COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2017

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 8. 1. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Dvanáctý ročník Hanácké národní výstavy psů v Brně tradičně zahájil českou výstavní sezonu 2017 a to o víkendu 7. - 8. 1. 2017. Plemeno Coton de Tuléar se představilo v neděli 8. 1. 2017.

Český rozhodčí pan Robert Kubeš posoudil pět cotonků - dva psy a tři fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získal rakouský pes ve třídě mladých Kaemon Ráj Karpat.

Na této výstavě fenečka Charlotte Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Klubový Junioršampion ČR a cotonci Bady Krkonošský Květ a Elysee Ráj Karpat si budou moci požádat o titul Český Šampion. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 01. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 14. - 15. 1. 2017

Lancelot
Lancelot du Castel dlRaF
Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Výstavní sezonu 2017 otevřela na Slovensku dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře o víkendu 14. - 15. 1. 2017.

V sobotu 14. 1. se na New Year Show slovenské rozhodčí paní Viere Vítkové předvedlo pět zástupců plemene Coton de Tuléar z Maďarska a Polska. Vítězem se díky udělení titulu BOB stal maďarský pes ve třídě mladých Carbonebianco Quentin.

Polská rozhodčí paní Žofia Konderla posoudila na nedělní Winter Show čtyři cotonky - dva psy a dvě fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni tentokrát získal polský pes v mezitřídě Lancelot du Castel de la Roche aux Fees.

Na této výstavě maďarští cotonci Carbonebianco Quentin a Carbonebianco Quantana splnili podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy mladých. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 01. 2017

Česká RepublikaŠAMPION ŠAMPIONŮ ČESKÉ REPUBLIKY, 21. 1. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

Každý rok ČMKU pořádá šampiona šampionů - výstavu, které se mohou zúčastnit pouze psi s titulem Český Junioršampion, Šampion, Veterán Šampion, Šampion ČMKU, C. I. B. anebo C. I. E. Letos se uskutečnila v sobotu 21. 1. 2017 v TOP Hotelu Praha.

Tato soutěž probíhá jiným způsobem než standardní výstavy. Psi se neposuzují v plemeni, ale v rámci jednotlivých FCI skupin. Nejdříve je předvýběr, kde se (dle počtu přihlášených jedinců v dané FCI skupině) vybere 64, 32, 16 anebo 8 jedinců bez ohledu na plemeno či pohlaví. Poté dle losu proti sobě nastupují vždy dva psi z FCI a pavoukovou metodou jsou vybráni 3 nejlepší jedinci FCI skupiny. Vítězové jednotlivých skupin pak postoupí do finále, kde jsou zvolení 3 nejlepší psi této výstavy.

Po dlouhé době mělo na této prestižní akci zastoupení i plemeno Coton de Tuléar a to díky paní Pavlíně Schafferové a jejímu cotonkovi Badymu. Bady Krkonošský Květ se sice až do finále nedostal, přesto už samotná účast i postup do druhého kola je na takovéto akci úspěchem.

Paničce i Badymu gratulujeme a děkujeme za reprezentaci plemene.

Fotogalerii z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 01. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 29. 1. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

V neděli 29. 1. 2017 se nedaleko polského Bedzinu konala 6. zimní národní výstava psů všech plemen ExpoSilesia DogShow. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Tři polské fenky posoudila polská rozhodčí paní Małgorzata Jung. Titul BOB od ní získala fena v mezitřídě Cotonbrie Lady Margoth.

Lady Margoth se skvěle dařilo i v zárěrečných soutěžích - umístila se na 2. místě soutěže o nejlepšího psa 9. FCI skupiny (Res. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 02. 2017

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 4. - 5. 2. 2017

Bakarat
Bakarat Cobegarden
Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Brně - DuoCacib Brno - se konal o víkendu 4. - 5. 2. 2017. Všechna plemena se zde reprezentovala oba dny.

V sobotu česká rozhodčí paní Zdenka Jílková posoudila 10 zásputců plemene Coton de Tuléar z České Republiky a Polska - šest psů a čtyři fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadala polské feně v mezitřídě Cotonbrie Lady Margoth.

Nedělní lotyšská rozhodčí paní Vija Klucniece vybírala vítěze mezi patnácti cotony - devíti psy a šesti fenkami. Díky zisku titulu BOB se jím stal polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

Na této výstavě polští cotonci Bakarat Cobegarden, Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton, Deluxe the Sweetest Coton a Freesia the Sweetest Coton získali titul Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 02. 2017

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ a 1 x KLUBOVÁ VÝSTAVA BUDAPEŠŤ, 16. - 19. 2. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Ve dnech 16. - 19. 2. 2017 proběhly v maďarské Budapešti hned 4 výstavy - 3 x mezinárodní výstava a 1 x klubová výstava. Na všech výstavách se předvedlo i plemeno Coton de Tuléar.

Ve čtvrtek 16. 2. 2017 mezinárodní výstavu posoudila maďarská rozhodčí paní Szilvia Gróf. Titul BOB od ní v konkurenci 8 cotonů - 3 psů a 5 fen - získala rakouská fena ve třídě mladých Carbonebianco Quantana. Šest cotonů na páteční mezinárodní výstavě 17. 2. 2017 - 4 psy a 2 feny - posoudil maďarský rozhodčí pan Zsolt Bíró. Vítězem se díky přidělení titulu BOB stal maďarský pes ve třídě mladých Carbonebianco Quentin. Stejný cotonek pak vyhrál klubovou výstavu v sobotu 18. 2. 2017, kde sedm zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila maďarská rozhodčí paní Viktória Deák a mezinárodní výstavu v neděli 20. 2. 2017 v konkurenci pěti cotonků posouzených rakouským rozhodím panem Güntherem Ehrenreichem.

Na páteční výstavě fenečka Eimi Janus-Suzi splnila podmínky pro zisk titulu Maďarská Veteránšampionka, cotonek Carbonebianco Iceberg se stal Maďarským Šampionem, cotonci Carbonebianco Quentin a Carbonebianco Quantana se stali maďarskými JuniorŠampiony, dorostenci Carbonebianco Ungaro a Carbonebianco Umbria Maďarským šampionem dorostu a štěňátko Carbonebianco Zac se stalo Maďarským šampionem štěńat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 03. 2017

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 19. 2. 2017

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 19. 2. 2017 se ve slovenské Bratislavě konala Národní výstava psů všech plemen, na které nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Čtyři cotonky - dva psy a dvě fenky - posoudila slovenská rozhodčí paní Edita Králová. Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

Bakaratovi se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích, když se umístil na krásném 3. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě polský cotonek Bakarat Cobegarden a slovenská fenečka Call Me Carrie by Cuteberry splnili podmínky pro zisk titulu Slovenský Šampion Krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 02. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUBLIN, 25. 2. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

O víkendu 25. - 26. 2. 2017 proběhla v polském Lublinu Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci, kteří se prezentovali v sobotu 25. 7. 2017.

Šest polských zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 3 feny - posoudila polská rozhodčí paní Aneta Dopierala. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Polský veterán Cotonbrie Cavalli Just Cavalli se stal nejlepším veteránem výstavního dne (BOD Veteran) a polský pár Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Freesia the Sweetest Coton se umístili na 4. místě v soutěži párů. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 03. 2017

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 5. 3. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Replay

O prvním březnovém víkendu - 4. - 5. 3. 2017 proběhla mezinárldní výstava psů všech plemen v rakouském Grazu, na které se v neděli 5. 3. 2017 představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Devět cotonků - čtyři psy a pět fen - posoudila rakouská rozhodčí paní Marie-Luise Doppelreiter.

Titul BOB a tedy vítězství v plemeni získala maďarská fena ve třídě mladých Carbonebianco Replay.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 04. 2017

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR KOJICE, 11. 3. 2017

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

27. klubová výstava plemene Coton de Tuléar se konala v sobotu 11.3.2017 v Kojicích. Představilo se na ní 21 psů a 17 fen z Čech, Slovenska i Polska.

Výstavu rozhodnutím českého rozhodčího pana Petra Řehánka vyhrál pes ze třídy vítězů Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

Poháry za splnění titulu Klubový Junioršampion převzali cotonci Boon Jewel Joy from Pilsen, Charlotte Ráj Karpat a Morgan d'Eramprunya. Poháry za splnění titulu Klubový šampion pak obdrželi cotonci Bady Krkonošký Květ a Cool to Be Cuteberry. Gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Eimi Janus-Suzi splnila podmínky pro přiznání titulu Klubový veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videí naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 03. 2017

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KATOVICE, 19. 3. 2017

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Ve dnech 17. - 19. 3. 2017 se v polských Katovicích konala Mezinárodní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar se představilo v neděli 19. 3. 2017.

Posouzení sedmi cotonů - tří psů a čtyř fenek - byl pověřen dánský rozhodčí pan Svend Lovenkjaer.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 04. 2017

SlovenskoKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS MAJŠÍN, 25. - 26. 3. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ
Eimi
Eimi Janus-Suzi

Klubová a speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Coton de Tuléar, lvíček a barevný boloňský psík, proběhla o víkendu 25. - 26. 3. 2017 ve slovenském Majšíně.

V sobotu 25. 3. 2017 se na klubovové výstavě se zadáváním titulů CAC a Klubový vítěz bulharskému rozhodčímu panu Antoanu Hlebarovi představilo osm zástupců plemene Coton de Tuléar - 5 psů a 3 feny. Titul BOB získala slovenská fenečka ve třídě veteránů Eimi Janus-Suzi.

Cotonkům se v sobotu dařilo i v závěrečných soutěžích. Slovenský dorostenec Muguiris Vulkan se stal BIS dorostencem psem výstavy, slovenská veteránka Eimi Janus-Suzi se stala Res. BIS veteránkou a 3. BIS výstavy. Pár složený z cotonků Aimable Croissant de Cuteberry a Cool to Be Cuteberry se stali nejlepším párem a chovatelská stanice Cuteberry se umístila na 2. místě. Gratulujeme.

V neděli 26. 3. 2017 na speciální výstavě se zadáváním titulů CC slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková posoudila cotonky 4 - 3 psy a 1 fenku. Titul BOB zadala českému psovi ve třídě otevřené - z vítězství v plemeni se radoval Bady Krkonošský Květ. I v neděli cotonci uspěli v závěrečných soutěžích, když se pár Aimable Croissant de Cuteberry a Cool to Be Cuteberry opět stal nejlepším párem výstavy. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonci Cool to Be Cuteberry, Bady Krkonošský Květ a Kendy-Jo-Ar Best of Cotton splnili podmínky pro přiznání titulu Slovenský šampion krásy, fenečka Cool to Be Cuteberry podmínky na zisk titulu Klubový šampion BKS a Eimi Janus-Suzi se stala Klubovou Veteránšampionkou BKS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 03. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 1. - 2. 4. 2017

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

První dubnový víkend - 1. - 2. 4. 2017 - proběhla ve slovenské Bratislavě dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen Danube duo Cacib.

V sobotu 1. 4. dva psy plemene Coton de Tuléar posoudil slovenský rozhodčí pan Miroslav Guniš. Nastoupili pes ve třídě mladých Kaemon Ráj Karpat a pes v mezitřídě Boon Jewel Joy from Pilsen. Ten se jako jediný představil i v neděli 2. 4. české rozhodčí paní Zdence Jílkové.

Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi. 2 x CAC, 2 x CACIB a 2 x BOB zadali českému psovi v mezitřídě - obě výstavy vyhrál Boon Jewel Joy from Pilsen.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 04. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RACIBÓRZ, 2. 4. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

V neděli 2. 4. 2017 se v polské Raczibórzi konala Národní výstava psů 1., 2., 3., 5. a 9. FCI skupiny, kam spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Dva polští cotonci - štěně Cotonbrie MonteWhite a fenka v mezitřídě Cotonbrie Lady Margoth se představili polské rozhodčí paní Anně Dzidt. Cotonbrie Lady Margoth od ní dostala plnou sadu titulů - V1, CAC, Nejlepší fena a BOB.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - Cotonbrie MonteWhite byl vyhlášen 2. nejlepším štěnětem výstavy (Res. BIS Minor Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 04. 2017

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 8. - 9. 4. 2017

Coton
Coton CPH's Dream on Baby

V sobotu 8. 4. 2017 se v rakouském Salzburgu konala klubová výstava klubu mladých plemen a v nedělil 9. 4. 2017 pak na tom samém místě i Mezinárodní výstava psů všech plemen. Po oba dni se prezentovalo i plemeno Coton de Tuléar.

Sobotní rozhodčí klubové výstavy - pan Andreas Schemel z Rakouska - posoudil dva cotonky, psa a fenu. Titul BOB od něho získala německá fenka ve třídě otevřené Coton CPH's Dream on Baby.

Nedělní mezinárodní výstavu posoudila rakouská rozhodčí paní Uschi Eisner. I ona mezi psem a dvěma fenkami vítězkou vybrala německou fenu Coton CPH's Dream on Baby

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 04. 2017

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 9. 4. 2017

Mars
Mars the Sweetest Coton

Další ročník Národní výstavy psů všech plemen v Ostravě proběhl o víkendu 8. - 9. 4. 2017. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli 9. 4. 2017.

Tři cotonci - dva psi a jedna fenečka - se předvedli české rozhodčí paní Boženě Ovesné.

V plemeni Coton de Tuléar ziskem titulu BOB vyhrál pes ve třídě mladých Mars the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 04. 2017

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHEMNITZ, 9. 4. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

O víkendu 8. - 9. 4. 2017 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen i v německém Chemnitzu. Plemeno Coton de Tuléar se i zde představilo v neděli 9. 4. 2017.

Čtyři cotonky - dva psy a dvě fenky - posoudila německá rozhodčí paní Linda Reinelt-Gebauer. Titul BOB zadala českému psovi ve třídě otevřené - v plemeni vyhrál Bady Krkonošský Květ

Cotonkům se dařilo i v závěrečních soutěží - do užšího výběru 6 nejlepších psů 9. FCI skupiny postoupil český pes Bady Krkonošský Květ. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 04. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 9. 4. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

V neděli 9. 4. 2017 se v polském Zabrze uskutečnila 39. Národní výstava psů všech plemen včetně plemene Coton de Tuléar.

Tři cotonky - psa a dvě fenky - posoudila polská rozhodčí paní Aneta Dopierala. Titul BOB zadala polské feně ve třídě otevřné Cotonbrie Lady Margoth. Ta byla zároveň - jako BIS z poslední výstavy v Zabrze - na titulní stránce katalogu k výstavě.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Polské štěňátko Cotonbrie MonteWhite bylo opět vyhlášeno nejlepším štěnětem výstavy (BIS Minor Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 04. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 9. 4. 2017

Claudette
Claudette Cobegarden

V sobotu 9. 4. 2017 se v Polsku konala národní výstava psů i v Legionowu. Představilo se na ní i 8 polských zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psi a 5 fenek.

Polský rozhodčí, pan Piotr Król, nejlepším cotonem zadáním titulu BOB určil polskou fenu ve třídě otevřené Claudette Cobegarden. Té se velmi dařilo i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena Res. BIG 9. FCI skupiny.

Na této výstavě polská fenečka Bella Donna Cobegarden splnila podmínky pro zisk titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 04. 2017

LucemburskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUCEMBURG, 9. 4. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie I Love Troubles

O víkendu 8. - 9. 4. 2017 se konala Mezinárodní výstava psů všech plemen i v Lucemburku. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar a to v neděli 9. 4. 2017.

Čtrnáct cotonků posoudila belgická rozhodčí paní Dianne Dergyze. Titul BOB zadala dánskému psovi ve třídě šampionů Cotonbrie I Love Troubles.

Na této výstavě se plemeni Coton de Tuléar dařilo i v závěrečných soutěžích - francouzský veterán Djedi's Force des Fleurs d'Aloes se stal 3. nejlepším vetránem psem výstavního dne (3. BOD male Veteran). Gratulujeme.

Polská fenečka Freesia the Sweetest Coton na této výstavě splnila podmínky pro zisk titulu Lucemburský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 07. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 16. 4. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

O velikonočním víkendu - 15. - 16. 4. 2017 se netradičně v dubnu konal 32. ročník Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Praze. Coton de Tuléar startovalo na Velikonoční neděli 16. 4. 2017.

Devět cotonků - tři psy a šest feneček - posoudila švýcarská rozhodčí paní Yvonne Jaussi. Titul BOB od ní získal český pes ve třídě šampionů Bady Krkonošský Květ, který poté plemeno zastupoval i v závěrečných soutěžích o BIG 9. FCI skupiny.

Na této výstavě mělo plemeno Coton de Tuléar zastoupení i v juniorhandlingu - v kategorii 9 - 13 let se na krásném 4. místě umístila Bártová Markéta se svou fenečkou Merilin pod Radyní. Gratulujeme a děkujeme za opět skvělou reprezentaci.

Na této výstavě cotonek Mars the Sweetest Coton splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videas naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 04. 2017

PolskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OPOLE, 21. a 22. 4. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth
Bakarat
Bakarat Cobegarden

V termínu 21. - 23. 4. 2017 se v polském Opole uskutečnily hned dvě výstavy, na kterých se představilo plemeno Coton de Tuléar. V pátek 21. 4. se konala Klubová výstava 9. FCI. O víkendu 22. - 23. 4. 2017 se pak konala mezinárodní výstava, v rámci které se cotoni představili v sobotu 22. 4. 2017.

Na páteční klubové výstavě před českou rozhodčí paní Naděždu Klírovou předstoupilo sedm cotonků, 3 psi a 4 fenky. Titul BOB získal polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

V závěrečných soutěžích klubové výstavy se cotonek Cotonbrie MonteWhite stal 2. nejlepším štěnětem výstavy (Res. BIS Minor Puppy) a veterán Fairytale Prince znad Lydyni byl vyhlášen 4. nejlepším veteránem výstavy (4. BIS Veteran). Polská fenka Xena z Jizerského Pekla byla vyhlášena nejlepší chovnou fenou výstavy díky svým odchovům Arabesce, Bakaratovi a Claudette. Všem gratulujeme.

Sobotní mezinárodní výstavu posoudila dánská rozhodčí paní Marie Petersen. Ve výběru 2 psů a 2 fen titul BOB zadala polské fence ve třídě otevřené Cotonbrie Lady Margoth

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 04. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 23. 4. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

Tradiční jarní mezinárodní výstava psů všech plemen se v Českých Budějovicích konala o víkendu 22. - 23. 4. 2017. Cotonci přišli na řadu v neděli 23. 4. 2017.

Čtyří zástupce plemene Coton de Tuléar - dva psy a dvě fenky - posoudila česká rozhodčí paní Olga Dolejšová.

Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrál český pes ve třídě šampionů Bady Krkonošský Květ, který plemeno zastupoval i v závěrečných soutěžích.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 04. 2017

MaďarskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MOSONMAGYARÓVÁR, 23. 4. 2017

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Národní výstava psů všech plemen se v maďarském Mosonmagyaróváru uskutečnila v neděli 23. 4. 2017. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Dva cotony - psi ve třídě otevřené - posoudila slovenská rozhodčí paní Viera Vítková.

Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrál slovenský pes - Aimable Croissant de Cuteberry.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 04. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ DĚTŘICHOV, 29. 4. 2017

Leontýnka
Leontýnka z Vraní Osady

V sobotu 29. 4. 2017 v Dětřichově u Svitav uspořádal klub málopočetných plemen Krajskou výstavu psů všech plemen kromě Německých ovčáků. Nechyběl zda ani zástupce plemene Coton de Tuléar.

Fenečka štěňátko - Leontýnka z Vraní Osady měla na této výstavě premiéru. Od české rozhodčí paní Aleny Košťálové dostala nejvyšší možné ocenění - Velmi nadějná 1.

Leontýnka zabodovala i v závěrečných soutěžích. V soutěži o nejlepší štěně výstavy se umístila na 3. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 05. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ 9. FCI SKUPINY MIŃSK MAZOWIECKI, 6. 5. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

V sobotu 6. 5. 2017 se nedaleko Varšavy - v polském Mińsk Mazowiecki uskutečnila Národní výstava psů 9. FCI skupiny, tj. skupiny, do které spadá i plemeno Coton de Tuléar.

17 cotonků - 6 psů a 11 fen - posoudil srbský rozhodčí pan Alexandar Krstic. Titul BOB zadal polskému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

V závěrečných soutěžích neuvěřitelného úspěchu dosáhla chovatelská stanice The Sweetest Coton. Nejdříve se fenečka Marlin Monroe the Sweetest Coton stala Nejlepším štěnětem výstavy (BIS Minor Puppy), potom byl jejich pes Cotonbrie Cavalli Just Cavalli vyhlášen nejlepším veteránem výstavy (BIS Veteran), pár Cotonbrie Cavalli Just Cavalli & Freesia the Sweetest Coton byl vyhlášen nejlepším párem výstavy, chovatelská skupina The Sweetest Coton se stala nejlepší skupinou výstavy a na závěr cotonek Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton byl vyhlášen Res. BIS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 05. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 6. - 7. 5. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

O víkendu 6. - 7. 5. 2017 proběhla ve slovenském Lučenci dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se zde představili po oba dni.

V sobotu i v neděli se maďarskému rozhodčímu panu Gyulovi Sarkozy a slovenskému rozhodčímu panu Miroslavu Gunišovi představili čtyři zástupci plemene Coton de Tuléar - 3 psi a 1 fenka.

Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x titul BOB si z výstavy odvezl maďarský pes v mezitřídě Carbonebianco Quentin.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 05. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ STAŇKOV, 8. 5. 2017

Charlotte
Charlotte Ráj Karpat

Na sváteční pondělí - 8. 5. 2017 - proběhla ve Staňkově Krajská výstava psů všech plemen kromě německých ovčáků. Zastoupení na ní mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Dvě fenečky v otevřené třídě posoudil český rozhodčí pan Tomáš Kučera. Krajskou vítězkou se stala Charlotte Ráj Karpat.

Velký úspěch cotonci zaznamenali v závěrečných soutěžích. Charlotte Ráj Karpat se umístila na krásném 3. místě mezi psi 9. FCI. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 05. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ HRADEC KRÁLOVÉ, 13. 5. 2017

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

47. ročník Krajské výstavy psů všech plemen se v Hradci Králové uskutečnil v sobotu 13. 5. 2017.

Plemeno Coton de Tuléar zastupovali dva cotonci. Pes v mezitřídě Boon Jewel Joy from Pilsen a pes ve třídě vítězů Bady Krkonošský Květ.

Česká rozhodčí paní Alena Košťálová titul Krajský vítěz (tj. nejlepší dospělý pes) zadala Boonovi Jewelovi Joy from Pilsen.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 05. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 21. 5. 2017

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

Mezinárodní výstava psů v Litoměřicích proběhla v roce 2017 o víkendu 20. - 21. 5. 2017, přičemž na plemeno Coton de Tuléar přišla řada v neděli 21. 5. 2017.

Česká rozhodčí paní Olga Dolejšová na této výstavě posoudila pět cotonků - dva psy a tři fenky.

Vítězem výstavy se stal český pes v mezitřídě - titul BOB získal Boon Jewel Joy from Pilsen.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 05. 2017

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 21. 5. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

O víkendu 20. - 21. 5. 2017 proběhla mezinárodní výstava psů všech plemen i v rakouskem Wieselburgu. Plemeno Coton de Tuléar se představilo standardně v neděli 21. 5. 2017.

Tři cotonky - dva psy a jednu fenku - posoudil rakouský rozhodčí pan Hans Bierwolf.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal rakouský pes ve třídě mladých Kaemon Ráj Karpat, který pochází z české chovatelské stanice Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 05. 2017

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RZESZÓW, 21. 5. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

Další mezinárodní výstava psů o víkendu 20. - 21. 5. 2017 proběhla i v polském Rzeszówě a plemeno Coton de Tuléar se ně ní představilo taktéž v neděli 21. 5. 2017.

Polská rozhodčí paní Małgorzata Supronowicz posoudila osm cotonků - dva psy a šest fenek.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stala polská fena ve tříddě šampionů Cotonbrie Lady Margoth.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 05. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PLZEŇ, 27. 5. 2017

Charlotte
Charlotte Ráj Karpat

V sobotu 27. 5. 2017 v plzeňské Doubravce proběhla Krajská výstava psů všech plemen mimo německých ovčáků. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Bílé chlupaté barvy zastupovala česká fenka ve třídě otevřené - Charlotte Ráj Karpat alias Chelzi. Česká rozhodčí paní Zuzana Brotánková jí udělila všechny možné tituly - V1, Vítěz třídy i Krajský vítěz.

Chelzi se opět dařilo i v závěrečných soutěžích - v 9. FCI skupině se umístila na krásném 3. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 06. 2017

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 4. 6. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

Hned tři mezinárodní výstavy psů proběhly ve slovenské Nitře ve dnech 2. - 4. 6. 2017. Účast cotonků tentokrát byla hodně mizivá, a tak se na ně mohli návštěvníci přijít podívat pouze v neděli 4. 6. 2017.

Nedělení rozhodčí Derby Winner Show - pan Jakub Kruczek z Polska - posoudil 2 zástupce plemene Coton de Tuléar z polské chovatelské stanice MonteWhite - dorostence Cotonbrie Montewhite a fenku šampionku Cotonbrie Lady Margoth. Oba získali všechny možné tituly - výstavu tedy s oceněním CAC, CACIB a BOB vyhrála Cotonbrie Lady Margoth, která tím zároveň zakončila titul Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Dorostenec Cotonbrie MonteWhite zaznamenal krásný úspěch v závěrečných soutěžích - stal se 3. nejlepším štěnětem výstavy (3. BIS Puppy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 06. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ROKYCANY, 10. 6. 2017

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

52. Podbrdská krajská výstava psů všech plemen kromě německého ovčáka se v Rokycanech uskutečnila 10. 6. 2017.

Na výstavě měli zastoupení i cotonci a to díky psovi v mezitřídě. Bílé barvy před českou rozhodčí paní Zuzanou Brotánkovou hájil Boon Jewel Joy from Pilsen.

Boon si z výstavy odvezl všechny možné tituly - V1, Vítěz třídy a Krajský vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 06. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ZLÍN, 10. 6. 2017

Avelo
Avelo ny Madagasikara

V sobotu 10. 6. 2017 se krajská výstava psů všech plemen mimo německého ovčákka uskutečnila i ve Zlíně. Ani zde nechybělo plemeno Coton de Tuléar.

Tři cotonci - dva psi a jedna fenečka - se předvedli slovenské rozhodčí paní Lindě Volárikové.

Mezi psy vyhrál český cotonek ve třídě otevřené Avelo ny Madagaskara, který získal ocenění Krajský vítěz. Česká fenečka v dorostu Leontýnka z Vraní Osady byla ohodnocena jako Velmi Nadějná.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 06. 2017

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYTOM, 10. - 11. 6. 2017

Ariza
Ariza Coton de la Silesie

Hned dvě národní výstavy proběhly o víkendu 10. - 11. 6. 2017 v polské Bytomi - 49. a 50. národní výstavy psů. Po oba dni se tak návštěvníci mohli přijít podívat i na plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 10. 6. tři fenky posoudila ukrajinská rozhodčí paní Ilana Simkina a v neděli dvě fenky lucemburský rozhodčí pan Laurent Heinesche.

Oba rozhodčí se shodli na stejné vítězce - dvojnásobné ocenění nejlepší fena a BOB získala polská fenka v mezitřídě Ariza Coton de la Silesie.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 06. 2017

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTVA PSŮ KLAGENFURT, 10. - 11. 6. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen se v rakouském Klagenfurtu uskutečnila o víkendu 10. - 11. 6. 2017. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo v sobotu i v neděli.

V sobotu 10. 6. 2017 se rakouské rozhodčí paní Monice Blaha představilo osm cotonků - pět psů a tři fenky. Vítězem s titulem BOB se stala francouzská fena ve třídě šampionů Leeloo des Jardins de Gossypium.

Nedělní rakouský rozhodčí pan Gerhard Pöllinger posoudil cotonků devět - pět psů a čtyři fenky. Vítězem zadáním titulu BOB určil slovinskou fenu ve třídě otevřené Cotonroyal Misty Mirabelle, která zznamenala krásný úspěch i v odpoledních soutěžích - byla vyhlášena 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Česká republika měla na výstavě zastoupení v podobě odchovu - rakouský cotonek Kaemon Ráj Karpat byl dvakrát oceněn titulem CAJC, dále získal ocenění Alpensieger a BOS

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 06. 2017

Dánsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VEJEN, 10. - 11. 6. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

O víkendu 10. - 11. 6. 2017 se v dánském Vejenu konala dvoudenní mezinárodní výstava všech plemen, tj. oba dny zde soutěžili i zástupci plemene Coton de Tuléar.

Sobotní finská rozhodčí paní Tanya Ahlman-Stockmari posoudila 28 cotonků - 14 psů a 14 feneček. Nedělní nizozemský rozhodčí pan Rony Doedijns posoudil 19 jedinců plemene Coton de Tuléar - 10 psů a 12 fenek. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi. Stal se jím polský pes v mezitřídě Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Polský cotonek Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton na těchto výstavách splnil podmínky pro zisk titulu Dánský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 06. 2017

PolskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KRAKOW, 17. - 18. 6. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

O víkendu 17. - 18. 6. 2017 se v polském Krakově uskutečnily hned dvě výstavy, kterých se mohlo zúčastnit plemeno Coton de Tuléar - národní výstava psů IX. FCI skupiny a mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu 17. 6. se na národní výstavě IX. FCI skupiny představili dva cotonci - pes a fenka. Posoudil je polský rozhodčí pan Sebastian Harnik. Titul BOB od něho získala polská fenka ve třídě šampionů Cotonbrie Lady Margoth. Na sobotní výstavě se cotonkům zadařilo i v závěrečných soutěžích - polský dorostenec Cotonbrie MonteWhite byl vyhlášen Nejlepším dorostencem výstavy (BIS Puppy). Gratulujeme.

V neděli 18. 6. přišli cotonci na řadu i na mezinárodní výstavě, kde osm zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí paní Magdalena Kozłowska. V plemeni se ziskem titulu BOB opět vyhrála fenečka Cotonbrie Lady Margoth. Ta se poté v závěrečných soutěžích umístila i na 4. místě v BIG 9. FCI skupiny. Taktéž gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 07. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 24. 6. 2016

Avelo
Avelo ny Madagasikara

Poslední českou výstavou prvního pololetí roku 2017 byla Mezinárodní výstava psů všech plemen v Brně - Intercanis, která se konala o víkendu 23. - 24. 6. 2017. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo tradičně v neděli, tj. 24. 6. 2017.

Českému rozhodčímu panu Petrovi Řehánkovi se předvedlo pět psů. Vítězem se stal pes ve třídě otevřené Avelo ny Madagasikara.

Na této výstavě cotonek Bady Krkonošský Květ splnil podmínky pro zisk titulu Český Grandšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 06. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VELKÁ IDA, 1. - 2. 7. 2017

Jespersen's
Jespersen's Passion

Dvoudenní mezinárodní výstava psů ve Velké Idě se v roce 2017 uskutečnila první červencový víkend - 1. - 2. 7. Představili se zde i dva zástupci plemene Coton de Tuléar - český mladý pes Mars the Sweetest Coton a slovinská fenka ve třídě šampionů Jespersen's Passion.

Sobotní slovenský rozhodčí pan Vladimír Piskay i nedělní maďarský rozhodčí pan András Korósz rozhodli shodně. Fenka Jespersen's Passion si odvezla 2 x BOB a pes Mars the Sweetest Coton byl oceněn 2 x BOS.

Na této výstavě cotonek Mars the Sweetest Coton splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy mladých a fenečka Jespersen's Passion se stala Slovenskou šampionkou krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 07. 2017

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 2. 7. 2017

Charlotte
Charlotte Ráj Karpat

Na první červencový víkend - 1. - 2. 7. 2017 - se výstava konala i v českých Klatovech. Konkrétně šlo o Národní výstavu psů, na které se plemeno Coton de Tuléar vystavovalo v neděli 2. 7. 2017.

Pouze 3 čeští cotonci - pes ve třídě otevřené a dvě fenky v mezitřídě - se představili rakouskému rozhodčímu panu Ottovi Schimptovi.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála česká fenečka Charlotte Ráj Karpat z chovatelské stanice Pilsen White Foam.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 07. 2017

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PŘÍBRAM, 8. 7. 2017

Jouy-Van-Roy
Jouy-Van-Roy Best of Cotton

Oblastní výstava psů všech plemen vyjma německého ovčáka se v Příbrami konala v sobotu 8. 7. 2017.

Na výstavě mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar - ve třídě vítězů startoval český pes Jouy-Van-Roy Best of Cotton.

Jouy od českého rozhodčího pana Roberta Kubeše získal všechna možná ocenění - z výstavy si odvezl hodnocení V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 07. 2017

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 16. 7. 2017

Enigma
Enigma the Sweetest Coton

Česká Národní výstava psů 2017 se v Mladé Boleslavi uskutečnila o víkendu 15. - 16. 7. 2017. Plemeno Coton de Tuléar se na ní představilo v neděli 16. 7. 2017.

Devět cotonků - čtyři psy a pět feneček - posoudila česká rozhodčí paní Libuše Ubrová. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získala polská fenka ve třídě otevřené Enigma the Sweetest Coton.

Na této výstavě polská fenečka Enigma the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 07. 2017

MaďarskoMEZINÁRODNÍ A NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SZOMBATHELY, 15. 7. 2017

Muguiris
Muguiris Vulkan

Hned dvě výstavy - Mezinárodní a Národní - proběhly v maďarském Szombathely v sobotu 15. 7. 2017. Nechybělo na nich ani plemeno Coton de Tuléar.

Na mezinárodní výstavě psů, kterou posoudila maďarská rozhodčí paní Zsuzsanna Váczi Balogh, se představil slovenský pes ve třídě mladých Muguiris Vulkan a slovinský pes ve třídě otevřené Orobianco Farro. Vítězem v plemeni se díky zisku titulu BOB stal Muguiris Vulkan.

Národní výstava začala tytýž den večer. Rakouské rozhodčí paní Erice Hommonay se představil jediný pes - mladý Muguiris Vulkan. I z této výstavy si odnesl ohodnocení BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 08. 2017

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 16. 7. 2017

Cotonroyal
Cotonroyal Misty Mirabelle

Mezinárodní výstava psů všech plemen v rakouském Oberwartu se konala o víkendu 15. - 16. 7. 2017. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli 16. 7. 2017.

Rakouská rozhodčí paní Iris Urschitz posoudila 3 cotonky - psa a dvě fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadala slovinské fence ve třídě otevřené Cotonroyal Misty Mirabelle. Té se velmi dařilo i v závěrečných soutěžích, kde se umístila na 5. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme

Na výstavě se prezentoval i slovenský cotonek Muguiris Vulkan, který získal ocenění V1, CAJC, BOS.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 07. 2017

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CZESTOCHOWA, 23. 7. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

3. mezinárodní výstava psů se v polské Czestochowě uskutečnila o víkendu 22. - 23. 7. 2017, plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli, tj. 23. 7. 2017.

Tři cotonky - psa a dvě fenky - posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 07. 2017

Chorvatsko2 x NÁRODNÍ A 2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SPLIT, 27. - 30. 7. 2017

Mars
Mars the Sweetest Coton

Hned čtyři dny za sebou - 27. - 30. 7. 2017 - hostil chorvatský Split v rámci Letních nočních výstav dvě národní a dvě mezinárodní výstavy psů všech plemen. Nechyběli zde ani cotonci - český mladý pes Harry (Mars the Sweetest Coton) a slovinská fenka v mezitřídě Lili (Orobianco Creme de la Creme).

Čtvrteční národní výstavu posoudila argentinská rozhodčí paní Patricia Nemirovsky de Alsina, páteční mezinárodní výstavu irský rozhodčí pan Michael Leonard, sobotní národní výstavu chorvatský rozhodčí pan Igor Selimović a nedělní mezinárodní výstavu rumunská rozhodčí paní Anca Diana Giura.

Lili si z tohoto čtyřdenního maratonu odvezla 3 x ocenění BOB a Harry pak 2 x ocenění BOS.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 08. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 29. 7. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

V sobotu 29. 7. 2017 proběhla v polském Bedzinu Národní výstavava psů všech plemen, na které nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Dva polské cotonky z chovatelské stanice MonteWhite - mladého psa Cotonbrie MonteWhite a fenku šampionků Cotonbrie Lady Margoth posoudila polská rozhodčí paní Mariola Zuchlinska.

Titul BOB a tedy vítězství v plemeni získal Cotonbrie MonteWhite, který se zároveň v odpoledních soutěžích umístil na krásném 2. místě v BIG 9. FCI skupiny (2. BIG). Na 2. místě se pak Cotonbrie MonteWhite a Cotonbrie Lady Margoth umístili v soutěži párů. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 09. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 13. 8. 2017

Bart
Bart Laetitia Bohemica

Letní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Mladé Boleslavi letos proběhla o něco dříve - konkrétně o víkendu 12. - 13. 8. 2017. Cotonci se na ní představili tradičně v neděli 13. 8. 2017.

Krásný počet - 18 zástupců plemene Coton de Tuléar - posoudila česká rozhodčí paní Božena Ovesná. Vítězem určila psa ve třídě šampionů - titul BOB získal český pes Bart Laetitia Bohemica.

Cotonci měli po delší době opět zastoupení i v juniorhandlingu - ve věkové kategorii 9 - 13 let soutěžila fenečka Merilin pod Radyní se svou paničkou Markétou Bártovou. Umístili se těsně pod bednou - na krásném 4. místě. Gratulujeme.

Na této výstavě pes Bart Laetitia Bohemica splnil podmínky pro přiznání titulu Český Grandšampion a Šampion CMKU a cotonci Lucky Hel-Dje Best of Cotton, Beauty Laetitia Bohemica a Enigma the Sweetest Coton na titul Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 08. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 19. - 20. 8. 2017

Muguiris
Muguiris Vulkan
Kendy-Jo-Ar
Kendy-Jo-Ar Best of Cotton

Letní dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen v Bratislavě - DuoDanube Bratislava - se uskutečnila o víkendu 19. - 20. 8. 2017. Ple

V sobotu 19. 8. se slovenskému rozhodčímu panu Miroslavu Gunišovi předvedl slovenský pes ve třídě otevřené Kendy-Jo-Ar Best of Cotton a česká fenečka ve třídě otevřené Charlotte Ráj Karpat alias Chelzi. Titul BOB získal Kendy a Chelzi byla oceněna BOS.

Nedělní slovenská rozhodčí paní Viera Vítková posoudila také dva cotonky - tentokrát se představil slovenský pes ve třídě mladých Muguiris Vulkan alias Sushi a opět česká fenečka ve třídě otevřené Charlotte Ráj Karpat alias Chelzi. Vítězem se stal ziskem titulu BOB Sushi a Chelzi opět získala ocenění BOS. Sushimu se dařilo i v závěrečných soutěžích, kdy postoupil do užšího výběru 5 nejlepších jedinců 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na sobotní výstavě cotonek Kendy-Jo-Ar Best of Cotton splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampio krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 08. 2017

UkrajinaEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ KYJEV, 27. 8. 2017

Dimanche
Dimanche Cotton's Chere

Evropská výstava psů všech plemen v roce 2017 proběhla v ukrajinském Kyjevě a to ve dnech 25. - 27. 8. 2017. Plemeno Coton de Tuléar se zde vystavovalo v neděli 27. 8. 2017.

Velmi nízký počet - 12 cotonků - posoudil italský rozhodčí pak Francesco Cochetti. Titul BOB od něho získala finská fenka ve třídě veteránů Dimanche Cotton's Chere.

Česká republika ani Slovensko na této výstavě zastoupení neměly. Vedlo se zde ale našim polským cotonkům - mladý pes Cotonbrie MonteWhite získal ocenění Evropský vítěz mladých a BOS a šampion Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton hodnocení Evropský vítěz. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 08. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHORZÓW, 2. 9. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

V sobotu 2. 9. 2017 se v polském Chorzówě uskutečila Národní výstava psů všech plemen, na které nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Jednoho psa a tři fenky posoudila polská rozhodčí paní Anna Dzidt. Titul BOB od ní ziskal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite. Ten zaznamenal úspěch i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 4. nejlepším psem 9. FCI skupiny (4. BIG) a nejlepším psem oddílu Chorzów - v této soutěži se vybíralo mezi vítězi BOB všech plemen (více než 20 zástupců) v majetků členů Kynologické organizace Chorzów. Gratulujeme.

Na této výstavě polská fenečka Zigi's Coton Coco splnila podmínky pro zisk titulu Polská šampionka a cotonek Cotonbrie MonteWhite podmínky pro zisk titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 09. 2017

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS ORAVSKÝ HÁJ, 2. - 3. 9. 2017

Muguiris
Muguiris Vulkan
Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

O víkendu 2. - 3. 9. 2017 se Oravském Háji konala dvojitá Speciální výstava Bichon klubu Slovensko, tj. klubu, který kromě Coton de Tuléar zastřešuje i plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Lvíček a Barevný boloňský psík. Po oba dny zde soutěžili 3 cotonci z chovatelské stanice Cuteberry.

V sobotu 2. 9. Speciální výstavu se zadáváním titulu CAC posoudila srbská rozhodčí paní Marija Milojičič. Titul BOB od ní získal slovenský pes ve třídě šampionů Aimable Croissant de Cuteberry. Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - mladý pes Muguiris Vulkan byl vyhlášen 3. nejlepším mladým jedincem výstavy (3. BIS Junior) a Aimable Croissant de Cuteberry se stal Res. BIS. Gratulujeme.

V neděli 3. 9. proběhla Speciální výstava se zadáváním titulu CC (klubová obdoba titulu CAC). Výběru nejlepších zástupců se ujala slovenská rozhodčí paní Viera Vítková. Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB se tentokrát stal mladý cotonek Muguiris Vulkan, který byl zároveň vyhlášen Res. BIS Junior a Res. BIS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 09. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 16. - 17. 9. 2017

Muguiris
Muguiris Vulkan

Dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře - Nitrawa Cup a Nitra Winner Show - proběhla o víkendu 16. - 17. 9. 2017. Po oba dni se zde představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Na sobotní výstavě čtyři cotonky posoudil portugalský rozhodčí pan Roberto Pico Velez. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získal slovenský pes ve třídě mladých Muguiris Vulkan.

Před nedělní chorvatskou rozhodčí paní Nikolu Smolić nastoupili cotonci dva - mladý pes Muguiris Vulcan a pes ve třídě šampionů Lancelot du Castel de la Roche aux Fees. Oba od paní rozhodčí dostali ocenění Výborný, další tituly zadány nebyly.

Na sobotní výstavě slovenský pes Muguiris Vulkan splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 09. 2017

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 17. 9. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Speciální výstava pořádaná Klubem Coton de Tuléar proběhla v roce 2017 v neděli 17. 9. 2017 v Praze v Dolních Počernicích. Zúčastnilo se jí 50 cotonků z Čech, Slovenska i Polska.

Posouzení výstavy se ujala norská rozhodčí paní Inger Ronander. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě mladých - výstavu vyhrál Cotonbrie MonteWhite.

Na této výstavě byl předán pohár za splnění podmínek pro přiznání titulu Klubovový šampion polskému psovi Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 09. 2017

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 24. 9. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

26. ročník Moravskoslezské Národní výstavy psů všech plemen proběhl v Brně o víkendu 23. - 24. 9. 2017. V neděli 24. 9. zde startovalo plemeno Coton de Tuléar.

Český rozhodčí pan Robert Kubeš posoudil 8 cotonků z ČR, Polska i Dánska, čtyři psy a čtyři fenky. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite.

Cotonek Cotonbrie Montewhite zaznamenal nádherný úspěch v závěrečných soutěžích - byl vyhlášen BIG 9. FCI skupiny a poté i nejlepším psem celého výstavního dne (BOD). Stal se tak teprve druhým cotonem, kterému se něco podobého v České Republice na národních a mezinárodních výstavách podařilo. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 09. 2017

Česká RepublikaOBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA DŽBÁN, 30. 9. 2017

Damion
Damion Angela z Poříčského Statku

V sobotu 30. 9. 2017 se v pražském Džbáně konala 16. oblastní výstava psů všech plemen organizovaná ČMKJ. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Tři cotonci - pes v mezitřídě Boon Jewel Joy from Pilsen a fenečky ve třídě otevřené Nocaima (Bonny Krkonošský Květ) a Daisy (Damion Angela z Poříčského Statku) - se představili české rozhodčí paní Jaroslavě Ovesné.

Nejlépe si vedla Daisy, která byla oceněna hodnocením V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 10. 2017

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 30. 9. - 1. 10. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Dvoudenní mezinárodní výstava psů v rakouském Tullnu proběhla na přelomu září a října - 30. 9. - 1. 10. 2017. Plemeno Coton de Tuléar mohli návštěvníci vidět v sobotu i v neděli.

V sobotu jednoho psa a jednu fenečku posoudil irský rozhodčí pan Paul Scanlon. Titul BOB od něho získal německý pes ve třídě otevřené Jespersen's Prinz Amadeus.

Nedělní italský rozhodčí pan Nicola Imbimbo se cotonci představili 3. Tentokrát výstavu ziskem titulu BOB vyhrál rakouský pes českého původu - Kaemon Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 10. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RYBNIK, 1. 10. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

36. Národní výstava psů všech plemen v polském Rybniku proběhla v neděli 1. 10. 2017 a nechyběli zde ani 3 zástupci plemene Coton de Tuléar.

Tři fenky posoudila polská rozhodčí paní Krystyna Opara. Titul BOB zadala feně ve třídě šampionů - v plemeni vyhrála Cotonbrie Lady Margoth

Cotonkům se velmi dařilo i v závěrečných soutěžích. Štěňátko MonteWhite Harmony bylo vyhlášeno 3. nejlepším štěnětem výstavy (3. BIS Minor Puppy) a fenečka Cotonbrie Lady Margoth se nejdříve stala BIG 9. FCI skupiny a poté byla vyhlášena i 4. BIS (4. nejlepším psem celé výstavy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 10. 2017

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 8. 10. 2017

Bady
Bady Krkonošský Květ

Podzimní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Českých Budějovicích proběhla o víkendu 7. - 8. 10. 2017, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli 8. 10. 2017.

Osm cotonků - čtyři psy a čtyři fenky - posoudil český rozhodčí pan Robert Kubeš. Titul BOB zadal českému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Bady Krkonošský Květ.

Na této výstavě jsme měli opět skvělé zastoupení v juniorhandlingu - pár Markéta Bártová a Merilin pod Radyní se umístili na krásném 2. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 10. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 8. 10. 2017

Bakarat
Bakarat Cobegarden

40. národní výstava psů všech plemen se v polském Zabrze uskutečnila v neděli 8. 10. 2017. Představilo se na ní i plemeno Coton de Tuléar.

Pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden a fenečka ve třídě štěňat MonteWhite Harmony byli posouzeni polským rozhodčím panem Grzegorzem Robakem.

Vítězem se ziskem titulu BOB stal polský pes Bakarat Cobegarden. Dařilo se mu i v závěrečných soutěžích - v soutěži o nejlepšího psa 9. FCI skupiny se umístil na krásném 3. místě (3. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 10. 2017

RakouskoKLUBOVÁ VÝSTAVA ZWERGHUNDE KLUB ALTLENGBACH, 15. 10. 2017

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

V neděli 15. 10. 2017 proběhla v rakouském Altlenbachu klubová výstava rakouského Zwerghunde klubu, tj. klubu, který kromě plemene Coton de Tuléar zastřešuje i bišony, kavalíry, čínské chocholaté psy, maltézáky, papilony a Shih-Tzu.

Na této výstavě, kterou posoudil rakouský rozhodčí pan Erwin Deutscher, startovali i dva rakouští zástupci plemene Coton de Tuléar - štěně Quick Silver Ráj Karpat a pes v mezitřídě Kaemon Ráj Karpat, který výstavu ziskem ohodnocení V1, CAC, klubový vítěz a BOB vyhrál.

Oběma cotokům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Quick Silver Ráj Karpat byl v konkurenci všech ostatních plemen vyhlášen nejlepším štěnětem výstavy (BIS Minor Puppy) a Kaemon Ráj Karpat se stal 3. BIS, tj. 3. nejlepším psem výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 10. 2017

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOMÁRNO, 20. - 22. 10. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Třídenní mezinárodní výstava psů proběhla v maďarském Komárnu ve dnech 20. - 22. 10. 2017. Od pátku až do neděle zde startovalo i plemeno Coton de Tuléar.

Páteční maďarská rozhodčí, paní Katalin Radvánsky, sobotní maďarský rozhodčí, pan Gyula Sárközy i nedělní maďarský rozhodčí pan Ferenc Gröschl vybrali stejného vítěze. 3 x BOB si z těchto výstav odvezl maďarský pes ve třídě otevřené Carbonebianco Quentin.

Na této výstavě cotonci Carbonebianco Galaxy a Carbonebianco Genieve získali ocenění Maďarský Grand Vítěz štěňat, Carbonebianco Chantal splnila podmínky pro zisk titulu Maďarský Junioršampion a cotonci Carbonebianco Quentin a Carbonebianco Replay splnili podmínky pro titul Maďarský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 11. 2017

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ POZNAŇ, 21. - 22. 10. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

O víkendu 21. - 22. 10. 2017 proběhla v polské Poznani hned dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 21. 10. polský rozhodčí pan Janusz Opara posoudil čtyři cotonky - dva psy a dvě feny. Vítězství v plemeni - tj. titul BOB - od něho získal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite. Tomu se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích. Nejenže byl vyhlášen nejlepším psem 9. FCI skupiny (BIG), ale navíc se stal i Res. BIS, tj. 2. nejlepším psem celé výstavy. Gratulujeme.

V neděli 22. 10. se německému rozhodčímu panu Hansi Grüttnerovi představilo cotonů šest - po třech psech i fenách. Z titulu BOB se opět radoval polský mladý pes Cotonbrie MonteWhite, který zopakoval úspěch i v závěrečných soutěžích, kde se opět stal BIG. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 10. 2017

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 4. - 5. 11. 2017

Avantgarde
Avantgarde Image from Christofland

Podzimní dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Praze se na letňanském výstavišti uskutečnila o víkendu 4. - 5. 11. 2017.

V sobotu 4. 11. se francouzskému rozhodčímu pani Richard Douma Petroula-Effrossyni představilo 18 zástupců plemene Coton de Tuléar. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni získal český pes ve třídě šampionů Avantgarde Image from Christofland alias Keny. Keny cotonky reprezentoval i v závěrečných soutěžích, kde se umístil na krásném 4. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

V neděli 5. 11. sedmnáct cotonků posoudila belgická rozhodčí paní Liliane De Ridder-Onghena. I od ní vítězství v plemeni s titulem BOB získal Avantgarde Image from Christofland.

Na této výstavě cotonci Brilliant Jewel Ráj Karpat a Josephine du Castel de la Roche aux Fees splnili podmínky pro zisk titulu Český Šampion a cotonek Avantgarde Image from Christofland podmínky pro zisk titulu Český Grandšampion a Šampion ČMKU. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 11. 2017

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LIPSKO, 8. 11. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Předskokanem Světové výstavy psů v Lipsku byla Mezinárodní výstava psů - German Winner Show - která se zde konala ve čtvrtek 8. 11. 2017.

Plemeno Coton de Tuléar posoudila lotyšská rozhodčí paní Vija Klucniece. Představilo se jí 32 cotonků, 13 psů a 19 fenek z celého světa.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 11. 2017

NěmeckoSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ LIPSKO, 10. 11. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Světová výstava psů v roce 2017 proběhla v německém Lipsku ve dnech 9. - 12. 11. 2017. 9. FCI skupina přišla společně s 5. FCI skupinou na řadu v pátek 10. 11. 2017.

Celkem 97 zástupců plemene Coton de Tuléar se představilo rumunskému rozhodčímu panu Christianovi Stefanesku. Metu nejvyšší - ocenění BOB na světové výstavě - získal mladý polský pes Cotonbrie MonteWhite.

Cotonci zazářili i v závěrečných soutěžích. Polský cotonek Cotonbrie MonteWhite byl vyhlášen 3. BIG Junior, tj. 3. nejlepším mladým psem 9. FCI skupiny a slovniský cotonek Monsieur Ames Ráj Karpat se stal nejlepším veteránem dne, tj. BOD Veteran. Gratulujeme.

Na této výstavě polský cotonek Cotonbrie MonteWhite získal ocenění Německý Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 11. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRUSZKÓW, 19. 11. 2017

Frizbee
Frizbee Cobegarden

Národní výstava psů všech plemen se v polském Pruszkówě konala 19. 11. 2017. Nechyběli na ní ani zástupci plemene Coton de Tuléar.

Celkem 12 cotonků - 3 psy a 9 fenek - posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková. Titul BOB zadala mladé polské feně Frizbee Cobegarden.

Cotonkům se dařilo i v závěrečých soutěžích - Frizbee Cobegarden byla vyhlášena 4. nejlepším psem 9. FCI skupiny (4. BIG). Gratulujeme.

Na této výstavě polský cotonek Lancelot du Castel de la Roche aux Fees splnil podmínky pro zisk titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 12. 2017

Chorvatsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZÁHŘEB, 25. - 26. 11. 2017

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Ve dnech 24. - 26. 11. 2017 se v chorvatském Záhřebu uskutečnila Zahreb Winter Classic, v rámci které se v sobotu a v neděli konala mezinárodní výstava psů všech plemen. Nechybělo na nich ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 25. 11. 2017 se slovinskému rozhodčímu panu Branislavu Rajicovi představilo šest cotonků. V neděli 26. 11. 2017 pět cotonků posoudila česká rozhodčí paní Naďa Klírová. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x CACIB a 2 x BOB získal maďarský pes ve třídě šampionů Carbonebianco Quentin.

V sobotu i neděli měla zastoupení i Česká Republika a to díky cotonkovi Mars the Sweetest Coton. Ten v mezitřídě obdržel 2 x V1, CAC a Res. CACIB a stal se Chorvatským Junioršampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 11. 2017

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELLS, 2. - 3. 12. 2017

Miss
Miss Muffet von der Rosa Alba

Poslední rakouskou výstavou roku 2017 byla dvoudenní Mezinárodní výstava psů ve Wellsu - proběhla o víkendu 2. - 3. 12. 2017.

Oba dni plemeno Coton de Tuléar zastupovaly dvě německé fenečky - v mezitřídě Cotton Candy Penny Lane a ve třídě otevřené Miss Muffet von der Rosa Alba.

V sobotu je posoudil irský rozhodčí pan Michael Leonard a v neděli finská rozhodčí paní Tina Taulus. Ani v jednom případě nebyl titul BOB zadán.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 12. 2017

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 9. - 10. 12. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite
Mars
Mars the Sweetest Coton

Výstavní sezona roku 2017 byla na Slovensku zakončena dvoudenní Mezinárodní výstavou psů v Nitře, která se konala o víkendu 9. - 10. 12. 2017.

V sobotu se 10 zástupců plemene Coton de Tuléar - 5 psů a 5 fenek - posoudil srbský rozhodčí pan Dušan Paunovič. Titul BOB od něho získal český pes v mezitřídě Mars the Sweetest Coton.

Nedělní polský rozhodčí pan Rafal First posoudil cotonků 11 - 6 pejsků a 5 fen. V plemeni vyhrál polský coton ve třídě mladých Cotonbrie MonteWhite. Tomu se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 2. nejlepším psem 9. FCI skupiny (Res. BIG). Gratulujeme.

Na této výstavě Tamera Ráj Karpat splnila podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy a polská fenka Cotonbrie Lady Margoth se stane C. I. B. (Interšampionkou). Gratuluejeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 12. 2017

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz