COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝCHODOČESKÁ TELEVIZE: COTON ANGELS FROM DOLCE V POŘADU MAZLÍČCI, 8. 3. 2014

Chovatelská stanice Coton Angels from Dolce
CHS Coton Angels from Dolce (Ilustrační obrázek)

V sobotu 8. 3. 2014 vystoupila chovatelská stanice Coton Angels from Dolce v 64. epizodě pořadu Východočeské televize s Honzou Musilem - Mazlíčci.


Ve zhruba 4 minutovém rozhovoru s chovatelkou Klárou Vlčkovou o plemeni Coton de Tuléar vystoupili i cotonci Carmen Coton Angels from Dolce, Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch a štěňátko Gideon Coton Angels from Dolce.


S Honzou Musilem si Klára povídala o původu cotonků, jejich cestě z Madagaskaru přes Francii až k plemeni uznanému FCI. Probrali i všestrannost a přizpůsobivost plemene, jeho povahové vlastnosti.


Rozhovor byl v rámci pořadu odvysílán hned na začátku - mezi 00:40 a 6:00. Celý pořad si můžete prohlédnout v archivu Východočeské televize - konkrétně zde. Část pořadu s chovatelkou Klárou Vlčkovou najdete níže na těchto stránkách.POŘAD MAZLÍČCI S CHS COTON ANGELS FROM DOLCE
Toto video náleží Východočeské televizi.

Rozhovor v pořadu Mazlíčci Východočeské Televizi


Tento rozhovor byl pořízen pro 64. epizodu pořadu Mazlíčci ve Východočeské televizi. Rozhovor prováděl Honza Musil s Klárou Vlčkovou z chovatelské stanice Coton Angels from Dolce.

© Cotonland | Napsali o cotoncích | 11.03.2014

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz