COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

16. KLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR CHOTĚBOŘ, 12. 6. 2010

Srdečně zveme všechny příznivce plemene Coton de Tuléar na 16. klubovou výstavu plemene Coton de Tuléar, která se uskuteční v sobotu 12. 6. 2010 na zámku Chotěboř.

Na výstavu jsou zváni všichni milovníci tohoto plemene - ať už ti, kteří svého cotonka přihlásí a budou vystavovat, tak i diváci, kteří se chtějí přijet podívat na spoustu bílých chlupáčků pohromadě.

Výsledky: zde.

Rozhodčí: paní Zuzana Větvinská Vršecká, Česká Republika

Pořatelem výstavy je Klub chovatelů plemene Coton de Tuléar.

Součástí této výstavy bude i bonitace a členská schůze


MÍSTO KONÁNÍ

Chotěboř je malé městečko blízko Havlíčkova Brodu, takže pokud někdo má rád procházky nádhernou přírodou kraje Vysočiny, rozhodně zklamám nebude. Výstava se bude konat v prostorách sálu hotelu "U Zámku", který je dle názvu v bezprostřední blízkosti zámku Chotěboř.


UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Mnoho vystavujících má vždy zájem o ubytování, zdrží se i celý víkend a spojí výstavu s víkendovým odpočinkem. Cena za ubytování v hotelu U Zámku je přijatelná - vychází od 250 Kč / 1 osoba / 1 noc dle druhu pokoje. Co se týká stravování, to jsme též zkusili a jídlo bylo výborné a personál velice vstřícný a příjemný.

Rezervace ubytování: hotel "U Zámku", Riegrova 6,583 01 Chotěboř, tel.: 569 624 101, 608 876 894, e-mail: uzamku@chnet.cz, www.hotelchotebor.cz.


DALŠÍ INFORMACE

Další informace najdete na stránkách pořadatele výstavy, Klubu Coton de Tuléar.

© Cotonland | Akce pro cotonky

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz