COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

COTONCI A JEJICH PŘÍBUZNÍ V NOUZI, aneb adoptujte "cotonka"

V této části najdete seznam cotonků, nebo jejich blízkých příbuzných, kteří neměli v životě tolik štěstí, a z různých důvodů skončili v útulcích, kde čekají možná právě na Vás!!!

Stejně tak zde budou uveřejňováni dospělí cotonci určení k adopci, kteří z nejrůznějších důvodů nemůžou zůstat u svých současných páníčků, a proto hledají nové.

Informace o cotoncích a jejich příbuzných, kteří na nové páníčky čekají v útulcích, nebo kteří jsou dáni k adopci, můžete zasílat na mail sos@cotonland.cz.

NABÍDKA ÚPRAVY ADOPTOVANÉHO COTONKA ZDARMA

Pan Tomáš Houdek, který profesionálně upravuje (nejen) plemeno Coton de Tuléar, a mimo jiné se stará o tuto kategorii, nabízí všem, kteří z útulku adoptují cotonka, jednu úpravu takového pejska zdarma tak, aby měli doma skutečného fešáka :) Kontakt na cotopa@centrum.cz.

SPOLEČENSKÁ PLEMENA V NOUZI

Kříženeček Král.
Kříženeček Král

Pravidelně aktualizované stránky malaplemenavnouzi.estranky.cz jsou věnovány různým pejskům společenských plemen, kteří na své nové páníčky čekají v útulcích po celé republice.

Z mnoha zdejších kategorií zmiňme především Maltézáčky a Bišonky, mezi kterými může být mnoho nečistokrevných cotonků.

CotonLand mnohokrát děkuje panu Tomáši Houdkovi z chovatelské stanice plemene Coton de Tuléar Přátelé Jetynky za pravidelnou aktualizaci cotonků v nouzi.

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz