COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2019

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

RakouskoEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ WELS, 15. 6. 2019

CotonTrez
CotonTrez Edith of Ivory Floradale

Evropská výstava se v roce 2019 konala v rakouském Welsu v termínu 14. - 16. 6. 2019, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v sobotu 15. 6. 2019.

Finská rozhodčí paní Anukka Paloheimo posoudila 30 cotonků - 16 psů a 14 fen. Titul BOB od ní získala švédská fena ve třídě šampionů CotonTrez Edith of Ivory Floradale. Z českých a polských přítomných zástupců plemene si nejlépe vedli polský cotonek MonteWhite Lucius Domitius, který se umístil na 2. místě ve třídě mladých a polská fenečka Novara the Sweetest Coton, která získala ve třídě šampionů ocenění Res. CAC a Res. CACIB.

V závěrečných soutěžích zazářila finská veteránka Dimanche Cotton's Chere, která se stala nejlepší veteránkou výstavního dne (BOD Veteran). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 07. 2019

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 12. 5. 2019

Dough
Dough Darling of Cuteberry

Mezinárodní výstava v rakouském Wieselburgu se v roce 2019 konala o víkendu 11. - 12. 5. 2019.

Jediný zástupce plemene Coton de Tuléar - slovenský cotonek Dough Darling of Cuteberry se českému rozhodčímu panu Otakaru Vondroušovi předvedl v neděli 12. 5. 2019.

Dough Darling, který nastoupil v mezitřídě, získal všechna možná ocenění - z výstavy si odvezl V1, CAC, CACIB a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 06. 2019

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 30. - 31. 3. 2019

Quick
Quick Silver Ráj Karpat

O víkendu 30. - 31. 3. 2019 se v rakouském Salzburgu uskutečnily hned dvě výstavy - Mezinárodní výstava psů všech plemen a přidružená Klubová výstava ZwergHunde klubu, kam spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Na sobotní výstavě ZwergHunde Klubu se srbskému rozhodčímu panu Dušanu Paunovičovi představili dvě zástupkyně plemene Coton de Tuléar. Titul BOB od něho získala mladá rakouská fenka Soraya vom Donauvillino. V závěrečných soutěžích se jí také dařilo, když byla vyhlášena 3. nejlepším mladým psem výstavy (3. BIS Junior).

V neděli se na Mezinárodní výstavě psů všech plemen portugalskému rozhodčímu panu José Homem de Mello přestavili cotonci 3 - pes a 2 fenky. I zde se z vítězství v plemeni radovala Soraya vom Donauvillino.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 04. 2019

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 10. 3. 2019

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

O víkendu 9. - 10. 3. 2019 se v rakouském Grazu konala Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se plemeno Coton de Tuléar představilo v neděli 10. 3. 2019.

Slovinská rozhodčí, paní Tatiana Urek, posoudila šest cotonků - dva psy a čtyři fenky. Titul BOB od ní získal slovinský pes ve třídě veteránů Monsieur Ames Ráj Karpat.

V závěrečných soutěžích cotonci zaznamenali několikanásobný úspěch. Slovinská fenečka CotonRoyal World in My Eyes byla vyhlášena 2. nejlepším mladým zástupcem 9. FCI skupiny (Res. BIG Junior) a slovinský cotonek Monsieur Ames Ráj Karpat se stal 3. nejlepším veteránem dne (3. BOD Veteran) a poté i 3. nejlepším zástupcem 9. FCI skupiny (3. BIG). Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 03. 2019

© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz