COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2018

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

MaďarskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BUDAPEŠŤ, 1. - 2. 12. 2018

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Hned dvě výstavy, na kterých mělo zastoupení plemeno Coton de Tuléar, se konaly o víkendu 1. - 2. 12. 2018 v maďarské Budapešti.

V sobotu 1. 12. se uskutečnila Klubová výstava TKKE, tj. klubu, který kromě plemene Coton de Tuléar zastupuje i další společenská plemena - bišony, boloňáky, havaňáky, lvíčky, maltézáky, lhasa-apso, Shih-Tzu, tibetské teriéry, tibetské španěly, japan-chin, pekinése, čínské choholaté psy a Shar-peie.

Šest zástupců plemene Coton de Tuléar na klubové výstavě posoudil maďarský rozhodčí pan András Korósz. Titul BOB od něho získal maďarský pes ve třídě šampionů Carbonebianco Quentin. V závěrečných soutěžích se dařilo maďarské dorostence Carbonebianco Mona-Lisa, jejímž tatínkem je český cotonek Cartoonland's Arizona Dream. Byla vyhlášena nejlepším dorostencem výstavy (BIS Puppy).

V neděli 2. 12. se na Mezinárodní výstavě psů představila jediná fenečka - Muguiris Yasmine. Od maďarského rozhodčího pana Zsolta Bíró byla oceněna hodnocením V1, CAJC, a BOJ.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 01. 2018

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOMÁRNO, 19. - 21. 10. 2018

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Třídenní Mezinárodní výstava psů všech plemen se v maďarském Komárnu konala ve dnech 19. - 21. 10. 2018, plemeno Coton de Tuléar se zde prezentovalo všechny tři dny.

Páteční maďarský rozhodčí pan Ference Gröschl, sobotní maďarská rozhodčí paní Katalin Radvánszky i nedělní maďarská rozhodčí, paní Szilvia Gróf, vybrali stejného vítěze plemene. 3 x titul BOB si z Maďarska odvezl slovenský pes ve třídě veteránů Aimable Croissant de Cuteberry.

Na této výstavě se česká fenečka Oh la Paloma Love & Cotons stala Maďarskou Minor Puppy (štěněcí) Grand Winner, slovenský pejsek Dough Darling of Cuteberry maďarským Junioršampionem, slovenští cotonci Muguiris Vulkan a Cool to Be Cuteberry maďarskými Šampiony a slovenský veterán Aimable Croissant de Cuteberry maďarským Veteránšampionem. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 10. 2018

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz