutěžích - v soutěži o nejlepšího psa 9. FCI skupiny se umístil na krásném 3. místě (3. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 10. 2017

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ POZNAŇ, 21. - 22. 10. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

O víkendu 21. - 22. 10. 2017 proběhla v polské Poznani hned dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 21. 10. polský rozhodčí pan Janusz Opara posoudil čtyři cotonky - dva psy a dvě feny. Vítězství v plemeni - tj. titul BOB - od něho získal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite. Tomu se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích. Nejenže byl vyhlášen nejlepším psem 9. FCI skupiny (BIG), ale navíc se stal i Res. BIS, tj. 2. nejlepším psem celé výstavy. Gratulujeme.

V neděli 22. 10. se německému rozhodčímu panu Hansi Grüttnerovi představilo cotonů šest - po třech psech i fenách. Z titulu BOB se opět radoval polský mladý pes Cotonbrie MonteWhite, který zopakoval úspěch i v závěrečných soutěžích, kde se opět stal BIG. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 10. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRUSZKÓW, 19. 11. 2017

Frizbee
Frizbee Cobegarden

Národní výstava psů všech plemen se v polském Pruszkówě konala 19. 11. 2017. Nechyběli na ní ani zástupci plemene Coton de Tuléar.

Celkem 12 cotonků - 3 psy a 9 fenek - posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková. Titul BOB zadala mladé polské feně Frizbee Cobegarden.

Cotonkům se dařilo i v závěrečých soutěžích - Frizbee Cobegarden byla vyhlášena 4. nejlepším psem 9. FCI skupiny (4. BIG). Gratulujeme.

Na této výstavě polský cotonek Lancelot du Castel de la Roche aux Fees splnil podmínky pro zisk titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 12. 2017

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz