COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2014

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 5. 1. 2014

Delphina
Delphina from Castle oWS

Tak jako každý rok i letos výstavní sezonu zahájila Hanácká Národní výstava psů, která se konala o víkendu 4. - 5. 1. 2014 v Brně. Plemeno Coton de Tuléar se na ní předvedlo v neděli 6. 1. 2014.

Šest cotonků - dva psy a čtyři fenky - posoudila slovenská rozhodčí paní Linda Voláriková. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získala fenka ve třídě mladých Delphina from Castle of White Sweethearts.

Na této výstavě hned tři cotonci - Avantgarde Image from Christofland, Fabienne from Cotton Home a Giulietta des Jardins de Gossypium splnili podmínky pro přidělení titulu Český Šampion. Giulietta se navíc stala i Šampionkou ČMKU. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 01. 2014

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NORIMBERK, 11. 1. 2014

Gustl
Gustl vom Zuckerplätzerl

O víkendu 11. - 12. 1. 2014 proběhla v německém Norimberku Mezinárodní výstava psů všech plemen. Coton de Tuléar se zde prezentovalo v sobotu 11. 1. 2014.

Německý rozhodčí pan Joachim Bartusch posoudil sedm cotonků, z toho čtyři psy a tři feny. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadal německému psovi v mezitřídě Cotton Candy Keep Cool Higgins.

Na této výstavě německý cotonek Gustl vom Zuckerplätzerl, jehož tatínkem je český pes Bastien Winter Garden, ziskem ocenění CAJC splnil podmínky pro přiznání titulu Německý CTV Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 01. 2014

SlovenskoMEZINÁRODÍ VÝSTAVA PSŮ TRENČÍN, 18. 1. 2014

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

První slovenskou výstavou v tomto roce byla tradičně Wintershow - Mezinárodní výstava psů v Trenčíně, která proběhla ve dnech 18. - 19. 1. 2014. Plemeno Coton de Tuléar se zde prezentovalo v sobotu 18. 1. 2014.

Český rozhodčí, pan Otakar Vondrouš, posoudil tři cotonky - fenečky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získala fena ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium.

Na této výstavě česká fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium splnila podmínky pro zisk titulu Slovenský Šampion Krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 01. 2014

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GLOGOW, 26. 1. 2014

Cotton
Cotton Candy Keep Cool Higgins

O víkendu 25. - 26. 1. 2014 proběhla v polském Glogow Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 26. 1. 2014.

Celkem devět cotonků - dva psy a sedm fen - posoudil irský rozhodčí, pan Endrew Beare.

Vítězem výstavy se díky zisku ocenění BOB stal německý pes v mezitřídě Cotton Candy Keep Cool Higgins.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 02. 2014

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYDGOSZCZ, 8. 2. 2014

Harmonie
Harmonie Pour Batiskaj dlVB

Dvojnásobná valentýnská národní výstava psů se v polském Bydgoszczi konala ze soboty 8. 2. 2014 na neděli 9. 2. 2014. V obou případech se představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Behem denní národní výstavy polská rozhodčí, paní Mariola Zuchlinska, posoudila 6 cotonků - 1 pejska a 5 feneček. Titul BOB přiřadila mladé polské fence Au Clair de la Lune Elysee.

Při noční národní výstavě se taktéž polské rozhodčí, paní Magdaleně Swieton, předvedli 4 cotonci - 1 pes a 3 fenečky. Z vítězství a zisku titulu BOB se radovala polská fenka v mezitřídě Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 02. 2014

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RZESZÓW, 16. 2. 2014

Harmonie
Harmonie Pour Batiskaj dlVB

O víkendu 15. - 16. 2. 2014 v polském Rzeszowě proběhla mezinárdní výstava psů všech plemen. Coton de Tuléar se představilo v neděli 16. 2. 2014.

Tři polské cotonky - pejska a dvě fenečky - posoudil český rozhodčí, pan Petr Řehánek.

Vítězkou výstavy se ziskem titulu BOB stala fenečka v mezitřídě Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 03. 2014

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 22. - 23. 2. 2014

Jespersen's
Jespersen's Louis Vuitton

O víkendu 22. - 23. 2. 2014 se v Brně uskutečnila dvoudenní DUO CACIB mezinárodní výstava psů. Plemeno Coton de Tuléar se tu tedy prezentovalo po oba dni.

V sobotu 22. 2. 2014 se rumunskému rozhodčímu, panu Robertovi Schill, představilo devět cotonků - čtyři psi a pět fen. Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal dánský pes ve třídě šampionů Jespersen's Louis Vuitton.

S drobnými obměnami z 9 cotonků - 3 psů a 6 feneček - vybíral nedělního vítěze belgický rozhodčí, pan Vanaken Jean Francois. I u něho se nejlepším stal dánský cotonek Jespersen's Louis Vuitton, který ziskem titulu BOB výstavu vyhrál.

Dánský cotonek Jespersen's Louis Vuitton zaznamenal krásný úspěch i v sobotních odpoledních soutěžích, když byl vyhlášen 4. nejkrásnějším psem 9. FCI skupiny (4. BIG 9. FCI). Gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Jouy-Van-Roy Best of Cotton a dánský cotonek Jespersen's Louis Vuitton splnili podmínky pro přiznání titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 02. 2014

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZELENÁ GÓRA POLSKO, 1. 3. 2014

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

Na první březnový víkend 1. - 2. 3. 2014 se v polské Zelené Góře konala mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se zde představili v sobotu 1. 3. 2014.

Tři fenky plemene Coton de Tuléar posoudil polský rozhodčí, pan Macie Kober. Vítězkou se ziskem titulu BOB stala česká fenka ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium.

Na této výstavě polská fenečk Deluxe the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Polský Junioršampion a česká fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium podmínky pro přiznání titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 03. 2014

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 9. 3. 2014

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

O víkendu 8. - 9. 3. 2014 proběhla v rakouském Grazu Mezinárodní výstava psů všech plemen, cotonci se zde prezentovali v neděli 9. 3. 2014.

Rakouský rozhodčí, pan Gerhard Pöllinger, posoudil pět zástupců plemene Coton de Tuléar - čtyři psy a jednu fenku. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal pes ve třídě otevřené Soleilcoton Muffin.

Na této výstavě slovinský cotonek Keanu vom Donauvillino splnil podmínky pro přiznání titulu Rakouský Junioršampion a slovenský cotonek Aimable Croissant de Cuteberry pro titul Rakouský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 03. 2014

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR ŽELIV, 15. 3. 2014

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

V pořadí 23. klubová výstava plemene Coton de Tuléar proběhla v sobotu 15. 3. 2014 v obci Želiv. Českému rozhodčímu, panu Iuza Beradze, se představilo třicet cotonků - 17 pejsků a 13 feneček.

Celkovým vítězem výstavy se přidělením titulu BOB stal český cotonek ve třídě vítězů - Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

V rámci klubové výstavy byla předána i speciální klubová ocenění. Novými klubovými šampiony vyli vyhlášeni pejsek Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch a fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium. Poprvé bylo předáno i speciální klubové ocenění za propagaci plemene Coton de Tuléar - historicky první držitelkou tohoto ocenění je Beruška Bohemia von Niemes, která se celý život profesionálně věnovala agility. Všem gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium splnila podmínky pro přiznání titulu Český Grandšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 03. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 29. - 30. 3. 2014

Darwin
Darwin de Tamaris Bay

Poslední březnový víkend - 29. - 30. 3. 2014 - ve slovenské Nitře proběhla dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu se ukrajinské rozhodčí, paní Olze Goncharuk, představilo 6 zástupců plemene Coton de Tuléar, 2 psi a 4 feny. To nedělní slovenská rozhodčí, paní Linda Voláriková, posoudila cotonky čtyři - 1 pejska a 3 fenečky.

Obě dvě rozhodčí se shodli na stejném vítězovi - obě výstavy ziskem 2 x BOB vyhrál francouzský pes ve třídě šampionů Darwin de Tamaris Bay.

Na této výstavě česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská Junioršampionka a francouzský pes Darwin de Tamaris Bay pro přiznání titulu Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 03. 2014

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 5. - 6. 4. 2014

Chino
Chino Donvillino fCoWS

O víkendu 5. - 6. 4. 2014 proběhly v rakouském Salzburgu hned dvě výstavy s účastí plemene Coton de Tuléár.

Na sobotní klubové výstavě, kterou pořádal rakouský klub mladých plemen, irský rozhodčí pan Michael Forte posoudil 6 cotonků - 4 psy a 2 feny. Titul BOB zadal německému psovi v mezitřídě Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts.

Nedělní mezinárodní výstavu posoudil rakouský rozhodčí pan Erwin Deutscher. Ze dvou cotonků - pejska a fenečky - zvolil stejného vítěze - z titulu BOB se opět radoval Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 04. 2014

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHEMNITZ, 12. 4. 2014

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

Netradičně v sobotu 12. 4. 2014 se cotonci předvedli v rámci Mezinárodní výstavy psů všech plemen v německém Chemnitzu.

Německá rozhodčí, paní Gabriele Runde, posoudila osm cotonků - pět psů a tři fenečky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získal český pejsek ve třídě šampionů Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

V závěrečných soutěžích úspěch slavila i polská fenečka ve třídě veteránů Absolutly Fabulous des Fleurs d'Aloes, která se v závěrečných soutěžích dostala do výběru 6 nejlepších veteránů. Gratulujeme.

Na této výstavě německý pejsek Gustl vom Zuckerplätzerl, jehož tatínkem je český pes Bastien Winter Garden, splnil podmínky pro přiznání titulu Německý junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 04. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 13. 4. 2014

Delphina
Delphina from Castle of WS

Tradiční ostravská národní výstava psů všech plemen proběhla ve dnech 12. - 13. 4. 2014. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo v neděli 13. 4. 2014.

Dvě fenečky - dorostenka Delinda Tatarské Kaskády a mladá fenka Delphina from Castle of White Sweethearts se představily polskému rozhodčímu, panu Rafalu Firstovi.

Výstavu ziskem titulů BOJ a BOB vyhrála česká mladá fenka Delphina from Castle of White Sweethearts, která zároveň splnila podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 04. 2014

SlovenskoKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS SVÄTÝ JUR, 12. - 13. 4. 2014

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

Hned dvě výstavy Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje i plemeno Coton de Tuléar, proběhly o víkendu 12. - 13. 4. 2014 ve Svätém Juru.

V sobotu 12. 4. 2014 se konala klubová výstava se zadáváním titulu CAC a klubový vítěz. Před rakouskou rozhodčí, paní Carole Gardhofer, nastoupili tři fenečky z plemene Coton de Tuléar. Vítězkou se stala česká fena ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium.

V neděli 13. 4. 2014 pak proběhla speciální výstava se zadáváním klubového čekatelství CC. Slovenská rozhodčí, paní Edita Králová, vybírala ze dvou feneček a opět vítězkou určila Giuliettu.

Nádherné úspěchy zaznamenalo plemeno v nedělních závěrečných soutěžích. V konkurenci boloňského psíka, bišona, havanského psíka, lvíčka a barevného boloňského psíka byla nejdříve slovenská fenka Ennie Coton Angels from Dolce vyhlášena nejlepší mladou fenou výstavy (BIS Junior Female) a poté česká fenka Giulietta des Jardins de Gossypium vyhrála celou výstavu, tj. stala se BIS.

V rámci sobotního slavnostního večera byli vyhlášeni TOP Pes, TOP fena a nejlepší chovatelská stanice Bichon Klubu Slovensko. Cotonci se mezi ostatními plemeny neztratili - mezi boloňskými psíky, bišonky, havaňáky, lvíčky i barevnými boloňáky Giulietta des Jardins de Gossypium skončila na krásném 3. místě a byla tak vyhlášena TOP fenou roku 2013.

Na těchto výstavách splnila slovenská fenka Ennie Coton Angels from Dolce podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion Krásy Mladých a Slovenský Klubový Šampion Krásy Mladých. Česká fenka Giulietta des Jardins de Gossypium dokončila tituly Slovenský Grandšampion Krásy a Slovenský Klubový Šampion Krásy. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 04. 2014

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ INOWROCLAW, 13. 4. 2014

Bellezza
Bellezza Bianco the SC

V neděli 13. 4. 2014 probíhala za účasti plemene Coton de Tuléar i národní výstava psů všech plemen v polském Inowroclavu.

Sedm cotonů - 3 psy a 4 feny - posoudil polský rozhodčí, pan Piotr Król. Titul BOB udělil polské mladé fence Bellezza Bianco the Sweetest Coton.

Na této výstavě fenečka Bellezza Bianco the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu polský junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 04. 2014

PolskoKLUBOVÁ VÝSTAVA 9. FCI SKUPINY OPOLE, 26. 4. 2014

Xena
Xena z Jizerského Pekla

V sobotu 26. 4. 2014 se při Mezinárodní výstavě psů všech plemen v Opole konala i klubová výstava 9. FCI skupiny, do které spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Finské rozhodčí, paní Anuuka Paloheimo, se představilo šest cotonů - dva psi a čtyři feny.

Vítězkou výstavy se stala polská fenečka ve třídě šampionů Xena z Jizerského Pekla, která pochází z české chovatelské stanice z Jizerského Pekla.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 05. 2014

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OPOLE, 27. 4. 2014

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

O víkendu 26. - 27. 4. 2014 probíhala v polské Opole Mezinárodní výstava psů všechh plemen, na které se cotonci předvedli v neděli 27. 4. 2014.

Čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - tři české psy a jednu polskou fenu - posoudil portugalský rozhodčí, pan Petro Sanchez Delerue. Titul BOB neboli vítěz plemene od něho získal český pes ve třídě šampionů Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě pejsek Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch ziskem 4. čekatelství CACIB splnil podmínky pro přiznání titulu C. I. B. (Interšampion). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 04. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 27. 4. 2014

Namena
Namena Norosoa Přátelé Jetynky

Ve dnech 26. - 27. 4. 2014 probíhala mezinárodní výstava psů i v Českých Budějovicích. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli 27. 4. 2014.

Tři fenečky posoudil český rozhodčí, pan Robert Kubeš. Vítězství v plemeni, neboli titul BOB, přidělil mladé fence Namena Norosoa Přátelé Jetynky.

Namena Norosoa Přátelé Jetynky plemeno zastupovala i v závěrečných soutěžích o BIG junior a BIG, kde se dostala do užších výběrů. Gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Calypso Sleepy Hollow Ranch splnila podmínky pro přiznání titulu Český Šampion a fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium podmínky pro titul C. I. B. (Interšampion). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 04. 2014

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DOBRE MIASTO, 1. 5. 2014

Cute
Cute Angel Amicus Slovakia

Ve čtvrtek 1. 5. 2014 se v polském Dobrem Miastě konala 17. národní výstava psů všech plemen, zastoupení zde mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Šest cotonků - dva psy a čtyři feny - posoudila polská rozhodčí, paní Magdalena Kozlowska.

Vítězkou výstavy se ziskem titulu BOB stala mladá polská fenečka Donna Della Ma Vita Białe Bursztynki.

Na této výstavě polský cotonek Cute Angel Amicus Slovakia, jehož tatínkem je český pejsek Eldarro from Cotton Home, splnil podmínky pro přiznání titulu Polský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 05. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 4. 5. 2014

Brilliant
Brilliant Diamond Ráj Karpat

Jarní Mezinárodní výstava psů všech plemen se v Praze letos konala ve dnech 3. - 4. 5. 2014. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli, tj. 4. 5. 2014.

Devět cotonků - šest psů a tři fenky - posoudil slovenský rozhodčí pan Vladimír Javorčík. Titul BOB a Vítěz Prahy udělil mladé fence Brilliant Diamond Ráj Karpat.

Cotonci měli velké zastoupení i v závěrečných soutěžích. V soutěži párů plemeno reprezentovali Jaborano Přátelé Jetynky a Namena Norosoa Přátelé Jetynky, v soutěži o nejlepšího veterána Brad Klenot Toliary a v soutěži o Junior BIG a BIG Brilliant Diamond Ráj Karpat. Brilliant Diamond zaznamenala nádherný úspěch, když byla nejdříve vyhlášena 3. nejkrásnějším juniorem 9. FCI skupiny (3. BIG junior) a pak i 5. nejkrásnějším psem 9. FCI skupiny (5. BIG). Gratulujeme. Všem zástupcům plemene děkujeme za reprezentaci.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 05. 2014

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ HLUČÍN, 10. 5. 2014

Dundee
Dundee Tichý Don

19. slezská výstava psů - krajská výstava v Hlučíně - proběhla v sobotu 10. 5. 2014.

Plemeno Coton de Tuléar mělo na této výstavě zastoupení a to díky 14ti letému veteránovi Dundee Tichý Don. Český rozhodčí, pan Ing. Robert Kanas, mu přidělil všechna možná ocenění - V1 a Vítěz třídy veteránů.

Dundee zaznamenal krásný úspěch v závěrečných soutěžích, když byl vyhlášen 3. nejkrásnějším veteránem výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 05. 2014

MaďarskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KAPUVAR, 25. 5. 2014

Brilliant
Brilliant Diamond Ráj Karpat

O víkendu 24. - 25. 5. 2014 se v maďarském Kapuvaru konala Národní výstava psů všech plemen - Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 25. 5. 2014.

Jediným zástupcem cotonků byla česká fenečka ve třídě mladých - Brilliant Diamond Ráj Karpat.

Brilliant Diamond získala od maďarské rozhodčí, paní Ibolya Kiss, všechna možná ocenění. Z výstavy si odvezla tituly V1, CAJC a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 05. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 25. 5. 2014

Buddy
Buddy the Family Treasure

Další ročník Nordbohemia Canis - Mezinárodní výstavy všech psů - proběhl v Litoměřicích o víkendu 24. - 25. 5. 2014. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu standardně v neděli 25. 5. 2014.

Pět cotonků - tři pejsky a dvě fenečky - posoudil český rozhodčí pan Petr Řehánek. Vítězem se ziskem titulu BOB stal český pes ve třídě šampionů Buddy the Family Treasure.

Pejsek Buddy the Family Treasure na této výstavě splnil podmínky pro přiznání titulu Český Grand Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 05. 2014

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ŚWIEBODZICE, 25. 5. 2014

Dover
Dover from Pine Fields

V neděli 25. 5. 2014 se v polských Świebodzicích konala 56. národní výstava psů všech plemen.

Cotonci na této výstavě měli zaspoutení díky polskému psovi ve třídě mladých - Irskému rozhodčímu panu Gerardovi Cox se předvedl Dover from Pine Fields.

Dover si z výstavy odvezl všechna možná hodnocení - získal tituly CAJC, BOJ a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 05. 2014

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SENEC, 30. 5. 2014

Ennie
Ennie Coton Angels from Dolce

Tradičním předskokanem dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Nitře je páteční Národní výstava psů, která letos proběhla 30. 5. 2014.

Plemeno Coton de Tuléar na této výstavě mělo zastoupení díky třem cotonkům - jednomu pejskovi a dvěma fenečkám - kteří přijeli z Čech a Slovenska.

Slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš, titul BOB zadal slovenské fenečce ve třídě otevřené Ennie Coton Angels from Dolce.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 05. 2014

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ZLÍN, 31. 5. 2014

Cintie
Cintie z Jizerského Pekla

V sobotu 31. 5. 2014 se ve Zlíně konala krajská výstava psů všech plemen mimo německého ovčáka.

Na výstavě plemeno Coton de Tuléar zastupovala fenka v mezitřídě Cintie z Jizerského Pekla.

Cintie si odvezla všechna možná oceňění - získala V1, Vítěz třídy a krajský vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 06. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 31. 5. - 1. 6. 2014

Orobianco
Orobianco Obsession
Brilliant
Brilliant Diamond Ráj Karpat

Jarní dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře letos proběhla na přelomu května a června - 31. 5. - 1. 6. 2014.

V sobotu 31. 5. 2014 celkem 5 cotonků - dva psy a tři fenečky - posoudila slovenská rozhodčí paní Edita Králová. Titul BOB a tedy vítězství plemene od ní získal pes ve třídě šampionů - Orobianco Obsession.

Nedělní rozhodčí z Lucemburska, pan Laurent Heinesche, posoudil cotonky tři - jednoho psa a dvě fenečky. Vítězkou plemene zadáním titulu BOB určil českou fenečku ve třídě mladých Brilliant Diamond Ráj Karpat.

Na této výstavě česká fenka Brilliant Diamond Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion Krásy Mladých a bodové požadavky na titul Klubový Junioršampion. Slovinský pes Orobianco Obsession zde dokončil podmínky pro titul Slovenský Šampion Krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 06. 2014

Maďarsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOMÁRNO, 7. - 8. 6. 2014

Flocon
Flocon du Nuage de Coton

Dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen v maďarském Komárnu proběhla ve dnech 7. - 8. 6. 2014. Na této výstavě měla zastoupení i Česká Republika - po oba dni se zde předvedl Buddy the Family Treasure.

Sobotní maďarský rozhodčí pan Gyula Särkozy i nedělní maďarský rozhodčí pan Ferenc Gröschl se ve výběru dvou psů a jedné feny shodli na stejném vítězi. Byl jím maďarský pes ve třídě šampionů Flocon du Nuage de Coton.

Buddy the Family Treasure si z obou dní odvezl ohodnocení V2, Res. CAC a Res. CACIB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 08. 2014

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 14. 6. 2014

Whithey
Whithey Klenot Toliary

V sobotu 14. 6. 2014 proběhla už 24. klubová výstava Coton de Tuléar. Konala se v pražských Třeboradicích.

Dohromady 24 cotonků - 10 pejsků a 14 feneček - posoudila česká rozhodčí, paní Zuzana Větvinská Vršecká. Titul BOB přidělila fenečce ve třídě veteránů Whithey Klenot Toliary.

Výstavu předtančením zahájila fenečka Daisy Chundelaté Potěšení s Terezou Zůnovou, které poté převzaly klubové ocenění za propagaci plemene Coton de Tuléar. Titul Klubový Junioršampion s pohárem byl předán fenečce Brilliant Diamond Ráj Karpat. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 06. 2014

NěmeckoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ERFURT, 14. - 15. 6. 2014

Delphina
Delphina from Castle oWS

V sobotu i v neděli 14. a 15. 6. 2014 se v německé Erfurtu představilo plemeno Coton de Tuléar, a to na Národní a Mezináordní výstavě psů všech plemen.

Sobotní rozhodčí národní výstavy, pan Walter Holtof z Německa, posoudil šest cotonků - tři psy a tři feny. Titul BOB přidělil německému psovi ve třídě otevřené Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts.

Nedělní rozhodčí mezinárodní výstavy, paní Marion Eggeringhaus, posoudila také šest cotonků. Vítězství a titul BOB přidělila německému psovi ve třídě otevřené Lobo from Donna with Love.

Česká republika na těchto výstavách měla zastoupení díky fenečce Delphina from Castle of White Sweethearts, která byla ohodnocena 2 x CAC, CACIB a 2 x BOS.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 06. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 22. 6. 2014

Dusty
Dusty z Kozlovické Zahrady

Červnová Mezinárodní výstava psů všech plemen v Brně - 48. ročník Intercanis Brno 2014 - letos proběhla ve dnech 21. 6. 2014. Plemeno Coton de Tuléar se předvedlo v neděli 22. 6. 2014.

Šest cotonků - čtyři psy a dvě fenky - posoudil český rozhodčí pan Petr Řehánek. Titul BOB a tedy vítězství plemene od něho získal pes ve třídě otevřené Dusty z Kozlovické Zahrady.

Na této výstavě fenečka Brilliant Diamond Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion a pejsek Dusty z Kozlovické Zahrady si může zažádat o titul Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 06. 2014

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ JELENIA GORA, 22. 6. 2014

Ihary
Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye

V neděli 22. 6. 2014 proběhla v polské Jelenie Gore Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

Rozhodčímu se představili dva zástupci plemene Coton de Tuléar - český pes Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye a polská fenka Ismine du Castel de la Roche aux Fees. Oba ve třídě mladých.

Výstavu ziskem titulů BOJ a BOB vyhrál český pes Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye žijící v chovatelské stanici Sleepy Hollow Ranch.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 06. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 29. 6. 2014

Valentine
Valentine Ráj Karpat

O víkendu 28. - 29. 6. 2014 proběhl v západočeských Klatovech další ročník Národní výstavy psů všech plemen, na kterém se představilo i pět cotonků a to v neděli 29. 6. 2014.

V plemeni Coton de Tuléar se tři psi a dvě fenky předvedli rakouské rozhodčí, paní Eisner Uschi.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál pes ve třídě otevřené Valentine Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 06. 2014

EstonskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PARNU, 5. 7. 2014

Delphina
Delphina from Castle of WS

O víkendu 5. - 6. 7. 2014 proběhla v estonském Parnu Mezinárodní výstava psů všech plemen, přičemž plemeno Coton de Tuléar se zde představilo v sobotu 5. 7. 2014.

Dva zástupce plemene - litevského psa v mezitřídě Jespersen's Sidney a českou fenku v mezitřídě Delphina from Castle of White Sweethearts posoudila ruská rozhodčí paní Yana Gavrilova.

Vítězem výstavy se ziskem ocenění V1, CAC, CACIB a BOB stal pes Jespersen's Sidney. Delphina si odvezla ocenění V1, CAC, CACIB a BOS.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 07. 2014

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VELKÁ IDA, 5. - 6. 7. 2014

Chita-Van-El
Chita-Van-El Best of Cotton

Hned dvě výstavy - jedna národní a jedna mezinárodní - proběhly o víkendu 5. - 6. 7. 2014 ve slovenské Velké Idě. Plemeno Coton de Tuléar zde po oba dni mělo zastoupení a to díky slovenské fenečce Chita-Van-El Best of Cotton slyšící na jméno Elinka.

Jak sobotní azerbajdžánský rozhodčí národní výstavy - pan Lobakin Victor, tak nedělní polský rozhodčí mezinárodní výstavy - pan Robak Grzegorz, udělili Elince, která startovala ve třídě šampionů, všechny možné tituly. Z výstav si odnesla ocenění 2 x CAC, CACIB a 2 x BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 07. 2014

LitvaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PLUNGE, 6. 7. 2014

Delphina
Delphina from Castle of WS

Partnerskou výstavou k mezinárodní výstavě psů v estonském Parnu byla litevská Národní výstava psů v Plunge, která proběhla taktéž o víkendu 5. - 6. 7. 2014. Cotonci se zde prezentovali v neděli 6. 7. 2014.

Polský rozhodčí vybíral ze 3 zástupců plemene Coton de Tuléar - jednoho psa a dvou fenek.

Výstavu ziskem ocenění V1, CAJC, BOJ a BOB vyhrála česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts, která tím zároveň splnila podmínky pro přiznání titulu Litevský Junioršampion. Gratulujeme.

Delphina byla úspěšná i v závěrečných soutěžích, když v soutěži o nejlepšího jedince 9. FCI skupiny vyhrála krásné 5. místo (tedy byla 5. BIG 9. FCI). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 07. 2014

LotyšskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OGRE, 12. 7. 2014

Delphina
Delphina from Castle of WS

Národní výstava psů všech plemen v lotyšském Ogre proběhla v sobotu 12. 7. 2014.

Na výstavě se představilo i plemeno Coton de Tuléar, a to díky české fence Delphina from Castle of White Sweethearts.

Delphinu posoudila lotyšská rozhodčí, paní Brigita Vitolina. Udělila jí všechny možné tituly - z výstavy si odvezla ocenění V1, CAC, BOB a Ogre Winner 2014.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 07. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 20. 7. 2014

Calypso
Calypso Sleepy Hollow Ranch

Další ročník letní národní výstavy psů proběhl v Mladé Boleslavi o víkendu 19. - 20. 7. 2014 a nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Šest českých cotonků - tři psy a tři fenky - posoudil český rozhodčí, pan Robert Kanás.

Vítězkou výstavy se díky zisku titulu BOB stala fenka ve třídě otevřené Calypso Sleepy Hollow Ranch.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 07. 2014

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ 9. FCI SKUPINY WALBRZYCH, 26. 7. 2014

Ihary
Ihary des Sirenes du Cap lH

V sobotu 26. 7. 2014 se v polském Walbrzych-Ksiaz konala Národní výstava psů 9. FCI skupiny - The Miss Daisy Dog Show. Na této výstavě nechyběli ani cotonci.

Pět zástupců plemene Coton de Tuléar - tři psy a dvě feny - posoudil dánský rozhodčí pan Svein Bjornes. Titul BOB od něho získal český pes ve třídě mladých Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye.

Ihary na této výstavě splnil podmínky pro přiznání titulu Polský junioršampion a Klubový junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 07. 2014

LotyšskoMEZINÁRODNÍ A NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ADAZI, 26. - 27. 7. 2014

Delphina
Delphina from Castle of WS

O víkendu 26. - 27. 7. 2014 proběhly v lotyšském Adazi hned dvě výstavy - Mezinárodní výstava a Národní výstava psů všech plemen, na kterých mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar, a to díky jednomu psovi a jedné fence.

V sobotu mezinárodní výstavu posoudila lotyšská rozhodčí, paní Kadike-Skadina Rita. Titul BOB od ní získala česká fenečka v mezitřídě Delphina from Castle of White Sweethearts.

Rozhodčí nedělní národní výstavy, paní Ludmila Krakovskaja z Ruska, pak za vítěze určila psa ve třídě otevřené - BOB získal Tigi Kristaliniai Angeliukai.

Česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts na nedělní výstavě splnila podmínky pro přiznání titulu Lotyšská Junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 07. 2014

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 27. 7. 2014

Grain
Grain Amoure Batiskaj

V neděli 27. 7. 2014 se v polském Bedzinu konala Národní výstava psů všech plemen, na které se předvedli i cotonci.

Polský rozhodčí, pan Rafal First, posoudil 5 zástupců plemene Coton de Tuléar - jednoho psa a čtyři fenky.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stal polský pes ve třídě šampionů Grain Amoure Batiskaj, jehož tatínkem je český cotonek Cartoonland's Apache.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 08. 2014

FinskoSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ HELSINKI, 10. 8. 2014

Flamencoton
Flamencoton Eternity

Od 8. 8. 2014 do 10. 8. 2014 se ve finských Helsinkách konala letošní výstavní událost číslo 1 - světová výstava psů všech plemen. V neděli 10. 8. 2014 nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar a to v úctyhodném počtu 82 jedinců, z čehož bylo 39 psů a 43 fen.

Posuzování se zhostili chorvatský rozhodčí pan Damir Skok (psi) a švýcarská rozhodčí paní Christine Rossier. Vítězkou celé výstavy - tedy držitelkou BOB ze Světové výstavy 2014 - určili slovinskou fenu ve třídě otevřené Flamencoton Eternity.

Z České republiky na výstavu přijela fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts, která ve třídě mladých skončila na (neoficiálním) 5. místě z 15 a to se známkou výborná. Z českých odchovů žijících v zahraničí si dobře vedl i finský pes ve třídě šampionů Evan Jarbo, který byl v konkurenci 18 cotonů ohodnocen známkou Výborná. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 08. 2014 | Aktualizováno 16. 10. 2014

Ukrajina2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ UŽGOROD, 16. - 17. 8. 2014

Buddy
Buddy the Family Treasure

Hned dvě mezinárodní výstavy psů s účastí plemene Coton de Tuléar proběhly o víkendu 16. - 17. 8. 2014 v ukrajinském Užgorodě. Po oba dny se zde plemeno zastupoval český pes ve třídě šampionů - Buddy the Family Treasure.

Sobotní ukrajinský rozhodčí pan Victor Shyjan, i nedělní maďarský rozhodčí pan Kardos Vilmos Buddymu udělili všechny možné tituly. Z Ukrajiny si tak odvezl hodnocení 2 x V1, 2 x CAC, 2 x CACIB a 2 x BOB.

Po tětchto výstavách se Buddy the Family Treasure stal Ukrajinským šampionem a zároveň splnil podmínky pro přiznání titulu C. I. B. (Interšampion). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 08. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 16. - 17. 8. 2014

Bellezza
Bellezza Bianco tSC

O víkendu 16. - 17. 8. 2014 proběhla ve slovenské Bratislavě tradiční srpnová dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen DuoDanube. Plemeno Coton de Tuléar zde mělo po oba dni zastoupení díky jednomu psovi a dvěma fenkám, kteří přijeli z polské chovatelské stanice The Sweetest Coton.

Sobotní rozhodčí paní Viera Vítková titul BOB zadala mladému polskému psovi Esprit the Sweetest Coton. Nedělní rozhodčí paní Marije Kavcic ze Slovinska pak vítězství zadala polské feně ve třídě otevřené Belleza Bianco the Sweetest Coton.

V závěrečných soutěžích mělo plemeno zastoupení i v soutěži párů a to díky účasti páru Esprit the Sweetest Coton a Deluxe the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 08. 2014

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SOPOT, 24. 8. 2014

Elvis
Elvis Reco Bohemia

Ve dnech 23. - 24. 8. 2014 proběhla v polském Sopotu Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které v neděli 24. 8. 2014 nechyběli ani cotonci.

Osm polských zástupců plemene Coton de Tuléar - dva psy a šest fen - posoudil španělský rozhodčí pan Jose Juan Vidal Montero.

Vítězkou výstavy se díky zisku titulu BOB stala polská fenečka ve třídě otevřené Deluxe the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 08. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 31. 8. 2014

Ihary
Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye

Další ročník letní Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Mladé Boleslavi proběhl poslední srpnový víkend - 30. - 31. 8. 2014. Šest zástupců plemene Coton de Tuléar se předvedlo v neděli 31. 8. 2014.

Česká rozhodčí, paní Alena Košťálová, posoudila 5 psů a jednu fenku. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získal mladý pes Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye.

Na této výstavě veterán Atrey z Kozlovické Zahrady splnil podmínky pro uznání titulu Český Veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 09. 2014

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BICHON KLUBU SLOVENSKO V ŽILINĚ, 6. - 7. 9. 2014

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

O víkendu 6. - 7. 9. 2014 proběhla ve slovenské Žilině Speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, tedy klubu, který zastřešuje plemena boloňský psík, bišon, havanský psík, lvíček, barevný boloňský psík a Coton de Tuléar.

V sobotu 6. 9. 2014 se polskému rozhodčímu, panu Grzegorzi Robakovi, představilo 5 cotonků - jeden pes a čtyři fenky. V neděli pak slovenský rozhodčí, pan Jaroslav Matyas, posoudil tři fenečky. Oba dva se shodli na stejném vítězi - 2 x BOB si z výstavy odvezla česká fenečka ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium.

Cotonům se dařilo i v odpoledních soutěžích. V konkurenci ostatních plemen se Giulietta po oba dni umístila na pěkném 3. místě v soutěži o nejlepšího psa výstavy (BIS) a slovenská fenečka Chita-Van-El Best of Cotton byla vždy druhá v soutěži čestných tříd (2. BIS Honour class). Gratulujeme.

Na této výstavě slovenská fenečka Ennie Coton Angels from Dolce splnila podmínky pro přiznání titulu Klubový šampion mladých BKS Slovensko. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 09. 2014

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 13. - 14. 9. 2014

Harmonie
Harmonie Pour Batiskaj dlVB
Grain
Grain Amoure Batiskaj

Ve dnech 13. - 14. 9. 2014 se ve slovenském Lučenci uskutečnily hned dvě výstavy - Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu se na národní výstavě psů maďarské rozhodčí - paní Katalin Radvánzsky - představili 4 zástupci plemene Coton de Tuléar. Jeden pes a tři fenky. Vítězkou se stala polská fenečka ve třídě otevřené Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon.

Nedělní slovenský rozhodčí - pan Miroslav Guniš - posoudil cotonky 3 - psa a dvě fenky. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě šampionů Grain Amoure Batiskaj.

Na sobotní národní výstavě slovenská fenečka Chita-Van-El Best of Cotton splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská Grandšampionka Krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 09. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 21. 9. 2014

Eldarro
Eldarro from Cotton Home

Ve dnech 20. - 21. 9. 2014 proběhla v Českých Budějovicích tradiční podzimni Mezinárodní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 21. 9. 2014.

Tři čeští cotonci - jeden pes a dvě fenečky - se představili slovenskému rozhodčímu, panu Robertu Kanásovi. Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál pes ve třídě šampionů Eldarro from Cotton Home.

Na této výstavě pejsek Eldarro from Cotton Home ziskem titulu CAC ČMKU splnil podmínky pro přiznání titulu Český ČMKU Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 09. 2014

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYTOM, 21. 9. 2014

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

Národní výstava psů všech plemen se v polské Bytomi konala v neděli 21. 9. 2014. Nechyběli zde ani tři polští zástupci plemene Coton de Tuléar.

Jednoho psa a dvě fenečky posoudila polská rozhodčí paní Marzena Kaca-Bibrich. Vítězem určila mladého psa Esprit the Sweetest Coton

Cotonkům se dařilo i v odpoledních soutěžích, když se v soutěži o nejkrásnějšího psa 9. FCI Esprit the Sweetest Coton umístil na 3. místě (3. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 10. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 30. 9. 2014

Delphina
Delphina from Caslte oWS

23. ročník moravskoslezské národní výstavy psů všech plemen se v Brně uskutečnil ve dnech 27. - 28. 9. 2014, přičemž cotonci se zde divákům ukázali v neděli 28. 9. 2014.

Český rozhodčí, pan Iuza Beradze, na této výstavě posoudil pouze dvě české fenečky - předvedla se mu mladá fenka Anai East Teddy Bears a fenka v mezitřídě Delphina from Castle of White Sweethearts.

Výstavu ziskem ocenění Národní vítěz a BOB vyhrála Delphina from Castle of White Sweethearts.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 09. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 4. - 5. 10. 2014

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

Podzimní dvoudenní mezinárodní výstava psů v Bratislavě letos proběhla o víkendu 4. - 5. 10. 2014. Po oba dni zde návštěvníci mohli potkat i zástupce plemene Coton de Tuléar.

Sobotnímu nemeckému rozhodčímu panu Jacobsovi Rainerovi se předvedla jedna fenečka. Nedělní rumunský rozhodčí pan Csaba Zsolt Lokodi pak posoudil jednoho psa a dvě fenečky. Oba dva se shodli na stejné vítězce - 2 x titul BOB od nich získala česká fenka ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích. V sobotu se Giulietta des Jardins de Gossypium v soutěži o BIG 9. FCI dostala do užšího výběru 6 nejlepších zástupců společenských plemen. V neděli se pak slovenská dorostenka Kylliah-Jo-Ar Best of Cotton v soutěži o nejkrásnější dorostenku výstavy umístila na krásném 3. místě (3. BIS Puppy Female). Oběma gratulujeme a děkujeme za reprezentaci plemene.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 10. 2014

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ POZNAŇ, 18. - 19. 10. 2014

Bellezza
Bellezza Bianco tSC

O víkendu 18. - 19. 10. 2014 proběhla v polské Poznani dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen. Po oba dni zde nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Sobotní polská rozhodčí, paní Wanda Kowalska, vybírala z 11 cotonků - šesti psů a pěti fen. Titul BOB zadala francouzskému psovi ve třídě šampionů - Cupidon des Petits Lutins Blancs.

Nedělní taktéž polský rozhodčí, pan Tomasz Borkowski, posoudil 12 zástupců plemene - pět psů a sedm fen. Vítězství společně s titulem BOB od něho získala polská fena v mezitřídě Bellezza Bianco the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 10. 2014

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR BRNO, 24. 10. 2014

Atrey
Atrey z Kozlovické Zahrady

Netradičně v pátek 24. 10. 2014 se konala 15. speciální výstava plemene Coton de Tuléar pořádaná českým Klubem Coton de Tuléar. Důvodem byl fakt, že se uskutečnila při Evropské výstavě psů v Brně.

Pozvání k posouzení 31 cotonků - 16 psů a 15 fen - přijal dánský rozhodčí pan Svein Erik Bjornes. Titul BOB a tedy vítězství výstavy od něho získal český pes ve třídě veteránů Atrey z Kozlovické Zahrady.

Během výstavy byly předány poháry za splnění podmínek pro uznání klubového junioršampiona psovi Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye a fence Delphina from Castle of White Sweethearts a za klubovou šampionku fenečce Calypso Sleepy Hollow Ranch. Jako první podmínky pro nový titul Klubový Veterán Šampion splnila fenečka Abigail Dar Vysočiny, druhým v pořadí se pak klubovým veterán šampionem stal cotonek Atrey z Kozlovické Zahrady. Všem gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye splnil podmínky pro uznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 10. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 25. 10. 2014

Uniq
Uniq Coton Conrad Scandia

Další výstavou, která se konala při Evropské výstavě psů v Brně, byla Národní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar na ní startovalo v sobotu 26. 10. 2014.

Slovenskému rozhodčímu, panu Miroslavu Gunišovi, se v mezinárodním složení představilo 10 cotonků, pět psů a pět fen.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal dánský pes ve třídě vítězů Uniq Coton Conrad Scandia.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 10. 2014

Česká RepublikaEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 26. 10. 2014

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

Velký kynologický svátek pro Českou Republiku - Evropská výstava psů všech plemen - se v Brně uskutečnil ve dnech 24. - 26. 10. 2014, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 26. 10. 2014.

Celkem 51 cotonků z celé Evropy - 23 psů a 28 fen - posoudila česká rozhodčí paní Zuzana Brotánková. Titul BOB od ní získal slovinský pětiletý pes ve třídě šampionů Monsieur Ames Ráj Karpat, který je původem z české chovatelské stanice Ráj Karpat. Dařilo se i cotonkům českých majitelů. Mladý pes Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye se stal Evropským vítězem mladých a zároveň získal titul BOJ, veterán Atrey z Kozlovické Zahrady získal ocenění Evropský vítěz veteránů. Gratulujeme.

Nádherný úspěch zaznamenalo plemeno Coton de Tuléar i v odpoledních soutěžích a to zásluhou slovinského páru Monsieur Ames Ráj Karpat a Flamencoton Eternity paní Darji Klevisar. V soutěži o nejlepší pár se umístili na krásném 3. místě. Gratulujeme.

Na této výstavě francouzská veteránka - Vanilla Sky du Domaine de la Rouviere splnila podmínky pro uznání titulu Český Veterán Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 10. 2014

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 1. - 2. 11. 2014

Arya
Arya East Teddy Bears
Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

Výstavní rok 2014 v České Republice tradičně uzavřela dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Praze Prague Expo Dog, konkrétně její 27. ročník. Plemeno Coton de Tuléar zde mohli diváci vidět po oba víkendové dni 1. a 2. 11. 2014.

V sobotu deset cotonů - 6 psů a 4 feny - posoudil český rozhodčí, pan Iuza Beradze. Titul BOB zadal české fenečce ve třídě šampionů - výstavu vyhrála Giulietta des Jardins de Gossypium.

Giulietta des Jardins de Gossypium v sobotu plemeno reprezentovala i v závěrečných soutěžích o BIG 9. FCI skupiny. Zde zaznamenala nádherný úspěch, když byla vyhlášena 5. BIG 9. FCI, neboli 5. nejkrásnějším společenským psem výstavy. Gratulujeme.

V neděli se sedm zástupců plemene Coton de Tuléar předvedlo polskému rozhodčímu, panu Rafalu Firstovi. Vítěze vybíral mezi 4 psy a 3 fenečkami. Udělil ho české feně ve třídě mladých - titul BOB získala Arya East Teddy Bears.

Na nedělní výstavě cotonci Yvanhoua Sněženky z Madagaskaru a Arya East Teddy Bears splnili podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 11. 2014

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KIELCE, 9. 11. 2014

Enigma
Enigma the Sweetest Coton

O víkendu 8. - 9. 11. 2014 se v polských Kielce uskutečnila Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se v neděli 9. 11. 2014 představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Lotyšská rozhodčí paní Vija Klucniece posoudila deset cotonků - tři psy a sedm feneček.

Titul BOB a tedy vítězství v plemeni získala polská fenka ve třídě mladých Enigma the Sweetest Coton

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 02. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 29. 11. 2014

Chanel
Chanel the Sweetest Coton

V sobotu 29. 11. 2014 se v polském Legionowu uskutečnila národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

Deset polských zástupců plemene Coton de Tuléar - tři psi a sedm fen - se předvedlo polské rozhodčí paní Krystyně Szulc. Vítězkou výstavy se díky zisku titulu BOB stala polská fenečka ve třídě otevřené Chanel the Sweetest Coton.

Na této výstavě polská fenečka Electra the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Polská Junioršampionka a polský cotonek Monsieur Mathieu Cobegarden se stane Polským šampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 12. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 29. - 30. 11. 2014

Jespersen's
Jespersen's Captain Jack Sparrow
Chino
Chino Donvillino from Castle oWS

Poslední výstavou, která ještě mohla pohnout pořadím v soutěži o nejkrásnějšího cotona roku 2014, byla dvoudenní Mezinárodní výstava psů ve slovenské Nitře. Byla to poslední leto3n9 slovenská výstava a konala se poslední listopadový víkend - 29. - 30. 11. 2014. Plemeno Coton de Tuléar na ní soutěžilo každý den.

Sobotnímu ukrajinskému rozhodčímu, panu Belskyy Vitaliy, se předvedlo šest cotonků - dva němečtí psi a čtyři fenečky z Čech, Slovenska a Itálie. Titul BOB od něho získal německý pes ve třídě šampionů Jespersen's Captain Jack Sparrow.

To nedělní ruský rozhodčí, pan Jovanovič Nemanja, posoudil cotony čtyři - dva psy pa dvě feny. Titul BOB opět putoval do Německa, tentokrát ho ale získal pes ve třídě otevřené Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts.

Italská dorostenka Fuchsia the Sweetest Coton zaznamenala krásné úspěchy i v závěrečných soutěžích. V sobotu byla vyhlášena nejkrásnější dorostenkou výstavy (BIS Female Puppy) a v neděli ve stejné kategorii pak svůj úspěch stvrdila 2. místem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 12. 2014

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAV PSŮ RADOM, 30. 11. 2014

Elvis
Elvis Reco Bohemia

Poslední listopadový polský výstavní víkend pokračoval i v neděli 30. 11. 2014 a to národní výstavou psů 9. FCI skupiny, která se uskutečnila v Radomu.

Devět zástupců plemene Coton de Tuléar - 2 psy a 7 feneček - posoudila polská rozhodčí paní Elzbieta Chwalibóg. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě veteránů - vítězem se stal Elvis Reco Bohemia, který pochází z české chovatelské stanice.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Polská fenečka Freesia the Sweetest Coton byla vyhlášena 2. nejlepší dorostenkou (Res. BIS Puppy) a Elvis Reco Bohemia se stal 2. nejkrásnějším veteránem výstavy (Res. BIS Veterán). Gratulujeme.

Na této výstavě polský pes Yes Yes Yes from Pine Fields spnil podmínky pro přiznání titulu Polský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 12. 2014

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELS, 6. - 7. 12. 2014

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

Výstavní sezonu v rakousku tradičně uzavřela dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen ve Welsu. Cotonci se zde divákům předvedli po oba dni.

Sobotní irský rozhodčí, pan Sean Delmar posoudil 4 zástupce plemene Coton de Tuléar - 3 psy a jednu fenku a nedělní irská rozhodčí paní Cathy Delmar pak posoudila šest zástupců plemene - 5 psů a 1 fenečku. Oba se shodli na stejném vítězi - 2 x BOB si z výstavy odvezl chorvatský pes ve třídě šampionů Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který pochází z české chovatelské stanice Sněženky z Madagaskaru.

Nicolassovi se v neděli dařilo i v závěrečných soutěžích, kde se umístil na krásném 5. místě v BIG 9. FCI Skupiny (5. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 12. 2014

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz