COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

RADY, TIPY, INFORMACE: VÝSTAVY

Výzva: Chcete se podělit o své zkušenosti? Připravte článek a zašlete ho na info@cotonland.cz!!! Nejdříve ale, prosíme, projděte již existující témata, abyste se ujistili, že již takovýto článek napsán nebyl.POPRVÉ NA VÝSTAVU

Ilustrační obrázek
BIS Coton de Tuléar

V tomto článku jsme se pokusili upozornit na chyby a poradit s případnými problémy, které Vás zřejmě potkají, když jedete na výstavu úplně poprvé.

1. Hlásíme se na výstavu

Prvním krokem nejspíše bude vyplnění a zaslání přihlášky. Většina výstav má dva termíny uzávěrek, lišící se pouze výší poplatku. Druhý termín obvykle končí cca 1 měsíc před konáním dané výstavy. O tom, zda jste se do daného termínu strefili, většinou rozhoduje datum poštovního razítka nebo odeslání e-mailu / faxu.

V seznamu termínů výstav najdete i odkazy na internetové stránky věnované jednotlivým výstavám. Na nich s cca tří měsíčním předstihem pořadatelé zveřejňují propozice (základní informace o výstavě včetně navrženého rozhodčího, termínů uzávěrek, poplatků, podmínek přihlášení a harmonogramu dané výstavy) a přihlášku - v dnešní elektronické době leckdy i ve formě internetového formuláře, případně v .pdf nebo .doc. Způsob přijímání přihlášek (mail, pošta, fax, internetový formulář) je vždy zveřejněn v propozicích... (zobrazit celý článek)

© Cotonland | Rady, tipy, informace | 01.08.2010© 2008 - 2019 Cotonland | info@cotonland.cz