COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2015

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 4. 1. 2015

Nasha
Nasha Janus-Suzi

Výstavní sezonu roku 2015 tradičně zahájila Hanácká národní výstava psů v Brně a to v jubilejním 10. ročníku. Konala se hned první novoroční víkend - 3. - 4. 1. 2015 a plemeno Coton de Tuléar se představilo v neděli 4. 1. 2015.

Pouze dvě české fenečky - Josephine du Castel de la Roche aux Fees ve třídě dorostu a Nasha Janus-Suzi ve třídě mladých - se předvedly slovenskému rozhodčímu panu Miroslavu Gunišovi.

Oběma fenečkám rozhodčí zadal nejvyšší možná ocenění. Vítězkou výstavy se tak stala Nasha Janus-Suzi z české chovatelské stanice Hraběnčin Ráj.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 01. 2015

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 10. - 11. 01. 2015

Bellezza
Bellezza Bianco tSC

Slovenskou výstavní sezonu zahájila dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen v Nitře a to o víkendu 10. - 11. 1. 2015. Plemeno Coton de Tuléar tu tedy mohli diváci potkat po oba výstavní dny.

V sobotu český rozhodčí na New Year Show - pan Robert Kubeš posoudil čtyři cotonky, jednoho psa a tři fenky. Nedělní rakouský rozhodčí Winter Show - pan Erwin Deutcher - posoudil cotonky tři, psa a dvě fenky. Oba se shodli na stejné vítězce - 2 x BOB si z výstavy do Polska odvezla fenka v mezitřídě Bellezza Bianco the Sweetest Coton.

V sobotu se plemeni Coton de Tuléar dařilo i v odpoledních soutěžích. Belleza Bianco the Sweetest Coton se umístila na nádherném 3. místě v BIG 9. FCI skupiny (3. BIG). Gratulujeme

Na této výstavě polský cotonek Esprit the Sweetest Coton splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion krásy mladých a česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts a polská fenečka Bellezza Bianco the Sweetest Coton se staly Slovenskými šampionkami krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 01. 2014

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 18. 1. 2015

Enigma
Enigma the Sweetest Coton

V neděli 18. 1. 2015 se v polském Bedzinu uskutečnila Národní výstava psů všech plemen. Nechyběli zde ani zástupci cotonků.

Čtyři polské fenečky plemene Coton de Tuléar posoudila slovenská rozhodčí paní Gabriela Ridarčíková.

Vítězkou výstavy se díky zisku ocenění BOB stala polská fenečka v mezitřídě Enigma the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 01. 2015

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 7. - 8. 2. 2015

Jespersen's
Jespersen's Captain Jack Sparrow

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Brně - DUO CACIB Brno - se uskutečnil o víkendu 7. - 8. 2. 2015. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo po oba dny.

V sobotu 7. 2. 2015 se českému rozhodčímu panu Leoši Jančíkovi představilo pět cotonků - dva psy a tři fenečky. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal německý pes ve třídě šampionů Jespersen's Captain Jack Sparrow.

V neděli 8. 2. 2015 taktéž pět zástupců plemene Coton de Tuléar posoudil český rozhodčí pan Otakar Vondrouš. I tentokrát se z vítězství radoval pejsek z Německa - konkrétně Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts z mezitřídy.

Na této výstavě hned tři cotonci dokončili podmínky pro přiznání titulu Český Šampion a to česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts a němečtí pejsci Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts a Jespersen's Captain Jack Sparrow. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 02. 2015

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYDGOSZCZ, 14. 2. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

Na Svatého Valentýna - 14. 2. 2015 - se v polském Bydgoszczi uskutečnily hned dvě národní výstavy psů. Jedna denní a druhá noční. Na obouch výstavách diváci potkali i plemeno Coton de Tuléar.

Denní výstavu posoudil ukrajinský rozhodčí pan Borys Aleksandrov - na výběr měl ze šesti cotonků, čtyř psů a dvou fenek. V noci se pak turecké rozhodčí paní Agnieszce Onuk předvedli tři cotonci - dva psi a jedna fenka. Oba rozhodčí zvolili stejného vítěze - 2 x BOB na výstavě získal polský pes v mezitřídě Esprit the Sweetest Coton.

Na těchto výstavách polská fenečka Bellezza Bianco the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 02. 2015

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 28. 2. - 1. 3. 2015

Jespersen's
Jespersen's Captain Jack Sparrow
Chino
Chino Donvillino fCoWS

Další dvoudenní mezinárodní výstava psů ve slovenské Nitře - Duo CACIB Nitra - se uskutečněla o víkendu 28. 2. - 1. 3. 2015. Plemeno Coton de Tuléar se zde prezentovalo po oba dva dni.

Na této výstavě neměla Česká Republika ani Slovensko žádné zastoupení. V sobotu i v neděli se rozhodčím předvedli dva psi z Německa a jedna fenka z Polska.

Sobotní slovenská rozhodčí paní Linda Voláriková titul BOB zadala německému psovi ve třídě otevřené - získal ho Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts. Nedělní lotyšská rozhodčí paní Ramune Kazlauskaite pak za vítěze zvolila německého psa ve třídě šampionů - BOB vyhrál Jespersen's Captain Jack Sparrow.

Na nedělení výstavě německý cotonek Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts splnil podmínky pro zadání titulu Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 03. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DRZONKÓW, 8. 3. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

O víkendu 7. - 8. 3. 2015 proběhla v polském Drzonkówu nedaleko Zielone Góry Mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se zde představili v neděli 8. 3. 2015.

Osm polských zástupců plemene Coton de Tuléar - tři psy a pět fen - posoudila srbská rozhodčí paní Tijana Konrad.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál polský pejsek v mezitřídě Esprit the Sweetest Coton žijící v chovatelské stanici the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 03. 2015

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 8. 3. 2015

Flamencoton
Flamencoton One Million

Ve dnech 7. - 8. 3. 2015 proběhla v rakouském Grazu Mezinárodní výstava psů všech plemen. Nechyběli zde ani zástupci plemene Coton de Tuléar, kteří přišli na řadu tradičně v neděli, tj. 8. 3. 2015. Přestože na této výstavě neměla Česká republika zastoupení, pro úplnost přinášíme výsledky.

Slovinský rozhodčí pan Stefan Sinko nakonec posoudil tři cotonky - dva psy a jednu fenku.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal italský pes ve třídě mladých Flamencoton One Million.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 04. 2015

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR BRNO, 14. 3. 2015

Atrey
Atrey z Kozlovické Zahrady

25. klubová výstava plemene Coton de Tuléar pořádaná Klubem Coton de Tuléar se uskutečnila v sobotu 14. 3. 2015 v Hotelu Modřice v Brně.

Posouzení 19 předvedených cotonků - 9 psů a 10 fen - se ujala česká rozhodčí paní Olga Dolejšová. Vítězem výstavy určila českého psa ve třídě veteránů - titul BOB vyhrál Atrey z Kozlovické Zahrady.

Na této výstavě cotonek Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch splnil podmínky pro uznání titulu Český Grandšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 03. 2015

SlovenskoKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS SVÄTÝ JUR, 21. - 22. 3. 2015

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium
Olivie
Olivie Ráj Karpat

Ve dnech 21. - 22. 3. 2015 se ve slovenském Svätem Juru uskutečnily hned dvě výstavy pořádané Bichon Klubem Slovensko, tj. klubem zastřešujícím plemena coton de tuléar, boloňský psík, bišon, havanský psík, lvíček a barevný boloňský psík.

V sobotu klubovou výstavu se zadáváním titulů CAC a klubový vítěz posoudila rakouská rozhodčí paní Ingrid Ehold. Představily se jí tři fenečky. Titul BOB rozhodčí zadala české fenečce - výstavu vyhrála fena ve třídě šampionů Olivie Ráj Karpat. Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Olivie Ráj Karpat byla vyhlášena 2. nejlepším psem výstavy - získala ocenění Res. BIS. Slovenská veteránka Eimi Janus-Suzi pak byla mezi veterány nejlepší a byla tak vyhlášena BIS Veteránem výstavy. Kromě toho startovala s Jakubem Držiakem v Juniorhandlingu, kde společně získali 1. místo. Gratujeme.

Nedělní speciální výstavu se zadáváním klubových čekatelství CC posoudila slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková. Vítěze vybírala mezi jedním psem a dvěma fenkami. Vítězkou se ziskem titulu BOB stala česká fenečka ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium. I v neděli se plemeni Coton de Tuléar dařilo v závěrečných soutěžích. Český veterán Bastien Winter Garden vyhrál svou kategorii a stal se tak BIS veteránem výstavy. A český páreček Bastien Winter Garden a Giulietta des Jardins de Gossypium z české chovatelské stanice East Teddy Bears pak ovládl soutěž párů a byl vyhlášen BIS párem výstavy. Gratulujeme.

V rámci sobotního slavnostního večera byli vyhlášeni TOP Pes, TOP fena a nejlepší chovatelská stanice Bichon Klubu Slovensko. Cotonci mezi plemeny zastřešenými v klubu zazářili - Giulietta des Jardins de Gossypium byla vyhlášena TOP fenou roku 2014. Gratulujeme

Na nedělní speciální výstavě fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský klubový Grand Šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 03. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KATOWICE, 22. 3. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton

O víkendu 21. - 22. 3. 2015 proběhla v polských Katowicích Mezinárodní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo tradičně v neděli, tedy 22. 3. 2015.

Polské rozhodčí paní Krystyně Opara se představilo šest polských cotonků - dva psi a čtyři fenečky.

Vítězkou výstavy se ziskem titulu BOB stala polská fenečka ve třídě mladých Forsythia the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 10. 2015

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURK, 28. - 29. 3 2015

Allgäu's
Allgäu's Stars Max
Halloween
Halloween Trick or Treat dFdA

O víkendu 29. - 30. 3. 2015 proběhly v rakouském Salzburku hned dvě výstavy, na kterých startovalo i plemeno Coton de Tuléar. V sobotu 28. 3. 2015 to byla klubová výstava rakouského Zwerghunde Klubu a v neděli 29. 3. 2015 pak Mezinárodní výstava psů všech plemen.

Na sobotní klubové výstavě tři cotonky - dva psy a jednu fenku - posoudil rozhodčí z Velké Británie pan Andrew Brace. Titul BOB od něj získal francouzský pes ve třídě otevřené Halloween Trick or Treat des Fleurs d'Aloes.

V neděli na mezinárodní výstavě osm zástupců plemene Coton de Tuléar - pět psů a tři fenky - posoudil italský rozhodčí pan Santos III Augusto Benedicto. Vítězem určil psa ve třídě šampionů - BOB vyhrál německý pes Allgau's Stars Max.

Na těchto výstavách měla zastoupení i Česká republika a to díky fenečce Delphina from Castle of White Sweethearts. V sobotu získala ocenění BOS a v neděli Res. CACIB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 04. 2015

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 12. 4. 2015

Josephine
Josephine du Castel dlRaF

I letos se v dubnu konala tradiční ostravská národní výstava psů všech plemen - tentokrát v termínu 11. - 12. 4. 2015.

Jeden jediný zástupce plemene Coton de Tuléar se bulharské rozhodčí paní Sabině Chiesa-Folbrecht představil v neděli 12. 4. 2015. Byla jím česká fenečka Josephine du Castel de la Roche aux Fees, pro kterou to byl první start ve třídě mladých.

Josephine dostala od rozhodčí všechna možná ocenění - z výstavy si odvezla hodnocení V1, CAJC, BOJ a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 04. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 12. 4. 2015

Elvis
Elvis Reco Bohemia

V neděli 12. 4. 2015 se národní výstava psů konala i v polském Legionowu v Nowy Dwór Mazowiecki. Představilo se na ní i plemeno Coton de Tuléar.

Polský rozhodčí pan Rafal First posoudil osm cotonků - ukázali se mu dva psi a šest feneček.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stal polský pes ve třídě veteránů Elvis Reco Bohemia, který původně pochází z české chovatelské stanice Reco Bohemia.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 04. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 12. 4. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 12. 4. 2015 se Národní výstava psů konala i v polském Zabrze.

Dva polští dorostenci - pes Bakarat Cobegarden a fena Bella Wirujaca Radosc se předvedli polské rozhodčí paní Monice Kuriata-Okarmus.

Titul Nejlepší dorostenec obdržel cotonek Bakarat Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03.10.2015

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHEMNITZ, 19. 4. 2015

Elisha
Elisha from Castle oWS

Ve dnech 18. - 19. 4. 2015 proběhla v německém Chemnitzu Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se plemeno Coton de Tuléar prezentovalo v neděli 19. 4. 2015.

Osum cotonků - šest psů a dvě fenky - posoudil německý rozhodčí pan Wilfried Peper. Titul BOB a tedy vítězství plemene zadal německé fence ve třídě mladých - získala ho Elisha from Castle of White Sweethearts.

V Chemnitzu měla zastoupení i Česká Republika a to díky pejskovi Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch a fenečce Delphina from Castle of White Sweethearts. Oba dva si z výstavy odvezli ocenění CAC a CACIB.

Na této výstavě německý cotonek Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts splnil podmínky pro přiznání titulu Německý Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 04. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUBLIN, 19. 4. 2015

Elvis
Elvis Reco Bohemia

V neděli 19. 4. 2015 proběhla v polském Lublinu Národní výstava psů všech plemen. Nechyběli zde ani cotonci.

Pět zástupců plemene Coton de Tuléar - dva psy a tři fenky - posoudila polská rozhodčí paní Marie Zasada. Vítězem udělením titulu BOB určila polského psa ve třídě veteránů - výstavu vyhrál Elvis Reco Bohemia, který pochází z české chovatelské stanice Reco Bohemia.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - v soutěži o nejkrásnějšího mladého psa 9. FCI skupiny byl Guinness the Sweetest Coton vybrán do užšího výběru.

Na této výstavě polská fenečka Freesia the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 4. 2015

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 26. 4. 2015

Bastien
Bastien Winter Garden

Tradiční jarní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Českých Budějovicích proběhla poslední dubnový víkend - konala se ve dnech 25. - 26. 4. 2015. Plemeno Coton de Tuléar startovalo v neděli 26. 4. 2015.

Celkem osm cotonků - dva psy a šest feneček - posoudil český rozhodčí pan Petr Řehánek. Vítězem určil psa ve třídě veteránů - titul BOB si z výstavy odvezl Bastien Winter Garden žijící v chovatelské stanici East Teddy Bears.

Plemeno Coton de Tuléar mělo zastoupení i v odpoledních soutěžích. Reprezentoval ho Bastien Winter Garden v soutěži o BOD Veterán a BIG 9. FCI a mladý pes Brennos Laetitia Bohemica v soutěži o BIG Junior 9. FCI. Oběma děkujeme za reprezentaci.

Na této výstavě fenečka Calypso Sleepy Hollow Ranch splnila podmínky pro uznání titulu Český Grandšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 04. 2015

PolskoKLUBOVÁ VÝSTAVA 9. FCI SKUPINY OPOLE, 25. 4. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

V sobotu 25. 4. 2015 proběhla v rámci Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Opole i klubová výstava 9. FCI skupiny, tj. skupiny, do které spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Jedenáct cotonků, pět psů a šest feneček, posoudila polská rozhodčí paní Magdalena Kozlowska. Titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - výstavu vyhrál cotonek Esprit the Sweetest Coton.

Cotonkům se vedlo i v závěrečných soutěžích. Páreček z chovatelské stanice The Sweetest Coton - Esprit the Sweetest Coton a Bellezza Bianco the Sweetest Coton - se v soutěži párů umístil na krásném 2. místě a francouzský veterán Ares du Clos d'Elphigny byl vyhlášen 4. BIS veteránem výstavy. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonek Guinness the Sweetest Coton splnil podmínky pro udělení titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 05. 2015

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BUDAPEŠŤ, 1. - 3. 5. 2015

Deluxe
Deluxe the Sweetest Coton

O svátkem prodlouženém víkendu - od pátku 1. 5. 2015 do neděle 3. 5. 2015 proběhla mezinárodní výstava psů i v maďarské Budapešti, a to hned v trojdenním provedení s možností zisku maďarských šampionátů.

V pátek - Budapešťskou Grand Prix I - posoudil 9 zástupců plemene Coton de Tuléar (3 psy a 6 fen) ruský rozhodčí pan Igor Vyguzov. Titul BOB zadal polské fenečce ve třídě otevřené Deluxe the Sweetest Coton. V sobotu na Budapešťské Grand Prix II z 9 cotonků - 4 psů a 5 fen - vybírala maďarská rozhodčí paní Katalin Radvánszky. Vítězem se s titulem BOB stal maďarský pes ve třídě otevřené Last But Not Least of Woodland Cottage. A konečně výběrem vítěze na nedělní Budapešťské Grand Prix III byl pověřen polský rozhodčí pan Adam Ostrowski. Ze sedmi nastoupených cotonů - tří psů a čtyř fen - titul BOB získala opět polská fenečka Deluxe the Sweetest Coton.

Polské fenečce Deluxe the Sweetest Coton se dařilo i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě se novými Maďarskými šampiony stali slovenská fenečka Ennie Coton Angels from Dolce, polská fenečka Deluxe the Sweetest Coton, polský pes Esprit the Sweetest Coton i maďarský pes Last But Not Least of Woodland Cottage. Novou maďarskou junioršampionkou se pak stala slovinská fenečka Jespersen's Passion. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 05. 2015

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 3. 5. 2015

Atrey
Atrey z Kozlovické Zahrady

První květnový víkend - 2. - 3. 5. 2015 - proběhla v pražských Letňanech jarní Mezinárodní výstava psů všech plemen, přičemž plemeno Coton de Tuléar nastoupilo v neděli 3. 5. 2015.

Celkem jedenáct cotonků, čtyři psy a sedm feneček, posoudil britský rozhodčí pan Andreas Schemel. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadal českému psovi ve třídě veteránů - získal ho Atrey z Kozlovické Zahrady.

Plemeno Coton de Tuléar mělo účast i v závěrečných soutěžích. Cotonky zastupoval Atrey z Kozlovické Zahrady v soutěži o BOD Veterán a BIG 9. FCI. Děkujeme za reprezentaci.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 05. 2015

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 9. - 10. 5. 2015

Scubulorum
Scubulorum Olimpia
Olivie
Olivie Ráj Karpat

O víkendu 09. - 10. 5. 2015 proběhla ve slovenském Lučenci Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen - Novograd dog Show v městském parku. Cotonci se tu zde prezentovali po oba dni.

V sobotu 10. 5. 2015 se na Národní výstavě slovenské rozhodčí paní Patricii Dankové představilo pět zástupců plemene Coton de Tuléar - jeden pes a čtyři fenečky. Vítězkou se stala česká fenečka ve třídě šampionů - titul BOB vyhrála Olivie Ráj Karpat.

V neděli 10. 5. 2015 se na Mezinárodní výstavě slovenskému rozhodčímu, panu Miroslavu Gunišovi, předvedla jedna jediná fenečka ve třídě otevřená- maďarská Scubulorum Olimpia. Od pana rozhodčího získala všechna možná ocenění - V1, CAC, CACIB a BOB.

Na této výstavě česká fenečka Olivie Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská šampionka krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 05. 2015

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 10. 5. 2015

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

O druhém květnovém víkendu - 9. - 10. 5. 2015 - se mezinárodní výstava psů všech plemen konala i v rakouském Wieselburgu. Ani zde nechybělo plemeno Coton de Tuléar, které se divákům předvedlo v neděli 10. 5. 2015.

Čtyři cotonky, dva psy a dvě fenečky, posoudila rakouská rozhodčí paní Maria Hutsteiner. Titul BOB zadala chorvatskému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který pochází z české chovatelské stanice Sněženky z Madagaskaru. Nikolassovi se tradičně vedlo i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě maďarská fenečka Carbonebianco Brigitte Bardot splnila podmínky pro přiznání titulu Rakouský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 05. 2015

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ HRADEC KRÁLOVÉ, 16. 5. 2015

Josephine
Josephine du Castel dlRaF

V sobotu 16. 5. 2015 se v Hradci Králové konala krajská výstava psů všech plemen.

Cotonky na této výstavě reprezentovala fenka ve třídě mladých Josephine du Castel de la Roche aux Fees.

Josephine si od paní rozhodčí Libuše Ubrové vyslechla hodnocení V1, Vítěz třídy.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 06. 2016

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYTOM, 16. - 17. 5. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton
Bella
Forsythia the Sweetest Coton

O víkendu 16. - 17. 5. 2015 proběhly v polské Bytomi hned dvě Národní výstava psů všech plemen. Zastoupení zde mělo i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu na národní výstavě 9. FCI skupiny dva cotonky - pejska v dorostu a mladou fenku - posoudila polská rozhodčí paní Anna Pulikowska Klimonda. Titul BOB od ní ziskala fenka Bella Wirujaca Radosc. Krásný úspěch v sobotu zaznamenal Bakarat Cobegarden, když byl vyhlášen 2. nejlepším štěnětem výstavy (2. BIS Puppy).

Na nedělní národní výstavě všech plemen tři cotonky - jednoho psa dorostence a dvě mladé fenečky - posoudila ukrajinská rozhodčí paní Ilana Simkina. Titul BOB zadala polské fenečce ve třídě mladých - výstavu vyhrála Forsythia the Sweetest Coton.

Na této výstavě polská fenka Forsythia the Sweetest Coton splnila podmínky pro uznání titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 05. 2015

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 24. 5. 2015

Ihary
Ihary des Sirenes du Cap lH

Další ročník Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích - Nord Bohemia Canis 2015 - proběhl o víkendu 23. - 24. 5. 2015. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 24. 5. 2015.

Posouzení pěti cotonků - 2 psů a 3 feneček - se ujala ukrajinská rozhodčí paní Zoia Oleinikova. Vítězem výstavy určila českého psa ze třídy otevřené - titul BOB získal Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye žijící v chovatelské stanici Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě česká fenečka Magniolia Lace of Woodland Cottage splnila podmínky pro uznání titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 05. 2015

SlovenskoNÁRODNÍ A 2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 5. - 7. 6. 2015

Freesia
Freesia the Sweetest Coton
Esprit
Esprit the Sweetest Coton

Hned tři výstavy, na kterých jste mohli potkat i plemeno Coton de Tuléar, se v Nitře konaly ve dnech 5. - 7. 6. 2015.

V pátek se v rámci Národní výstavy psů všech plemen čtyři cotonci - dva psi a dvě fenky - představili slovinskému rozhodčímu panu Gajiči Željkovi. Vítězkou určil slovinskou fenu ve třídě mladých - BOB získala fenečka Jespersen's Passion.

Sobotní mezinárodní výstavu posuzovala slovenská rozhodčí paní Edita Králová. Z devíti cotonů - čtyř psů a pěti fen - titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - výstavu vyhrál Esprit the Sweetest Coton.

Na nedělní taktéž mezinárodní výstavě se výběru vítěze z pěti zástupců plemene Coton de Tuléar zhostil slovenský rozhodčí pan Miroslav Guniš. Z vítězství se radovala polská fenka v mezitřídě Freesia the Sweetest Coton.

Cotonkům se vedlo i v rámci sobotních odpoledních soutěží, kdy polská chovatelská stanice The Sweetest Coton složená ze zástupců Deluxe, Esprit a Freesia byla vyhlášena 3. nejlepší chovatelskou skupinou. Gratulujeme.

Na těchto výstavách slovinská fenečka Jespersen's Passion splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský šampion krásy mladých a polští cotonci Esprit the Sweetest Coton, Grain Amoure Batiskaj a Deluxe the Sweetest Coton splnili podmínky na titul Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 06. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ 9. FCI SKUPINY RACIBORZ, 6. 6. 2015

Bella
Bella Wirujaca Radosc

V sobotu 6. 6. 2015 proběhla v polské Raciborzi Národní výstava psů 9. FCI skupiny, do které spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Dva polští cotonci - pes ve třídě dorostu Bakarat Cobegarden a mladá fenka Bella Wirujaca Radosc se předvedli srbské rozhodčí paní Mině Manasijevic. Vítězkou výstavy se díky zisku titulu BOB stala Bella Wirujaca Radosc.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - Bakarat Cobegarden byl vyhlášen 3. nejlepším dorostencem (3. BIS Puppy) výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 10. 2015

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLAGENFURT, 6. - 7. 6. 2015

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

O víkendu 6. - 7. 6. 2015 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen i v rakouském Klagenfurtu. Také zde šlo o dvoudenní variantu a tedy všechna plemena nastoupila v sobotu i v neděli.

Cotonky po oba dni reprezentoval jediný zástupce - chorvatský pes ve třídě šampionů Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který pochází z české chovatelské stanice Sněženky z Madagaskaru. Jak od sobotní rakouské rozhodčí paní Carole Garhöfer tak od nedělní rakouské rozhodčí paní Ingrid Ehold získal všechna možná ocenění. Z výstavy si odvezl 2 x V1, 2 x CAC, 2 x CACIB i 2 x BOB.

Nicolassovi se tradičně vedlo i v závěrečných soutěžích, když se v sobotu umístil na krásném 2. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 06. 2015

ItálieNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MILÁNO, 13. 6. 2015

Cupidon
Cupidon des Petits Lutins Blancs

V sobotu 13. 6. 2015 se při Světové výstavě psů všech plemen v Miláně uskutečnila Národní výstava psů - konkrétně se tento den posuzovala 1. a 9. FCI skupina, tedy i plemeno Coton de Tuléar.

Šestnáct cotonků - devět psů a sedm fen - pousoudil francouzský rozhodčí pan Roger Barenne.

Vítězem výstavy se stal francouzský pes ve třídě šampionů Cupidon des Petits Lutins Blancs.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 06. 2015

ItálieSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ MILÁNO, 14. 6. 2015

Mi-Toi's
Mi-Toi's Icon

Celé čtyři dny - od čtvrtka 11. 6. 2015 do neděle 14. 6. 2015 probíhala v italském Milánu další Světová výstava psů všech plemen. Cotoni přišli na řadu v neděli 14. 6. 2015.

Krásných 61 zástupců plemene Coton de Tuléar - 34 psů a 27 fen - posoudila italská rozhodčí paní Elisabetta de Luca. Vítězem určila amerického psa ve třídě šampionů - světovou výstavu 2015 vyhrál Mi-Toi's Icon.

Na této výstavě měla Česká Republika pouze jedno zastoupení - ve třídě šampionů se zde prezentoval slovinský pes českého původu Monsieur Ames Ráj Karpat. Mezi 10 cotonky ve třídě se umístil na 3. místě se známkou výborná.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 06. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ JELENIA GORA, 14. 6. 2015

Dover
Dover from Pine Fields

V neděli 14. 6. 2015 proběhla v Jelenie Gore národní výstava - 40. Krkonošská výstava psů všech plemen. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Dva polští cotonci ve třídě otevřené - Dover from Pine Fields a Amadeusz Prince Cobegarden se předvedli polskému rozhodčímu panu Piotrovi Královi.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stal Dover from Pine Fields, který zároveň splnil podmínky pro přiznání titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 06. 2015

NěmeckoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ERFURT, 20. - 21. 6. 2015

Michelino
Michelino vom Donauvillino
Delphina
Delphina from Castle oWS

O víkendu 20. - 21. 6. 2015 probíhaly v německém Erfurtu hned dvě výstavy se zastoupením plemene Coton de Tuléar - Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu 20. 6. 2015 se na národní výstavě srbské rozhodčí paní Tijaně Konrad představilo šest cotonků - jeden pes a pět feneček. Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrála česká fenečka ve třídě šampionů Delphina from Castle of White Sweethearts.

Na nedělní mezinárodní výstavě, tedy 21. 6. 2015, opět šest cotonků - psa a pět fenek - posoudil portugalský rozhodčí pan Pedro Luis Sanches Delerue. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadal německému psovi ve třídě mladých Michelino vom Donauvillino.

Na těchto výstavách česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts splnila podmínky pro přiznání titulů Německy šampion a C. I. B. (Interšampion). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 6. 2015

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 21. 6. 2015

Valentine
Valentine Ráj Karpat

Tradiční červnová Národní výstava psů v Klatovech proběhla o víkendu 20. - 21. 6. 2015. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar, které se prezentovalo v neděli 21. 6. 2015.

Pět cotonků - čtyři psy a jednu fenku - zde posoudila rakouská rozhodčí paní Brigitte Bregenzen. Titul BOB zadala českému psovi ve třídě otevřené - výstavu vyhrál Valentine Ráj Karpat.

Na této výstavě fenečka Elysee Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Česká Junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 06. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KRAKOV, 21. 6. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton

Ve dnech 20. - 21. 6. 2015 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen i v polském Krakově. Cotonci přišli na řadu v neděli 21. 6. 2015.

Čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - jednoho psa a tři fenečky - posoudil italský rozhodčí pan Augusto Benedicto Santos III.

Vítězem výstavy se díky udělení titulu BOB stala polská fenečka v mezitřídě Forsythia the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 06. 2015

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 28. 6. 2015

Bastien
Bastien Winter Garden

Poslední červnový víkend - 27. - 28. 6. 2015 - se v Brně uskutečnil 49. ročník Mezinárodní výstavy psů - Intercanis Brno. Plemeno Coton de Tuléar zde přišlo na řadu tradičně v neděli 28. 6. 2015.

Sedm cotonků - jednoho psa a šest feneček - posoudila polská rozhodčí paní Anna Rogowska. Titul BOB zadala českému psovi ve třídě veteránů - výstavu vyhrál Bastien Winter Garden.

Na této výstavě cotonek Bastien Winter Garden splnil podmínky pro uznání titulu Český Veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 06. 2015

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BIELSKO BIAŁA, 4. - 5. 7. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton

Ve dnech 4. - 5. 7. 2015 se v polském Bielsko Biała konaly hned dvě národní výstavy psů všech plemen. Coton de Tuléar na obou mělo zastoupení díky polské fenečce Forsythia the Sweetest Coton.

Sobotní národní výstavu 2., 5. a 9. FCI skupiny posuzovala polská rozhodčí Bogusława Szydłowicz-Polańczyk a nedělní Národní výstavu psů všech plemen pak polská rozhodčí Maria Zasada.

Od obou rozhodčí fenečka Forsythia the Sweetest Coton získala všechny možná ocenění - odvezla si 2 x ocenění V1, CAC, Nejlepší fena a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 07. 2015

Estonsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PARNU, 4. - 5. 7. 2015

Delphina
Delphina from Castle oWS

První červencový víkend - 4. - 5. 7. 2015 - proběhla oboudenní mezinárodní výstava psů všech plemen v Estonském Parnu. Na výstavě měla nezi cotonky po oba dny zastoupení i Česká Republika a to díky fenečce Delphina from Castle of White Sweethearts.

Sobotní švédský rozhodčí pan Mikael Nilsson posoudil 12 zástupců plemene Coton de Tuléar - 6 psů a 6 fen. Titul BOB zadal litevskému psovi ve třídě mladých - vyhrál It's King Igloo Pieniškas Šokoladas.

V neděli finský rozhodčí pan Jussi Liimatainen deset cotonů - 5 psů a 5 fen. Z vítězství se díky zisku titulu BOB radovala finská fena ve třídě otevřené Piristeen Valko Vuokko.

V neděli česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts splnila podmínky pro přiznání titulu Estonský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 07. 2015

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VEĹKÁ IDA, 5. 7. 2015

Monsieur
Monsieur Mathieu Cobegarden

O víkendu 4. - 5. 7. 2015 proběhly ve slovenské Veĺké Idě hned dvě výstavy - Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen.

Zatímco na sobotní Národní výstavě se žádný zástupce plemene Coton de Tuléar neprezentoval, v neděli na mezinárodní výstavě cotonci zastoupení měli a to díky polskému psovi ve třídě šampionů.

Polský cotonek Monsieur Mathieu Cobegarden získal od slovenského rozhodčího pana Tibora Havelky všechna možná ocenění. Do Polska si odvezl hodnocení V1, CAC, CACIB a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 07. 2015

Česká RepublikaOBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ PŘÍBRAM, 11. 7. 2015

Nemo
Nemo z Jizerského Pekla

V sobotu 11. 7. 2015 proběhla v Příbrami oblastní výstava psů všech plemen kromě německých ovčáků, tedy i plemene Coton de Tuléar.

Jediným cotonkem na výstavě byl pejsek ve třídě štěňat Nemo z Jizerského Pekla. Posoudila ho česká rozhodčí paní Alena Košťálová.

Nemo od paní rozhodčí dostal nejlepší možné ocenění - odvezl si hodnocení Velmi Nadějný.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 07. 2015

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 12. 7. 2015

Carbonebianco
Carbonebianco Iceberg

O víkendu 11. - 12. 7. 2015 se konala Mezinárodní výstava psů všech plemen v rakouském Oberwartu. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar, které se prezentovalo v neděli 12. 7. 2015.

Dva cotonky - mladého maďarského psa Carbonebianco Iceberg a slovinskou fenku ve třídě otevřené Bis Special Figaro & Dingo posoudil rakouský rozhodčí pan Watschinger Heinz.

Výstavu ziskem ocenění V1, CAJC a BOB vyhrál Carbonebianco Iceberg.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 07. 2015

LitvaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ UKMERGE, 18. 7. 2015

Delphina
Delphina from Castle oWS

V sobotu 18. 7. 2015 proběhla v litevském Ukmerge Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci - včetně českého zastoupení.

Na výstavě plemeno Coton de Tuléar zastupovaly dvě fenečky. Mladá litevská fenečka Aurika Pieniškas Šokoladas a česká fenečka ve třídě šampionů Delphina from Castle of White Sweethearts.

Výstavu ziskem ocenění CAJC, BOJ a BOB vyhrála rozhodnutím polské rozhodčí paní Magdaleny Swietoň mladá fenka Aurika Pieniškas Šokoladas. Česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts hodnocením CAC splnila podmínky pro přiznání titulu Litevská šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 07. 2015

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 19. 7. 2015

Bart
Bart Laetitia Bohemica

Další ročník České Národní výstavy psů všech plemen proběhl v Mladé Boleslavi o víkendu 18. - 19. 7. 2015, přičemž cotonci přišli na řadu tradičně v neděli, tj. 19. 7. 2015.

Devět zástupců plemene Coton de Tuléar - čtyři psy a pět fen - posoudila česká rozhodčí paní Zuzana Brotánková.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal český cotonek v mezitřídě Bart Laetitia Bohemica.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 07. 2015

LotyšskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ADAZI, 25. 7. 2015

Delphina
Delphina from Castle oWS

V sobotu 25. 7. 2015 proběhla v lotyšském Adazi Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci. Zastoupení zde navíc měla Česká republika - soutěžila zde fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts.

Polský rozhodčí, pan Miroslav Redlicky, posoudil celkem 3 zástupce plemene Coton de Tuléar - mladého psa a dvě feneky ve třídě šampionů. Vítězkou se ziskem titulu BOB stala česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts.

Na této výstavě fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts splnila podmínky pro zisk titulu Lotyšský šampion a Baltický šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 08. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZAKOPANE, 2. 8. 2015

Jessi
Jessi pod Radyní

O víkendu 1. - 2. 8. 2015 proběhla v polském Zakopane 3. mezinárodní výstava psů všech plemen. V neděli 2. 8. 2015 se zde představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Polské rozhodčí, paní Zofii Konderle, se představil jediný cotonek - polská fenečka ve třídě mladých Jessi pod Radyní.

Jessi, která pochází z české chovatelské stanice Pod Radyní, získala všechna možná ocenění - z výstavy si odvezla hodnocení V1, CAJC, BOJ a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 02. 2016

Litva3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DRUSKININKAI, 7. - 9. 8. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

Od pátku 7. 8. 2015 do neděle 9. 8. 2015 proběhly v litevském Druskininkai hned 3 mezinárodní výstavy všech plemen, na kterých ani jeden den nechyběli cotonci.

V pátek 9 zástupců plemene Coton de Tuléar (4 psy a 5 fen) posoudil chorvatský rozhodčí pan Tino Pehar. Titul BOB od něj získal švédský pes ve třídě šampionů Sidus Icebreaker.

V sobotu mezi stejnými cotony vybíral ruský rozhodčí pan Igor Vyguzov. Z vítězství se díky zisku titulu BOB tentokrát radovala polská fenečka v mezitřídě Freesia the Sweetest Coton.

A konečně 7 cotonků (3 psy a 4 feny) v neděli rozsoudila litevská rozhodčí paní Renata Petkeviciene. Titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - výstavu vyhrál Esprit the Sweetest Coton.

Po této výstavě se tři polští cotonci Bellezza Bianco the Sweetest Coton, Freesia the Sweetest Coton a Esprit the Sweetest Coton stali litevskými šampiony. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 08. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 9. 8. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 9. 8. 2015 proběhla v polském Bedzinu Národní výstava psů všech plemen, tedy i plemene Coton de Tuléar.

Dva zástupce plemene Coton de Tuléar posoudila slovenská rozhodčí paní Linda Voláriková. Předvedl se jí mladý pes Bakarat Cobegarden a mladá fenka Bella Wirujaca Radósc. Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál polský pes Bakarat Cobagarden.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích, když se Bakarat s Bellou umístili na 2. místě v soutěži párů. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 10. 2015

SlovenskoKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ MALACKY, 15. 8. 2015

Chita-Van-El
Chita-Van-El Best of Cotton

V sobotu 15. 8. 2015 proběhla ve slovenských Malackách krajská výstava psů. Nechybělo na ní ani plemeno Coton de Tuléar a to díky slovenské fenečce Elince.

Elinka (Chita-Van-El Best of Cotton startovala ve třídě šampionů. Od slovenské rozhodčí paní Gabriely Ridarčíkové získala všechna možná ocenění - V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 08. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NOVY SACZ, 16. 8. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 16. 8. 2015 se v polském Novém Saczu konala 28. národní výstava psů všech plemen, nechyběli zde ani cotonci.

Jediného zástupce plemene Coton de Tuléar - mladého psa - posoudil polský rozhodčí Grzegorz Robak. Bakarat Cobegarden od něho získal všechna možná ocenění - odvezl si V1, CAJC, BOJ a BOB.

Na této výstavě Bakarat Cobegarden splnil podmínky pro přiznání titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 10. 2015

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 22. - 23. 8. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton
Carbonebianco
Carbonebianco Iceberg

Tradiční srpnová dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Bratislavě - DUODANUBE 2015 - proběhla o víkendu 22. - 23. 8. 2015. Po oba dni se zde představilo i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu se slovenskému rozhodčímu panu Vladimíru Javorčíkovi ukázali dva cotonci - maďarský mladý pes Carbonebianco Iceberg a polská fenka v mezitřídě Forsythia the Sweetest Coton. Titul BOB pan rozhodčí zadal mladému psovi Carbonebianco Icebegrovi.

V neděli taktéž slovenský rozhodčí - pan Miroslav Guniš - posoudil jedinou fenečku - v mezitřídě opět startovala Forsythia the Sweetest Coton. Získala všechna možná ocenění včetně BOB.

Na sobotní výstavě maďarský pes Carbonebianco Iceberg splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský šampion krásy mladých. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 08. 2015

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 30. 8. 2015

Brilliant
Brilliant Jewel Ráj Karpat

Další ročník letní Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Mladé Boleslavi se konal tradičně na konci srpna - 29. - 30. 8. 2015. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli 30. 8. 2015.

Nakonec jen šest cotonků z původně devíti přihlášených - jeden pejsek a pět feneček - se předvedlo českému rozhodčímu panu Petru Řehánkovi. Vítězem určil psa ve třídě otevřené - z titul BOB se radoval Brilliant Jewel Ráj Karpat.

Na této výstavě fenečka Josephine du Castel de la Roche aux Fees splnila podmínky pro uznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 09. 2015

NorskoEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ OSLO, 4. 9. 2015

Simply
Simply Grand Schumann

Evropská výstava v roce 2015 proběhla v norském Oslu v termínu 4. - 6. 9. 2015. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo v pátek 4. 9. 2015.

Čtyřicet dva cotonů - dvacet jedna psů a dvacet jedna fen - posoudil švédský rozhodčí pan Johansson Karl Erik. Titul BOB získal finský pes ve třídě šampionů Simply Grand Schumann.

Čeští cotonci na této výstavě nestartovali. Přesto jsme zasoupení měli - ve třídě šampionů ocenění Výborný 4 získal dánský pes českého původu Draco Jarbo.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04.09.2015

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS VARÍN, 12. - 13. 9. 2015

Ennie
Ennie Coton Angels from Dolce
Bastien
Bastien Winter Garden

O víkendu 12. - 13. 9. 2015 proběhla ve slovenském Varíně nedaleko Žiliny dvoudenní speciální výstava psů pořádaná Bichon Klubem Slovensko, tj. klubem zastřešujícím plemena coton de tuléar, boloňský psík, bišon, havanský psík, lvíček a barevný boloňský psík.

V sobotu speciální výstavu se zadáváním titulu CAC posoudila polská rozhodčí paní Malgorzata Zakrzewska. Představili se jí 4 cotonci - dva psi a dvě fenky. Titul BOB paní rozhodčí zadala českému psovi ve třídě veteránů - z vítězství v plemeni se radoval Bastien Winter Garden. Bastienovi se da5ilo i v závěrečných soutěžích. Nejdříve získal ocenění BIS Veterán, tj. byl vyhlášen nejlepším veteránem výstavy mezi všemi plemeny, a poté se umístil na 3. místě v BIS, tedy stal se 3. nejkrásnějším psem celé výstavy. Gratulujeme.

V neděli na speciální výstavě se zadáváním klubových čekatelství CC také polská rozhodčí, paní Monika Kuriata-Okarmus, vybírala vítěze mezi dvěma zástupci plemene Coton de Tuléar, pejskem a fenečkou. Z vítězství se díky zisku titulu BOB radovala fenečka Ennie Coton Angels from Dolce. I v neděli se cotonci umístili v závěrečných soutěžích - nejlepším veteránem (BIS Veterán) byl opět vyhlášen český pes Bastien Winter Garden. Gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Ennie Coton Angels from Dolce splnila podmínky pro uznání titulu Slovenský Klubový Šampion a pejsem Bastien Winter Garden splnil podmnínky pro uznání titulu Slovenský Klubový Veterán Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 09. 2015

Rumunsko2 x MEZINÁRODNÍ a 4 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TARGU MURES, 12. - 13. 9. 2015

Bella
Bella Wirujaca Radosc
Bakarat
Bakarat Cobegarden

Hned 6 výstav - dvě mezinárodní a 4 se zadáváním titulu CAC - se uskutečnilo o víkendu 12. - 13. 9. 2015 v rumunském Targu Mures. Plemeno Coton de Tuléar zde bylo zastoupeno dvěma poslkými cotonky - mladým psem Bakarat Cobegarden a mladou fenkou Bella Wirujaca Radosc.

V sobotu 12. 9. 2015 se konaly 2 národní výstavy (posouzeny rumunskou rozhodčí paní Anca Diana Giura a ruský rozhodčí pan Oleg Zanchev) a jedna výstava mezinárodní (posouzena nizozemským rozhodčím panem Rony Doedinjs). Bakarat vyhrál druhou národní výstavu a zbytek vyhrála Bella. Dařilo se jim i v závěrečných soutěžích, kdy tento pár 1 x skončil na 2. místě. Gratulujeme.

V neděli 13. 9. 2015 se také zúčastnili 2 národních (posouzeny tureckým rozhodčím Ozanem Belkisem a maltskou rozhodčí paní Gopi Krishnan) a 1 výstavy mezinárodní (posouzena taktéž maltskou rozhodčí paní Wen Woh Chan). Třetí národní výstavu vyhrála Bella a zbylé dvě výstavy Bakarat.

Oba cotonci Bakarat Cobegarden i Bella Wirujaca Radósc na těchto výstavách splnili podmínky pro zisk titulu Rumunský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 10. 2015

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 20. 9. 2015

Delphina
Delphina from Castle oWS

O víkendu 19. - 20. 9. 2015 se v Brně uskutečnil 24. ročník Moravskoslezské národní výstavy psů všech plemen. Coton de Tuléar se vystavovalo v neděli 20. 9. 2015.

Pět cotonků - dva mladé psy a tři fenky - posoudil slovenský rozhodčí pan Miroslav Guniš. Vítězem výstavy se zadáním titulu BOB určil českou fenku ve třídě vítězů - z výhry se radovala Delphina from Castle of White Sweethearts.

Na této výstavě fenečka Bessy Sto Procent Cotton splnila podmínky pro uznání titulu Český Šampion a fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts podmínky pro uznání titulu Šampion ČMKU. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 09. 2015

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 26. 9. 2015

Bellezza
Bellezza Bianco the Sweetest Coton

V sobotu 26. 9. 2015 proběhla v pražském Kulturním domě Mlejn 16. speciální výstava plemene Coton de Tuléar.

Výstava byla zahájena předtančením od Terezy Zůnové a jejích feneček. Nejdříve měla svou premiéru Beauty Laetitia Bohemica a poté se předvedla (věkem i tancem) veteránka Daisy Chundelaté Potěšení. Obě sklidily velký potlesk.

Poté přišlo na řadu posuzování. Z doposud rekordního počtu cotonků na českých klubových výstavách - celkem padesáti (19 psů a 31 fen) - vítěze vybírala německá rozhodčí paní Marion Eggeringhaus. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadala polské fence ve třídě vítězů - získala ho Bellezza Bianco the Sweetest Coton.

Na této výstavě byl předán pohár a diplom za splnění podmínek pro uznání titulu Klubový Šampion a to české fence Delphina from Castle of White Sweethearts. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 09. 2015

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 26. - 27. 9. 2015

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

O víkendu 26. - 27. 9. 2015 proběhla v rakouském Tullnu hned dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

V sobotu 26. 9. 2015 tři zástupce plemene Coton de Tuléar posoudil německý rozhodčí pan Walter Holtorf. Titul BOB zadal slovinské feně v mezitřídě Jespersen's Passion.

Stejné cotony posoudil rakouský rozhodčí pan Robert Blümel v neděli 27. 9. 2015. Za vítěze výstavy určil chorvatského psa českého původu ve třídě šampionů - titul BOB vyhrál Nicolass Sněženky z Madagaskaru. Tomu se dařilo i v závěrečných soutěžích, když byl vyhlášen 3. nejlepším psem 9. FCI skupiny (3. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WROCLAW, 27. 9. 2015

Elvis
Elvis Reco Bohemia

Mezinárodní výstava psů všech plemen ve dnech 26. - 27. 9. 2015 proběhla i polské Wroclawi. Plemeno Coton de Tuléar zde přišlo na řadu v neděli 27. 9. 2015.

Pět cotonků - dva psy a tři fenky - posoudila polská rozhodčí paní Anna Redlicka. Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrál polský pes ve třídě veteránů Elvis Reco Bohemia.

Elvisovi, který pochází z českého chovu, se vedlo i v závěrečných soutěžích. Byl vyhlášen 4. nejlepším veteránem dne (4. BOD Veteran). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RYBNIK, 4. 10. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 4. 10. 2015 se v polském Rybniku konala 32. národní výstava psů všech plemen, tedy i plemene Coton de Tuléar.

Plemeno Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí paní Monika Kuriata-Okarmus. Předvedli se jí 4 cotonci - jeden pes a tři fenky.

Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrál polský pes ve třídě mladých Bakarat Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 10. 2015

Maďarsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOMÁRNO, 10. - 11. 10. 2015

Eimi
Eimi Janus-Suzi

Dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen proběhla v maďarském Komárnu o víkendu 10. - 11. 10. 2015. Po oba dni zde mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

Na sobotní mezinárodní výstavě 6 cotonků (2 psy a 4 fenky) posoudil polský rozhodčí pan Serghei Volinets. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadal slovenské fenečce ve třídě veteránů Eimi Janus-Suzi.

Na nedělní Derby CACIB výstavě 7 cotonků (2 psy a 5 fenek) posoudil maďarský rozhodčí pan Gyuja Sárközy. Díky zisku titulu BOB nedělní výstavu vyhrál mladý maďarský pes Carbonebianco Iceberg.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 10. 2015

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 11. 10. 2015

Janette
Janette du Castel dlRaF

Podzimní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Českých Budějovicích v roce 2015 proběhla ve dnech 10. - 11. října. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo v neděli 11. 10. 2015.

Pět cotonků - tři psy a dvě fenky - posoudila slovinská rozhodčí paní Maja Korošec. Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrála česka fena ve třídě mladých Janette du Castel de la Roche aux Fees.

Na této výstavě fenečka Janette du Castel de la Roche aux Fees splnila podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion a pejsek Valentine Ráj Karpat pro titul Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 10. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 11. 10. 2015

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

Třicátá šestá Národní výstava psů všech plemen v polském Zabrze proběhla v neděli 11. 10. 2015.

Jediná polská fenečka - štěňátko Cotonbrie Lady Margoth - se předvedla polské rozhodčí paní Marii Zasada.

Lady Margoth získala všechna možná ocenění - byla ohodnocena známkou Velmi Nadějná 1 a ohodnocením Nejlepší štěně.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 10. 2015

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 24. - 25. 10. 2015

Bastien
Bastien Winter Garden

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstava psů v Bratislavě - Danube DUO CACIB - proběhl ve dnech 24. - 25. 10. 2015. Po oba dny se zde představilo plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu tři zástupce plemene - psa šampiona, fenečku štěňátko a veteránku - posoudil slovenský rozhodčí pan Jaroslav Matyáš. Titul BOB zadal českému psovi ve třídě šampionů - z vítězství se radoval Bastien Winter Garden.

Nedělní výstavu rozsoudila izraelská rozhodčí paní Yolanda Nagler. I ona posoudila tři cotonky - psa veterána, femečku štěňátko a fenku veteránku. Vítězem určila stejného psa - titul BOB si odvezl tentokrát ve třídě veteránů startující Bastien Winter Garden.

Po nedělní výstavě se český cotonek Bastien Winter Garden stal Slovenským Veterán Šampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 10. 2015

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 31. 10. - 1. 11. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden
Captain
Captain Jack Sparrow SHR

Podzimní dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Praze se uskutečnila na přelomu října a listopadu - 31. 10. - 1. 11. 2015. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo v sobotu i v neděli.

V sobotu jedenáct cotonků - čtyři psy a sedm fen - posoudil srbský rozhodčí pan Željko Lozić. Titul BOB zadal českému psovi ve třídě šampionů - z vítězství se radoval Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

V neděli se slovenské rozhodčí paní Lindě Volárikové představilo osm zástupců plemene Coton de Tuléar - čtyři psi a čtyři fenečky. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Bakarat Cobegarden.

Na sobotní výstavě cotonek Brennos Laetitia Bohemica splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion a cotonek Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch podmínky pro přiznání titulu Šampion ČMKU. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 10. 2015

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ POZNAŇ, 7. - 8. 11. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

Dvoudenní mezinárodní výstava psů se v polské Poznani konala o víkendu 7. - 8. 11. 2015. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo po oba dni.

V sobotu 7. 11. 2015 tři cotonky - psa a dvě fenky posoudila polská rozhodčí paní Monika Kuriata-Okarmus. Titul BOB zadala polské feně ve třídě otevřené India des Sirenes du Cap la Houssaye.

Nedělní rozhodčí pan Anatolii Zhuk vybíral ze sedmi zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psů a 4 fen. Titul BOB a tedy vítězství si odvezl polský pes ve třídě šampionů Esprit the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 11. 2015

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 28. - 29. 11. 2015

Impression
Impression the Sweetest Coton

Slovenskou výstavní sezonu 2015 uzavřela dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Nitře, která se konala poslední listopadový víkend 28. - 29. 11. 2015. Po oba dni na ní nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu čtyři fenečky posoudil slovenský rozhodčí pan Robert Kanás. Předvedly se mu fenečka ve třídě štěňat, dorostu a dvě mladé feny. Titul BOB nebyl zadán.

Před nedělní slovenskou rozhodčí paní Vieru Vítkovou nastoupily fenečky dvě - jedna ve třídě štěňat a druhá ve třídě mladých. Ani tato rozhodčí titul BOB nezadala.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 11. 2015

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELS, 5. - 6. 12. 2015

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

Výstavní sezona 2015 skončila i v Rakousku a to již tradičně dvoudenní Mezinárodní výstavou psů všech plemen, která proběhla 5. - 6. 12. 2015 ve Welsu. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo po oba dni.

Sobotní finská rozhodčí paní Annuka Paloheimo posoudila šest cotonů - pět psů a jednu fenu. Stejná sestava se představila i nedělní italské rozhodčí paní Zilli Orietta.

Obě rozhodčí se shodly na stejném vítězi. Sobotní i nedělní titul BOB ziskal chorvatský pes ve třídě šampionů Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který je původem z České Republiky.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 12. 2015

Litva2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WILNIUS, 19. - 20. 12. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Krátce před Vánoci - 19. - 20. 12. 2015 - se v litevském Vilniusu konala dvoudenní mezinárodní výstava všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

V sobotu 19. 12. 2015 makedonský rozhodčí pan Slobodan Nasteski vybíral z pěti zástupců plemene Coton de Tuléar - dvou psů a tří fenek. Titul BOB zasal polskému psovi ve třídě mladých - výstavu vyhrál Bakarat Cobegarden.

Stejného vítěze určil i nedělní rozhodčí pan Roberto Velez z Portorika, který rozhodoval mezi 3 psy a 3 fenkami.

Na této výstavě polský cotonek Bakarat Cobegarden splnil podmínky pro uznání titulu Litevský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 01. 2016

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz