COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

CELOROČNÍ SOUTĚŽE PRO COTONKY V ROCE 2015

V roce 2015 probíhají dvě celoroční soutěže. Soutěž o nejkrásnějšího cotona roku a soutěž o cotonka šikulu roku.

Pravidla soutěže o cotonka šikulu roku

Soutěž probíhá v duchu pravidla "není důležité vyhrát, důležité je se zúčastnit". Body se připisují za všechny možné disciplíny - dogdancing, tanec se psem, agility, flyball, obedience, poslušnost, atd. a to jak na soutěžích tak na akcích pro veřejnost. Akcí pro veřejnost je míněno jakékoli veřejné vystoupení, tj. kromě uvedených disciplín i např. ukázky canisterapie, jakékoli vystoupení pro školy, školky, nemocnice, propagační vystoupení, televize, apod. Bodově se oceňuje akce, nikoli počet startů v rámci ní! Účast na příslušné akci musí být oznámena nejpozději do 3 týdnů od jejího konání na e-mail info@cotonland.cz. Více k pravidlům včetně bodování najdete zde.

Pravidla soutěže o nejkrásnějšího cotona roku

Do soutěže se majitelé psů nemusí nijak přihlašovat, automaticky jsou zpracovány výsledky všech vystavovaných psů na bodovaných výstavách, tj. na Mezinárodní, Národní, Klubové a Speciální výstavě uskutečněné na území České Republiky a Slovenska a na Evropské a Světové výstavě. Do žebříčku jsou zahrnuti psi v majetku českých, slovenských a polských chovatelů a psi, kteří pocházejí z českých nebo slovenských chovatelských stanic. Více k pravidlům včetně bodování najdete zde.

Pořadatelem soutěže je CotonLand. Přejeme všem hodně štěstí!!!© Cotonland | Akce pro cotonky

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz