COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2018

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

HolandskoSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ AMSTERODAM, 12. 8. 2018

Rakenlov
Rakenlov Della Ivika

Světová výstava psů se v roce 2018 konala v nizozemském Amsterodamu ve dnech 10. - 12. 8. 2018, přičemž plemeno Coton de Tuléar bylo zařazeno na neděli 12. 8. 2018.

Devadesát osm cotonů - 49 psů a stejný počet fen - posoudil nizozemský rozhodčí pan Hildeward Hoenderken. Vítězkou této prestižní výstavy určil finskou fenečku ve třídě šampionů - BOB získala Rakenlov Della Ivika.

Čeští cotonci byli na výstavě pouze 3. Nejlepšího výsledku dosáhl Avantgarde Image from Christofland, který byl oceněn v koonkurenci 14 psů třídy otevřené známkou Výborný. Nejlepším párem plemene pak byli vyhlášeni čeští cotonci Mars the Sweetest Coton a Nikita des Jardins de Gossypium. Všem třem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Velmi dobře si vedly i české odchovy. Slovinský veterán Monsieur Ames Ráj Karpat byl vyhlášen světovým vítězem veteránů, BOV a v závěrečných soutěžích postoupil do užšího výběru 6 nejlepších veteránů výstavního dne. Dánská fenečka Avelaine Madagaskar's Miracle se ve třídě mladých v konkurenci 14 feneček umístila na 3. místě se známkou Výborná. Gratulujeme.

Dařilo se i našim polským kolegům. Cotonbrie MonteWhite získal ohodnocení Výborný 1 v mezitřídě (v konkurenci 3), Masherbrum the Sweetest Coton byl Výborný 2 ve třídě otevřené (v konkurenci 14), Novara the Sweetest Coton byla Výborná 2 ve třídě mladých (v konkurenci 14), Cotonbrie Lady Margoth taktéž výborná 2 ve třídě šampionů (v konkurenci 11) a konečně Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar byl Výborný 3 ve třídě mladých (konkurence 13).

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 08. 2018

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz