COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2011

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OLOMOUC, 9. 1. 2011

Cheriban
Cheriban Kleopatra

První česká výstava se již po šesté konala v Olomouci, konkrétně se jednalo o Hanáckou národní výstavu psů, která proběhla 7. - 9. ledna 2011. Cotonci se na ní předvedli v neděli 9. 1. 2011.

Česká rozhodčí, paní Naděžda Klírová, posoudila celkem 9 zástupců plemene Coton de Tuléar - 5 psů a 4 feny.

Výstavu ziskem titulů Národní vítěz a BOB vyhrála fena ve třídě vítězů, Cheriban Kleopatra.

Na této výstavě pejsek Eldarro from Cotton Home splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion, cotonek Bastien Winter Garden pro přiznání titulu Český šampion a pejsek Aremi Madagaskarský Sen a fenečka Cheriban Kleopatra pro titul Český Grandšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 01. 2011

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TRENČÍN, 22. 1. 2011

Áres
Áres Lovčice Morava

Netradičně v sotobu 22. 1. 2011 se plemeno Coton de Tuléar předvedlo v rámci Zimní Mezinárodní výstavy všech psů, která o víkendu 22. - 23. 1. 2011 proběhla ve slovenském Trenčíně.

Posuzování 3 předvedených cotonků se ujal slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš. Titul BOB od něj získal český pes ve třídě otevřené, Áres Lovčice-Morava, který tím výstavu vyhrál.

Na této výstavě splnil Eldarro from Cotton Home podmínky pro udělení titulu Slovenský junioršampion a Áres Lovčice-Morava bude Slovenským šampionem krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 01. 2011

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GŁOGÓW, 30. 1. 2011

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

Ve dnech 28. - 30. 1. 2011 proběhla v polském Głogów Mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci zde návštěvníci mohli vidět v neděli 30. 1. 2011.

Mezi čtyřmi zástupci plemene Coton de Tuléar, které posoudila polská rozhodčí, paní Małgorzata Supronowicz, měla zastoupení i Česká Republika - ve třídě mladých se předvedla polská fenečka, Dalaya from Pine Fields, jejímž otcem je původem český pes Elvis Reco Bohemia, a která získala krásné ocenění V1, CAJC, BOB junior.

Titul BOB získal polský pes ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 02. 2011

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 5. - 6. 2. 2011

Ghost-Van
Ghost-Van Best of Cotton

O víkendu 5. - 6. 2. 2011 proběhl v Brně třetí ročník dvoudenní mezinárodní výstavy psů DUO CACIB, který pořádá Českomoravská kynologická unie.

V sobotu 5. 2. 2011 dvanáct předvedených zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila česká rozhodčí, paní Jaroslava Ovesná. Vítězkou přidělěním titulů BOB junior a BOB vyhlásila mladou maďarskou fenu, Cotonbrie Donna Summer.

Posuzování patnácti cotonků se v neděli 6. 2. 2011 ujal taktéž český rozhodčí, pan Petr Řehánek. Titul BOB přidělil českému psovi ve třídě otevřené, Ghost-Van Best of Cotton.

Krásný úspěch na této výstavě v odpoledních soutěžích zaznamenala Octavia Klenot Toliary se svojí juniorhandlerkou Kristýnou Chovancovou. V sobotu v juniorhandlingu obsadila nádherné 1. místo a v neděli pak svůj úspěch podtrhla krásným 4. místem. Oběma gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci plemene.

Na této výstavě jedenáctiletá fenečka Actinie Áglia Tau splnila podmínky pro přiznání titulu Český Veterán Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 02. 2011

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PREŠOV, 19. 2. 2011

Chita-Van-El
Chita-Van-El Best of Cotton

Netradičně v sobotu 19. 2. 2011 se plemeno Coton de Tuléar prezentovalo na Mezinárodní výstavě psů Prešov, která z organizačních důvodů proběhla ve slovenských Košicích v termínu 18. - 20. 2. 2011.

Jediná zástupkyně - slovenská fenečka Chita-Van-El Best of Cotton - startovala v mezitřídě. Od španělského rozhodčího, pana Juana Navedy, získala všechna možná ocenění, tedy V1, CAC, CACIB, East Winner a BOB.

Chita-Van-El Best of Cotton reprezentovala i v odpoledních soutěžích, a to včetně soutěže "Dítě a pes". Společně se svojí handlerkou, Mimkou Bialobokovou, skončily na krásném 3. místě!!! Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci plemene!!!

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 02. 2011

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 27. 2. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

První letošní rakouskou mezinárodní výstavou psů se tradičně stala výstava v Grazu, která proběhla ve dnech 26. - 27. 2. 2011. Cotonci se na ní předvedli v neděli 27. 2. 2011.

Dvanáct zástupců plemene Coton de Tuléar posoudil srbský rozhodčí, pan Urosevic Milivoje. Nechyběl mezi nimi ani slovinský cotonek českého původu, Monsieur Ames Ráj Karpat a slovenská fenečka Eimi Janus-Suzi.

Titul BOB si z výstavy odvezl chorvatský pes ve třídě šampionů, Orobianco Versace.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 03. 2011

SlovenskoŠAMPION ŠAMPIONŮ A VICTORY SHOW SLOVENSKO, 5. 3. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

V sobotu 5. 3. 2011 ve slovenské Bratislavě proběhly hned dvě prestižní výstavy psů - Šampion šampionů 2011 a Victory show.

V tomto ročníku mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar, a to díky maďarské mladé feně Cotonbrie Donna Summer a slovenské fenečce Eimi Janus-Suzi.

Obě dvě fenky si z výstavy odvezly krásná ohodnocení. Zatímco Cotonbrie Donna Summer byla ohodnocena V1, Junior Victory Winner, Best of Queen Junior, Eimi Janus-Suzi si domů odnesla ocenění V1, 2 x CAC, Victory Winner a Best of Queen.

Páníčkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci na této výstavě.

Fotogalerii z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 03. 2011

LotyšskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RIGA, 13. 3. 2011

Fabienne
Fabienne from Cotton Home

O víkendu 12. - 13. 3. 2011 proběhla v lotyšské Rize Mezinárodní výstava psů všech plemen se jménem Lotyšský vítěz 2011. Plemeno Coton de Tuléar se předvedlo v neděli 13. 3. 2011.

Mezi sedmi cotonky, které posoudila lotyšská rozhodčí, paní Vija Klučniece, měla zastoupení i Česká Republika. Předvedl se zde pejsek Chester Charm Bavlníkový Květ, který získal ocenění Lotyšský vítěz mladých 2011 a fenečka Fabienne from Cotton Home, která získala první CAJC.

Výstavu ziskem titulu Lotyšský vítěz 2011, CACIB a BOB vyhrál pes ve třídě šampionů, Cartoonland's Vroum.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 03. 2011

SlovenskoSPECIÁLNÍ VÝSTAVA BICHON KLUBU NITRA, 19. 3. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

V sobotu 19. 3. 2011 se v rámci národní výstavy psů ve slovenské Nitře uskutečnila i Speciální výstava Bichon Klubu Slovensko (BKS), pod kterou spadají i cotonci.

Pět zástupců plemene Coton de Tuléar posoudil slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš. Titul BOB přidělil fence ve třídě šampionů Eimi Janus-Suzi.

Krásný úspěch zaznamenal ve třídě dorostu startující pes Prince William Ráj Karpat, který byl vyhlášen Nejkrásnějším dorostencem výstavy, neboli BIS Puppy. Gratulujeme!!!

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 03. 2011

Slovenská RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 20. 3. 2011

Olivie
Olivie Ráj Karpat

Cotonci se v Nitře předvedli i v neděli 20. 3. 2011, a to na Národní výstavě psů všech plemen, která zde probíhala ve dnech 19. - 20. 3. 2011.

Osm předvedených zástupců plemene Coton de Tuléar posoudil český rozhodčí, pan Leoš Jančík. Titul BOB od něho získala česká fena ve třídě mladých, Olivie Ráj Karpat.

Na této výstavě fenečka Olivie Ráj Karpat splnila podmínky pro přidělení titulu slovenská junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 03. 2011

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KATOWICE, 20. 3. 2011

Eldarro
Eldarro from Cotton Home

Víkend 19. - 20. 3. 2011 byl výstavním i v polských Katowicích - konala se zde Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se cotonci předvedli v neděli 20. 3. 2011.

Brazilská rozhodčí, paní Anna Beatriz Knoll, posoudila celkem tři zástupce plemene Coton de Tuléar, z nichž dva přijeli z Prahy a třetí z České Republiky pochází.

Výstavu ziskem všech možných titulů, CAC, CACIB a BOB vyhrál český pes v mezitřídě, Eldarro from Cotton Home.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 03. 2011

LotyšskoKLUBOVÁ VÝSTAVA 9. FCI SKUPINY RIGA, 27. 3. 2011

Fabienne
Fabienne from Cotton Home

V neděli 27. 3. 2011 proběhla v Lotyšské Rize Klubová výstava 9. FCI skupiny, tedy i skupiny, do které spadají cotonci.

Plemeno Coton de Tuléar zde bylo zastoupeno fenečkou Fabienne from Cotton Home, která pochází z České Republiky.

Slovenský rozhodčí, pan Jaroslav Matias, Fabienne přidělil všechny možné tituly - získala od něho ohodnocení V1, CAJC a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 03. 2011

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 9. 4. 2011

Elvis
Elvis Reco Bohemia

V sobotu 9. 4. 2011 proběhla v polském Legionowě Národní výstava psů, na které nechyběli ani cotonci.

Předvedlo se jich tu celkem sedm - dva psi a 5 feneček. Titul BOB od polského rozhodčího, pana Zygmunta Jakubowski, získal původem český pes ve třídě šampionů, Elvis Reco Bohemia.

Na této výstavě plemeno Coton de Tuléar zaznamenalo nádherný úspěch v odpoledních soutěžích - fenečka Au Clair de la Lune Black Magic Woman byla vyhlášena Nejkrásnějším štěnětem výstavy, neboli Best in Show Baby. Gratulujeme!!!

Na této výstavě fenečka Au Clair de la Lune Ananonanona splnila podmínky pro přiznání titulu Polská Junioršampionka.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 04. 2011

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 10. 4. 2011

Olivie
Olivie Ráj Karpat

O víkendu 9. - 10. 4. 2011 proběhl v moravskoslezské Ostravě další ročník Národní výstavy psů. Plemeno Coton de Tuléar se tradičně divákům předvedlo v neděli 10. 4. 2011.

Osm cotonků - 4 psy a 4 feny - posoudila česká rozhodčí, paní Jaroslava Ovesná. Titul BOB od ní získala fena ve třídě mladých, Olivie Ráj Karpat.

V Ostravě naši cotonci doslova zazářili. Nejdříve se v juniorhandlingu I. kategorie Kristýnka Chovancová a její fenečka Octavia Klenot Toliary opět umístily na 1. místě, poté Dusty z Kozlovické Zahrady v soutěži o nejkrásnějšího mladého psa postoupil do užšího výběru 8 pejsků a konečně Olivie Ráj Karpat byla vyhlášena Nejkrásnější mladou fenou výstavního dne!!! Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci plemene!!!

Na této výstavě cotonci Ghost-Van Best of Cotton a Eimi Janus-Suzi splnili podmínky pro přiznání titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 04. 2011

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 10. 4. 2011

Amore
Amore Mio from the Tiffcotons

Víkend 9. - 10. 4. 2011 byl výstavním i v sousedním Rakousku. V rámci Mezinárodní výstavy psů se zde v neděli 10. 4. 2011 předvedlo plemeno Coton de Tuléar.

Rakouská rozhodčí, paní Doris Getzinger, posoudila tři cotonky - jednoho psa a dvě feny. Žádný z nich nepřijel z České Republiky.

Vítězem se ziskem titulu BOB stal rakouský pes v mezitřídě, Amore Mio from the Tiffcotons.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 04. 2011

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 24. 4. 2011

Jaborano
Jaborano Přátelé Jetynky

Na velikonoční neděli, 24. 4. 2011, se v Českých Budějovicích na mezinárodní výstavě psů, která se konala 23. 4. - 24. 4. 2011, předvedlo i plemeno Coton de Tuléar.

Posuzování deseti předvedených cotonků, z toho dvou psů a osmi feneček, se ujala česká rozhodčí, paní Zuzana Větvinská-Vršecká.

Titul BOB si do Prahy odvezl český pes ve třídě šampionů, Jaborano Přátelé Jetynky.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 4. 2011

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DRÁŽĎANY, 24. 4. 2011

Alechandro
Alechandro Coton Angels from Dolce

Mezinárodní výstava psů o velikonočním víkendu 23. - 24. 4. 2011 proběhla i v německých Drážďanech. Plemeno Coton de Tuléar se divákům předvedlo v neděli 24. 4. 2011.

Pět cotonků, z nichž dva přijeli z České Republiky, posoudil nizozemský rozhodčí, pan Rony Doedijns.

Titul BOB získal německý pes v mezitřídě, Inuk of the Swift Cotton. Oba čeští cotonci, Alechandro Coton Angels from Dolce a Adeline Coton Angels from Dolce získali titul CAJC a Alechandro byl navíc vyhlášen BOB junior.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 04. 2011

PolskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OPOLE, 30. 4. - 1. 5. 2011

Bastien
Bastien Winter Garden

Na přelomu dubna a května 2011 proběhly v polském Opole hned dvě výstavy, na kterých jste mohli potkat plemeno Coton de Tuléar. V sobotu 30. 4. 2011 to byla Klubová výstava 9. FCI skupiny a v neděli Mezinárodní výstava psů všech plemen.

Po oba dni měla Česká republika na výstavě své zástupce - z Prahy přijeli Bastien Winter Garden a Eldarro from Cotton Home.

Sobotní česká rozhodčí, paní Naďa Klírová, i nedělní belgická rozhodčí, paní Rita Reyniers, vítěze vybíraly ze čtyř předvedených psů. Obě se shodli na vítězi - sobotní i nedělní výstavu ziskem titulu BOB vyhrál polský cotonek Cotonbrie Doodle Jankee.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 05. 2011

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BANSKÁ BYSTRICA, 1. 5. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

V neděli 11. 5. 2011 proběhla v Banskej Bystrici tradiční Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

Tři zástupce plemene Coton de Tuléar - z toho dva ze Slovenska a jednoho z České Republiky, posoudila polská rozhodčí, paní Anna Redlicka.

Vítězkou výstavy se ziskem titulu BOB stala slovenská fenečka ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi.

Na této výstavě český cotonek, Dundee Tichý Don, splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Veterán Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 05. 2011

Rumunsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TIMISOARA, 30. 4. - 1. 5. 2011

Elvis
Elvis Reco Bohemia

Ve dnech 30. 4. 2011 a 1. 5. 2011 proběhly mezinárodní výstavy psů také v rumunském Timisoara, přičemž na sobotní mezinárodní výstavě, 30. 4. 2011 byli vyhlašováni i vítězové středovýchodní Evropy.

Plemeno Coton de Tuléar mělo zastoupení díky polské chovatelské stanici The Sweetest Coton.

V sobotu od rumunského rozhodčího, pana C. Stefanescu, titul BOB získal původem český cotonek startující ve třídě šampionů, Elvis Reco Bohemia. V neděli se ze stejného ocenění od maltského rozhodčího, pana Chang Weng Who, radoval pes ve třídě otevřené - Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

Na této výstavě cotonci Elvis Reco Bohemia, Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Elixir D'Amour du Castel de la Roche aux Fees splnili podmínky pro přiznání titulu rumunský Šampion a Elixir D'Amour du Castel de la Roche aux Fees se navíc stala rumunskou Grandšampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 05. 2011

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 14. - 15. 5. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

O víkendu 14. - 15. 5. 2011 probíhá ve slovenské Bratislavě tradiční dvoudenní mezinárodní výstava psů, na kter0 se po oba dni prezentovali i cotonci.

V sobotu se japonské rozhodčí, paní Chie Ejima, předvedlo osm zástupců plemene Coton de Tuléar, kteří přijeli z Čech, Slovenska, Maďarska a Slovinska. Titul BOB získala slovenská fena ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi.

Skvělých úspěchů dosáhli v sobotu cotonci v odpoledních soutěžích. Eimi Janus-Suzi se dostala do užšího výběru sedmi nejkrásnějších psů 9 FCI skupiny a její syn, Aimable Croissant de Cuteberry byl vyhlášen 2. nejkrásnějším dorostencem výstavy, neboli Res. BIS Puppy. Oběma velmi gratulujeme!!!

V neděli rozhodčí z Malty, pan Chan Weng Woh, posoudil šest zástupců plemene Coton de Tuléar z Čech, Slovenska a Slovinska. Titul BOB si do Slovinska odvezl pes ve třídě šampionů, Monsieur Ames Ráj Karpat, který pochází z České Republiky.

Na této výstavě česká fenečka, Daisy Chundelaté Potěšení, slnila podmínky pro titul Slovenská Šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 05. 2011

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 15. 5. 2011

Jaborano
Jaborano Přátelé Jetynky

O víkendu 14. - 15. 5. 2011 probíhala mezinárodní výstava psů i v pražských Letňanech, přičemž cotonci se na ní předvedli tradičně v neděli, tj. 15. 5. 2011.

Posouzení třinácti vystavovaných zástupců plemene Coton de Tuléar se zhostila česká rozhodčí, paní Alena Košťálová. Titul BOB od ní získal pes ve třídě šampionů, Jaborano Přátelé Jetynky.

Začíná se stávat krásným zvykem, že cotonci nechybí ani v soutěži juniorhandlingu. Na této výstavě soutěžila Lucie Malinová a její pejsek Brad Klenot Toliary. Tato dvojice poustoupila až do finále v odpoledních soutěžích, kde se umístila na skvělém 2. místě!!!

Nádherného úspěchu v odpoledních soutěžích opět dosáhla chovatelská stanice Přátelé Jetynky. Nejdříve se pár Jaborano a Iabojejika Přátelé Jetynky umístil na 3. místě v soutěží párů a poté byl Jaborano Přátelé Jetynky vyhlášen 3. nejkrásnějším psem 9. FCI skupiny neboli 3. BIG 9. FCI.

Panu Houdkovi i Lucii Malinové gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci na této výstavě.

Na této výstavě cotonci Hessie Bavlníkový Květ a D'Artagnan des Flocons de Juillet splnili podmínky pro přiznání titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 05. 2011

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 21. 5. 2011

Bastien
Bastien Winter Garden

V sobotu 21. 5. 2011 proběhla v Litoměřicích Národní výstava psů, během které se představila všechna plemena.

Italský rozhodčí, pan Claudio de Giulliano, posoudil dva cotonky - psa v mezitřídě a ve třídě vítězů.

Tituly Národní vítěz a BOB získal pes ve třídě vítězů, Bastien Winter Garden.

Bastien Winter Garden plemeno Coton de Tuléar reprezentoval i v odpoledních soutěžích - děkujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 05. 2011

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 22. 5. 2011

Uršula
Uršula Sněženky z Madagaskaru

Netradičně pouze v neděli se 22. 5. 2011 konala v Litoměřicích mezinárodní výstava psů - diváci si tak mohli během jednoho dne prohlédnout zástupce všech plemen.

Čtyři předvedené cotonky, dva psy a dvě feny, posoudila česká rozhodčí, paní Naďa Klírová. Titul BOB od ní získala fena ve třídě otevřené, Uršula Sněženky z Madagaskaru.

Na této výstavě pejsek Bastien Winter Garden splnil podmínky pro přiznání titulu C. I. B. (Interšampion). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 05. 2011

LitvaVÝSTAVNÍ VÍKEND MOLETAI, 27. - 29. 5. 2011

Grain
Grain Amoure Batiskaj

Ve dnech 27. - 29. 5. 2011 proběhly v litevském Moletai hned tři výstavy, během kterých se předvedlo i plemeno Coton de Tuléar. Českou Republiku zastupoval polský cotonek Grain Amoure Batiskaj, jehož tatínkem je náš Cartoonland's Apache a polskou veteránkou českého původu, Kerry Klenot Toliary.

Na páteční klubové výstavě 9. FCI skupiny švédský rozhodčí, pan Henrik Johansson, ani jednomu ze šesti předvedených cotonků titul BOB nepřidělil.

Sobotní rozhodčí tří předvedených psů, paní Tatiana Urek ze Slovinska, i nedělní rozhodčí pěti cotonů, paní Marina Ostrovskaja, vítězem mezinárodních výstav vyhlásily polského psa ve třídě šamionů - Grain Amoure Batiskaj.

Na těchto výstavách polský cotonek Grain Amoure Batiskaj splnil podmínky pro přiznání titulu Šampion Litvy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 06. 2011

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ZLÍN, 28. 5. 2011

Dusty
Dusty z Kozlovické Zahrady

Krajská výstavě ve zlíně se v roce 2011 konala v sobotu 28. 5. a nechybělo na ni ani plemeno Coton de Tuléar.

Dva mladí cotonci - pes Dusty z Kozlovické Zahrady a fenka Octavia Klenot Toliary - se předvedli české rozhodčí paní Zdence Jílkové.

Oba cotoni si z výstavy odvezly ocenění V1 a Vítěz třídy mladých.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 06. 2016

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SENEC, 3. 6. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

V pátek 3. 6. 2011 proběhla Národní výstava psů v slovenském Senci, která je tradičním předskokanem mezinnárodní výstavy psů v Nitře.

Slovenské rozhodčí, paní Lindě Volárikové, se předvedla pouze jedna fena ve třídě vítězů - slovenská Eimi Janus-Suzi. Ta si odvezla veškeré možné tituly, tj. V1, CAC a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 06. 2011

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 4. - 5. 6. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

O víkendu 4. - 5. 6. 2011 proběhla ve slovenské Nitře dvoudenní Mezinárodní výstava psů, cotonky tedy návštěvníci mohli obdivovat po oba dva dni.

V sobotu se v rámci Grand Prix Slovakia 2011 show maďarskému rozhodčí, panu Katalinu Radvanszky, předvedlo pět zástupců plemene Coton de Tuléar. Titul BOB od něho získala fena ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi.

Stejný počet cotonků se stejným výsledkem rozsoudila i nedělní Slovinská rozhodčí na Derby Winner 2011 show, paní Olga Kupriyanova, když titul BOB opět přidělila feně ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 06. 2011

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 5. 6. 2011

Face
Face Poklad Vysočiny

Další ročník Národní výstavy psů v Klatovech proběhl ve dnech 4. 6. - 5. 6. 2011, přičemž cotonci se zde ukázali v neděli 5. 6. 2011.

Dva české zástupce plemene Coton de Tuléar posoudil rozhodčí z Gruzie, pan Iuza Beradze.

Titul BOB získala fena ve třídě mladých, Face Poklad Vysočiny. Jejím páníčkům děkujeme za reprezentaci plemene během odpoledních soutěží.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 06. 2011

Maďarsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOMÁRNO, 11. - 12. 6. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi
Bastien
Bastien Winter Garden

O víkendu 11. - 12. 6. 2011 se v maďarské části Komárna uskutečnila dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu 11. 6. 2011 se maďarskému rozhodčímu, panu Ferenci Groschlovi, mezi cotonky předvedli dva psi a dvě feny, kteří přijeli z České Republiky, Slovenska i Maďarska. Titul BOB získala slovenská fena ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi

V neděli 12. 6. 2011 taktéž maďarský rozhodčí, pan Gyula Sarkozy, posoudil čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - tři psy a jednu fenu - z České Republiky a Slovenska. Vítězem se ziskem titulu BOB stal český pes ve třídě šampionů, Bastien Winter Garden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 06. 2011

Lotyšsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RIGA, 11. - 12. 6. 2011

Fabienne
Fabienne from Cotton Home

V sobotu 11. 6. 2011 a v neděli 12. 6. 2011 proběhla dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen i v lotyšské Rize - po oba dni zde mezi cotonky měla zastoupení i Česká Republika, a to díky fenečce Fabienne from Cotton Home.

Sobotní lotyšská rozhodčí, paní Inese Pablaka, i nedělní chorvatský rozhodčí, pan Tino Pehar, posoudili tři zástupce plemene Coton de Tuléar. Titul BOB oba přidělili psovi ve třídě šampionů, Cotonrock's Asterix.

Česká fenečka, Fabienne from Cotton Home na této výstavě dvojnásobným ziskem titulu CAJC splnila podmínky pro Lotyšského Junioršampiona. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 06. 2011

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLAGENFURT, 18. - 19. 6. 2011

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

O víkendu 18. - 19. 6. 2011 proběhla v rakouském Klagenfurtu dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen. Česká republika na ní byla mezi cotonky zastoupena díky slovinskému psovi českého původu, Monsieur Ames Ráj Karpat.

Sobotní rozhodčí plemene Coton de Tuléar, paní Maja Korosec, přijela ze Slovinska, a posoudila 8 cotonků - 3 psy a pět fen. Titul BOB od ní získal pes ve třídě otevřené, Orobianco Obsession.

Nedělní rozhodčí, paní Iris Urschitz z Rakouska, jako vítěze mezi 8 předvedenými zástupci plemene (3 psy a 5 fenami), určila slovinského psa ve třídě šampionů, Monsieur Ames Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 08. 2011

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 18. 6. 2011

Cheriban
Cheriban Kleopatra

V sobotu 18. 6. 2011 proběhla při příležitosti oslav 20 let chovu cotonků v České Republice 18. klubová výstava plemene Coton de Tuléar.

Posouzení 35 předvedených zástupců plemene - 14 psů a 21 fen - se ujala česká rozhodčí, paní Zuzana Brotánková. Titul BOB od ní získala fena ve třídě vítězů, Cheriban Kleopatra.

Na této výstavě splnila fenečka Olivie Ráj Karpat podmínky pro přidělení titulu Česká Junioršampionka a pejsek Eldarro from Cotton Home si převzal pohár za titul Klubový Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 06. 2011

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 19. 6. 2011

D'Artagnan
D'Artagnan des Flocons de Juillet

U příležitosti oslavy 20 let chovu cotonků v České Republice se v pražských Třeboradicích konala i 12. speciální výstava plemene Coton de Tuléar, a to v neděli 19. 6. 2011.

Česká rozhodčí, paní Alena Košťálová, posoudila celkem 26 zástupců plemene, z toho 9 psů a 17 feneček. Titul BOB od ní získal pes ve třídě otevřené, D'Artagnan des Flocons de Juillet.

Na této výstavě fenečka Daisy Chundelaté Potěšení splnila podmínky pro udělení titulu Česká Grandšampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 06. 2011

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 26. 6. 2011

Face
Face Poklad Vysočiny

Ve dnech 25. - 26. 6. 2011 proběhla v Brně další mezinárodní výstava psů všech plemen, v rámci které se cotonci předvedli v neděli 26. 6. 2011.

Celkem jedenáct zástupců plemene Coton de Tuléar - 6 psů a 5 fen - posoudil gruzijský rozhodčí, pan Iuza Beradze. Titul BOB přidělil feně ve třídě mladých, Face Poklad Vysočiny.

Další krásný úspěch si zde cotonci připsali i v kategorii Juniorhandlingu. Handlerka Kristýna Chovancová a její fenečka Octavie Klenot Toliary se umístily na nádherném 2. místě!!! Velmi děkujeme za reprezentaci.

Na této výstavě splnil Eldarro from Cotton Home podmínky pro udělení titulu Klubový Šampion a Bastien Winter Garden se stane Českým Grandšampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 06. 2011

FrancieSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ FRANCIE, 10. 7. 2011

Simply
Simply Grand Schumann

Světová výstava v roce 2011 se uskutečnila ve francouzské Paříži ve dnech 7. - 10. 7. 2011. Cotonci přišli na řadu v neděli 10. 7. 2011.

Posouzení více než stovky zástupců plemene Coton de Tuléar se ujala francouzská rozhodčí, paní Larive Jeannette.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál finský pes ve třídě mladých, Simply Grand Schumann.

Jediná zástupkyně České Republiky, mladá fena Dynamic Lady Jarbo, byla oceněna krásnou známkou výborná. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 07. 2011

LitvaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TAURAGE, 16. 7. 2011

Fabienne
Fabienne from Cotton Home

V sobotu 16. 7. 2011 proběhla v litevském Taurage Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

Jedinou zástupkyní plemene Coton de Tuléar byla před litevskou rozhodčí, paní K. Butrimovou, česká fenečka ve třídě mladých, Fabienne from Cotton Home. Oceněna byla všemi možnými tituly, tj. V1, CAJC a BOB.

Na této výstavě Fabienne from Cotton Home splnila podmínky pro přiznání titulu Litevská Junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 07. 2011

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 17. 7. 2011

Diamant
Diamant Lady Jarbo

O víkendu 16. - 17. 7. 2011 proběhla v Mladé Boleslavi tradiční Česká Národní výstava psů všech plemen, na které se cotonci předvedli v neděli 17. 7. 2011.

Sedm zástupců plemmene Coton de Tuléar - 1 psa a 6 fen - posoudila česká rozhodčí, paní Alena Košťálová.

Titul BOB na této výstavě získala fena ve třídě mladých, Diamant Lady Jarbo. Diamant Lady a paničce děkujeme za reprezentaci plemene i během odpoledních soutěží.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 07. 2011

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WARŠAVA, 17. 7. 2011

Elixir
Elixir d'Amour du Castel...

Dny 16. - 17. 6. 2011 byly výstavními i v Polsku - ve Varšavě proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen, v rámci které se cotonci předvedli v neděli 17. 7. 2011.

Rumunská rozhodčí, paní Dagmar Klein, pousoudila tři zástupce plemene Coton de Tuléar - jednoho pejska a dvě fenečky - všichni přijeli z Polska.

Výstavu ziskem titulů CACIB a BOB vyhrála polská fena ve třídě šampionů, Elixir d'Amour du Castel de la Roche aux Fees.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 07. 2011

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 17. 7. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

Plemeno Coton de Tuléar se 17. 7. 2011 předvedlo i v rámci Mezinárodní výstavy psů v rakouském Oberwartu, která zde probíhala ve dnech 16. - 17. 7. 2011.

Sedm cotonků posoudil slovenský rozhodčí, pan Vladimír Javorčík. Byli mezi nimi zástupci ze slovenská a s českým původem.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál rakouský pes ve třídě otevřené, Amore Mio from the Tiffcotons.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 07. 2011

SlovenskoKLUBOVÁ VÝSTAVA BKS KOŠICE, 23. 7. 2011

Eldarro
Eldarro from Cotton Home

V sobotu 23. 7. 2011 se v rámci mezinárodní výstavy psů všech plemen ve slovenských Košicích uskutečnila i Klubová výstava Bichon Klubu Slovensko, pod který spadají i cotonci.

Plemeno Coton de Tuléar před slovenskou rozhodčí, paní Evou Schwarzovou, reprezentoval český pes v mezitřídě, Eldarro from Cotton Home a slovenská fena ve třídě otevřené, Chita-Van-El Best of Cotton.

Oba dva zástupci cotonků si z výstavy odvezli ohodnocení Klubový vítěz a Eldarro from Cotton Home navíc výstavu ziskem titulu BOB vyhrál.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 07. 2011

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOŠICE, 24. 7. 2011

Chita-Van-El
Chita-Van-El Best of Cotton

O víkendu 23. - 24. 7. 2011 proběhla ve slovenských Košicích Mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se na ní předvedli v neděli 24. 7. 2011.

Jediným zástupcem plemene Coton de Tuléar byla slovenská fenečka ve třídě otevřené, Chita-Van-El Best of Cotton, známá jako Elinka.

Slovenská rozhodčí, paní Patrícia Danková, Elince udělila všechny možné tituly - získala od ní ohodnocení V1, CAC, CACIB a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 07. 2011

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 24. 7. 2011

Tino
Tino Białe Bursztynki

V neděli 24. 7. 2011 se konala výstava psů i v polském Bedzinu - konkrétně šlo o Národní výstavu psů všech plemen.

Jediného zástupce plemene coton de tuléar, Tino Białe Bursztynki posoudila polská rozhodčí, paní Anna Redlicka.

Tino, jehož tatínkem je původem český cotonek, Yorick Klenot Toliary si z výstavy odvezl všechna možná ocenění - ve třídě dorostu získal známku Velmi Nadějný a Nejlepší dorostenec.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 02. 2012

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 14. 8. 2011

Cartoonland's
Cartoonland's Arizona Dream

V neděli 14. 8. 2011 proběhla v krásném prostředí slezskoostravského hradu Krajská výstava všech psů v Ostravě. Celkem bylo posouzeno 327 psů, mezi kterými nechyběli ani cotonci.

Česká rozhodčí, paní Alena Košťálová, posoudila čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - 3 psy a jednu dorostenku.

Krajským vítězem byl vyhlášen pes ve třídě vítězů, Cartoonland's Arizona Dream, třídu mladých vyhrál Baddy Sto Procent Cotton a vítězem třídy veteránů se stal Dundee Tichý Don.

V odpoledních soutěžích byl cotonek Dundee Tichý Don vyhlášen 3. nejkrásnějším veteránem výstavy. Gratulujeme!!!

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 08. 2011

NorskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ V NORSKU, 20. 8. 2011

Draco
Draco Jarbo

V sobotu 20. 8. 2011 se v Norsku uskutečnila národní výstava psů, na které byla mezi cotonky zastoupena i Česká Republika díky v Norsku žijícímu pejskovi Draco Jarbo.

Norský rozhodčí, pan Leif Ragnar Hjorth, posoudil dohromady 3 cotonky.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB se stal právě český odchovanec, v mezitřídě startující Draco Jarbo.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 09. 2011

NěmeckoMEZINÁRODNÍ A NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LIPSKO, 20. - 21. 8. 2011

Elvis
Elvis Reco Bohemia

Ve dnech 20. - 21. 8. 2011 proběhly v německém Lipsku hned dvě výstavy, na kterých mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar. V sobotu 20. 8. 2011 to byla mezinárodní výstava psů všech plemen a v neděli 21. 8. 2011 pak národní výstava psů.

Česká republika byla po oba dni zastoupena díky polskému cotonkovi českého původu, Elvisovi Reco Bohemia.

Sobotní polský rozhodčí mezinárodní výstavy, pan Król, jako vítěze deseti předvedených zástupců plemene Coton de Tuléar zvolil dánského psa ve třídě šampionů, Uniq Coton Conrad Scandia.

V neděli se posouzení 12 předvedených cotonků ujal slovinský rozhodčí, pan Miroslav Zidar. Hodnocení BOB si do polska odvezl pes ve třídě šampionů, Elvis Reco Bohemia.

Na této výstavě pejsek Elvis Reco Bohemia splnil podmínky pro přiznání titulu Šampion Německa (VDH). Gratuluejeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 08. 2011

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 20. - 21. 8. 2011

Archie
Archie Briliant z Madaskaru

O víkendu 20. - 21. 8. 2011 se ve slovenské Bratislavě konala tradiční srpnová dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen, Duodanube 2011.

V sobotu 4 zástupce plemene Coton de Tuléar posoudila švýcarská rozhodčí, paní Lisbeth Mach. Vítězkou BOB zvolila maďarskou fenu ve třídě mladých, Rhapsody in White of Woodland Cottage.

Nedělní český rozhodčí, pan Petr Řehánek, vybíral ze stejného počtu cotonků. Titul BOB přidělil českému psovi ve třídě šampionů, Archie Briliant z Madaskaru.

Na této výstavě český cotonek, Archie Briliant z Madaskaru, splnil podmínky pro přiznání titulu Klubový šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 08. 2011

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 28. 8. 2011

Face
Face Poklad Vysočiny

Tradiční letní Mezinárodní výstava všech psů v Mladé Boleslavi proběhla v tomto roce ve dnech 27. - 28. 8. 2011 a cotonci se předvedli v neděli 28. 8. 2011.

Deset předvedených zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila česká rozhodčí, paní Zdenka Jílková. Vítězkou titulu BOB určila fenu ve třídě mladých, Face Poklad Vysočiny.

Na této výstavě fenečka Face Poklad Vysočiny splnila podmínky pro přiznání titulů Česká Junioršampionka a Klubová Junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 08. 2011

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ DOLNÍ BENEŠOV, 4. 9. 2011

Cartoonland's
Cartoonland's Arizona Dream

V neděli 4. 9. 2011 proběhla v Dolním Benešově další Krajská výstava psů všech plemen, na které se díky chovatelské stanici Hraběnčin Ráj předvedlo i plemeno Coton de Tuléar.

Polský rozhodčí, pan Wieslaw Boryczko, posoudil psa ve třídě otevřené, Cartoonland's Arizona Dream, kterého ohodnotil známkou Výborný, Vítěz Třídy a Krajský vítěz a fenu dorostenku Subarashil Hoshi Hikari Xenia, která si odnesla ocenění Velmi Nadějná.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 09. 2011

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VARŠAVA, 10. 9. 2011

Elixir
Elixir d'Amour du Castel...

V rámci Národní výstavy psů všech plemen, která se konala v sobotu 10. 9. 2011 v polské Varšavě, se návštěvníkům předvedlo i plemeno Coton de Tuléar.

Polský rozhodčí, pan M. Kozber, posoudil tři polské fenečky. Vítězkou titulu BOB vyhlásil fenu ve třídě šampionů, Elixir d'Amour du Castel de la Roche aux Fees.

Na této výstavě fenečka Elixir d'Amour du Castel de la Roche aux Fees splnila podmínky pro přiznání titulu Polská Šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 09. 2011

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ TÝN NAD VLTAVOU, 11. 9. 2011

Bacarola
Bacarola Best of Cotton

V neděli 11. 9. 2011 proběhla v jihočeském Týně nad Vltavou Krajská výstava psů všech plemen, na které měli zastoupení i cotonci, a to díky chovatelské stanici Poklad Vysočiny.

Česká rozhodčí, paní Alena Košťálová, posoudila celkem dvě fenečky - předvedla se jí veteránka Bacarola Best of Cotton, která získala ocenění V1, vítězka třídy veteránů a fena v mezitřídě Face Poklad Vysočiny s výsledkem V1, vítězka třídy a Krajský Vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 09. 2011

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PREŠOV, 11. 9. 2011

Rhapsody
Rhapsody in White of W. Cottage

O víkendu 10. - 11. 9. 2011 proběhla ve slovenském Prešově Národní výstava psů všech plemen, na které cotonci přišli na řadu v neděli 11. 9. 2011.

Maďarská rozhodčí, paní Zsuzsanna Petik posoudila dvě feny, které přijely z Maďarska - Rhapsody in White of Woodland Cottage a Cotonbrie Donna Summer.

Vítězkou se ziskem titulu BOB stala mladá fena Rhapsody in White of Woodland Cottage, která tímto splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská Junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 09. 2011

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHORZÓW, 11. 9. 2011

Tino
Tino Białe Bursztynki

Národní výstava psů v neděli 11. 9. 2011 proběhla i v polském Chorzówě - plemeno Coton de Tuléar zde zastupoval jediný pejsek ve třídě dorostu, polský cotonek Tino Białe Bursztynki.

Tino, jehož tatínkem je pes českého původu, Yorick Klenot Toliary, od polského rozhodčího, pana Miroslava Redlicky, získal veškerá možná ocenění - Velmi Nadějný a nejlepší štěně.

Krásného výsledku Tino Białe Bursztynki dosáhl v odpoledních soutěžích, když byl vyhlášen 4. nejkrásnějším dorostencem výstavy, neboli 4. BIS Puppy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 02. 2012

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 18. 9. 2011

H'Antanatsimanaja
H'Antanatsimanaja Batiskaj

20. ročník Moravskoslezské národní výstavy psů všech plemen v Brně proběhl o víkendu 17. - 18. 9. 2011, a ani tentokrát zde nechybělo plemeno Coton de Tuléar. Návštěvníkům se předvedlo v neděli 18. 9. 2011.

Slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš, posoudil 8 cotonků - 3 psy a 5 fen.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála fena v mezitřídě, H'Antanatsimanaja Batiskaj.

Na této výstavě cotonek Áres Lovčice-Morava splnil podmínky pro přiznání titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 09. 2011

ItálieMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TIERSTE, 18. 9. 2011

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

O víkendu 17. - 18. 9. 2011 proběhla v Italském Trieste Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se Coton de Tuléar prezentovalo v neděli 18. 9. 2011.

Česká republika zde měla zastoupení, a to díky slovinskému psovi, Monsieur Ames Ráj Karpat.

Rakouský rozhodčí, pan Robert Blumel, posoudil pět cotonků - 2 psy a 3 feny, a titul BOB přidělil právě našemu Monsieur Ames Ráj Karpat.

Krásný úspěch plemeno Coton de Tuléar zaznamenalo i v odpoledních soutěžích, kde byl Monsieur Ámes Ráj Karpat vyhlášen 4. nejkrásnějším psem 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 09. 2011

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LODŽ, 18. 9. 2011

Fortuna
Fortuna du Castel de la Roche...

V neděli 18. 9. 2011 se v polské Lodži uskutečníla národní výstava psů, na které mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

Polskému rozhodčímu A. Chabik se představila jedna fenečka - Fortuna du Castel de la Roche aux Fees z polské chovatelské stanice The Sweetest Coton.

Fortuna na této výstavě ziskem ocenění V1, CAJC, BOB junior a BOB splnila podmínky pro přiznání titulu Polská Junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 10. 2011

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 25. 9. 2011

Rhapsody
Rhapsody in White of W. Cottage

Tradiční mezinárodní výstava psů v rakouském Tullnu v tomto roce proběhla ve dnech 24. - 25. 9. 2011, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 25. 9. 2011.

Cotonky zde zastupovala i německá fena českého původu, Amanda Coton Angels from Dolce a slovenská fenečka Eimi Janus-Suzi.

Srbská rozhodčí, paní Nemanja Jomanovic, titul BOB poslala do Maďarska, konkrétně feně ve třídě mladých, Rhapsody in White of Woodland Cottage. Amanda si odvezla ocenění CAC, Res. CACIB a Eimi CAC, CACIB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2011

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RYBNIK, 2. 10. 2011

Bastien
Bastien Winter Garden

V neděli 2. 10. 2011 proběhla v polském Rybniku Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

Polskému rozhodčímu, panu Anrzeji Kazmierskimu, se předvedli dva zástupci plemene Coton de Tuléar, přičemž oba přijeli z České Republiky - v mezitřídě to byl Eldarro from Cotton Home a ve třídě šampionů Bastien Winter Garden

Vítězem se ziskem ocenění CAC, Nejlepší pes a BOB vyhrál Bastien Winter Garden.

Na této výstavě Eldarro from Cotton Home i Bastien Winter Garden splnili podmínky pro přiznání titulu Polský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 10. 2011

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 9. 10. 2011

Archie
Archie Briliant z Madaskaru

O víkendu 8. - 9. 10. 2011 proběhla v Českých Budějovicích tradiční Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které v neděli 9. 10. 2011 nechyběli ani cotonci.

České rozhodčí, paní Olze Dolejšové, se předvedli dva zástupci plemene Coton de Tuléar - ve třídě otevřené Jaborano Přátelé Jetynky a ve třídě šampionů Archie Briliant z Madaskaru.

Vítězem se ziskem ocenění V1, CAC, CACIB a BOB stal pes ve třídě šampionů, Archie Briliant z Madaskaru.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 10. 2011

MaďarskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SZENTENDRE, 16. 10. 2011

Bastien
Bastien Winter Garden

V neděli 16. 10. 2011 se v maďarském Szentendre uskutečnila Národní výstava psů všech plemen. Mezi cotonky zde měla zastoupení i Česká Republika - v mezitřídě startovat Eldarro from Cotton Home a ve třídě otevřené Bastien Winter Garden.

Maďarská rozhodčí, paní Zsuzsanna Vaczi-Balogh, posoudila celkem 4 zástupce plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 1 fenečku. Titul BOB zadala mladému maďarskému psovi, Flocon du Nuage de Coton.

Oba čeští psi byli na této výstavě ohodnoceni titulem CAC, díky čemuž Bastien Winter Garden splnil podmínky pro přiznání titulu Maďarský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 10. 2011

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ POZNAŇ, 23. 10. 2011

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

O víkendu 22. - 23. 10. 2011 proběhla v polské Poznani tradiční Mezinárodní výstava psů všech plemen se zadáváním titulu Polský Vítěz 2011. Plemeno Coton de Tuléar se návštěvníkům předvedlo v neděli 23. 10. 2011.

Ruská rozhodčí, paní Yana Gavrilova, posoudila celkem 7 cotonků - dva psy a pět fen, a to z Polska a Dánska.

Titul BOB a Vítěz Polska získal polský pes ve třídě šampionů, Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 10. 2011

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 6. 11. 2011

Jaborano
Jaborano Přátelé Jetynky

Výstavní sezónu 2011 v České Republice tradičně uzavřela Mezinárodní výstava psů Praha, která proběhla ve dnech 5. - 6. 11. 2011. Plemeno Coton de Tuléar mohli návštěvníci obdivovat v neděli 6. 11. 2011.

Posouzení 12 předvedených cotonků se ujal italský rozhodčí, pan Cochetti Francesco. Titul BOB od něj získal pes ve třídě šampionů, Jaborano Přátelé Jetynky.

Nádherné úspěchy plemeno zaznamenalo i v odpoledních soutěžích. Nejdříve se Lucie Malinová a její Brad Klenot Toliary umístili na krásném 4. místě v juniorhandlingu, a poté byl Jaborano Přátelé Jetynky vyhlášen 3. nejkrásnějším psem 9. FCI skupiny, neboli 3. BIG. Lucce Malinové i Tomáši Houdkovi gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci plemene.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 11. 2011

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 19. - 20. 11. 2011

Fabienne
Fabienne from Cotton Home

Poslední slovenskou výstavou v roce 2011 se tradičně stala dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Nitře, která proběhla o víkendu 19. - 20. 11. 2011.

Plemeno Coton de Tuléar zde mělo zastoupení po oba dni, a to díky fenečkám, kterě přijely z České Republiky.

Titul BOB v sobotním výběru ze tří fen rozhodnutím slovenské rozhodčí, paní Lindy Volárikové, i v neděli rozhodnutím slovenského rozhodčího, pana Vladimíra Javorčíka, který vybíral ze dvou fen, získala fenečka ve mezitřídě - Fabienne from Cotton Home.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 11. 2011

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KIELCE, 20. 11. 2011

Grain
Grain Amoure Batiskaj

Ve dnech 19. - 20. 11. 2011 proběhla mezinárodní výstava psů také v polském Kielce, přičemž plemeno Coton de Tuléar se předvedlo tradičně v neděli 20. 11. 2011.

Polská rozhodčí, paní Dorota Zabek, posoudila 6 zástupců plemene - tři psy a tři feny, přičemž všichni přijeli z Polska.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stal pes ve třídě šampionů, Grain Amoure Batiskaj, jehož tatínkem je český cotonek Cartoonland's Apache.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 11. 2011

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELLS, 3. - 4. 12. 2011

Face
Face Poklad Vysočiny

Výstavní sezónu 2011 v Rakousku tradičně uzavřela dvoudenní mezinárodní výstava psů ve Wellsu, která proběhla o víkendu 3. - 4. 12. 2011. Česká republika byla v plemeni Coton de Tuléar po oba dni zastoupena díky psovi Cartoonland's Arizona Dream a fenečkám Subarashil Hoshi Hikári Xenia a Face Poklad Vysočiny.

Posuzování sobotní výstavy se ujala rakouská rozhodčí, paní Carole Garhöfer. Titul BOB ze 6 předvedených cotonků poslala do České Republiky, když vítězkou vyhlásila fenu v mezitřídě, Face Poklad Vysočiny.

Nedělní rozhodčí, paní Boženě Ovesné z České Republiky, se předvedlo 7 zástupců plemene Coton de Tuléar. Titul BOB od ní získal chorvatský pes ve třídě šampionů, Orobianco Versace.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 12. 2011

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 10. 12. 2011

Elvis
Elvis Reco Bohemia

Poslední letošní výstavou v Polsku se stala Národní výstava psů v Legionowu, která proběhla v sobotu 10. 12. 2011.

Polskému rozhodčímu, panu Pietrovi Królovi, se zde předvedlo 8 zástupců plemene Coton de Tuléar - 4 psi a 4 fenky. Vítězem se ziskem titulu BOB stal polský pes ve třídě šampionů, Elvis Reco Bohemia, který pochází z české chovatelské stanice.

Krásný úspěch zaznamenali cotonci i v odpoledních soutěžích, když fenečka Au Clair de la Lune Chocolate byla vyhlášena 4. nejkrásnějším dorostencem výstavy, neboli 4. BOS Puppy. Gratulujeme.

Na této výstavě polská fenečka Dalaya from Pine Fields splnila podmínky pro přiznání titulu polská šampionka. Tatínkem Dalayi je původem český cotonek Elvis Reco Bohemia.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 12. 2011

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz