COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2013

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 6. 1. 2013

Bastien
Bastien Briliant z Madaskaru

Tradičně první novoroční českou výstavou se stala Hanácká národní výstava psů všech plemen, která proběhla už po osmé - letos opět v Brně. Plemeno Coton de Tuléar se na ní předvedlo v neděli 6. 1. 2013.

Devět cotonků - pět psů a čtyři feny - posoudil slovenský rozhodčí, pan Ing. Robert Kanás.

První letošní titul BOB získal český pes v mezitřídě Bastien Briliant z Madaskaru, který zde zároveň splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme!

Plemeno Coton de Tuléar zaznamenalo krásný úspěch i v odpoledních soutěžích, a to díky Kristýně Chovancové, která se se svou fenečkou Octavia Klenot Toliary umístila na 2. místě v juniorhanlingu 9 - 13 let. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 01. 2013

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BĘDZIN, 20. 1. 2013

Tino
Tino Białe Bursztynki

V neděli 20. 1. 2013 proběhla v polském Będzinu další národní výstava psů, na které měli zastoupení i cotonci.

Tři polské zástupce plemene Coton de Tuléar posoudila česká rozhodčí, paní Zdenka Jílková. Představil se jí jeden pes v mezitřídě a dva psi ve třídě otevřené.

Vítězem se přidělením titulu BOB stal pes ve třídě otevřené Tino Białe Bursztynki, který na této výstavě zároveň splnil podmínky pro přidělení titulu Polský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 01. 2013

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TRENČÍN, 26. 1. 2013

Au
Au Clair de la Lune Don Fernando

První slovenskou výstavou se tradičně stala Wintershow 2013 - Meziárodní výstava psů Trenčín, která se konala o víkendu 26. - 27. 1. 2013.

Plemeno Coton de Tuléar se slovenskému rozhodčímu, panu Robertu Kanásovi, předvedlo v sobotu 26. 1. 2013. Pan Kanás posoudil celkem pět cotonků - 2 psy a 3 feny, přičemž až na jednoho čecha všichni přijeli z Maďarska.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stala maďarská fena ve třídě mladých Carbonebianco Brigitte Bardot.

Český zástupce na výstavě, mladý pes Au Clair de la Lune Don Fernando ziskem třetího ocenění CAJC na této výstavě splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Junioršampion. Gratulujeme!

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 01. 2013

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 2. - 3. 2. 2013

Tamera
Tamera Ráj Karpat
Elaby-Gathan
Elaby-Gathan du Castel dlRaF

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstavy psů DUO CACIB Brno proběhl ve dnech 2. - 3. 2. 2012. Plemeno Coton de Tuléar se tedy předvedlo po oba dni, v sobotu i v neděli.

V sobotu 2. 2. 2013 šest českých cotonků posoudila česká rozhodčí, paní Zuzana Brotánková - 3 psy a 3 feny. Titul BOB přidělila mladé feně Tamera Ráj Karpat.

V neděli 3. 2. 2013 se španělskému rozhodčímu, panu Davidu Allan-Gibsonovi, předvedlo 11 zástupců plemene Coton de Tuléar, 4 psi a 7 fen. Vítězkou se ziskem ocenění BOB stala fena ve třídě šampionů Elaby-Gathan du Castel de la Roche aux Fees.

Po této výstavě máme hned dva nové cotonky, kteří splnili podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion - mohou si o něj zažádat pejsek Au Clair de la Lune Don Fernando a fenečka Tamera Ráj Karpat. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 02. 2013 | Aktualizováno 3. 2. 2012

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ A ŠAMPION ŠAMPIONŮ BUDAPEŠŤ, 14. - 17. 2. 2013

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Hned čtyřdenní výstavu - FEHOVA Winter dog show - uspořádali maďaři v Budapešti ve dnech 14. - 17. 2. 2013. Ve čtvrtek 14. 2., pátek 15. 2. a v neděli 17. 2. se konala mezinárodní výstava psů všech plemen a v sobotu 16. 2. se uskutečnila výstava šampion šampionů Maďarska.

Na svátek sv. Valentýna, ve čtvrtek 14. 2. 2013, sedm cotonků posoudila rumunská rozhodčí, paní Dagmar Klein. Vítězem přidělením titulu BOB určila německého psa ve třídě šampionů Jespersen's Captain Jack Sparrow.

V pátek 15. 2. 2013 maďarská rozhodčí, paní Bánhidi Pálné, posoudila opět sedm cotonků, 4 psy a 3 feny. Vítězství a titul BOB si na slovensko odvezl pes ve třídě otevřené Aimable Croissant de Cuteberry.

V sobotu 16. 2. 2013 se šampiona šampionů zúčastnil jediný cotonek - srbský pes Orobianco Renoir, který získal všechna možná ocenění - V1 a Champion of Champion Winner 2012.

A konečně v neděli 17. 2. 2013 se maďarskému rozhodčímu, panu Guya Sarkózi, představilo 6 zástupců plemene Coton de Tuléar, 3 psi a 3 feny. Vítězsem se stejně jako ve čtvrtek ziskem titulu BOB stal německý pes ve třídě šampionů Jespersen's Captain Jack Sparrow.

Na těchto výstavách splnili cotonci Cotonkiss Swagger Jagger, Ivorie vom Donauvillino a Mi-Toi's Carribean Pandora podmínky pro přidělení titulu Maďarský Šampion a fenečka Carbonebianco Brigitte Bardot se stane Maďarskou Junioršampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 02. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 23. - 24. 2. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Fresbee Carbonebianco

O víkendu 23. - 24. 2. 2013 proběhla ve slovenské Nitře dvoudenní Mezinárodní výstava psů NitraDog 2013. Tři maďarští a jeden slovenský cotonek se zde návštěvníkům předvedli po oba dni.

V sobotu 23. 2. 2013 tři psy a jednu fenu posoudil chorvatský rozhodčí, pan Pehar Tino. Vítězem určil slovinského psa ve třídě šampionů Orobianco Obsession.

V neděli se 24. 2. 2013 se rozhodcování stejného obsazení v plemeni Coton de Tuléar ujal slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš. Titul BOB a celkové vítězství přidělil maďarskému psovi ve třídě otevřené Cotonbrie Fresbee Carbonebianco

Na této výstavě maďarská fenečka Carbonebianco Brigitte Bardot splnila podmínky pro přidělení titulu Slovenská Junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 02. 2013

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 3. 3. 2013

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

O víkendu 2. - 3. 3. 2013 pobíhala v rakouském Grazu mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se cotonci předvedli v neděli 3. 3. 2013.

Německá rozhodčí, paní Marta Heine, posoudila dohromady 10 zástupců plemene Coton de Tuléar, z toho 5 psů a 5 fen.

Vítězem výstavy se stala italská fenečka ve třídě šampionů DoraQueenJolie. Česká republika byla zastoupena odchovancem žijícím ve Slovinsku - Monsieur Ámes Ráj Karpat získal ocenění V2, Res. CAC a Res. CACIB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 04. 2013

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KATOWICE, 17. 3. 2013

Tino
Tino Białe Bursztynki

Ve dnech 15. - 17. 3. 2013 probíhala v polských Katowicích Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které mělo v neděli 17. 3. 2013 díky 4 polských cotonkům zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

Jednoho psa a tři feny posoudil polský rozhodčí, pan Janusz Opara.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stal polský pes ve třídě otevřené Tino Białe Bursztynki, jehož tatínkem je polský cotonek českého původu - Yorick Klenot Toliary.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 03. 2013

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 23. 3. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

V sobotu 23. 3. 2013 se v polském Legionowu konala Národní výstava psů všech plemen, na které měli zastoupení i cotonci.

Pět zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí, paní Bogusłąwa Szydłowicz-Polańczyk.

Titul BOB a celkové vítězství získal polský pes ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 03. 2013

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 24. 3. 2013

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

V neděli 24. 3. 2013 se v pražských Dolních Počernicích uskutečnila 21. klubová výstava plemene Coton de Tuléar. České rozhodčí, paní Naděždě Klírové, se zde předvedlo 34 cotonků - 14 psů a 20 fen.

Výstava začala krásným předtančením od tří cotonků šikulů - Dixi z Kozlovické Zahrady, Hakim from Cotton Home a Daisy Chundelaté Potěšení.

Vítězem výstavy se přidělením ocenění BOB stal pes v mezitřídě - Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě byly předány poháry za splnění podmínek pro titul Klubový junioršampion fenečkám Giulietta des Jardins de Gossypium a Tamera Ráj Karpat a pohár za splnění podmínek pro titul Klubový šampion si převzal pejsek Ghost-Van Best of Cotton. Zároveň zde cotonek Buddy the Family Treasure splnil podmínky pro přidělení titulu Český Šampion a pejsek Archie Briliant z Madaskaru si může požádat o přidělení titulu Český Granšampion. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 03. 2013

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 31. 3. 2013

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

O víkendu 30. - 31. 3. 2013 proběhla v jihočeských Českých Budějovicích tradiční jarní Mezinárodní výstava psů všech plemen, cotonci se zde divákům ukázali v neděli 31. 3. 2013.

I přes velikonoční sněhovou kalamitu, která od rána svírala půlku České Republiky, na výstavu nakonec dorazilo všech devět zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psi a 5 fen. Posoudila je německá rozhodčí, paní Hassi Assenmacher.

Vítězskou výstavy se díky zisku titulu BOB stala fena v mezitřídě Giulietta des Jardins de Gossypium.

Na této výstavě fenečka Iris-Van-At Best of Cotton splnila podmínky pro přiznání titulu Česká Šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 03. 2013

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 7. 4. 2013

Carbonebianco
Carbonebianco Brigitte Bardot

Ve dnech 6. - 7. 4. 2013 probíhala v rakouském Wieselburgu tradiční Mezinárodní výstava psů všech plemen, tedy včetně plemene Coton de Tuléar, které se prezentovalo v neděli 7. 4. 2013.

Přestože cotonci byli zastoupeni pouze maďarskou fenečkou Carbonebianco Brigitte Bardot, přinášíme vám z této výstavy výsledky.

Francouzská rozhodčí, paní Cantal Mery, přidělila mladé fence Carbonebianco Brigitte Bardot všechny možné tituly - z výstavy si tedy odvezla ocenění V1, CAJC i BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 04. 2013

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 14. 4. 2013

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

I letos proběhla v Ostravě tradiční dubnová Národní výstava psů všech plemen - připadla na víkend 13. - 14. 4. 2013.

Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 15. 4. 2013. Nizozemská rozhodčí, paní Ziljmans José, posoudil šest českých cotonků - 3 psy a 3 feny.

Vítězem výstavy a tedy i titulu BOB se stal pes v mezitřídě Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 04. 2013

SlovenskouKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS SVÄTÝ JUR, 20. - 21. 4. 2013

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

Dvoudenní klubová akce Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje i plemeno Coton de Tuléar, proběhla ve Svätém Juru o víkendu 20. - 21. 4. 2013.

Sobotní klubovou výstavu se zadáváním titulů CAC, CC (klubový titul) a Klubový vítěz posuzovala chorvatská rozhodčí, paní Biljana Nikolic. Předvedli se jí 4 cotonci - 2 psi a 2 feny. Na nedělní výstavě se zadáváním titulů CC se slovenskému rozhodčímu, panu Vladimírovi Javorčíkovi, předvedli 3 zástupci plemene Coton de Tuléar - 1 pes a 2 feny.

Oba rozhodčí se shodli na stejné vítězce - v sobotu i v neděli titul BOB získala česká fenečka v mezitřídě Giulietta des Jardins de Gossypium, která v nedělní soutěži o BIS (best in show) skončila těsně na 2. místě. Krásný úspěch v neděli zaznamenala i dorostenka Xtreme Candy Ráj Karpat, která byla vyhlášena BIS dorostenkou. Oběma gratulujeme.

V sobotu se na stejném místě konala i slavnostní klubová večeře, během které byl Eldarro from Cotton Home vyhlášen 2. TOP psem roku 2012 a Giulietta des Jardins de Gossypium 2. TOP fenou roku 2012. Giulietta se navíc stala novou slovenskou klubovou šampionkou krásy mladých - první v historii slovenského klubu. Gratulujeme.

Na sobotní výstavě cotonci Prince William Ráj Karpat a Aimable Croissant de Cuteberry splnili podmínky pro získání titulu Slovenský Šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 04. 2013

MaďarskoVÝSTAVNÍ VÍKEND V MISKOLCI, 27. - 28. 4. 2013

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry
Olivie
Olivie Ráj Karpat

O víkendu 27. - 28. 4. 2013 se v maďarském Miskolci konaly hned 3 výstavy s účastí plemene Coton de Tuléar - 2 mezinárodní a 1 národní.

V sobotu 27. 4. 2013 se na mezinárodní výstavě psů ruskému rozhodčímu, panu Nenad Davidovicovi, předvedlo 5 cotonků (1 pes a 4 feny). Vítězem se stal slovenský pes ve třídě šampionů, Aimable Croissant de Cuteberry.

Stejný pejsek vyhrál i sobotní národní výstavu, kterou posuzoval rumunský rozhodčí, pan Kelemen Atilla. Ten posoudil 4 cotonky - 1 psa a 3 feny.

Na nedělní výstavě se posouzení opět pěti zástupců plemene Coton de Tuléar ujala maďarská rozhodčí, paní Katalin Radvánszky. Titul BOB od ní získala česká fena ve třídě otevřené Olivie Ráj Karpat.

Během tohoto víkendu hned tři čeští a slovenští cotonci splnili podmínky pro přiznání titulu Maďarský šampion - jsou jimi slovenský pejsek Aimable Croissant de Cuteberry a české fenečky Giulietta des Jardins de Gossypium a Olivie Ráj Karpat. Fenečka Olivie Ráj Karpat navíc splnila podmínky pro přiznání titulu C. I. B. (Interšampion). Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 04. 2013

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 28. 4. 2013

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

Víkend 27. - 28. 4. 2013 byl výstavním i v Rakousku - v Salzburgu probíhala mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se cotonci předvedli v neděli 28. 4. 2013.

Pět zástupců plemene Coton de Tuléar - 2 psy a 3 feny - posoudila rakouská rozhodčí, paní Iris Urschütz.

Vítězem výstavy se ziskem ohodnocení BOB stal slovinský pes ve třídě šampionů Monsieur Ames Ráj Karpat, odchovanec české chovatelské stanice Ráj Karpat.

Na této výstavě německý pejsek Jespersen's Captain Jack Sparrow splnil podmínky pro přiznání titulu rakouský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 04. 2013

PolskoKLUBOVÁ VÝSTAVA 9. FCI SKUPINY OPOLE, 27. 4. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

V sobotu 27. 4. 2013 se v rámci mezinárodní výstavy psů všech plemen v Opole uskutečnila i klubová výstava 9. FCI, kam v polsku spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Pět cotonků - jednoho pejska a čtyři fenečky - posoudil ruský rozhodčí, pan Eugene Yerusalimsky. Vítězem určil psa ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

V meziplemenových soutěžích se páreček Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar umístil na 1. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 1. 5. 2013

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 5. 5. 2013

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

24. ročník Mezinárodní výstavy psů všech plemen se v Praze uskutečnil o víkendu 4. - 5. 5. 2013, přičemž cotonci přišli na řadu v neděli 5. 5. 2013, kdy jich osm (4 psy a 4 feny) posoudila běloruská rozhodčí, paní Galina Zhuk.

Vítězkou výstavy se ziskem titulů BOB a Vítěz Prahy stala fenečka v mezitřídě Giulietta des Jardins de Gossypium z chovatelské stanice East Teddy Bears. Ta plemeno Coton de Tuléar zastupovala i v odpoledních soutěžích o BIG 9. FCI skupiny. Giulietta zaznamenala nádherný úspěch, když se umístila na krásném 5. místě v BIG 9. FCI skupiny. Úspěch je to o to větší, že na "bednu" BIG vystoupila jako první česká i slovenská fenečka v historii - doposud se v odpoledních soutěžích o BIG dařilo pouze pejskům.

Na této výstavě mladý pes Avantgarde Image from Christofland ziskem třetího CAJC splnil podmínky pro přidělení titulu Český Junioršampion a fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium bodové podmínky pro udělení titulu Klubová Šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 05. 2013

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PLZEŇ, 11. 5. 2013

Amy
Amy z Poříčského Statku

V sobotu 11. 5. 2013 proběhla v západočeské Plzni tradiční oblastní výstava psů všech skupin FCI.

I přesto, že výstava za deštivého počasí probíhala venku, mělo zde zastoupení plemeno Coton de Tuléar, a to díky fenečce Amy z Poříčského Statku. Od české rozhodčí, paní Aleny Košťálové, získala všechny možné tituly - V1, vítěz třídy a oblastní vítěz.

V silném dešti Amy reprezentovala plemeno i v odpoledních soutěžích o BIG 9. FCI skupiny. Zde zaznamenala pěkný úspěch, když skončila těsně pod bednou - na krásném 4. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 05. 2013

MaďarskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BUDAPEŠŤ, 15. 5. 2013

Avantgarde
Avantgarde Image from Christofland

Předskokanem světové výstavy psů v Maďarsku byla Mezinárodní výstava psů všech plemen - Grand Prix CACIB - která se konala ve středu 15. 5. 2013 v Budapešti.

Na výstavě se prezentovalo 5 zástupců plemene Coton de Tuléar, z toho jeden z České Republiky - mladý pes Avantgarde Image from Christofland.

Avantgarde Image skvěle reprezentoval Českou Republiku, když rozhodnutím maďarské rozhodčí, paní Victorie Deak, výstavu zikem titulů BOJ a BOB vyhrál.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 05. 2013

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ HLUČÍN, 18. 5. 2013

Tamera
Tamera Ráj Karpat

Tradiční hlučínská krajská výstava psů proběhla v sobotu 18. 5. 2013.

Na výstavě se představilo i plemeno Coton de Tuléar - zastupovala ho fenka v mezitřídě Tamera Ráj Karpat.

Tamera získala od rozhodčího všechny možné tituly - byla ohodnocena V1, Vítězka Třídy a Krajská vítězka.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 05. 2013

MaďarskoSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ BUDAPEŠŤ, 18. 5. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

Ve dnech 16. - 19. 5. 2013 probíhala v maďarské Budapešti světová výstava psů všech plemen. Cotonci přišli na řadu v sobotu 18. 5. 2013.

Celkem 49 zástupců plemene Coton de Tuléar (24 psů a 25 fen) posoudila polská rozhodčí, paní Krystyna Opara. Tituly světový vítěz a BOB přidělil polskému psovi ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli, který žije v polské chovatelské stanici The Sweetest Coton. Úspěch této stanice byl znásoben ziskem ohodnocení Res. CACIB pro jejich fenku Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar.

Ani čeští cotonci se na této výstavě neztratili. Mladý pes Avantgarde Image from Christofland získal ohodnocení V3 a pejsci ve třídě otevřené Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch známku V4 a Jaborano Přátelé Jetynky známku V. Český odchov žijící ve Slovinsku - Monsieur Ames Ráj Karpat byl ohodnocen V3. Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci českého chovu.

Neoficiální výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 05. 2013

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 26. 5. 2013

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

O víkendu 25. - 26. 5. 2013 probíhala v Litoměřicích tradiční květnová Mezinárodní výstava psů všech plemen - Nord Bohemia Canis.

Tři fenečky se slovenské rozhodčí, paní Lindě Volárikové, předvedly v neděli 26. 5. 2013.

Výstavu ziskem titulů CACIB a BOB vyhrála fenečka v mezitřídě Giulietta des Jardins de Gossypium.

Vzhledem k tomu, že odpolední soutěže v Litoměřicích probíhají pod širým nebem a celý den silně pršelo, cotonci na nich zastoupení neměli.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 05. 2013

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SENEC, 31. 5. 2013

Tamera
Tamera Ráj Karpat

Tradičním pátečním předskokanem dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Nitře je Celostátní výstava psů v nedalekém Senci, která se letos uskutečnila poslední květnový den - 31. 5. 2013.

Plemeno Coton de Tuléar mělo na této výstavě zastoupení díky české feně ve třídě mladých. Slovenskému rozhodčímu, panu Vladimíru Javorčíkovi, se předvedla Tamera Ráj Karpat.

Tamera získala všechna možná ocenění V1, CAJC a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 06. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 1. - 2. 6. 2013

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

O víkendu 1. - 2. 6. 2013 se ve slovenské Nitře konala dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu 1. 6. 2013 se na Grand Prix Slovakia 2013 rakouskému rozhodčímu, panu Andreasovi Schemelovi, představili 4 čeští zástupci plemene Coton de Tuléar - 1 pes a 3 feny. Titul BOB a tedy celkové vítězství od něho získala fenka v mezitřídě Giulietta des Jardins de Gossypium.

V neděli 2. 6. 2013 maďarská rozhodčí, paní Katalin Radvánszky, na Derby Winner Show 2013 posoudila opět 4 cotonky, tentokrát 2 pejsky a 2 fenky. Vítězkou zvolila stejnou fenečku - titul BOB od ní získala fena v mezitřídě Giulietta des Jardins de Gossypium.

Na této výstavě Tamera Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 06. 2013

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLAGENFURT, 1. - 2. 6. 2013

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

O víkendu 1. - 2. 6. 2013 probíhala dvoudenní mezinárodní výstava psů i v rakouském Klagenfurtu. Česká republika zde po oba dni měla zastoupení díky odchovu žijícímu ve Slovinku - cotonkovi Monsieur Ámes Ráj Karpat.

Sobotní německý rozhodčí, pan Rainer Jacobs, posoudil 7 zástupců plemene Coton de Tuléar - 2 psy a 5 fen. Vítězem se jeho rozhodnutím stal pes ve třídě mldých Soleilcoton Muffin.

Nedělní německé rozhodčí, paní Lindě Reinelt Gebauer, se představili 4 cotonci - 2 psi a 2 feny. Titul BOB přidělila mladé slovinské fence Flamencoton Eternity. Té se dařilo i v odpoledních soutěžích, když v BIG 9. FCI skončila na krásném 3. místě. Gratulujeme.

Monsieur Ámes Ráj Karpat si z obou výstav odvezl ocenění V1, CAC a CACIB a z nedělní výstavy navíc ještě BOS.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 06. 2013

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LESZNO, 2. 6. 2013

Cute
Cute Angel Amicus Slovakia

O víkendu 1. - 2. 6. 2013 se v polském Lesznu konala Mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se zde představili v neděli 2. 6. 2013.

Jediným zástupcem plemene Coton de Tuléar byl polský pes v mezitřídě - Cute Angel Amicus Slovakia, jehož tatínkem je český cotonek Eldarro from Cotton Home.

Polská rozhodčí, paní Anna Redlicka, Angelovi udělila všechny možné tituly - z výstavy si odvezl ocenění V1, CAC, CACIB, Vítěz Leszna a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 12. 2013

Lotyssko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RIGA, 8. - 9. 6. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

Ve dnech 8. - 9. 6. 2013 proběhla v lotyšské Rize dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu 8. 9. se francouzskému rozhodčímu, panu Borisu Chapirovi, předvedli 4 zástupci plemene Coton de Tuléar - 2 psi a 2 feny. Stejnou sestavu pak posoudila i nedělní rozhodčí, paní Agnes Ganami Kertes.

Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězovi - 2 x BOB si do Polska odvezl pes ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

Na sobotní výstavě polští cotonci Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar splnili podmínky pro uznání titulu Lotyšský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 06. 2013

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 16. 6. 2013

Bastien
Bastien Briliant z Madaskaru

O víkendu 15. - 16. 6. 2013 se v západočeských Klatovech konal další ročník národní výstavy psů všech plemen, přičemž cotonci přišli na řadu v neděli 16. 6. 2013.

Jediným zástupcem plemene Coton de Tuléar byl pes ve třídě vítězů Bastien Briliant z Madaskaru. Posoudila ho česká rozhodčí, paní Božena Ovesná.

Bastien na této výstavě získal ocenění V1, CAC.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 06. 2013

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR KLEŠICE, 22. 6. 2013

Iris-Van-At
Iris-Van-At Best of Cotton

V sobotu 22. 6. 2013 se v Klešicích potřetí konala klubová výstava plemene Coton de Tuléar - tentokrát dvacátá druhá.

Dvacetosm cotonků - 15 psů a 13 feneček - posoudila česká rozhodčí, paní Alena Košťálová. Vítězkou udělením titulu BOB zvolila fenečku ve třídě vítězů Iris-Van-At Best of Cotton.

Na této výstavě pejsci Avantgarde Image from Christofland a Au Clair de la Lune Don Fernando převzali poháry za splnění podmínek pro uznání titulu Klubový Junioršampion a fenečka Iris-Van-At Best of Cotton za titul Klubová Šampionka. Navíc fenečka Diabolic Clown Helen ziskem třetího CAJC splnila podmínky pro přiznání titulu Česká Junioršampionka.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 06. 2013

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GDYNIA, 23. 6. 2013

Cute
Cute Angel Amicus Slovakia

V neděli 23. 6. 2013 se v polské Gdynii konala Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

Polské rozhodčí, paní Magdaleně Świętoń, se představili dva zástupci plemene Coton de Tuléar - polský pes Cute Angel Amicus Slovakia a polská fenečka Ronia Białe Bursztynki.

Vítězem výstavy se ziskem ocenění BOB stal pes v mezitřídě Cute Angel Amicus Slovakia, jehož tatínkem je český cotonek Eldarro from Cotton Home.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 12. 2013

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 30. 6. 2013

Valentine
Valentine Ráj Karpat

47. ročník mezinárodní výstavy psů všech plemen Intercanis CACIB FCI proběhl poslední červnový víkend - 29. - 30. 6. 2013. Plemeno Coton de Tuléar se zde předvedlo tradičně v neděli, tedy 30. 6. 2013.

Na poslední chvíli na této výstavě došlo k výměně rozhodčího. Osm cotonků - 3 psy a 5 feneček posoudila česká rozhodčí, paní Zdenka Jílková.

Vítězem výstavy se díky zisku ohodnocení BOB stal pes ve třídě mladých Valentine Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 06. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VELKÁ IDA, 6. - 7. 7. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

Ve dnech 6. - 7. 7. 2013 proběhla ve Velké Idě nedaleko slovenských Košic dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen.

Sobotní slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš, i nedělní rakouská rozhodčí, paní Ingrid Ehold, posoudili 6 zástupců plemene Coton de Tuléar - 2 psy a 4 feny. Shodli se na stejném vítězi - titul BOB si ze soboty i z neděle do Polska odvezl pes ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

Cotonci měli skvělé zastoupení i v odpoledních soutěžích. V sobotu nejdříve nadějné budoucí handlerky v soutěži Dítě a pes - Miška Keblusková a Miriam Bialoboková startovaly s cotonky Always Happy Zenobia's Little Sun a Chita-Van-El Best of Cotton. Všechny děti v této soutěži byly ohodnoceny 1. místem. Poté plemeno reprezentovali Always Happy Zenobia's Little Sun v soutěži dorostenců, Chita-Van-El Best of Cotton v soutěži o vítěze čestných tříd a v soutěži párů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar. A konečně v soutěži o nejlepšího psa FCI polský cotonek Cotonbrie Cavalli Just Cavalli zaznamenal nádherný úspěch, když byl vyhlášen BIG 9. FCI skupiny.

V neděli se pak nejdříve dorostenec Angel of Hope Zenobia's Little Sun dostal do užšího výběru 5 nejkrásnějších dorostenců výstavy, Chita-Van-El Best of Cotton opět reprezentovala plemeno v soutěži o vítěze čestných tříd, v soutěži párů se znovu prezentoval Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar a konečně v soutěži o nejlepšího psa 9. FCI svůj úspěch zopakoval Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a to 3. místem v BIG v 9. FCI skupiny.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci plemene a gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 07. 2013

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OLSZTYN, 7. 7. 2013

Cute
Cute Angel Amicus Slovakia

V neděli 23. 6. 2013 se v polském Olsztynu konala Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

Polskému rozhodčímu, panu Adamu Ostrowski, se představili dva zástupci plemene Coton de Tuléar - polský pes Cute Angel Amicus Slovakia a polská fenečka Ronia Białe Bursztynki.

Vítězem výstavy se ziskem ocenění BOB stal pes v mezitřídě Cute Angel Amicus Slovakia, jehož tatínkem je český cotonek Eldarro from Cotton Home.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 12. 2013

MaďarskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SZOMBATHELY, 13. 7. 2013

Xtreme
Xtreme Candy Ráj Karpat

O víkendu 13. - 14. 7. 2013 probíhala v maďarském Szombathely Mezinárodní výstava psů všech plemen. Jelikož se ve stejný termín konala i "sesterská" mezinárodní výstava v nedalekém rakouském Oberwartu, cotonci se zde předvedli v sobotu 13. 7. 2013.

Slovenská rozhodčí, paní Linda Voláriková, posoudila jediného zástupce - slovenskou fenečku ze třídy mladých - Xtreme Candy Ráj Karpat.

Candy si z výstavy odvezla všechna možná ocenění - získala V1, CAJC, BOJ a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 07. 2013

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 14. 7. 2013

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Sesterskou výstavou k Szombathely je Mezinárodní výstava psů v rakouském Oberwartu, která proběhla také 13. - 14. 7. 2013. Plemeno Coton de Tuléar se tu představilo v neděli 14. 7. 2013.

Čtyři cotonky, z toho jednoho českého a dva slovenské, posoudila maďarská rozhodčí, paní Zsuzsanna Petik.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál slovenský pes ve třídě otevřené Aimable Croissant de Cuteberry.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 07. 2013

LotyšskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OGRE, 14. 7. 2013

Delphina
Delphina from Castle oWS

V neděli 14. 7. 2013 se v lotyšském Ogre konala Národní výstava psů všech plemen včetně cotonků.

Na této výstavě plemeno Coton de Tuléar zastupovala česká fenečka ve třídě štěňat Delphina from Castle of White Sweethearts.

Maďarská rozhodčí, paní Balogh Zsuzsanna Vácziné, Delphině udělila veškeré možné tituly - získala od ní ocenění Velmi Nadějná 1 a Nejlepší štěně.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 12. 2013

EstonskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VALGA, 20. 7. 2013

Delphina
Delphina from Castle oWS

V sobotu 20. 7. 2013 se v estonské Valze konala Národní výstava psů všech plemen včetně cotonků.

Na této výstavě plemeno Coton de Tuléar zastupovala česká fenečka ve třídě štěňat Delphina from Castle of White Sweethearts a česká fenečka ve třídě otevřené Fabienne from Cotton Home.

Chorvatská rozhodčí, paní Nikola Smolic, na této výstavě titul BOB neudělila. Delphině zadala ocenění Velmi Nadějná 1 a Nejlepší štěně a Fabienne od ní získala ohodnocení V1.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 12. 2013

LitvaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ UKMERGE, 21. 7. 2013

Fabienne
Fabienne from Cotton Home

V neděli 21. 7. 2013 se v litevském Ukmerge konala Národní výstava psů všech plemen včetně cotonků.

Na této výstavě plemeno Coton de Tuléar zastupovala česká fenečka ve třídě štěňat Delphina from Castle of White Sweethearts a česká fenečka ve třídě otevřené Fabienne from Cotton Home.

Polský rozhodčí, pan Olszewski Jerzy, titul BOB přidělil Fabienne from Cotton Home, která na této výstavě zároveň splnila podmínky pro přiznání titulu Litevská šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 12. 2013

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 21. 7. 2013

Buddy
Buddy the Family Treasure

Další ročník mezinárodní výstavy psů Interdog Bohemia v Mladé Boleslavi se v roce 2013 uskutečnil netradičně už v červenci, a to 20. - 21. 7. 2013. Plemeno Coton de Tuléar bylo vystavováno v neděli 21. 7. 2013.

České rozhodčí, paní Olze Dolejšové, se zde předvedli tři čeští cotonci - dva psi a jedna fenečka. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal pes ve třídě otevtřené Buddy the Family Treasure. Buddy poté plemeno zastupoval i v odpoledních soutěžích o BIG 9. FCI skupiny.

Na této výstavě fenečka Iris-Van-At Best of Cotton díky ocenění CAC a CACIB splnila podmínky pro přiznání titulů Český Grandšampion a Interšampion (C. I. B.). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 07. 2013

LotyšskoKLUBOVÁ VÝSTAVA LOTYŠSKÉHO KLUBU MALÝCH PLEMEN, 27. 7. 2013

Delphina
Delphina from Castle oWS

V sobotu 27. 7. 2013 se konala klubová výstava lotyšského klubu malých plemen, do kterého spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Na této výstavě plemeno Coton de Tuléar zastupovala česká fenečka ve třídě štěňat Delphina from Castle of White Sweethearts.

Delphina získala všechna možná ocenění, a to Velmi Nadějná 1 a Nejlepší štěně.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 12. 2013

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ŚWIEBODZICE, 27. - 28. 7. 2013

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

O víkedu 27. - 28. 7. 2013 se v polských Świebodzicích konaly hned dvě národní výstavy psů, na kterých mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar, a to díky české fenečce Giulietta des Jardins de Gossypium žijící v chovatelské stanice East Teddy Bears.

V sobotu 27. 7. 2013 se Giulietta v rámci Národní výstavy 9. FCI skupiny předvedla kyperskému rozhodčímu, panu Demetriou Panos. V neděli 28. 7. 2013 ji pak na Národní výstavě psů všech plemen posoudil polský rozhodčí, pan Grzegorz Robak.

Oba dva rozhodčí Giuliettě přidělili všechny možné tituly. Z výstavy si odvezla ohodnocení 2 x CAC, 2 x Nejlepší fena, 2 x Świebodzický vítěz a 2 x BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 07. 2013

LitvaVÝSTAVNÍ VÍKEND V DRUSKININKAI, 2. - 4. 8. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

Ve dnech 2. - 4. 8. 2013 proběhly v litevském Druskininkai hned tři výstavy s účastí plemene Coton de Tuléar - 2 x Mezinárodní výstava psů všech plemen a 1 x klubová výstava.

Všechny tři výstavy - páteční mezinárodní výstavu s rozhodčím panem Anatoliiy Zhuk z Běloruska, sobotní mezinárodní výstavu s rozhodčí paní Maria Kavcic ze Slovinska i nedělní klubovou výstavu s rozhodčím Augusto Benedicto Santos vyhrál stejný pes - polský cotonek ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

V závěrečných soutěžích plemeno Coton de Tuléar zaznamenalo krásné úspěchy. Páreček z chovatelské stanice The Sweetest Coton - Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar skončili jednou na 3. místě a 2 x byli první, tedy nejkrásnějším párem výstavy. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonci Cotonbrie Cavalli Just Cavalli, Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar i Fortuna du Castel de la Roche aux Fees splnili podmínky pro přiznání titulů litevský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 08. 2013

SlovenskoOBLASTNÁ VÝSTAVA PSOV KRAJNÉ, 10. 8. 2013

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

V sobotu 10. 8. 2013 se ve slovenském Krajné uskutečnila Oblastná výstava psov "O pohár Starostu". Zastoupení zde mělo i plemeno Coton de Tuléar, a to díky chovatelské stanici Cuteberry.

Dva cotonky - pejska Aimable Croissant de Cuteberry a fenečku Xtreme Candy Ráj Karpat posoudil slovenský rozhodčí, pan Vladimír Javorčík. Oblastním vítězem určil pejska ve třídě šampionů Aimable Croissant de Cuteberry.

Oba dva cotonci zastupovali plemeno i v závěrečných soutěžích, kde postoupili do užších výběrů. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 08. 2013

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SOPOT, 11. 8. 2013

Tara
Tara du Domaine de Luniray

O víkendu 10. - 11. 8. 2013 proběhla v polském Sopotu Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

Šest zástupců plemene Coton de Tuléar, 2 psy a 4 fenky, posoudila polská rozhodčí, paní Elźbieta Junikiewicz.

Na této výstavě žádný cotonek neobdržel titul BOB. Titul CAJC získala polská fenečka Xanada Klenot Toliary a titul Nejlepší veterán polská fenečka Tara du Domaine de Luniray.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 08. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 17. - 18. 8. 2013

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Tradiční DUODANUBE Bratislava - dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen - se letos konala v termínu 17. - 18. 8. 2013.

V sobotu 17. 8. 2013 tři zástupce plemene Coton de Tuléar - 1 psa a 2 feny - posoudil slovenský rozhodčí, pan Tibor Havelka. Vítězem určil slovenského pejska ve třídě šampionů Aimable Croissant de Cuteberry žijící ve slovenské chovatelské stanici Cuteberry.

V neděli 18. 8. 2013 stejné tři cotonky posoudí slovenská rozhodčí, paní Viera Vítková. Na pořadí se shodla se svým kolegou Havelkou - z vítězství se opět radoval Aimable Croissant de Cuteberry.

Po oba dni vítězka CAJC Xtreme Candy Ráj Karpat zastupovala plemeno Coton de Tuléar v soutěži o BIG junior 9. FCI a vítěz BOB Aimable Croissant de Cuteberry v soutěži o BIG 9. FCI skupiny.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 08. 2013

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TORUN, 17. - 18. 8. 2013

Grain
Grain Amoure Batiskaj

O víkendu 17. - 18. 8. 2013 proběhla v polském Torunu dvoudenní národní výstava psů. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo po oba dni.

V sobotu 17. 8. 2013 čtyři cotonky posoudila maďarská rozhodčí paní Katalin Radvansky. Titul BOB přidělila polské feně ve třídě mladých Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon.

V neděli 18. 8. 2013 mezi třemi cotonky vybíral polský rozhodčí, pan Jakub Kruczek. Vítězem BOB určil polského psa ve třídě šampionů Grain Amoure Batiskaj.

V sobotu se fenečka Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon v závěrečné soutěži o BIG 9. FCI skupiny dostala do užšího výběru 6 nejkrásnějších zástupců skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 09. 2013

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 25. 8. 2013

Avantgarde
Avantgarde Image from Christofland

Netradičně v srpnu se letos konala Česká Národní výstava psů v Mladé Boleslavi, a to ve dnech 24. - 25. 8. 2013. Plemeno Coton de Tuléar se na ní představilo v neděli 25. 8. 2013.

Šest cotonků - 2 pejsky a 4 fenečky - posoudila česká rozhodčí, paní Libuše Ubrová.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stal mladý pes Avantgarde Image from Christofland.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 06. 2013

ŠvýcarskoEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ ŽENEVA, 1. 9. 2013

Xtreme
Xtreme Candy Ráj Karpat

Poslední srpnový víkend roku 2013 byl ve znamení Evropské výstavy psů, která probíhala ve švýcarské Ženevě. Plemeno Coton de Tuléar se zde předvedlo v neděli 1. 9. 2013.

Celkem 36 cotonků - 16 psů a 20 fen - posoudil americký rozhodčí, pan Ron Menaker. Vítězkou BOB se stala dánská fenečka ve třídě veteránů - White Stoneheart Queen Maud of Woodland Cottage - pro naše cotonkáře možná jméno neznámé, nikoli však její linie - jedná se o mladší sestru českého cotonka Flash-Dancer of Woodland Cottage.

Na této výstavě se neztratily ani české odchovy - slovenská fenečka Xtreme Candy Ráj Karpat získala v konkurenci 5 mladých fen ocenění V2, Res. CACJ a slovinský cotonek Monsieur Ames Ráj Karpat mezi 8 šampiony hodnocení V2, Res. CAC, Res. CACIB. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 09. 2013

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS KAMENNÝ MLÝN, 7. - 8. 9. 2013

Xtreme
Xtreme Candy Ráj Karpat

O víkendu 7. - 8. 9. 2013 proběhla v Kamenném Mlýně dvoudenní speciální výstava psů Bichon Klubu Slovensko, pod který spadá i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 7. 9. 2013 se české rozhodčí, paní Nadě Klírové, předvedli dva slovenští cotonci. Titul BOB získal pes ve třídě šampionů Aimable Croissant de Cuteberry. Mladá fenečka Xtreme Candy Ráj Karpat pak zaznamenala krásný úspěch, když byla vyhlášena Junior BIS fenou. Gratulujeme.

V neděli 8. 9. 2013 se slovenské rozhodčí, paní Patrícii Dankové, předvedla jedna mladá slovenská fenečka - Whitney Ráj Karpat. Whitney získala ocenění V1, JrCC a BOB.

Na této výstavě fenečka Xtreme Candy Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská šampionka krásy mladých a pejsek Aimable Croissant de Cuteberry podmínky pro přiznání titulu Slovenský GrandŠampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 09. 2013

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 8. 9. 2013

Avantgarde
Avantgarde Image from Christofland

22. ročník moravskoslezské národní výstavy psů všech plemen se v Brně uskutečnil ve dnech 7. - 8. 9. 2013, přičemž cotonci se zde divákům předvedli v neděli 8. 9. 2013.

Pouhé čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - dva psy a dvě feny - posoudila maďarská rozhodčí, paní Annamaria Tarján.

Výstavu ziskem vítězného titulu BOB vyhrál český pes v mezitřídě Avantgarde Image from Christofland.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 09. rrrr

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR BRNO, 14. 9. 2013

Atrey
Atrey z Kozlovické Zahrady

V pořadí 14. speciální výstava plemene Coton de Tuléar organizovaná českým Klubem Coton de Tuléar proběhla v sobotu 14. 9. 2013 v Brně Modřicích.

Celkem 25 cotonků - 13 psů a 12 fen - posoudila česká rozhodčí, paní Zdenka Jílková. Titul BOB od ní získal český pes ve třídě veteránů Atrey z Kozlovické Zahrady.

Na této výstavě byl udělen titul Klubová Junioršampionka slovenské fenečce Xtreme Candy Ráj Karpat a titul Klubový Šampion slovenskému pejskovi Aimable Croissant de Cuteberry. Kromě toho zde česká fenečka Elaby Gathan du Castel de la Roche aux Fees splnila podmínky pro přiznání titulu Česká Grandšampionka. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 09. 2013

Slovensko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 14. - 15. 9. 2013

Always
Always Happy Zenobia's Little Sun

O víkendu 14. - 15. 9. 2013 se ve slovenském Lučenci konala dvoudenní národní výstava psů všech plemen, přičemž cotonci se zde předvedli po oba dni.

Na účast mělo bohužel vliv nepříznivé počasí - několik přihlášených zástupců plemene Coton de Tuléar nedorazilo. Za deště se nakonec v sobotu 14. 9. 2013 slovenskému rozhodčímu, panu Vladimírovi Javorčíkovi ukázali 2 cotonci a v neděli taktéž slovenskému rozhodčímu, panu Tiboru Havelkovi 1 cotonek.

Oba rozhodčí se v posouzení shodli a titul BOB přidělili mladému slovenskému psovi Always Happy Zenobia's Little Sun.

V závěrečných soutěžích měli cotonci zastoupení i v soutěži Dítě a Pes kde startovala Miška Keblušková a Chita-Van-El Best of Cotton. Všem dětem bylo přiděleno 1. místo.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 09. 2013

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RADOM, 22. 9. 2013

Grain
Grain Amoure Batiskaj

V neděli 22. 9. 2013 se v polském Radonu uskutečnila Národní výstava psů všech plemen, tedy včetně plemene Coton de Tuléar.

Celkem se zde předvedli čtyři polští cotonci - dva psi a dvě fenky. Vítězem se stal polský pes ve třídě šampionů Grain Amoure Batiskaj.

Grain Amoure Batiskaj zaznamenal krásný úspěch i v soutěžích, když v soutěži o nejkrásnějšího jedince 9. FCI skupiny (BIG) postoupil do užšího výběru šesti nejlepších. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 09. 2013

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 29. 9. 2013

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

V poslední zářijový víkend - 28. - 29. 9. 2013, se v rakouském Tullnu uskutečnila Mezinárodní výstava psů všech plemen. Coton de Tuléar zde v neděli 29. 9. 2013 mělo zastoupení díky 2 psům a 1 fenečce - všichni přijeli z Čech a ze Slovenska.

Tyto tři cotonky na výstavě posoudila německá rozhodčí, paní Karin Voye.

Vítězem se stal český pes ve třídě otevřené Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 09. 2013

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WROCLAW, 28. 9. 2013

Grain
Grain Amoure Batiskaj

O víkendu 28. - 29. 9. 2013 probíhala mezinárodní výstava psů i v polské Wroclavi. Plemeno Coton de Tuléar se zde vystavovalo v sobotu 28. 9. 2013.

Celkem sedm cotonků - tři psy a čtyři feny - posoudila irská rozhodčí paní Philomena Leonard. Vítězem zadáním titulu BOB určila polského psa ve třídě šampionů Grain Amoure Batiskaj.

Na této výstavě polská fenečka Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon splnila podmínky pro přiznání titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 10. 2013

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 6. 10. 2013

Ghost-Van
Ghost-Van Best of Cotton

Tradiční podzimní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Českých Budějovicích letos proběhla o víkendu 5. - 6. 10. 2013. Plemeno Coton de Tuléar se tradičně prezentovalo v neděli, tedy 6. 10. 2013.

Český rozhodčí, pan Petr Řehánek, posoudil dohromady sedm cotonků, 3 psy a 4 feny. Titul BOB a tedy i celkové vítězství od něj získal český pes ve třídě šampionů Ghost-Van Best of Cotton

Plemeno Coton de Tuléar na této výstavě zaznamenalo krásné úspěchy v odpoledních soutěžích. Po dlouhé době jsme měli zastoupení v soutěži chovatelských skupin a to díky stanici Best of Cotton. Ta nakonec skončila těsně "pod bednou" - na 4. místě. Zástupce v soutěži o nejlepšího jednice FCI skupiny - Ghost-Van Best of Cotton poté zaznamenal nádherný úspěch, když byl vyhlášen 4. BIG 9. FCI. Gratulujeme. Všem zástupcům v závěrečných soutěžích děkujeme za reprezentaci plemene.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 10. 2013

NěmeckoSPECIÁLNÍ VÝSTAVA GROßKARLBACH, 26. 10. 2013

Gustl
Gustl vom Zuckerplätzerl

V sobotu 26. 10. 2013 se v německém Großkarlbachu konala speciální výstava, na které mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

Čtyři cotonky - jednoho psa a tři fenečky - posoudil německý rozhodčí, pan Hans Grüttner.

Vítězem výstavy se díky přidělení titulu BOB stal německý pes ve třídě mladých Gustl Vom Zuckerplätzerl, jehož tatínkem je český cotonek Bastien Winter Garden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 10. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 26. - 27. 10. 2013

Ennie
Ennie Coton Angels from Dolce

Podzimní bratislavská dvoudenní výstava psů - Danube Duo CACIB - proběhla poslední říjnový víkend - 26. - 27. 10. 2013. Cotonci se zde představili po oba dni.

V sobotu pět cotonků - tři psy a dvě feny - posoudil slovenský rozhodčí, pan Tibor Havelka. Nedělnímu slovenskému rozhodčímu, panu Vladimíru Javorčíkovi, se předvedli cotoni tři - dva psi a jedna fena. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězovi - 2 x titul BOB si do německa odvezl pes v mezitřídě Lobo from Donna With Love.

Krásný úspěch zaznamenala v sobotu v odpoledních soutěžích jediná československá zástupkyně plemene Coton de Tuléar - slovenská fenečka Ennie Coton Angels from Dolce, když skončila na krásném 2. místě (bohužel nevyhlašovaném) mezi CAJC vítězi 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 10. 2013

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ POZNAŇ, 26. - 27. 10. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

Dvoudenní mezinárodní výstava psů se v termínu 26. - 27. 10. 2013 konala i v polské Poznani - ani zde nechyběli zástupci plemene Coton de Tuléar.

V sobotu 26. 10. 2013 polská rozhodčí, paní Supronowicz Małgorzata, posoudila 8 cotonků - 2 psy a 6 feneček. Titul BOB přidělila dánské feně v mezitřídě Mc Mells Quintina.

Nedělnímu polskému rozhodčímu, panu Miroslawu Redlicky, se předvedlo také 8 cotonků - 3 psi a 5 fen. Vítězství a tedy i titul BOB od něj získal polský pes ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 11. 2013

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 2. - 3. 11. 2013

Buddy
Buddy the Family Treasure

Poslední letošní výstavou v České Republice se tradičně stala dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Praze, která se konala ve dnech 2. - 3. 11. 2013.

Sobotní slovenský rozhodčí, pan Vladimír Javorčík, posoudil 10 zástupců plemene Coton de Tuléar, 5 psů a 5 feneček. Nedělní české rozhodčí, paní Naděždě Klírové, se předvedlo cotonků 9 - 4 psi a 5 feneček. Oba dva rozhodčí se shodli na stejném vítězovi - 2 x titul BOB a 2 x titul Vítěz Prahy získal český pes ve třídě šampionů Buddy the Family Treasure.

BOB pes Buddy the Family Treasure a BOJ fenečka Yasmine Ráj Karpat plemeno reprezentovali i ve finálových soutěžích o BIG junior a BIG, za což jim děkujeme.

Na této výstavě mladý cotonek Cotton Cloud's Sunrise Avenue splnil podmínky pro udělení titulu Český Junioršampion, pejsek Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch podmínky pro titul Český Šampion a fenečka Vanessa du Domaine de Luniray podmínky pro titul Český Veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 11. 2013

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KIELCE, 10. 11. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

O víkendu 9. - 10. 11. 2013 se v polském Kielce konala Mezinárodní výstava psů všech plemen, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 10. 11. 2013.

Šest předvedených cotonků - dva psy a čtyři feny - posoudila nizozemská rozhodčí paní Lisbeth Campbell.

Vítězem výstavy se přidělením titulu BOB stal polský pes ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli žijící v chovatelské stanici The Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 11. 2013

NěmeckoCAC VÝSTAVA KRUMBACH, 17. 11. 2013

Gustl
Gustl vom Zuckerplatzerl

V neděli 17. 11. 2013 se v německém Krumbachu konala CACová výstava všech plemen, tedy včetně plemene Coton de Tuléar. Českou republika zde zastupoval německý pes ve třídě mladých Gustl vom Zuckerplatzerl, jehož tatínkem je český cotonek Bastien Winter Garden.

Švýcarské rozhodčí, paní Christine Rossier, se představilo celkem pět zástupců plemene - čtyři psi a jedna fenka. Vítězkou zadáním titulu BOB určila německou fenu ve třídě šampionů Ivorie vom Donauvillino.

Gustl vom Zuckerplatzerl si z výstavy odnesl ohodnocení CAJC a BOJ.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 11. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 30. 11. - 1. 12. 2013

Delphina
Delphina from Castle oWS
Avantgarde
Avantgarde Image from Christofland

Již tradičně výstavní sezonu na Slovensku uzavřela dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen v Nitře - DUO NitraDog 2013.

V sobotu 30. 11. 2013 se lotyšské rozhodčí, paní Inese Pablaka, představilo pět zástupců plemene Coton de Tuléar, tři psi a dvě fenky. Vítězkou se stala fenečka ve třídě mladých Delphina from Castle of White Sweethearts z Brna.

Nedělní výstavu 1. 12. 2013 u cotonků posoudila česká rozhodčí, paní Zdenka Jílková. V konkurenci jednoho psa a dvou fenek titul BOB zadala českému psovi v mezitřídě Avantgarde Image from Christofland.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 12. 2013

PoskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DWÓR MAZOWIECKI, 7. 12. 2013

Au
Au Clair de la Lune Bumblebee

Poslední polskou výstavou v roce 2013 byla Národní výstava psů Nowy Dwór Mazowiecki, která se uskutečnila o víkendu 7. - 8. 12. 2013. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo v sobotu 7. 12.

Polský rozhodčí pan Jakub Kruczek zde posoudil šest cotonků - tři psy a tři fenky. Vítězem výstavy se stal polský cotonek ve třídě otevřené Au Clair de la Lune Bumblebee.

Na této výstavě plemeno zaznamenalo krásný úspěch i v závěrečnýc soutěžích, když fenečka Au Clair de la Lune Elysee byla vyhlášena Res. BIS Puppy (2. nejkrásnější dorostenec výstavy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 12. 2013

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELLS, 7. - 8. 12. 2013

Ivorie
Ivorie vom Donauvillino

Letošní výstavní sezonu v Rakousku uzavřela dvoudenní mezinárodní výstava psů ve Wellsu, která se konala 7. - 8. 12. 2013.

V sobotu se švédskému rozhodčímu, panu Hansu Almgrenovi, předvedlo osm zástupců plemene Coton de Tuléar, čtyři psi a čtyři feny. Vítězem se stala německá fenečka ve třídě šampionů Ivorie vom Donauvillino.

Nedělní rakouská rozhodčí, paní Iris Urschitz, posoudila cotonků sedm - tři psy a čtyři feny. BOB tentokrát získal německý pes ve třídě šampionů Inuk of the Swift Cotton.

Česká republika měla zastoupení v sobotu a to díky pejskovi Cotton Cloud's Sunrise Avenue. Z výstavy si odvezl ocenění V2.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 12. 2013

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz