COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2018

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELS, 8. - 9. 12. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton

Rakouská výstavní sezona byla zakončena dvoudenní Mezinárodní výstavou psů všech plemen, která ve Welsu proběhla 8. - 9. 12. 2018.

V sobotu 8. 12. čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar rozsoudil nizozemský rozhodčí pan Hans van den Berg. V neděli 9. 12. se pak posouzení šesti cotonků ujal turecký rozhodčí pan Özan Belkis. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi v plemeni - 2 x titul BOB získal český cotonek ve třídě šampionů Mars the Sweetest Coton alias Harry.

Harrymu se dařilo i v závěrečých soutěžích - v sobotu postoupil do užšího výběru v soutěži o BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 12. 2018

RakouskoKLUBOVÁ VÝSTAVA ZWERGHUNDEKLUB ATTLENBACH, 4. 11. 2018

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

V neděli 4. 11. 2018 se v rakouskem Attlenbachu konala Klubová výstava rakouského klubu ZwergHundeKlub, tj. klubu zastřešujícího malá plemena psů, jako je například Bichon Frisé, Boloňský psík, Kavalír, čínský chocholatý pes, Japan-Chin, Maltés, Papillon, Pekinés, Shit-Zu, Phalene a hlavně Coton de Tuléar :)

Tři cotonci se zde představili rakouskému rozhodčímu panu Robertu Blümelovi. Titul BOB od něho získal rakouský pes ve třídě šampionů Kaemon Ráj Karpat.

Rakouské dorostence Soraya vom Donauvillino se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byla vyhlášena 2. nejlepší dorostenkou výstavy (Res. BIS Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 11. 2018

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 29. - 30. 9. 2018

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat
Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Poslední zářijoví víkend - 29. - 30. 9. 2018 - se v rakouském Tullnu konala dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, tedy i plemene Coton de Tuléar.

Sobotní výstavu posoudila švýcarská rozhodčí - paní Gunilla Kühni-Stenberg. Představili se mu 3 psi a 4 fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni získal rakouský pes ve třídě šampionů Kaemon Ráj Karpat.

Nedělní taktéž švýcarský rozdhodčí pan Laurent Pichard posoudil cotonků 6, 3 psy a 3 fenky. Vítězem určila slovinského psa ve třídě veteránů - BOB obdržel Monsieur Ames Ráj Karpat. Tomu se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě rakouský cotonek Kaemon Ráj Karpat splnil podmínky pro zisk titulu Rakouský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2018

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 15. 7. 2018

Cotonbrie
Cotonbrie Narciso

Ve dnech 14. - 15. 7. 2018 se Mezinárodní výstava psů všech plemen konala i v rakouském Oberwartu, plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 15. 7. 2018.

Tři cotonci - německý pes Cotonbrie Narciso a slovenský cotonek Muguiris Vulcan a slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry se předvedli rakouské rozhodčí paní Marii-Luise Doppelreiter.

Titul BOB získal pes v mezitřídě Cotonbrie Narciso. Dařilo se mu i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 5. nejlepším jedincem 9. FCI skupiny (5. BIG. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 07. 2018

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLAGENFURT, 9. - 10. 6. 2018

Cotonroyal
Cotonroyal Misty Mirabelle

O víkendu 9. - 10. 6. 2018 proběhla v rakouském Klagenfurtu dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se zde proto předvedli v sobotu i v neděli.

Sobotní výstavu posoudila slovinská rozhodčí paní Brigita Kremser - předvedli se jí 4 cotonci, 2 psi a 2 fenky. V neděli se pak rozhodcování 3 zástupců plemene Coton de Tuléar - psa a dvou fenek - ujal rakouský rozhodčí pan Heinz Watschinger. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x BOB si z výstavy odvezla slovinská fenka ve třídě otevřené Cotonroyal Misty Mirabelle.

Fenečce Cotonroyal Misty Mirabelle se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích - v sobotu byla vyhlášena 4. nejlepším jedincem 9. FCI skupiny (4. BIG) a v neděli ve stejné soutěži skončila na 2. místě (Res. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 06. 2018

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 13. 5. 2018

Quick
Quick Silver Ráj Karpat

Mezinárodní výstava psů všech plemen se v rakouském Wieselburgu konala o víkendu 12. - 13. 5. 2018, přičemž cotonci se na ní předvedli standardně v neděli 13. 5. 2018.

Dva rakouští zástupci plemene Coton de Tuléar - pes ve třídě mladých Quick Silver Ráj Karpat a pes ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat se představili rakouské rozhodčí paní Elfriede Heidecker.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal mladý rakouský pes Quick Silver Ráj Karpat. Zároveň splnil podmínky pro zisk titulu Rakouský junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 05. 2018

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 7. - 8. 4. 2018

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat
Cotonroyal
Cotonroyal Misty Mirabelle

O víkendu 7. - 8. 4. 2018 se v rakouském Salzburgu uskutečnily hned dvě výstavy. Klubová výstava rakouského ZwergHundeKlubu, který zastřešuje 12 malých plemen 9. FCI skupiny.

Na sobotní klubové výstavy čtyři cotonky - tři psy a fenky - posoudil holandský rozhodčí pan Hans Boelaars. Titul BOB od něho získala slovinská fenka ve třídě otevřené Cotonroyal Misty Mirabelle. Ta zazářila i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena nejlepším jedincem celé výstavy (BIS). Podpořil ji i její "parťák" Monsieur Ames Ráj Karpat, který se stal 3. nejlepším veteránem (3. BIS Veterán). Oběma gratulujeme.

Na nedělní mezinárodní výstavě dva rakouské zástupce plemene Coton de Tuléar posoudila litevská rozhodčí paní Ramune Kazlauskaite. Vítězem plemene se ziskem titulu BOB stal pes ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 04. 2018

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 4. 3. 2018

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

První letošní výstavou v Rakousku byla Mezinárodní výstava psů v Grazu, která se uskutečila o víkendu 3. - 4. 3. 2018. Plemeno Coton de Tuléar se startovalo v neděli 4. 3. 2018.

Estonská rozhodčí paní Inga Siil posoudila 2 rakouské cotonky - představil se jí pes ve třídě mladých Quick Silver Ráj Karpat a pes ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat.

Výstavu ziskem ocenění CACIB a BOB vyhrál rakouský cotonek ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy včetně videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 03. 2018

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz