COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2018

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 8. - 9. 12. 2018

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses
Bady
Bady Krkonošský Květ

Poslední výstavou roku 2018 byla na Slovensku dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Nitře, která se konala o víkendu 8. - 9. 12. 2018.

V sobotu 8. 12. sedm zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková. Titul BOB od ní získal český pes ve třídě šampionů Bady Krkonošský Květ.

V neděli 9. 12. šest cotonků posoudila taktéž sloveská rozhodčí paní Viera Vítková. Vítězkou plemene se ziskem titulu BOB stala česká fenka v mezitřídě Vendia Cotons Mississippi Kisses.

Na této výstavě slovenský cotonek Dough Darling of Cuteberry splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy mladých a český pes Bady Krkonošský Květ se stane Slovenským Grandšampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 12. 2018

Slovensko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 26. - 28. 10. 2018

Novara
Novara the Sweetest Coton

Hned tři Mezinárodní výstavy psů, na kterých se představilo i plemeno Coton de Tuléar, proběhly ve dnech 26. - 28. 10. 2018 ve slovenské Bratislavě.

Páteční polský rozhodčí pan Andrzej Kazmierski, sobotní holandský rozhodčí pan Hans van den Berg i nedělní slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková posoudili 8 cotonků. Všichni tři se shodli na stejné vítězce - 3 x BOB získala polská fenka v mezitřídě Novara the Sweetest Coton.

V sobotu se cotonkům zadařilo i v závěrečných soutěžích. Slovenský veterán Aimable Croissant de Cuteberry se stal 2. nejlepším veteránem výstavy (Res. BIS Veteran). Gratulujeme.

V sobotu mělo plemeno Coton de Tuléar zastoupení i v juniorhandlingu, kde ho reprezentoval český cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen s handlerkou Markétou Bartovou.

Na těchto výstavách cotonci Cotonbrie Noir Dior Diorissimo, Dough Darling of Cuteberry, Quick Silver Ráj Karpat a Raja Matangi Sleepy Hollow Ranch splnili podmínky pro zisk titulu Slovenský Junioršampion, fenečky Marlin Monroe the Sweetest Coton a Novara the Sweetest Coton podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion a cotonek Aimable Croissant de Cuteberry se stane slovenským Veteránšampionem. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 11. 2018

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS KAMENNÝ MLÝN, 1. - 2. 9. 2018

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses
Cool
Cool to Be Cuteberry

O víkendu 1. - 2. 9. 2018 se V Kamenném Mlýně Varajském konala dvojitá Speciální výstava Bichon klubu Slovensko, tj. klubu, který kromě Coton de Tuléar zastřešuje i plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Lvíček a Barevný boloňský psík. Po oba dny zde soutěžili i cotonci a to ze Slovenska i z Čech.

V sobotu 1. 9. Speciální výstavu se zadáváním titulu CAC posoudil polský rozhodčí pan Jakub Kruczek. Ve výběru z 4 psů a 3 feneček titul BOB zadal slovenské fenečce ve třídě šampionů - v plemeni vyhrála Cool to Be Cuteberry.

V neděli 2. 9. proběhla Speciální výstava se zadáváním titulu CC (klubová obdoba titulu CAC). Polskému rozhodčímu, panu Adamu Ostrowski, se představili cotonci dva. Vítězkou se stala česká fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses. Té se dařilo i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena 3. nejlepším juniorem výstavy (3. BIS Junior). Gratulujeme.

Po oba dny měli cotonci zastoupení i v juniorhandlingu ve věkové kategorii 9 - 13 let. V sobotu se Šárka Hromková a cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen umístila na 2. místě a Alžběta Kodymová s Mateo Winter Garden na 3. místě. V neděli Šárka a Boon svoje umístění zopakovali a byli opět druzí.

Na těchto výstavách fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses splnila podmínky na zisk titulu Slovenský Junioršampion a cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen dokončil podmínky pro tituly Slovenský Grandšampion a Klubový šampion BKS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 09. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 18. - 19. 8. 2018

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

Letní dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Bratislavě - tzv. DuoDanube Bratislava - se v letošním roce uskutečnila o víkendu 18. - 19. 8. 2018. V sobotu ani v neděli na ní nechybělo plemeno Coton de Tuléar.

Šest cotonků - tři psi a tři fenky - se v sobotu předvedlo českému rozhodčímu panu Otakaru Vondroušovi a v neděli české rozhodčí paní Zdence Jílkové.

Oba rozhodčí se shodli na stejném nejlepším zástupci plemene - 2 x titul BOB získal český cotonek ve třídě šampionů Boon Jewel Joy from Pilsen.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 08. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VELKÁ IDA, 7. - 8. 7. 2018

Cool
Cool to Be Cuteberry
Bady
Bady Krkonošský Květ

Dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen proběhla ve Velké Idě o víkendu 7. - 8. 7. 2018. Po oba dni se jí zúčastnilo i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu maďarský rozhodčí pan Gyula Sárközy posoudil čtyři cotonky - 2 psy a dvě fenky. Titul BOB od ní získal český pes ve třídě šampionů Bady Krkonošský Květ.

Nedělní rozhodčí paní Ilana Shalata-Simkina posoudila stejné cotonky. Vítězkoku plemene tentokrát určila slovenskou fenku ve třídě šampionů - titul BOB si odvezla Cool to Be Cuteberry. V neděli se plemeni Coton de Tuléar dařilo i v závěrečných soutěžích. Dorostenec Dough Darling of Cuteberry byl vybrán do užšího výběru 6 nejlepších dorostenců psů výstavy. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonci Dough Darling of Cuteberry a Divine Daiki of Cuteberry splnili podmíky pro zisk titulu Slovenský šampion štěňat a fenečka Cool to Be Cuteberry dokončila Slovenského Grandšampiona. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 07. 2018

Slovensko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 8. - 10. 6. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton
Nela
Nela Coton Angels from Dolce

Hned 3 mezinárodní výstavy se uskutečnili ve dnech 8. - 10. 6. 2018 ve slovenské Nitře, plemeno Coton de Tuléar mělo zastoupení po všechny 3 dny.

V pátek 8. 6. se na President Cup 2018 polské rozhodčí, paní Magdaleně Swieton, předvedlo 10 cotonků, 4 psi a 6 fenek. Titul BOB od ní získala slovenská fenka ve třídě mladých Nela Coton Angels from Dolce.

V sobotu 9. 6. se posouzení 7 zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psů a 4 fenek - na Grand Prix Slovakia 2018 zhostil finský rozhodčí pan Kari Järvinen. Titul BOB zadal českému psovi ve třídě šampionů - v plemeni vyhrál Mars the Sweetest Coton. V závěrečných soutěžích zabodoval polský cotonek Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar, který byl vybrán mezi 6 nejlepších dorostenců výstavy. Gratulujeme.

A konečně v neděli 10. 6. se v rámci Derby Winner Show 2018 představilo šest cotonů - 3 psi a 3 fenky. Slovenská rozhodčí paní Gabriela Ridarčíková titul BOB zadala opět psovi ve třídě šampionů - mezi cotony opět vyhrál Mars the Sweetest Coton.

Po všechny 3 dni mělo plemeno Coton de Tuléar zastoupení i v soutěži Juniorhandling. V kategorii 9 - 13 let zde soutěžila Šárka Hromková a Boon Jewel Joy from Pilsen. Děkujeme za reprezentaci.

Na těchto výstavách polský cotonek Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion štěňat a český cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen se stal Slovenským šampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 06. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 12. - 13. 5. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

Dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen ve slovenském Lučenci proběhla o víkendu 12. - 13. 5. 2018 a plemeno Coton de Tuléar zde mělo zastoupení po oba dny.

Dvě fenečky z polské chovatelské stanice Cobegarden - fenku v mezitřídě Frizbee Cobegarden a fenku ve třídě šampionů Bella Donna Cobegarden - v sobotu posoudila maďarská rozhodčí paní Szilvia Gróf a v neděli polská rozhodčí paní Monika Kuriata-Okarmus.

Obě rozhodčí se shodly na stejné vítězce - 2 x CACIB a 2 x BOB získala Frizbee Cobegarden. V sobotu se jí dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byla vyhlášena 2. nejlepší fenou 9. FCI skupiny (Res. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 05. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 7. - 8. 4. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton

Hned dvě mezinárodní výstavy psů - Nitrawa Cup a Nitra Winner Show - se ve slovenské Nitře uskutečnily ve dnech 7. a 8. 4. 2018. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo po oba dni.

V sobotu 1 cotonka posoudil slovenský rozhodčí pan Róbert Kanás, v neděli mezi pěti cotonky vybírala česká rozhodčí paní Alena Košťálová. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x BOB si z Nitry odvezl český pes ve třídě šampionů Mars the Sweetest Coton.

Na této výstavě cotonek Mars the Sweetest Coton splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Grandšampion. Zároveň byl po této výstavě oficiálně vyhlášen nejlepším jedincem Coton de Tuléar na výstavách SKJ v roce 2017 (Open Slovakia Dog Cup). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 04. 2018

Česká RepublikaKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS ORAVSKÝ HÁJ, 24. - 25. 3. 2018

Muguiris
Muguiris Vulkan
Cool
Cool to Be Cuteberry

Klubová a speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Coton de Tuléar, lvíček a barevný boloňský psík, proběhla o víkendu 24. - 25. 3. 2018 ve slovenském Oravském Háji.

V sobotu 24. 3. na klubové výstavě se zadáváním titulu CAC devět zástupců plemene Coton de Tuléar z Čech, Slovenska i Rakouska posoudila maďarská rozhodčí, paní Szilvia Grof. Titul BOB od ní získala slovenská fenka ve třídě šampionů Cool to Be Cuteberry.

V neděli 25. 3. se posouzení speciální výstavy BKS (bez zadávání titulu CAC) ujal italský rozhodčí pan Paolo Lovaglio. Posoudil šest cotonků - 3 fenky a 3 psy. Vítězem zadáním titulu BOB určil slovenského psa v mezitřídě - stal se jím Muguiris Vulkan, který byl poté vyhlášen i nejlepším psem celé výstavy (BIS). Gratulujeme.

Na těchto výstavách se v závěrečných soutěžích dařilo štěňátkům - 2. nejlepším štěňátkem psem (Res. BIS Baby pes) byl v sobotu i v neděli vyhlášen Dough Darling of Cuteberry, jeho sestřička Divine Daiki of Cuteberry stejnou kategorii, ale pro fenečky, oba dni vyhrála a stala se tak BIS Baby fena. Slovenská dorostenka Nela Coton Angels from Dolce se pak v sobotu i v neděli stala BIS Puppy fenou, tedy nejlepší dorostenkou výstavy. Všem gratulujeme.

V sobotu rakouský cotonek Kaemon Ráj Karpat splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 03. 2018

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 18. 2. 2018

Muguiris
Muguiris Vulkan

Národní výstava psů všech plemen - Vítěz Slovenska 2018 - se v Bratislavě uskutečnila v neděli 18. 2. 2018. Představilo se na ní i plemeno Coton de Tuléar.

Šest cotonků - tři psy a tři fenky - posoudila slovenská rozhodčí paní Edita Králová. Titul BOB zadala slovenskému psovi v mezitřídě - plemeno vyhrál Muguiris Vulkan.

Na této výstavě česká fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses splnila podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion štěňat a cotonek Muguiris Vulkan se stal Slovenským šampionem krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 02. 2018

SlovenskoVICTORY SHOW A ŠAMPION ŠAMPIONŮ BRATISLAVA, 17. 2. 2018

Muguiris
Muguiris Vulkan

V sobotu 17. 2. 2018 se v Bratislavě uskutečnil tamní výstavní svátek - Victory Show 2018 a Šampion šampionů 2017.

Plemeno Coton de Tuléar mělo na této výstavě zastoupeni - v mezitřídě nastoupil junioršampion Muguiris Vulkan z chovatelské stanice Cuteberry.

Slovenská rozhodčí paní Viera Vítková ho ocenila tituly V1, CAC a Victory Junior Winner.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 02. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 10. - 11. 2. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton
Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Další dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře proběhla o víkendu 10. - 11. 2. 2018, plemeno Coton de Tuléar zde startovalo v sobotu i v neděli.

V sobotu 10. 2. 2018 se na NitraDog CUP rakouské rozhodčí paní Susanne Kaurek předvedli 3 cotonci - 2 psi a jedna dorostenka. Titul BOB od ní získal rakouský pes ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat.

V neděli 11. 2. 2018 se posouzeí Winter Show ujala slovenská rozhodčí paní Linda Voláriková. Jedinému zástupci plemene Coton de Tuléar, kterým byl český cotonek v mezitřídě Mars the Sweetest Coton zadala všechny tituly V1, CAC, CACIB i BOB.

Na těchto výstavách český pes Mars the Sweetest Coton splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 02. 2018

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz