COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2016

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 10. 1. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Výstavní sezona 2016 budiž zahájena a to tradičně Hanáckou národní výstava psů v Brně. Tento již 11. ročník se uskutečnil o víkendu 9. - 10. 1. 2016 a plemeno Coton de Tuléar na něm startovalo v neděli 10. 1. 2016.

Celkem 15 cotonků ve složení 5 psů a 10 fenek se představilo české rozhodčí paní Naděždě Klírové. Titul BOB paní rozhodčí zadala polskému psovi ve třídě mladých - z vítězství v plemeni se radoval Bakarat Cobegarden.

Obrovský úspěch cotonci zaznamenali v odpoledních soutěžích. Nejdříve byl Bakarat Cobegarden vyhlášen nejlepším mladých psem 9. FCI skupiny (BIG Junior 9. FCI) a poté i nejkrásnějším mladým psem dne (BOD Junior). Gratulujeme.

Na této výstavě polský cotonek Bakarat Cobegarden splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršamipon. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 01. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 16. - 17. 1. 2016

Esprit
Esprit the Sweetest Coton
Chanel
Chanel the Sweetest Coton

Slovenskou výstavní sezonu zahájila dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře, která proběhla o víkendu 16. - 17. 1. 2016. O tituly zde soutěžili i cotonci a to ze dvou chovatelských stanic - maďarské Carbonebianco a polské The Sweetest Coton.

Sobotní New Year Show posoudila česká rozhodčí paní Olga Dolejšová. Vybírala ze sedmi zástupců plemene Coton de Tuléar - dvou psů a pěti fen. Titul BOB zadala polské feně ve třídě šampionů Chanel the Sweetest Coton.

Na nedělní Winter Show mezi stejnými cotonky vybíral slovenský rozhodčí pan Miroslav Guniš. Vítězem v plemeni s titulem BOB se stal polský pes ve třídě šampionů Esprit the Sweetest Coton.

V neděli se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Polská chovatelská skupina The Sweetest Coton byla vyhlášena nejlepší chovatelskou skupinou výstavy. Gratulujeme.

Na této výstavě polští cotonci Esprit the Sweetest Coton a Freesia the Sweetest Coton splnili podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion a cotonek Esprit the Sweetest Coton navíc podmínky na titul C. I. B. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 01. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 31. 1. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 31. 1. 2016 proběhla v polském Bedzinu Národní výstava psů všech plemen - zimní výstava ExpoSilesia DogShow. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Čtyři polské cotonky - jednoho psa a tři fenečky - posoudila makedonská rozhodčí paní Natasha Nastecka. Titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - z vítězství se radoval Bakarat Cobegarden.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v závěrečných soutěžích. Pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth byli vyhlášeni nejlepším párem výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 02. 2016

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 6. - 7. 2. 2016

Bellezza
Bellezza Bianco tSC
Bakarat
Bakarat Cobegarden

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Brně - DUO CACIB 2016 - proběhl ve dnech 6. - 7. 2. 2016. Po oba dni zde nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu se posouzení 17 cotonků - čtyř psů a třinácti fenek - ujal český rozhodčí pan Robert Kubeš. Titul BOB zadal polskému psovi v mezitřídě - z vítězství se radoval Bakarat Cobegarden.

V neděli mezi 13 cotonky - pěti psy a osmi fenkami - vybíral ukrajinský rozhodčí pan Vitaliy Belskyy. Tento rozhodčí titul BOB zadal polské fence ve třídě šampionů - v plemeni zvítězila Bellezza Bianco the Sweetest Coton.

V neděli se plemeni Coton de Tuléar dařilo i v závěrečných soutěžích, když byl polský pár Bakarat Cobegarden & Cotonbrie Lady Margoth vyhlášen 2. nejlepším párem výstavy a polská fenečka Cotonbrie Lady Margoth se stala 5. nejlepším dorostencem (5. BOD Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 02. 2016

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYDGOSZCZ, 13. - 14. 2. 2016

Au
Au Clair de la Lune Fort Knox

O valentýnském víkendu, 13. - 14. 2. 2016, proběhl v polské Bydgoszczi 12. ročník Valentýnské národní výstavy psů a 7. ročník noční národní výstavy psů. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 13. 2. 2016 na Valentýnské národní výstavě psů 9 cotonků (4 psy a 9 fen) posoudil srbský rozhodčí pan Dušan Panuovic. V noci na 14. 2. pak 7 zástupců plemene (3 psy a 4 fenky) rozsoudila polská rozhodčí paní Magdalena Kozlowska. Oba se shodli na stejném vítězi - titul BOB od nich získal polský pes v mezitřídě Au Clair de la Lune Fort Knox.

Cotonům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Polské štěňátko Lancelot du Castel de la Roche aux Fees se dostalo do užšího výběru 6 nejlepších štěňat výstavního dne a polský dorostenec Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton byl vyhlášen 4. nejlepším dorostencem výstavního dne (4. BOD Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 02. 2016

PolskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZIELONA GÓRA, 4. - 5. 3. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Národní i mezinárodní výstava proběhla v polské Zelenie Góre o víkendu 4. - 6. 3. 2016. V pátek 4. 3. a v sobotu 5. 3. se zde představili i zástupci plemene Coton de Tuléar.

Na páteční 36. národní výstavě 9. FCI skupiny se polskému rozhodčímu panu Piotrovi Królovi předvedli čtyři cotonci - jeden pes a tři fenky. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden. Cotonci zde zaznamenali i krásný úspěch v závěrečných soutěžích, když byl pár Bakarat Cobegarden & Cotonbrie Lady Margoth vyhlášen 3. nejlepším párem výstavy (3. BIS pár). Gratulujeme.

V sobotu se na mezinárodní výstavě představilo osm cotonků - čtyři psi a čtyři fenky. Posoudila je slovinská rozhodčí paní Spela Briski Cirman a titul BOB zadala stejnému psovi - výstavu vyhrál opět Bakarat Cobegarden.

I na mezinárodní výstavě se cotonkům velmi dařilo. Pes Bakarat Cobegarden se umístil na 4. místě v 9. FCI skupině (4. BIG), pár Bakarat Cobegarden & Cotonbrie Lady Margoth skončil na krásném 2. místě (2. BOD pár) a konečně mladá polská fenečka Cotonbrie Lady Margoth byla vyhlášna nejlepším mladým jedincem dne (BOD Junior). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 03. 2016

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 6. 3. 2016

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

O víkendu 5. - 6. 3. 2016 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen i v rakouském Grazu. Cotonci se na ní představili v neděli 6. 3. 2016.

Pět zástupců plemene Coton de Tuléar, 3 psy a 2 feny, posoudil rakouský rozhodčí pan Erwin Deutscher. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získal chorvatský pes Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který pochází z české chovatelské stanice Sněženky z Madagaskaru. Nikolassovi se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 3. nejlepším psem 9. FCI skupiny (3. BIG). Gratulujeme.

Na této výstavě měla zastoupení i Česká Republika a Slovensko - představil se zde mladý český pes Morgan d'Eramprunya a mladá slovenská fenka Cool to Be Cuteberry. Oba byli oceněni známkou CAJC.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 03. 2016

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KATOWICE, 19. - 20. 3. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Hned dvě Národní výstavy psů všech plemen proběhly v Polsku o víkendu 19. - 20. 3. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo v sobotu i v neděli.

Na sobotní XII. národní výstavě posuzovala polská rozhodčí paní Janusz Opara. Předvedli se jí dva polští cotonci - pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden a fena ve třídě mladých Cotonbrie Lady Margoth. Titul BOB vyhrál Bakarat, který měl krásný úspěch i v závěrečných soutěžích - umístil se na 3. místě v BIG. Gratulujeme.

V neděli na XIII. národní výstavě mezi stejnými cotony vybírala polská rozhodčí paní Ewa Pyrchala. I od ní titul BOB získal Bakarat Cobegarden. V nedělních závěrečných soutěžích svůj úspěch oba zástupci plemene Coton de Tuléar potvrdili. Bakarat Cobegarden se umístil na 2. místě v BIG a fenečka Cotonbrie Lady Margoth se stala BIS junior. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 03. 2016

SlovenskoKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS SVÄTÝ JUR, 19. - 20. 3. 2016

Kendy-Jo-Ar
Kendy-Jo-Ar Best of Cotton
Eimi
Eimi Janus-Suzi

Klubová a speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Coton de Tuléar, lvíček a barevný boloňský psík, proběhla o víkendu 19. - 20. 3. 2016 ve slovenském Svätém Juru.

V sobotu 19. 3. 2016 se na klubovové výstavě se zadáváním titulů CAC a Klubový vítěz slovinské rozhodčí paní Daniele Risdan představilo pět zástupců plemene Coton de Tuléar - 1 pes a 4 feny. Titul BOB získala slovenská fenečka ve třídě veteránů Eimi Janus-Suzi. Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Slovenská mladá fenka Call Me Carrie by Cuteberry byla vyhlášena Res. BIS junior, tj. druhým nejlepším mladým jedincem výstavy a veteránka Eimi Janus-Suzi se stala BIS veteránkou. Gratulujeme.

V neděli 20. 3. 2016 na speciální výstavě se zadáváním titulů CC slovenský rozhodčí pan Tibor Havelka posoudil stejné cotonky. Titul BOB zadal slovenskému psovi ve třídě otevřené - z vítězství v plemeni se radoval Kendy-Jo-Ar Best of Cotton. I v neděli cotonci uspěli v závěrečných soutěžích, když veteránka Eimi Janus-Suzi byla vyhlášena 2. nejlepším veteránem výstavy, tj. Res. BIS Veterán. Gratulujeme.

V sobotu byl v rámci slavnostního večera předán pohár za dokončení titulu BKS Klubový Grandšampion fenečce Giulietta des Jardins de Gossypium a jako první v BKS pohár za dokončení titulu BKS Klubový Veteránšampion získal pes Bastien Winter Garden. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 03. 2016

SlovenskoVICTORY SHOW a ŠAMPION ŠAMPIONŮ NITRA, 1. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V pátek 1. 4. 2016 se ve slovenské Nitře konala výstava Victory Show - Šampion šampionů - určená výhradně pro psy se slovenskými šampionáty.

Na výstavě mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar - cotonky ve třídě Juniošampionů reprezentoval polský pes Bakarat Cobegarden.

Bakarat od slovenské rozhodčí paní Lindy Volárikové získal všechna možná ocenění - CAC a Victory Junior Winner 2015. Kromě toho z 28 Victory Junior Winnerů v rámci 9. FCI skupiny postoupil do užšího výběru 8 nejlepších. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci plemene.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 04. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 2. - 3. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

O víkendu 2. - 3. 4. 2016 proběhla v Nitře další dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které mělo po oba dny zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 2. 4. 2016 čtyři cotonky (1 psa a 3 fenky) posoudila česká rozhodčí paní Zdena Jílková. Titul BOB od ní získal polský pes v mezitřídě Bakarat Cobegarden. Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - polský pár Bakarat Cobegarden & Cotonbrie Lady Margoth se umístil na 3. místě v soutěži o nejlepší pár. Gratulujeme.

Nedělní makedonský rozhodčí pan Sergei Volinets posoudil 7 zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 4 feny. I on titul BOB zadal polskému psovi v mezitřídě - z vítězství se opět radoval Bakarat Cobegarden.

V neděli se cotonci po dlouhé době ukázali v juniorhandlingu. Slovenská fenečka Eimi Janus-Suzi se se svou handlerkou Alexandrou Gašparovou umístila na krásném 2. místě. Gratulujeme.

Během této výstavy slovenská veteránka Eimi Janus-Suzi obdržela diplom za vítězství v soutěži pořádané SKJ - Slovakia Dog Cup 2015 - tj. stala se nejúspěšnějším slovenským jedincem Coton de Tuléar na slovenských výstavách v roce 2015. Vítězem soutěže Open Slovakia Dog Cup 2015 - tj. soutěže pro všechny jedince Coton de Tuléar, kteří se zúčastnili výstav na Slovensku, bez ohledu na stát registrace, se stal polský cotonek Esprit the Sweetest Coton. Gratulujeme.

Na této výstavě maďarští cotonci Carbonebianco Kiko a Carbonebianco Kincsem splnili podmínky pro titul Slovenský šampion krásny mladých a polská fenečka Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon splnila podmínky pro titul Slovenský šampion krásy. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 04. 2016

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 10. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Další ročník Národní výstavy psů v Ostravě proběhlo o víkendu 9. - 10. 4. 2016, přičemž plemeno Coton de Tuléar se v česko-slovensko-polském zastoupení předvedlo v neděli 10. 4. 2016.

Na Ostravu vysoký počet - 14 cotonů (6 psů a 8 fen) posoudil český rozhodčí pan Miroslav Václavík. Titul BOB od něho získal polský pes v mezitřídě Bakarat Cobegarden.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v odpoledních soutěžích, když byl polský cotonek Bakarat Cobegarden vyhlášen 5. nejlepším psem 9. FCI skupiny (5. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 04. 2016

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 10. 4. 2016

Flamencoton
Flamencoton Eternity

Mezinárodní výstava všech plemen v rakouském Salzburgu proběhla o víkedu 9. - 10. 4. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 10. 4. 2016.

cotonků - psů a fen posoudil německý rozhodčí pan Christopher Habig. Titul BOB zadal slovinské feně ve třídě šampionů - z vítězství se radovala Flamencoton Eternity.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v závěrečných soutěžích - Flamencoton Eternity se umístila na 2. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 07. 2016

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 17. 4. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

26. klubová výstava plemene Coton de Tuléar proběhla v neděli 17. 4. 2016 v Hotelu Svornost v Praze v Dolních Počernicích. Zúčastnilo se jí padesát tři cotonků - 20 psů a 33 feneček.

Výstavu posoudila slovinská rozhodčí paní Maja Korošec. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě mladých - klubovou výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Během výstavy bylo předáno speciální klubové ocenění za propagaci plemene Coton de Tuléar mimo výstavní a mediální sféru a to canisterapeutce Amy z Poříčského Statku. Novou klubovou junioršampionkou byla vyhlášena česká fenečka Josephine du Castel de la Roche aux Fees. Oběma gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Lucky-Hel-Dje Best of Cotton splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 04. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ INOWROCŁAW, 17. 4. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

V sobotu 17. 4. 2016 proběhla Národní výstava psů všech plemen v polské Inowrocławi. Předvedlo se zde i plemeno Coton de Tuléar.

Tři fenečky ve třídě štěňat, mladých a v mezitřídě posoudil polský rozhodčí pan Jerzy Olszewski.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála polská fenka ve třídě mladých Claudette Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 06. 2016

PolskoKLUBOVÁ VÝSTAVA 9. FCI SKUPINY OPOLE, 22. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V pátek 22. 4. 2016 proběhla v polském Opole Klubová výstava 9. FCI skupiny, tj. společenských plemen, mezi které se řadí i plemeno Coton de Tuléar.

Italský rozhodčí pan Marco Marabotto posoudil celkem patnáct polských cotonů - sedm psů a osm fen. Titul BOB zadal psovi ve třídě otevřené - výstavu vyhrál Bakarat Cobegarden.

Cotonci se prosadili i v závěrečných soutěžích. Pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth byli vyhlášeni nejlepším párem výstavy a mladá fenka Cotonbrie Lady Margoth se stala 3. BIS Junior, tj. 3. nejlepší mladou fenou výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 04. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OPOLE, 23. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Mezinárodní výstava psů všech plemen proběhla v polském Opole o víkendu 23. - 24. 4. 2016. Nechybělo na ní ani plemeno Coton de Tuléar, které se představilo v sobotu 23. 4. 2016.

Sedm cotonků - tři psy a čtyři fenky - posoudil polský rozhodčí pan Jakub Kruczek. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden.

I na této výstavě se plemeni Coton de Tuléar dařilo v závěrečných soutěžích. Pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth byl opět vyhlášen nejlepším párem výstavního dne a cotonek Bakarat Cobegarden se stal 4. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 04. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 24. 4. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

Další ročník Mezinárodní výstavy psů v Českých Budějovicích proběhl o víkendu 23. - 24. 4. 2016. Cotonci se předvedli v neděli 24. 4. 2016.

Osm zástupců plemene Coton de Tuléar - dva psy a šest fenek - posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála slovenská fenka ve třídě mladých Cool to Be Cuteberry.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 04. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 1. 5. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Jarní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Praze proběhla tradičně na přelomu dubna a května - 30. 4. - 1. 5. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 1. 5. 2016.

Český rozhodčí pan Iuza Beradze posoudil 11 cotonků, 2 psy a 9 fenek. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden.

Ohromný úspěch zaznamenalo plemeno Coton de Tuléar v závěrečných soutěžích. Nejdříve se polský pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth stal nejlepším párem výstavního dne, potom fenečka Cotonbrie Lady Margoth vyhrála BIG Junior a nakonec pes Bakarat Cobegarden získal BIG 9. FCI. Gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Bady Krkonošský Květ splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 05. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA 5. A 9. FCI SKUPINY MIŃSK MAZOWIECKI, 7. 5. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

V sobotu 7. 5. 2016 se v polském Mińsku Mazowiecki konala Národní výstava psů 5. a 9. FCI skupiny, tj. skupin, do kterých patří i plemeno Coton de Tuléar.

Osm polských cotonů - čtyři psy a čtyři fenky - posoudila polská rozhodčí paní Elźbieta Chvalibóg. Titul BOB zadala psovi ve třídě mladých - výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Dorostenec Au Clair de la Lune Gauguin byl vyhlášen 3. nejlepším dorostem výstavy (3. BIS Puppy), dvojice Freesia the Sweetest Coton a Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton se stal Nejlepším párem výstavy a chovatelská skupina The Sweetest Coton se umístila na 2. místě. Všem gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Freesia the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Polský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 06. 2016

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 7. - 8. 5. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

O víkendu 7. - 8. 5. 2016 se ve slovenském Lučenci uskutečnily hned dvě výstavy - Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen - na kterých nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu na národní výstavě tři mladé fenky posoudil slovenský rozhodčí pan Vladimír Piskay. Titul BOB od něho získala slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry.

Na nedělní mezinárodní výstavě se taktéž slovenskému rozhodčímu panu Vladimíru Javorčíkovi představily mladé feny dvě. Titul BOB tentokrát vyhrála maďarská fena Cotonbrie Love Forever.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 05. 2016

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ STAŇKOV, 8. 5. 2016

Merilin
Merilin pod Radyní

Třetí ročník Krajské výstavy psů všech plemen kromě německých ovčáků proběhl ve Stankově v neděli 8. 5. 2016.

Na výstavě se české rozhodčí paní Aleně Košťálové představila jedna zástupkyně plemene Coton de Tuléar - mladá fenečka Merilin pod Radyní. Od paní rozhodčí získala všechna možná ocenění - V1 a vítěz třídy.

Merilin se dařilo i v odpoledních soutěžích. Se svou paničkou Markétou Bártovou se umístila na 1. místě v juniorhandlingu 1. věkové kategorie (9 - 13 let). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 06. 2016

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ HRADEC KRÁLOVÉ, 14. 5. 2016

Katty
Katty z Jizerského Pekla

46. ročník Krajské výstavy psů všech plemen kromě německých ovčáků proběhl v Hradci Králové v sobotu 14. 5. 2016. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Česká rozhodčí paní Alena Košťálová posoudila čtyři cotonky - dva psy a dvě fenečky.

Vítězkou výstavy se díky ocenění Krajský vítěz stala fenečka ve třídě otevřené Katty z Jizerského Pekla.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 05. 2016

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SZILVÁSVÁRAD, 14. - 16. 5. 2016

Carbonebianco
Carbonebianco Kiko
Cool
Cool to Be Cuteberry

Hned tři Mezinárodní výstavy psů všech plemen proběhly ve dnech 14. - 16. 5. 2016 v maďarském Szilvásvárad. Ani na jedné nechybělo plemeno Coton de Tuléar a to v mezinárodním - Maďarsko-Polsko-Slovenském zastoupení.

Sobotní rumunský rozhodčí pan Cristian Stefanescu posoudil 6 cotonků - 2 psy a 4 fenečky a nedělní slovinská rozhodčí rozhodčí paní Tatjana Urek pak sedm cotonků, 2 psy a 5 fenečky. Na vítězovi výstavy se shodli - oba titul BOB zadali slovenské fenečce ve třídě mladých Cool to Be Cuteberry. Pondělní maďarský rozhodčí pan Kardos Vilmos posoudil cotonů 6 - 2 psy a 4 fenky. Vítězem zadáním titulu BOB určil maďarského psa v mezitřídě - vyhrál Carbonebianco Kiko.

Na této výstavě slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry splnila podmínky pro přiznání titulu Maďarský Junioršampion. Polská fenečka Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon a maďarští cotonci Carbonebianco Kiko a Carbonebianco Kincsem splnili podmínky pro titul Maďarský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 05. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ŁODZ, 15. 5. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

O víkendu 14. - 15. 5. 2016 proběhla v polském Łodzi Mezinárodní výstava psů všech plemen, tj. i plemene Coton de Tuléar. To přišlo na řadu v neděli 15. 5. 2016.

Italskému rozhodčímu panu Brunu Nodalli se představilo jedenáct cotonků - tři psi a osm fenek. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získal polský pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden.

Plemeno Coton de Tuléar se dobře umístilo i v závěrečných soutěžích - polský pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth byl vyhlášen 2. nejlepším párem výstavního dne. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 05. 2016

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 22. 5. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

O víkendu 21. - 22. 5. 2016 se v rakouském Wieselburgu uskutečnila Mezinárodní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar se vystavovalo v neděli 22. 5. 2016.

Rakouská rozhodčí paní Brigitte Bregenzen posoudila čtyři cotonky - dva psy a dvě fenky. Titul BOB zadala německé feně ve třídě otevřené - výstavu vyhrála Hermione du Domaine de la Rouviere.

Český cotonek Morgan d'Eramprunya i slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry si z Rakouska odvezli ohodnocení V1, CAJC.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 05. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RZESZÓW, 22. 5. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Ve dnech 21. - 22. 5. 2016 se Mezinárodní výstava psů všech plemen konala i v polském Rzeszówě. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 22. 5. 2016.

Čtyři polské cotonky - jednoho psa a tři fenečky - posoudil polský rozhodčí pan Adam Ostrowski. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadal polskému psovi ve třídě otevřené - v plemeni vyhrál Bakarat Cobegarden.

Cotonkům z chovatelské stanice MonteWhite se tradičně dařilo v odpoledních soutěžích - jejich páreček Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth se stal Nejlepším párem výstavního dne. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 05. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 29. 5. 2016

Isadora
Isadora from Cotton Home

Další ročník Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích - Nord Bohemia Canis 2016 - proběhl o víkendu 28. - 29. 5. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli, tj. 29. 5. 2016.

Český rozhodčí pan Tomáš Kučera posoudil osm českých cotonků - dva psy a šest feneček.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála česká fenka ve třídě otevřené Isadora from Cotton Home.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 05. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LESZNO, 28. 5. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

O víkendu 28. - 29. 5. 2016 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen - Prestige 2016 - i v polském Lesznu. Plemeno Coton de Tuléar se zde vystavovalo v sobotu 28. 5. 2016.

Slovinské rozhodčí paní Tatjaně Urek se představilo osm cotonků - dva psi a šest feneček.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála polská fenečka ve třídě mladých Claudette Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 06. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PŁOCK - GOSTYNIN, 29. 5. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

38. Mazowiecká národní výstava psů všech plemen proběhla v neděli 29. 5. 2016 v polském Gostyninu. Zastoupení na ní mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Polská rozhodčí paní Bogusława Szydłowicz-Polańczyk posoudila čtyři polské fenečky - jednu dorostenku a tři mladé feny. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získala Claudette Cobegarden.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - Claudette Cobegarden postoupila do užšího výběru 6 nejlepších psů 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě polská fenečka Claudette Cobegarden splnila podmínky pro zisk titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 06. 2016

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ZLÍN, 4. 6. 2016

Avelo
Avelo ny Madagasikara

32. krajská výstava psů všech plemen mimo německého ovčáka ve Zlíně proběhla v sobotu 4. 6. 2016 a nechyběli na ní ani dva zástupci plemene Coton de Tuléar - pes v mezitřídě Avelo ny Madagasikara a pes ve třídě otevřené Quba Hraběnčin Ráj.

Cotonky posoudila slovenská rozhodčí paní Gabriela Ridarčíková. Vítězství v plemeni - titul Krajský vítěz - od ní získal Avelo ny Madagasikara.

V závěrečných soutěžích se cotonkům dařilo. Quba Hraběnčin Ráj se se svou paničkou Nelou Sehnalovou umístil na 2. místě v Juniorhandlingu 2. kategorie (13 - 17 let). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 06. 2016

SlovenskoNÁRODNÍ A 2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 10. - 12. 6. 2016

Jespersen's
Jespersen's Passion
Cool
Cool to Be Cuteberry

Ve dnech 10. - 12. 6. 2016 proběhly ve slovenské Nitře hned tři výstavy - Národní výstava a 2 x Mezinárodní výstava psů všech plemen. Každý den mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

V pátek 10. 6. 2016 se na celostátní výstavě psů Nitra 2016 předvedli 3 cotonci - pes a dvě fenky. Posoudila je srbská rozhodčí paní Dragana Bujisic Vasiljevic. Titul BOB zadala slovenské fence ve třídě mladých - z vítězství se radovala Cool to Be Cuteberry. Té se dařilo i v odpoledních soutěžích, když postoupila do užšího výběru 3 nejlepších mladých psů výstavy.

V sobotu 11. 6. 2016 se na mezinárodní výstavě psů Grand Prix Slovakia 2016 belgickému rozhodčímu panu Jean Francois Vanakenovi představili 4 zástupci plemene - dva psi a dvě fenky. Vítězkou se díky zisku titulu BOB stala slovinská fena v mezitřídě Jespersen's Passion.

V neděli 12. 6. 2016 se na mezinárodní výstavě psů Derby Winner Show 2016 slovenské rozhodčí paní Editě Králové ukázalo pět cotonů - dva psi a tři feny. Výstavu opět ziskem titulu BOB vyhrála slovinská fenka - tentokrát ve třídě otevřené Jespersen's Passion.

Na této výstavě dorostenec Boon Jewel Joy from Pilsen splnil podmínky pro uznání titulu Slovenský Šampion štěňat, mladá fenka Cool to Be Cuteberry podmínky pro zisk titulu Slovenský Šampion krásy mladých a slovenský pes Brilliant Star Ráj Karpat se stal Slovenským Šampionem krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 06. 2016

FinskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ALAVUS, 11. 6. 2016

Isolda
Isolda Ráj Karpat

V sobotu 11. 6. 2016 se ve finském Alavus uskutečnila Národní výstava psů, na které mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

Finskému rozhodčímu panu Harrymu Tastovi se předvedlo šestnáct cotonků - šest psů a deset feneček.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála finská fenka ve třídě mladých - Isolda Ráj Karpat, která pochází z české chovatelské stanice Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17.06.2016

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 12. 6. 2016

Morgan
Morgan d'Eramprunya

Národní výstava psů v Klatovech v roce 2016 proběhla o víkendu 11. - 12. června, cotonci přišli na řadu v neděli 12. 6. 2016.

Čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - jednoho psa a tři fenečky - posoudil francouzský rozhodčí pan Francois Istas.

Rozhodnutím rozhodčího titul BOB a tedy vítězství v plemeni získal mladý český pes Morgan d'Eramprunya.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 06. 2016

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLAGENFURT, 18. - 19. 6. 2016

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat
Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

Dvoudenní mezinárodní výstava psů v Klagenfurtu proběhla o víkendu 18. - 19. 6. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se zde prezentovalo po oba dni.

V sobotu 18. 6. 2016 posoudil 3 cotony (psa a dvě feny) rakouský rozhodčí pan Günther Ehrenreich. Titul BOB zadal chorvatskému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Nicolass Sněženky z Madagaskaru, pocházející z české chovatelské stanice. Nicolassovi se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde se umístil na 3. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Nedělní srbská rozhodčí paní Tijana Konrad posoudila 3 cotony - 2 psy a 1 fenu. Titul BOB zadala slovinskému psovi ve třídě šampionů - z vítěství se radoval Monsieur Ames Ráj Karpat, který je taktéž původem z České Republiky. I on se v závěrečných soutěžích neztratil - umístil se na 4. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 07. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 19. 6. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

Tradiční červnová Mezinárodní výstava psů Intercanis Brno letos proběhla o víkendu 18. - 19. 6. 2016. Cotonci se na ní představili standardně v neděli, tj. 19. 6. 2016.

Deset zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí paní Zofia Konderla. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadala slovenské fence ve třídě mladých Cool to Be Cuteberry.

Na této výstavě slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry splnila podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion a slovenská veteránka Eimi Janus-Suzi podmínky pro přiznání titulu Český veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 06. 2016

ŠvýcarskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ AARAU, 19. 6. 2016

Sejer
Sejer Milland Jack

V neděli 19. 6. 2016 proběhla ve švýcarském Aarau Mezinárodní výstava psů všech plemen, tedy i plemene Coton de Tuléar.

Švýcarskému rozhodčímu panu Laurentu Pichardovi se představilo devět cotonků - čtyři psi a pět feneček. Výstavu vyhrál ziskem titulu BOB francouzský pes ve třídě otevřené Sejer Milland Jack.

Na této výstavě německý pes Gustl vom Zuckerplätzerl, jehož otcem je slovenský cotonek Bastien Winter Garden, splnil podmínky pro uznání titulu C. I. B. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 06. 2016

RuskoSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ MOSKVA, 25. 6. 2016

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

Ve dnech 23. - 26. 6. 2016 se v ruské Moskvě konala další Světová výstava psů všech plemen. Cotonci se dostali na řadu v sobotu 25. 6. 2016.

Účast na této výstavě nebyla nejsilnější - švýcarské rozhodčí paní Christine Rossier se představilo 27 zástupců plemene Coton de Tuléar, 15 psů a 12 fenek.

Vítězem světové výstavy se stal slovinský pes ve třídě šampionů Monsieur Ames Ráj Karpat pocházející z české chovatelské stanice Ráj Karpat. Jediná česko-slovenská zástupkyně - mladá fenka Cool to Be Cuteberry - skončila se známkou výborná na třetím místě.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 06. 2016

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VEĹKÁ IDA, 2. - 3. 7. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

První červencový víkend - 2. - 3. 7. 2016 - proběhly ve Veĺké Idě hned dvě výstavy - národní a mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonky na nich zastupovala jediná fenečka - ve třídě mladých startovala Cool to Be Cuteberry neboli Cili.

Cili jak od sobotní slovenské rozhodčí národní výstavy paní Patricie Dankové tak od nedělního slovenského rozhodčího mezinárodní výstavy pana Jaroslava Matyáše získala všechna možná ocenění - z výstavy si odvezla 2 x CAJC a 2 x BOB.

Cool to Be Cuteberry se dařilo i v závěrečných soutěžích, kdy v sobotu postoupila do užšího výběru 3 nejlepších mladých jedinců 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 07. 2016

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PŘÍBRAM, 10. 7. 2016

Jouy-Van-Roy
Jouy-Van-Roy Best of Cotton

Další ročník oblastní výstavy psů všech plemen (kromě německého ovčáka) proběhl v Příbrami v sobotu 9. 7. 2016. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

České rozhodčí - paní Aleně Košťálové - se předvedli dva cotonci - pes ve třídě mladých a pes ve třídě vítězů.

Oba cotoni si z výstavy odvezli všechna možná ocenění. Mladý Nemo z Jizerského Pekla získal hodnocení V1 a vítěz třídy mladých a pes ve třídě vítězů Jouy-Van-Roy Best of Cotton hodnocení V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 07. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VARŠAVA, 10. 7. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

O víkendu 9. - 10. 7. 2016 proběhla v polské Varšavě Mezinárodní výstava psů všech plemen, cotoni se předvedli v neděli 10. 7. 2016.

Sedm zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 4 feny - posoudila švédská rozhodčí paní Brigitta Svarstad. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě mladých - výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Cotonci zaznamenali úspěch i v závěrečných soutěžích. Polský pár Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton a Freesia the Sweetest Coton se umístili na 4. místě v soutěži párů a Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton byl nejdříve vyhlášen 2. nejlepším mladým psem výstavního dne (2. BOD Junior) a poté byl vybrán do užšího výběru 6 nejlepších psů v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonek Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton splnil podmínky pro přiznání titulu Polský junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 07. 2016

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 17. 7. 2016

Mr.
Mr. Nice Guy SHR

Další Česká Národní výstava psů v Mladé Boleslavi proběhla o víkendu 16. - 17. 7. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se na ní představilo v neděli 17. 7. 2016.

České rozhodčí paní Libuši Ubrové se představilo osm cotonků - čtyři psi a čtyři fenky. Vítězem plemene se stal díky zisku ocenění BOB pes ve třídě mladých Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě cotonek Bart Laetitia Bohemica splnil podmínky pro přiznání titulu Český Šampion a fenečka Daisy Chundelaté Potěšení podmínky pro přiznání titulu Český Veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 07. 2016

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 17. 7. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

O víkendu 16. - 17. 7. 2016 se mezinárodní výstava psů všech plemen konala v rakouském Oberwartu. I zde se plemeno Coton de Tuléar prezentovalo v neděli 17. 7. 2016.

Čtyři cotonci - pes a tři fenky - se představili českému rozhodčímu panu Leošovi Jančíkovi. Ten titul BOB zadal slovinské feně v mezitřídě CotonRoyal Misty Mirabelle.

Jediná česko-slovenská zástupkyně na této výstavě - slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry - si ze třídy mladých odvezla ocenění V2.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 08. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZAKOPANE, 7. 8. 2016

Andalusja
Andalusja Simplycoton

Čtvrtá mezinárodní výstava psů všech plemen proběhla v polském Zakopane o víkendu 6. - 7. 8. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 7. 8. 2016.

Posouzení pěti polských feneček se ujal slovenský rozhodčí pan Tibor Havlka.

Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrála polská fena v mezitřídě Andalusja Simplycoton.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 09. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 14. 8. 2016

Calypso
Calypso Sleepy Hollow Ranch

Další Mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi - Interdog Bohemia - proběhla o víkendu 13. - 14. 8. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 14. 8. 2016.

Čtrnáct cotonků - čtyři psy a deset feneček - posoudil ruský rozhodčí pan Alexey Belkin. Vítězství v plemeni - titul BOB - zadal české fence ve třídě šampionů Calypso Sleepy Hollow Ranch.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v závěrečných soutěžích - v juniorhandlingu I. kategorie (9 - 13 let). Markéta Bartová se se svou fenečkou Merilin pod Radyní umístila na 3. místě.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 08. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYTOM, 14. 8. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

48. národní výstava psů v Bytomi proběhla 14. 8. 2016. Zastoupení na ní mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Čtyři polské cotonky - jednoho psa a tři fenečky - posoudila polská rozhodčí paní Monika Kuriata-Okarmus. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě otevřené - výstavu vyhrál Bakarat Cobegarden.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v závěrečných soutěžích. Polská fenečka Cotonbrie Lady Margoth byla vyhlášena nejlepším mladým psem výstavy (BIS Junior) a pes Bakarat Cobegarden se umístil na 2. místě v BIG 9. FCI skupiny (2. BIG). Gratulujeme.

Na této výstavě cotonek Bakarat Cobegarden splnil podmínky pro zisk titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 08. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 20. - 21. 8. 2016

Bady
Bady Krkonošský Květ
Cool
Cool to Be Cuteberry

DuoDanube 2016 - dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen - v Bratislavě proběhla o víkendu 20. - 21. 8. 2016 i s účastí plemene Coton de Tuléar.

V sobotu šest cotonků - tři psy a tři fenky - posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková. Titul BOB zadala slovenské feně ve třídě otevřené Cool to Be Cuteberry.

Nedělní slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková posoudila cotonů pět - dva psy a tři fenky. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal český pes v mezitřídě Bady Krkonošský Květ.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 08. 2016

BelgieEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ BRUSEL, 27. 8. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Incanto

Evropská výstava psů všech plemen v roce 2016 proběhla v belgickém Bruselu. Konala se ve dnech 26. - 28. 8., přičemž plemeno Coton de Tuléar se vystavovalo v sobotu 27. 8. 2016.

Celkem 57 cotonů - 27 psů a 30 fenek - posoudil italský rozhodčí pan Condo Pietro Paolo. Titul BOB od něho získala italská fena ve třídě šampionů Cotonbrie Incanto.

Česko ani Slovensko na výstavě zastoupení nemělo. Z polských cotonků největší úspěch zaznamenal mladý pes Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton, který získal ocenění Evropský vítěz mladých, BOJ a BOS a polská fenečka Freesia the Sweetest Coton, která vyhrála třídu otevřenou. Za zmínku stojí i umístěné polské fenky Cotonbrie Lady Margoth, která se se známkou Výborná umístila v konkurenci 8 mladých fen na 2. místě. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 08. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ A NÁRODNÍ VÝSTAVA 9. FCI BIALISTOK, 3. - 4. 9. 2016

Au
Au Clair de la Lune Gauguin
Au
Au Clair de la Lune Fort Knox

O víkendu 3. - 4. 9. 2016 proběhla v polském Bialistoku-Wasilkówě Mezinárodní výstava i Národní výstava 9. FCI skupiny, přičemž na obou se představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Na sobotní Mezinárodní výstavě psů všech plemen pět cotonků (3 psy a 2 feny) posoudila polská rozhodčí paní Bogusława Szydłowicz-Polańczyk. Titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - z vítězství se radoval Au Clair de la Lune Fort Knox. V závěrečných soutěžích se dorostenec Au Clair de la Lune Gaudi umístil na 4. místě v BIS Puppy.

V neděli na stejném místě proběhla národní výstava 9. FCI skupiny. Stejný počet cotonů zde posoudila polská rozhodčí paní Mariola Żuchlińska. Tentokrát se vítězem díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Au Clair de la Lune Gauguin. I v neděli se cotonkům dařilo v závěrečných soutěžích. Cotonek Au Clair de la Lune Gaudi se stal Res. BIS Puppy a mladý pes Au Clair de la Lune Gauguin byl vyhlášen Res. BIS Junior. Gratulujeme.

Na nedělní výstavě polský pes Au Clair de la Lune Gauguin splnil podmínky pro zisk titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 11. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHORZÓW, 10. 9. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

56. národní výstava psů v polském Chorzówě proběhla v sobotu 10. 9. 2016. Plemeno Coton de Tuléar zde zastupovali cotonci z chovatelské stanice MonteWhite - pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden a fena v mezitřídě Cotonbrie Lady Margoth.

Tyto dva cotonky posoudil polský rozhodčí pan Rafal First. Titul BOB zadal fenečce - výstavu vyhrála Cotonbrie Lady Margoth.

Cotonkům z chovatelské stanice MonteWhite se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích. V soutěž o nejlepší pár vyhráli - tj. Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Marghot byli vyhlášeni BIS párem výstavy a fenečka Cotonbrie Lady Margoth se umístila na 2. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 10. 2016

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS STARÁ BYSTRICA, 10. - 11. 9. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry
Call
Call Me Carrie by Cuteberry

V sobotu 10. i v neděli 11. 9. 2016 proběhla ve slovenské Staré Bystrici Speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, tj. klubu, který kromě Coton de Tuléar zastřešuje i plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Lvíček a Barevný boloňský psík

V sobotu se na Speciální výstavě s titulem CAC českému rozhodčímu panu Tomáši Kučerovi předvedly dvě slovenské fenky. Titul BOB od něho získala mladá fena Call Me Carrie by Cuteberry. Carrie se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byla vyhlášena 3. nejlepším mladým jedincem (3. BIS Junior) a zároveň 2. nejlepším jedincem výstavy (Res. BIS). Gratulujeme.

Stejné fenky se předvedly i v neděli na Speciální výstavě se zadáváním titulu CC (klubová obdoba titulu CAC). Slovenská rozhodčí paní Linda Volárikove za vítězku vybrala fenku v mezitřídě Cool To Be Cuteberry. I v neděli se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Call Me Carrie by Cuteberry se umístila na 3. místě v BIS Junior a fenečka Cool to Be Cuteberry byla 2. v BIS. Gratulujeme.

Na této výstavě slovenská fenka Call Me Carrie by Cuteberry splnila podmínky pro zisk titulů Slovenský šampion krásy mladých i Klubový junioršampion BKS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 09. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VARŠAVA, 11. 9. 2016

Christopher
Christopher Cobegarden

V neděli 11.9.2016 se v polské Varšavě uskutečnila národní výstava psů všech plemen, které ze zúčastnili i zástupci plemene Coton de Tuléar.

Tři polské cotonky - psa a dvě fenky - posoudil slovenský rozhodčí pan Vladimír Javorčík.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Christopher Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 10. 2016

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR BÍLÉ POLIČANY, 17. 9. 2016

Mr.
Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch

17. speciální výstava pořádaná Klubem Coton de Tuléar proběhla v sobotu 17. 9. 2016 na zámku v Bílých Poličanech.

Celkem 42 cotonků - 19 psů a 23 fenek - se předvedlo české rozhodčí paní Naďěždě Klírové. Ta titul BOB a tedy vítězství výstavy zadala českému psovi ve třídě mladých Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě se polský cotonek Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton a slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry stali novými Klubovými Junioršampiony a polská fenečka Cotonbrie Lady Margoth splnila podmínky pro uznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 09. 2016

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 25. 9. 2016

Bady
Bady Krkonošský Květ

25. ročník moravskoslezské národní výstavy psů v Brně proběhl ve dnech 24. - 25. 9. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se zde vystavovalo v neděli 25. 9. 2016.

Dva psy a pět feneček posoudila polská rozhodčí paní Joanna Szczepanska-Korpeta. Titul BOB zadala českému psovi v mezitřídě - z vítězství v plemeni se radoval Bady Krkonošský Květ.

Na této výstavě cotonek Morgan d'Eramprunya splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 09. 2016

Česká RepublikaOBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ DŽBÁN - PRAHA, 1. 10. 2016

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

V sobotu 1. 10. 2016 se na pražském Džbáně konala XV. oblastní výstava psů všech plemen. Nechyběli zde ani čtyři zástupci plemene Coton de Tuléar.

Dva psy a dvě fenky posoudila česká rozhodčí paní Olga Dolejšová. Všem rozdala všechna možná ocenění - vítězství v třídách i tituly oblastní vítěz.

Na této výstavě cotonci zaznamenali úspěch i v závěrečných soutěžích - mladý pes Boon Jewel Joy from Pilsen byl vyhlášen nejlepším mladým výstavy (BIS Junior). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 10. 2016

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 1. - 2. 10. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry
Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

Hned první říjnový víkend - 1. - 2. 10. 2016 - se v rakouském Tullnu konala dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen včetně oboudenního zastoupení plemene Coton de Tuléar.

V sobotu český rozhodčí pan Robert Kubeš posoudil 4 cotonky - jednoho psa a tři fenečky. Titul BOB od něho získal chorvatský pes ve třídě šampionů Nicolass Sněženky z Madagaskaru. Tomu se dařilo i v odpoledních soutěžích, když se umístil na 4. místě v 9. FCI skupině (4. BIG 9. FCI). Gratulujeme.

Nedělní nizozemské rozhodčí - paní Incke Zwaartman-Pinster - se cotonci představili tři (pes a fena). Vítězem zadáním titulu BOB určila slovenskou fenku v mezitřídě Cool to Be Cuteberry.

Na této výstavě slovenská fenka Cool to Be Cuteberry splnila podmínky pro přiznání titulu Rakouský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 9. 10. 2016

Merilin
Merilin pod Radyní

Podzimní mezinárodní výstava psů všech plemen v Českých Budějovicích v roce 2016 proběhla ve dnech 8. - 9. 10. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se prezentovalo standardně v neděli - 9. 10. 2016.

Tři české fenečky posoudil český rozhodčí pan Iuza Beradze. Vítězkou se díky zisku titulu BOB stala fena v mezitřídě Merilin pod Radyní.

Na této výstavě fenečka Charlotte Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 10. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 9. 10. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

38. národní výstava psů v polském Zabrze proběhla v neděli 9. 10. 2016. Plemeno Coton de Tuléar zde bylo zastoupeno polskou fenečkou - v mezitřídě nastoupila Cotonbrie Lady Margoth.

Lady Margoth byla posouzena poslkou rozhodčí paní Małgorzata Jung. Získala od ní všechna možná ocenění - V1, CAC i BOB.

Cotonbrie Lady Margoth zaznamenala nádherný úspěch i v závěrečných soutěžích, kdy byla nejdříve vyhlášena BIG 9. FCI skupiny a poté i nejlepším psem výstavy - BIS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 10. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 9. 10. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

V neděli 19. 10. 2016 se v Polsku národní výstava konala i v Legionowu v Nowy Dwór Mazowiecki. Na této 34. podzimní výstavě se představili i cotonci.

Osm zástupců plemene Coton de Tuléar - tři psy a pět fenek - posoudila polská rozhodčí paní Bogusława Szydłowicz - Polańczyk. Titul BOB od ní získala polská fena v mezitřídě Claudette Cobegarden.

Claudette Cobegarden se dařilo i v odpoledních soutěžích - byla vybrána do užšího výběru 6 nejlepších jedinců 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 10. 2016

NěmeckoSPECIÁLNÍ VÝSTAVA UNNA-KÖNIGSBORN, 14.10.2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

V pátek 14. 10. 2016 se v německém Unna-Königsbornu konala speciální výstava psů, na které se představilo i plemeneo Coton de Tuléar.

Srbské rozhodčí pan Nemanja Jovanovic posoudil jedenáct cotonů - čtyři psy a sedm feneček.

Titul BOB a tedy vítězství v plemeni na této výstavě získal polský cotonek v mezitřídě Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 10. 2016

Německo2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DORTMUND, 15. - 16. 10. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

O víkendu 15. - 16. 10. 2016 se v německém Dortmundu uskutečnila dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, tedy plemeno Coton de Tuléar jste zde mohli vidět v sobotu i neděli.

V sobotu se posouzení 22 cotonů (10 psů a 11 fen) ujal ukrajinský rozhodčí pan Jorge Nallem. Titul BOB zadal dánskému psovi ve třídě šampionů - v plemeni vyhrál Jespersen's Montana.

Nedělní běloruský rozhodčí pan Andrei Kisliakov posoudil stejné psy i feny. Vítězem určil polského psa v mezitřídě - titul BOB získal Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton. V neděli se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích - Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton se umístil na krásném 3. místě v BIG 9. FCI skupiny (3. BIG).

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 10. 2016

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 29. - 30. 10. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

Poslední česká výstava roku, kterou je tradičně dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Praze, proběhla na konci října - 29. - 30. 10. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se na ní prezentovalo v sobotu i v neděli.

Sobotní česká rozhodčí paní Zuzana Brotánková, která posoudila 14 cotonků, i nedělní srbský rozhodčí pan Željko Lozic, který vybíral ze 16 cotonků, se shodli na stejném vítězi. Stal se jím polský pes v mezitřídě Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton, který tak získal 2 x ocenění BOB. Lennonovi Johnovi se dařilo i v nedělních závěrečných soutěžích, když byl vyhlášen 5. BIG 9. FCI. Gratulujeme.

V sobotu další úspěch zaznamenala i juniorhandlerka Markéta Bártová, když se ve věkové kategorii 9 - 13 let se svou fenečkou Merilin pod Radyní umístila na krásném 3. místě. Gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen a česká fenečka Charlotte Ráj Karpat splnili podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion, český cotonek Brennos Laetitia Bohemica se stane Českým Šampionem a polská fenečka Freesia the Sweetest Coton dokončila Interšampiona (C. I. B.). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 11. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 5. - 6. 11. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry
Boon
Boon Jewel Joy from Pislen

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Bratislavě - DANUBE duoCACIB - se konal o víkendu 5. - 6. 11. 2016. Všechna plemena se zde představila po oba dni.

V sobotu sedm zástupců plemene Coton de Tuléar (4 psy a 3 fenky) posoudila slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získal český pes ve třídě mladých Boon Jewel Joy from Pilsen.

Nedělní slovenské rozhodčí paní Gabriele Ridarčíkové se představilo také sedm cotonků - 3 psi a 4 fenky. Vítězkou zadáním titulu BOB určila slovenskou fenu ve třídě otevřené Cool to Be Cuteberry.

Na této výstavě český cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen a slovenská fenečka Crazy in Love with Cuteberry splnili podmínky na přiznání titulu Slovenský junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 11. 2016

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KIELCE, 12. - 13. 11. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden
Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

Ve dnech 12. - 13. 11. 2016 proběhla v polském Kielce dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se cotonci předvedli v sobotu i v neděli.

V sobotu se finskému rozhodčímu panu Jussi Liimatainen předvedlo 20 zástupců plemene Coton de Tuléar, 7 psů a 13 fen. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal polský pes v mezitřídě Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Nedělní polská rozhodčí paní Anna Redlicka posoudila cotonů 9 - 4 psi a 5 fenek. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získal polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden. V neděli se v závěrečných soutěžích polský pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth umístil na 4. místě v soutěži o nejlepší pár. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 11. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RACIBÓRZ, 27. 11. 2016

Ariza
Ariza Coton de la Silesie

V neděli 27. 11. 2016 proběhla v polské Racibórzi Národní výstava psů 1., 2., 3., 5. a 9. FCI skupiny, kam se řadí i plemeno Coton de Tuléar.

Tři fenečky - dvě ve třídě mladých a jednu v mezitřídě - posoudila polská rozhodčí paní Marzena Kaca-Bibrich.

Výstavu a tedy i titul BOB vyhrála fena ve třídě mladých Ariza Coton de la Silesie.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 11. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NOWY DWÓR MAZOWIECKI, 3. 12. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

O víkendu 3. - 4. 12. 2016 se v polském Nowem Dwóru Mazowiecki konala národní výstava psů všech plemen. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar, které se prezentovalo v sobotu 3. 12. 2016.

Čtyři cotonky - psa veterána a tři fenky - posoudila polská rozhodčí paní Margaret Zakrzewska. Titul BOB zadala polské feně v mezitřídě - výstavu vyhrála Claudette Cobegarden.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - v soutěži o nejlepšího veterána dne se jedenáctiletý pes Fairytale Prince Znad Łydyni umístil na 3. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 12. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 3. - 4. 12. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Poslední výstavou, která mohla zasáhnout do bodování nejkrásnějšího cotona roku 2016, byla tradičně dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře, která proběhla ve dnech 3. - 4. 12. 2016.

Výstavy se zúčastnili polští a maďarští cotonci. V sobotu na Winner Show 8 cotonů - tři psy a pět fen - posoudila česká rozhodčí paní Naďa Klírová. Nedělní maďarské rozhodčí paní Zsuzsanně Balogh se na Slovakia Cup představilo zástupců plemene Coton de Tuléar 6 - 2 psi a čtyři feny. Obě rozhodčí se shodly na stejném vítězi - 2 x BOB si odnesl polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

Cotonům se na sobotní Nitře dařilo i v závěrečných soutěžích. Maďarský pes Carbonebianco Quentin byl vyhlášen Junior BIG 9. FCI skupiny a Bakarat Cobegarden se stal 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě polská fenka Forsythia the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 12. 2016

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELS, 10. - 11. 12. 2016

Carbonebianco
Carbonebianco Kiko
Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Poslední rakouskou výstavou roku 2016 byla dvoudenní mezinárodní výstava psů ve Welsu, která proběhla o víkendu 10. - 11. 12. 2016.

Šest zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 3 feny - v soboutu posoudil italský rozhodčí Bruno Nodalli a v neděli portugalsý rozhodčí pan Luis Manuel Calado Catalan.

V sobotu výstavu ziskem titulu BOB vyhrál maďarský pes ve třídě mladých Carbonebianco Quentin a v neděli se z vítězství radoval maďarský pes v mezitřídě Carbonebianco Kiko.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 12. 2016

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz