COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 14. - 15. 1. 2017

Lancelot
Lancelot du Castel dlRaF
Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Výstavní sezonu 2017 otevřela na Slovensku dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře o víkendu 14. - 15. 1. 2017.

V sobotu 14. 1. se na New Year Show slovenské rozhodčí paní Viere Vítkové předvedlo pět zástupců plemene Coton de Tuléar z Maďarska a Polska. Vítězem se díky udělení titulu BOB stal maďarský pes ve třídě mladých Carbonebianco Quentin.

Polská rozhodčí paní Žofia Konderla posoudila na nedělní Winter Show čtyři cotonky - dva psy a dvě fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni tentokrát získal polský pes v mezitřídě Lancelot du Castel de la Roche aux Fees.

Na této výstavě maďarští cotonci Carbonebianco Quentin a Carbonebianco Quantana splnili podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy mladých. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 01. 2017

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 19. 2. 2017

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 19. 2. 2017 se ve slovenské Bratislavě konala Národní výstava psů všech plemen, na které nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Čtyři cotonky - dva psy a dvě fenky - posoudila slovenská rozhodčí paní Edita Králová. Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

Bakaratovi se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích, když se umístil na krásném 3. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě polský cotonek Bakarat Cobegarden a slovenská fenečka Call Me Carrie by Cuteberry splnili podmínky pro zisk titulu Slovenský Šampion Krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 02. 2017

SlovenskoKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS MAJŠÍN, 25. - 26. 3. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ
Eimi
Eimi Janus-Suzi

Klubová a speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Coton de Tuléar, lvíček a barevný boloňský psík, proběhla o víkendu 25. - 26. 3. 2017 ve slovenském Majšíně.

V sobotu 25. 3. 2017 se na klubovové výstavě se zadáváním titulů CAC a Klubový vítěz bulharskému rozhodčímu panu Antoanu Hlebarovi představilo osm zástupců plemene Coton de Tuléar - 5 psů a 3 feny. Titul BOB získala slovenská fenečka ve třídě veteránů Eimi Janus-Suzi.

Cotonkům se v sobotu dařilo i v závěrečných soutěžích. Slovenský dorostenec Muguiris Vulkan se stal BIS dorostencem psem výstavy, slovenská veteránka Eimi Janus-Suzi se stala Res. BIS veteránkou a 3. BIS výstavy. Pár složený z cotonků Aimable Croissant de Cuteberry a Cool to Be Cuteberry se stali nejlepším párem a chovatelská stanice Cuteberry se umístila na 2. místě. Gratulujeme.

V neděli 26. 3. 2017 na speciální výstavě se zadáváním titulů CC slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková posoudila cotonky 4 - 3 psy a 1 fenku. Titul BOB zadala českému psovi ve třídě otevřené - z vítězství v plemeni se radoval Bady Krkonošský Květ. I v neděli cotonci uspěli v závěrečných soutěžích, když se pár Aimable Croissant de Cuteberry a Cool to Be Cuteberry opět stal nejlepším párem výstavy. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonci Cool to Be Cuteberry, Bady Krkonošský Květ a Kendy-Jo-Ar Best of Cotton splnili podmínky pro přiznání titulu Slovenský šampion krásy, fenečka Cool to Be Cuteberry podmínky na zisk titulu Klubový šampion BKS a Eimi Janus-Suzi se stala Klubovou Veteránšampionkou BKS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 03. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 1. - 2. 4. 2017

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

První dubnový víkend - 1. - 2. 4. 2017 - proběhla ve slovenské Bratislavě dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen Danube duo Cacib.

V sobotu 1. 4. dva psy plemene Coton de Tuléar posoudil slovenský rozhodčí pan Miroslav Guniš. Nastoupili pes ve třídě mladých Kaemon Ráj Karpat a pes v mezitřídě Boon Jewel Joy from Pilsen. Ten se jako jediný představil i v neděli 2. 4. české rozhodčí paní Zdence Jílkové.

Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi. 2 x CAC, 2 x CACIB a 2 x BOB zadali českému psovi v mezitřídě - obě výstavy vyhrál Boon Jewel Joy from Pilsen.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 04. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 6. - 7. 5. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

O víkendu 6. - 7. 5. 2017 proběhla ve slovenském Lučenci dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se zde představili po oba dni.

V sobotu i v neděli se maďarskému rozhodčímu panu Gyulovi Sarkozy a slovenskému rozhodčímu panu Miroslavu Gunišovi představili čtyři zástupci plemene Coton de Tuléar - 3 psi a 1 fenka.

Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x titul BOB si z výstavy odvezl maďarský pes v mezitřídě Carbonebianco Quentin.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 05. 2017

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 4. 6. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

Hned tři mezinárodní výstavy psů proběhly ve slovenské Nitře ve dnech 2. - 4. 6. 2017. Účast cotonků tentokrát byla hodně mizivá, a tak se na ně mohli návštěvníci přijít podívat pouze v neděli 4. 6. 2017.

Nedělení rozhodčí Derby Winner Show - pan Jakub Kruczek z Polska - posoudil 2 zástupce plemene Coton de Tuléar z polské chovatelské stanice MonteWhite - dorostence Cotonbrie Montewhite a fenku šampionku Cotonbrie Lady Margoth. Oba získali všechny možné tituly - výstavu tedy s oceněním CAC, CACIB a BOB vyhrála Cotonbrie Lady Margoth, která tím zároveň zakončila titul Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Dorostenec Cotonbrie MonteWhite zaznamenal krásný úspěch v závěrečných soutěžích - stal se 3. nejlepším štěnětem výstavy (3. BIS Puppy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 06. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VELKÁ IDA, 1. - 2. 7. 2017

Jespersen's
Jespersen's Passion

Dvoudenní mezinárodní výstava psů ve Velké Idě se v roce 2017 uskutečnila první červencový víkend - 1. - 2. 7. Představili se zde i dva zástupci plemene Coton de Tuléar - český mladý pes Mars the Sweetest Coton a slovinská fenka ve třídě šampionů Jespersen's Passion.

Sobotní slovenský rozhodčí pan Vladimír Piskay i nedělní maďarský rozhodčí pan András Korósz rozhodli shodně. Fenka Jespersen's Passion si odvezla 2 x BOB a pes Mars the Sweetest Coton byl oceněn 2 x BOS.

Na této výstavě cotonek Mars the Sweetest Coton splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy mladých a fenečka Jespersen's Passion se stala Slovenskou šampionkou krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 07. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 19. - 20. 8. 2017

Muguiris
Muguiris Vulkan
Kendy-Jo-Ar
Kendy-Jo-Ar Best of Cotton

Letní dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen v Bratislavě - DuoDanube Bratislava - se uskutečnila o víkendu 19. - 20. 8. 2017. Ple

V sobotu 19. 8. se slovenskému rozhodčímu panu Miroslavu Gunišovi předvedl slovenský pes ve třídě otevřené Kendy-Jo-Ar Best of Cotton a česká fenečka ve třídě otevřené Charlotte Ráj Karpat alias Chelzi. Titul BOB získal Kendy a Chelzi byla oceněna BOS.

Nedělní slovenská rozhodčí paní Viera Vítková posoudila také dva cotonky - tentokrát se představil slovenský pes ve třídě mladých Muguiris Vulkan alias Sushi a opět česká fenečka ve třídě otevřené Charlotte Ráj Karpat alias Chelzi. Vítězem se stal ziskem titulu BOB Sushi a Chelzi opět získala ocenění BOS. Sushimu se dařilo i v závěrečných soutěžích, kdy postoupil do užšího výběru 5 nejlepších jedinců 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na sobotní výstavě cotonek Kendy-Jo-Ar Best of Cotton splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampio krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 08. 2017

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS ORAVSKÝ HÁJ, 2. - 3. 9. 2017

Muguiris
Muguiris Vulkan
Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

O víkendu 2. - 3. 9. 2017 se Oravském Háji konala dvojitá Speciální výstava Bichon klubu Slovensko, tj. klubu, který kromě Coton de Tuléar zastřešuje i plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Lvíček a Barevný boloňský psík. Po oba dny zde soutěžili 3 cotonci z chovatelské stanice Cuteberry.

V sobotu 2. 9. Speciální výstavu se zadáváním titulu CAC posoudila srbská rozhodčí paní Marija Milojičič. Titul BOB od ní získal slovenský pes ve třídě šampionů Aimable Croissant de Cuteberry. Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - mladý pes Muguiris Vulkan byl vyhlášen 3. nejlepším mladým jedincem výstavy (3. BIS Junior) a Aimable Croissant de Cuteberry se stal Res. BIS. Gratulujeme.

V neděli 3. 9. proběhla Speciální výstava se zadáváním titulu CC (klubová obdoba titulu CAC). Výběru nejlepších zástupců se ujala slovenská rozhodčí paní Viera Vítková. Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB se tentokrát stal mladý cotonek Muguiris Vulkan, který byl zároveň vyhlášen Res. BIS Junior a Res. BIS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 09. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 16. - 17. 9. 2017

Muguiris
Muguiris Vulkan

Dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře - Nitrawa Cup a Nitra Winner Show - proběhla o víkendu 16. - 17. 9. 2017. Po oba dni se zde představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Na sobotní výstavě čtyři cotonky posoudil portugalský rozhodčí pan Roberto Pico Velez. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získal slovenský pes ve třídě mladých Muguiris Vulkan.

Před nedělní chorvatskou rozhodčí paní Nikolu Smolić nastoupili cotonci dva - mladý pes Muguiris Vulcan a pes ve třídě šampionů Lancelot du Castel de la Roche aux Fees. Oba od paní rozhodčí dostali ocenění Výborný, další tituly zadány nebyly.

Na sobotní výstavě slovenský pes Muguiris Vulkan splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 09. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 9. - 10. 12. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite
Mars
Mars the Sweetest Coton

Výstavní sezona roku 2017 byla na Slovensku zakončena dvoudenní Mezinárodní výstavou psů v Nitře, která se konala o víkendu 9. - 10. 12. 2017.

V sobotu se 10 zástupců plemene Coton de Tuléar - 5 psů a 5 fenek - posoudil srbský rozhodčí pan Dušan Paunovič. Titul BOB od něho získal český pes v mezitřídě Mars the Sweetest Coton.

Nedělní polský rozhodčí pan Rafal First posoudil cotonků 11 - 6 pejsků a 5 fen. V plemeni vyhrál polský coton ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite. Tomu se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 2. nejlepším psem 9. FCI skupiny (Res. BIG). Gratulujeme.

Na této výstavě Tamera Ráj Karpat splnila podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy a polská fenka Cotonbrie Lady Margoth se stane C. I. B. (Interšampionkou). Gratuluejeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 12. 2017

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz