COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2018

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHOJNICE, 9. 12. 2018

Tequilla
Tequilla Cobegarden

V neděli 9. 12. 2018 se v polské Chojnici konala Národní výstava psů 3. a 9. FCI skupiny, na které nechyběli ani cotonci.

Osm zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí paní Wanda Kowalska. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získala polská fenka v mezitřídě Tequilla Cobegarden.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Polský Porter Cobegarden byl vyhlášen 4. nejlepším štěnětem výstavy (4. BIS Puppy) a Tequilla Cobegarden se stala 4. BIG. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 12. 2018

PolskoEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ VARŠAVA, 14. 10. 2018

Rakenlov
Rakenlov Della Ivika

Ve dnech 11. - 14. 10. 2018 se v polské Varšavě uskutečnila Evropská výstava psů všech plemen - další chovatelským světem velmi sledovaná akce. Nechyběli na ní samozřejmě ani cotonci a to v neděli 14. 10. 2018.

Celkem 46 zástupců plemene Coton de Tuléar - 19 psů a 27 fenek - posoudil švýcarský rozhodčí pan Laurent Pichard. Plemeno stejně jako na světové výstavě vyhrála a tedy titul BOB získala finská fenečka ve třídě šampionů Rakenlov Della Ivika.

Čeští a slovenští cotonci zde bohužel žádného zástupce neměli. Jediný český odchov - veterán Monsieur Ames Ráj Karpat získal hodocení Výborný 2. Velmi se pak dařilo našim polským kolegům - dorostenec Porter Cobegarden byl vyhlášen Evropskou budoucností, polští cotonci Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar a Montewhite Harmony se oba stali Evropskými vítězi mladých, příčemž Harmony navíc získala titul BOJ. Cotonci Cotonbrie MonteWhite a Marlin Monroe the Sweetest Coton pak vyhráli v mezitřídě a získali titul CAC, MonteWhite navíc i titul Res. CACIB. Za zmínku určitě stojí i úspěch maďarské dorostenky Carbonebianco Mona Lisa, jejímž tatínkem je český cotonek Cartooland's Arizona Dream - ta se stala Nejlepším dorostem plemene a Evropskou budoucností. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 10. 2018

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SOPOT, 4. - 5. 8. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

O víkendu 4. - 5. 8. 2018 se v polském Sopotě uskutečnila dvoudenní mezinárodní výstava psů, na které se plemeno Coton de Tuléar prezentovalo v sobotu i v neděli.

V sobotu dvě fenečky posoudila polská rozhodčí paní Wanda Kowalska a v neděli 4 cotonky - psa a 3 fenečky česká rozhodčí, paní Olga Dolejšová.

Obě rozhodčí se shodly na stejné vítězce v plemeni - v sobotu i v neděli titul BOB získala polská fenečka v mezitřídě Frizbee Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 08. 2018

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GDYNIA, 7. - 8. 7. 2018

Jespersen's
Jespersen's Chief

O víkendu 7. - 8. 7. 2018 se v polské Gdyni uskutečnily hned dvě výstavy, na kterých se předvedlo i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 7. 7. na Národní výstavě psů 1., 2., 3., 8. a 9. FCI skupiny nastoupili 3 cotonci. Posoudil je polský rozhodčí pan Jakub Kruczek. V neděli 8. 7. se na národní výstavě psů všech plemen stejní zástupci plemene předvedli polskému rozhodčímu panu Adamu Ostrowskimu.

Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x titul BOB na této výstavě získal polský mladý pes Jespersen's Chief.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 09. 2018

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GOSTYNIN, 3. 6. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

42. Národní výstava psů všech plemen se v polském Gostynině uskutečnila v neděli 3. 6. 2018. Nechybělo na ní ani plemeno Coton de Tuléar.

Posouzení tří zástupců plemene - psa a tři fenek - se ujala polská rozhodčí paní Wanda Kowalska.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stala polská fenečka v mezitřídě Frizbee Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 09. 2018

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LESZNO, 2. 6. 2018

Jespersen's
Jespersen's Chief

Mezinárodní výstava psů v polském Lesznu - Prestige 2018 - se konala ve dnech 2. - 3. 6. 2018. Cotonci přišli na řadu netradičně v sobotu, tj. 2. 6. 2018.

Sedm zástupců plemene Coton de Tuléar - dva psy a pět feneček - posoudil polský rozhodčí pan Janusz Opara.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Jespersen's Chief.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 09. 2018

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRUDZIADZ, 21. 4. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

Hned dvě národní výstavy psů se uskutečnily během soboty 21. 4. 2018 v polském Grudziadzu. Plemeno Coton de Tuléar se představilo na každé z nich.

Dopolední výstavu posoudila polská rozhodčí paní Dorota Zabek a odpolední výstavu polský rozhodčí pan Andrzej Stepiński. Oba se shodli na stejném vítězi 2 x titul BOB získala polská fenečka v mezitřídě Frizbee Cobegarden.

Na těchto výstavách se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Polský veterán Cotonbrie Cavalli Just Cavalli byl dopoledne vylášen 2. nejlepším veteránem (Res. BIS Veterán) a odpoledne se ve stejné soutěži umístil na 4. místě. Fenečka Frizbee Cobegarden se pak dopoledne stala Res. BIG 9. FCI skupiny a odpoledne svůj úspěch stvrdila taktéž 4. místem (4. BIG). Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 04. 2018

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRODNICE, 14. 1. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

Národní výstava psů všech plemen proběhla o víkendu 13. - 14. 1. 2018 i v polské Brodnici. I zde se plemeno Coton de Tuléar představilo v neděli 14. 1. 2018.

Polský rozhodčí pan Andrzej Kazmiersky posoudil pět polských cotonků - psa a čtyři fenečky. Titul BOB od něho získala mladá fenka Frizbee Cobegarden.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Štěňátko Tequilla Cobegarden bylo vyhlášeno 2. nejlepším štěňětem výstavy (Res. BIS Minor Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20.01.2018

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz