COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

RADY, TIPY, INFORMACE: VÝSTAVY

Výzva: Chcete se podělit o své zkušenosti? Připravte článek a zašlete ho na info@cotonland.cz!!! Nejdříve ale, prosíme, projděte již existující témata, abyste se ujistili, že již takovýto článek napsán nebyl.POPRVÉ NA VÝSTAVU

Ilustrační obrázek
BIS Coton de Tuléar

V tomto článku jsme se pokusili upozornit na chyby a poradit s případnými problémy, které Vás zřejmě potkají, když jedete na výstavu úplně poprvé.

1. Hlásíme se na výstavu

Prvním krokem nejspíše bude vyplnění a zaslání přihlášky. Většina výstav má dva termíny uzávěrek, lišící se pouze výší poplatku. Druhý termín obvykle končí cca 1 měsíc před konáním dané výstavy. O tom, zda jste se do daného termínu strefili, většinou rozhoduje datum poštovního razítka nebo odeslání e-mailu / faxu.

V seznamu termínů výstav najdete i odkazy na internetové stránky věnované jednotlivým výstavám. Na nich s cca tří měsíčním předstihem pořadatelé zveřejňují propozice (základní informace o výstavě včetně navrženého rozhodčího, termínů uzávěrek, poplatků, podmínek přihlášení a harmonogramu dané výstavy) a přihlášku - v dnešní elektronické době leckdy i ve formě internetového formuláře, případně v .pdf nebo .doc. Způsob přijímání přihlášek (mail, pošta, fax, internetový formulář) je vždy zveřejněn v propozicích... (zobrazit celý článek)

© Cotonland | Rady, tipy, informace | 01.08.2010© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz