COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2018

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 14. 1. 2018

Janette
Janette du Castel dlRaF

V pořadí 13. hanácká Národní výstava psů všech plemen zahájila výstavní sezonu v České Republice o víkendu 13. - 14. ledna 2018. Plemeno Coton de Tuléar zde nastoupilo v neděli 14. 1. 2018.

Slovenský rozhodčí pan Robert Kanás posoudil deset českých cotonků - čtyři psy a šest fenek. Titul BOB zadal fence ve třídě otevřené - nejlepším jedincem plemene se stala Janette du Castel de la Roche aux Fees.

Na této výstavě český cotonek Lucky-Hel-Dje Best of Cotton splnil podmínky pro zisk titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 01. 2018

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRODNICE, 14. 1. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

Národní výstava psů všech plemen proběhla o víkendu 13. - 14. 1. 2018 i v polské Brodnici. I zde se plemeno Coton de Tuléar představilo v neděli 14. 1. 2018.

Polský rozhodčí pan Andrzej Kazmiersky posoudil pět polských cotonků - psa a čtyři fenečky. Titul BOB od něho získala mladá fenka Frizbee Cobegarden.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Štěňátko Tequilla Cobegarden bylo vyhlášeno 2. nejlepším štěňětem výstavy (Res. BIS Minor Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20.01.2018

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 3. - 4. 2. 2018

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Další ročník DUO CACIB Brno - dvoudenní mezinárodní výstavy psů - proběhl o víkendu 3. - 4. 2. 2018. Nechybělo na něm ani plemeno Coton de Tuléar.

Zatímco sobotní český rozhodčí - pan Robert Kubeš - posoudil 7 cotonků, z toho 5 psů a dvě fenečky, neděli polský rozhodčí, pan Rafal First rozhodoval mezi cotonky devíti - představilo se mu 5 psů a 4 fenky. Oba se ale shodli na stejném vítězi - 2 x BOB získal slovenský pes ve třídě šampionů Aimable Croissant de Cuteberry.

Na této výstavě český cotonek Mars the Sweetest Coton i slovenský cotonek Aimable Croissant de Cuteberry splnili podmínky pro zisk titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 02. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 10. - 11. 2. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton
Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Další dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře proběhla o víkendu 10. - 11. 2. 2018, plemeno Coton de Tuléar zde startovalo v sobotu i v neděli.

V sobotu 10. 2. 2018 se na NitraDog CUP rakouské rozhodčí paní Susanne Kaurek předvedli 3 cotonci - 2 psi a jedna dorostenka. Titul BOB od ní získal rakouský pes ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat.

V neděli 11. 2. 2018 se posouzeí Winter Show ujala slovenská rozhodčí paní Linda Voláriková. Jedinému zástupci plemene Coton de Tuléar, kterým byl český cotonek v mezitřídě Mars the Sweetest Coton zadala všechny tituly V1, CAC, CACIB i BOB.

Na těchto výstavách český pes Mars the Sweetest Coton splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 02. 2018

SlovenskoVICTORY SHOW A ŠAMPION ŠAMPIONŮ BRATISLAVA, 17. 2. 2018

Muguiris
Muguiris Vulkan

V sobotu 17. 2. 2018 se v Bratislavě uskutečnil tamní výstavní svátek - Victory Show 2018 a Šampion šampionů 2017.

Plemeno Coton de Tuléar mělo na této výstavě zastoupeni - v mezitřídě nastoupil junioršampion Muguiris Vulkan z chovatelské stanice Cuteberry.

Slovenská rozhodčí paní Viera Vítková ho ocenila tituly V1, CAC a Victory Junior Winner.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 02. 2018

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 18. 2. 2018

Muguiris
Muguiris Vulkan

Národní výstava psů všech plemen - Vítěz Slovenska 2018 - se v Bratislavě uskutečnila v neděli 18. 2. 2018. Představilo se na ní i plemeno Coton de Tuléar.

Šest cotonků - tři psy a tři fenky - posoudila slovenská rozhodčí paní Edita Králová. Titul BOB zadala slovenskému psovi v mezitřídě - plemeno vyhrál Muguiris Vulkan.

Na této výstavě česká fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses splnila podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion štěňat a cotonek Muguiris Vulkan se stal Slovenským šampionem krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 02. 2018

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 3. 3. 2018

Nikko
Nikko Poklad Vysočiny

V sobotu 3. 3. 2018 se v Českých Budějovicích konala 23. jihočeská výstava psů, které se zúčasnil i zástupce plemene Coton de Tuléar.

Jediným na výstavu přihlášeným cotonkem byl pes ve třídě otevřený Nikko Poklad Vysočiny.

Nikko byl českou rozhodčí paní Zuzanou Brotánkovou ohodnocen známkou Velmi Dobrý.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 03. 2018

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 4. 3. 2018

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

První letošní výstavou v Rakousku byla Mezinárodní výstava psů v Grazu, která se uskutečila o víkendu 3. - 4. 3. 2018. Plemeno Coton de Tuléar se startovalo v neděli 4. 3. 2018.

Estonská rozhodčí paní Inga Siil posoudila 2 rakouské cotonky - představil se jí pes ve třídě mladých Quick Silver Ráj Karpat a pes ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat.

Výstavu ziskem ocenění CACIB a BOB vyhrál rakouský cotonek ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy včetně videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 03. 2018

Česká RepublikaKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS ORAVSKÝ HÁJ, 24. - 25. 3. 2018

Muguiris
Muguiris Vulkan
Cool
Cool to Be Cuteberry

Klubová a speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Coton de Tuléar, lvíček a barevný boloňský psík, proběhla o víkendu 24. - 25. 3. 2018 ve slovenském Oravském Háji.

V sobotu 24. 3. na klubové výstavě se zadáváním titulu CAC devět zástupců plemene Coton de Tuléar z Čech, Slovenska i Rakouska posoudila maďarská rozhodčí, paní Szilvia Grof. Titul BOB od ní získala slovenská fenka ve třídě šampionů Cool to Be Cuteberry.

V neděli 25. 3. se posouzení speciální výstavy BKS (bez zadávání titulu CAC) ujal italský rozhodčí pan Paolo Lovaglio. Posoudil šest cotonků - 3 fenky a 3 psy. Vítězem zadáním titulu BOB určil slovenského psa v mezitřídě - stal se jím Muguiris Vulkan, který byl poté vyhlášen i nejlepším psem celé výstavy (BIS). Gratulujeme.

Na těchto výstavách se v závěrečných soutěžích dařilo štěňátkům - 2. nejlepším štěňátkem psem (Res. BIS Baby pes) byl v sobotu i v neděli vyhlášen Dough Darling of Cuteberry, jeho sestřička Divine Daiki of Cuteberry stejnou kategorii, ale pro fenečky, oba dni vyhrála a stala se tak BIS Baby fena. Slovenská dorostenka Nela Coton Angels from Dolce se pak v sobotu i v neděli stala BIS Puppy fenou, tedy nejlepší dorostenkou výstavy. Všem gratulujeme.

V sobotu rakouský cotonek Kaemon Ráj Karpat splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 03. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 7. - 8. 4. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton

Hned dvě mezinárodní výstavy psů - Nitrawa Cup a Nitra Winner Show - se ve slovenské Nitře uskutečnily ve dnech 7. a 8. 4. 2018. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo po oba dni.

V sobotu 1 cotonka posoudil slovenský rozhodčí pan Róbert Kanás, v neděli mezi pěti cotonky vybírala česká rozhodčí paní Alena Košťálová. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x BOB si z Nitry odvezl český pes ve třídě šampionů Mars the Sweetest Coton.

Na této výstavě cotonek Mars the Sweetest Coton splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Grandšampion. Zároveň byl po této výstavě oficiálně vyhlášen nejlepším jedincem Coton de Tuléar na výstavách SKJ v roce 2017 (Open Slovakia Dog Cup). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 04. 2018

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 7. - 8. 4. 2018

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat
Cotonroyal
Cotonroyal Misty Mirabelle

O víkendu 7. - 8. 4. 2018 se v rakouském Salzburgu uskutečnily hned dvě výstavy. Klubová výstava rakouského ZwergHundeKlubu, který zastřešuje 12 malých plemen 9. FCI skupiny.

Na sobotní klubové výstavy čtyři cotonky - tři psy a fenky - posoudil holandský rozhodčí pan Hans Boelaars. Titul BOB od něho získala slovinská fenka ve třídě otevřené Cotonroyal Misty Mirabelle. Ta zazářila i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena nejlepším jedincem celé výstavy (BIS). Podpořil ji i její "parťák" Monsieur Ames Ráj Karpat, který se stal 3. nejlepším veteránem (3. BIS Veterán). Oběma gratulujeme.

Na nedělní mezinárodní výstavě dva rakouské zástupce plemene Coton de Tuléar posoudila litevská rozhodčí paní Ramune Kazlauskaite. Vítězem plemene se ziskem titulu BOB stal pes ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 04. 2018

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 8. 4. 2018

Aysha
Aysha Poklad Moravy

Tradiční jarní národní výstava psů všech plemen v Ostravě se letos na výstavišti Černá Louka uskutečila o víkendu 7. - 8. 4. 2018. Nechybělo na ní ani plemeno Coton de Tuléar, které se prezentovalo v neděli 8. 4. 2014.

Čtyři české cotonky - dva psy a dvě mladé fenky - posoudil český rozhodčí pan Tomáš Kučera. Titul BOB zadal mladé fence - v plemeni vyhrála Aysha Poklad Moravy.

Na této výstavě fenečka Aysha Poklad Moravy splnila podmínky pro zisk titulu Český Juinoršampion. Gragulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 04. 2018

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR ŽELIV, 14. 4. 2018

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

V pořadí 28. klubová výstava plemene Coton de Tuléar se uskutečnila v sobotu 14. 4. 2018 v Želivi. Představilo se na ní 27 psů a 28 fen z České Republiky a Polska.

Výstavu posoudil český rozhodčí pan Robert Kubeš. Vítězem se získáním titulu BOB stal polský pes v mezitřídě Cotonbrie MonteWhite.

Na této výstavě bylo vyhlášeno šest nových klubových šampionů. Klubovým junioršampionem se stali Mars the Sweetest Coton a Marlin Monroe the Sweetest Coton, klubovým šampionem Avantgarde Image from Christofland, Boon Jewel Joy from Pilsen a Mars the Sweetest Coton a klubovým veteránšampionem Eimi Janus-Suzi. Gratulujeme.

Před zahájením výstavy divákům zatancovala Daisy Chundelaté Potěšení a Tereza Zůnová. Fotogalerii a video z předtančení najdete zde.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 04. 2018

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRUDZIADZ, 21. 4. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

Hned dvě národní výstavy psů se uskutečnily během soboty 21. 4. 2018 v polském Grudziadzu. Plemeno Coton de Tuléar se představilo na každé z nich.

Dopolední výstavu posoudila polská rozhodčí paní Dorota Zabek a odpolední výstavu polský rozhodčí pan Andrzej Stepiński. Oba se shodli na stejném vítězi 2 x titul BOB získala polská fenečka v mezitřídě Frizbee Cobegarden.

Na těchto výstavách se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Polský veterán Cotonbrie Cavalli Just Cavalli byl dopoledne vylášen 2. nejlepším veteránem (Res. BIS Veterán) a odpoledne se ve stejné soutěži umístil na 4. místě. Fenečka Frizbee Cobegarden se pak dopoledne stala Res. BIG 9. FCI skupiny a odpoledne svůj úspěch stvrdila taktéž 4. místem (4. BIG). Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 04. 2018

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 22. 4. 2018

Bady
Bady Krkonošský Květ

Tradiční jarní Mezinárodní výstava psů všech plemen proběhla v roce 2018 ve dnech 21. - 22. 4. 2018, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu standarně v neděli, tj. 22. 4. 2018.

Srbskému rozhodčímu, panu Željko Ložičovi, se představilo 11 českých cotonků - 6 psů a 5 fenek. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získal pes ve třídě šampionů Bady Krkonošský Květ.

Na této výstavě cotonci Boon Jewel Joy from Pilsen a Charlotte Ráj Karpat splnili podmínky pro zisk titulu Český Šampion, fenečka Charlotte Ráj Karpat se navíc stane i Šampionkou ČMKU. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 04. 2018

Chorvatsko4 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZADAR, 28. 4. - 1. 5. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton

Hned 4 mezinárodní výstavy se konaly v chorvatském Zadaru ve dnech 28. 4. - 1. 5. 2018. Jediným zástupcem plemene Coton de Tuléar na nich byl český pes ve třídě šampionů Mars the Sweetest Coton.

Irská rozhodčí paní Marie Thorpe, švédská rozhodčí paní Monika Vinker Stafberg, chorvatská rozhodčí paní Jadranka Smojver Selimović i chorvatský rozhodčí pan Igor Selimović mu udělili všechny možné tituly, tedy získal 4 x CAC, 4 x CACIB a 4 x BOB.

Mars the Sweetest Coton na těchto výstavách splnil podmínky pro zisk titulu Chorvatský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 05. 2018

Česká RepublikaOBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ KELČ, 1. 5. 2018

Leontýnka
Leontýnka z Vraní Osady

Na státní svátek - v úterý 1. 5. 2018 - se v Kelči uskutečnila 4. oblastní výstava psů všech plemen vyjma Německého ovčáka.

Plemeno Coton de Tuléar mělo na této výstavě zastoupení díky fenečce v mezitřídě - cotonky zde reprezentovala Leontýnka z Vraní Osady.

Slovenský rozhodčí pan Tibor Havelka Leontýnku ocenil hodnocením Výborná 1.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 05. 2019

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 6. 5. 2018

Arachne
Arachne the Happy Coton

Květnová Mezinárodní výstava psů všech plemen v Praze se konala o víkendu 5. - 6. 5. 2018. Cotonky zde mohli návštěvníci potkat tradičně v neděli 6. 5. 2018.

Jedenáct zástupců plemene Coton de Tuléar - čtyři psy a sedm fenek - posoudil maďarský rozhodčí pan Zsolt Bíró. Vítězkou v plemeni se díky zisku titulu BOB stala polská fenka ve třídě šampionů Arachne the Happy Coton.

Na této výstavě česká fenečka Yasmine Ráj Karpat a polská fenečka Arachne the Happy Cotton splnily podmínky pro zisk titulu Česká Šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 05. 2018

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ HRADEC KRÁLOVÉ, 12. 5. 2018

Bady
Bady Krkonošský Květ

48. ročník krajské výstavy psů se v Hradci Králové uskutečnil v sobotu 12. 5. 2018. Nechybělo na ní ani plemeno Coton de Tuléar.

Tři čeští cotonci - psi Bady Krkonošský Květ a Lucky Hel-Dje Best of Cotton a fenka Rubby Ir-Ive Best of Cotton byli posouzeni českým rozhodčím panem Tomášem Kučerou.

Titul Krajský vítěz získal pes ve třídě vítězů Bady Krkonošský Květ.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 05. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 12. - 13. 5. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

Dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen ve slovenském Lučenci proběhla o víkendu 12. - 13. 5. 2018 a plemeno Coton de Tuléar zde mělo zastoupení po oba dny.

Dvě fenečky z polské chovatelské stanice Cobegarden - fenku v mezitřídě Frizbee Cobegarden a fenku ve třídě šampionů Bella Donna Cobegarden - v sobotu posoudila maďarská rozhodčí paní Szilvia Gróf a v neděli polská rozhodčí paní Monika Kuriata-Okarmus.

Obě rozhodčí se shodly na stejné vítězce - 2 x CACIB a 2 x BOB získala Frizbee Cobegarden. V sobotu se jí dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byla vyhlášena 2. nejlepší fenou 9. FCI skupiny (Res. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 05. 2018

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 13. 5. 2018

Quick
Quick Silver Ráj Karpat

Mezinárodní výstava psů všech plemen se v rakouském Wieselburgu konala o víkendu 12. - 13. 5. 2018, přičemž cotonci se na ní předvedli standardně v neděli 13. 5. 2018.

Dva rakouští zástupci plemene Coton de Tuléar - pes ve třídě mladých Quick Silver Ráj Karpat a pes ve třídě otevřené Kaemon Ráj Karpat se představili rakouské rozhodčí paní Elfriede Heidecker.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal mladý rakouský pes Quick Silver Ráj Karpat. Zároveň splnil podmínky pro zisk titulu Rakouský junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 05. 2018

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 20. 5. 2018

Little
Little Miky from Cotton Home

Letošní ročník Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích - Nord Bohemia Canis - proběhl o víkendu 19. - 20. 5. 2018, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 20. 5. 2018.

Osm cotonků - 3 psy a 5 fenek - posoudil český rozhodčí pan Miroslav Václavík. Titul BOB od něho získal český pes ve třídě mladých Little Miky from Cotton Home.

Cotonci měli v Litoměřicích zastoupení i v JuniorHandlingu - ve věkové kategorii 9 - 13 let soutěžila Ema Hrušková a její fenečka Zlatonka z Jizerského Pekla, v kategorii 13 - 17 let pak Šárka Hromková a Boon Jewel Joy from Pilsen. Oběma děkujeme za reprezentaci.

Na této výstavě pes Little Miky from Cotton Home a fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses splnili podmínky pro zisk titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 05. 2018

Česká RepublikaOBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ KAČINA, 26. 5. 2018

Bady
Bady Krkonošský Květ

V sobotu 26. 5. 2018 proběhla v krásných venkovních prostorech zámku Kačina nedaleko Kutné Hory Oblastní výstava psů všech plemen, které se zúčastnil i zástupce plemene Coton de Tuléar.

Cotonky zastupoval pes ve třídě vítězů Bady Krkonošský Květ. Posoudil ho polský rozhodčí pan Miroslav Redlicky.

Bady získal všechna možná ocenění - z výstavy si odvezl známku V1 a tituly Vítěz třídy a Oblastní vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 06. 2018

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LESZNO, 2. 6. 2018

Jespersen's
Jespersen's Chief

Mezinárodní výstava psů v polském Lesznu - Prestige 2018 - se konala ve dnech 2. - 3. 6. 2018. Cotonci přišli na řadu netradičně v sobotu, tj. 2. 6. 2018.

Sedm zástupců plemene Coton de Tuléar - dva psy a pět feneček - posoudil polský rozhodčí pan Janusz Opara.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Jespersen's Chief.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 09. 2018

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GOSTYNIN, 3. 6. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

42. Národní výstava psů všech plemen se v polském Gostynině uskutečnila v neděli 3. 6. 2018. Nechybělo na ní ani plemeno Coton de Tuléar.

Posouzení tří zástupců plemene - psa a tři fenek - se ujala polská rozhodčí paní Wanda Kowalska.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stala polská fenečka v mezitřídě Frizbee Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 09. 2018

Slovensko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 8. - 10. 6. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton
Nela
Nela Coton Angels from Dolce

Hned 3 mezinárodní výstavy se uskutečnili ve dnech 8. - 10. 6. 2018 ve slovenské Nitře, plemeno Coton de Tuléar mělo zastoupení po všechny 3 dny.

V pátek 8. 6. se na President Cup 2018 polské rozhodčí, paní Magdaleně Swieton, předvedlo 10 cotonků, 4 psi a 6 fenek. Titul BOB od ní získala slovenská fenka ve třídě mladých Nela Coton Angels from Dolce.

V sobotu 9. 6. se posouzení 7 zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psů a 4 fenek - na Grand Prix Slovakia 2018 zhostil finský rozhodčí pan Kari Järvinen. Titul BOB zadal českému psovi ve třídě šampionů - v plemeni vyhrál Mars the Sweetest Coton. V závěrečných soutěžích zabodoval polský cotonek Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar, který byl vybrán mezi 6 nejlepších dorostenců výstavy. Gratulujeme.

A konečně v neděli 10. 6. se v rámci Derby Winner Show 2018 představilo šest cotonů - 3 psi a 3 fenky. Slovenská rozhodčí paní Gabriela Ridarčíková titul BOB zadala opět psovi ve třídě šampionů - mezi cotony opět vyhrál Mars the Sweetest Coton.

Po všechny 3 dni mělo plemeno Coton de Tuléar zastoupení i v soutěži Juniorhandling. V kategorii 9 - 13 let zde soutěžila Šárka Hromková a Boon Jewel Joy from Pilsen. Děkujeme za reprezentaci.

Na těchto výstavách polský cotonek Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion štěňat a český cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen se stal Slovenským šampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 06. 2018

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ROKYCANY, 9. 6. 2018

Annareo
Annareo Pilsen White Foam

V sobotu 9. 6. 2018 se v Rokycanech uskutečnila 53. Podbrdská krajská výstava psů všech plemen. Zastoupení na ní mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Jediným cotonkem byl pes ve třídě mladých Annareo Pilsen White Foam. Od české rozhodčí paní Aleny Košťálové získal všechna možná ocenění - z výstavy si odvezl hodnocení V1 a Vítěz třídy.

Annareovi se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde postoupil do užšího výběru 4 nejlepších mladých jedinců. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 06. 2018

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLAGENFURT, 9. - 10. 6. 2018

Cotonroyal
Cotonroyal Misty Mirabelle

O víkendu 9. - 10. 6. 2018 proběhla v rakouském Klagenfurtu dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se zde proto předvedli v sobotu i v neděli.

Sobotní výstavu posoudila slovinská rozhodčí paní Brigita Kremser - předvedli se jí 4 cotonci, 2 psi a 2 fenky. V neděli se pak rozhodcování 3 zástupců plemene Coton de Tuléar - psa a dvou fenek - ujal rakouský rozhodčí pan Heinz Watschinger. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x BOB si z výstavy odvezla slovinská fenka ve třídě otevřené Cotonroyal Misty Mirabelle.

Fenečce Cotonroyal Misty Mirabelle se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích - v sobotu byla vyhlášena 4. nejlepším jedincem 9. FCI skupiny (4. BIG) a v neděli ve stejné soutěži skončila na 2. místě (Res. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 06. 2018

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 24. 6. 2018

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

O víkendu 23. - 24. 6. 2018 se v Brně konal 52. ročník Mezinárodní výstavy psů Intercanis CACIB FCI, na kterém se plemeno Coton de Tuléar představilo v neděli 24. 6. 2018.

Dvanáct cotonků - pět psů a sedm feneček - posoudil český rozhodčí pan Tomáš Kučera. Titul BOB zadal českému psovi ve třídě šampionů - nejlepším zástupcem plemene Coton de Tuléar se stal Boon Jewel Joy from Pilsen.

I na této výstavě měli cotonci zastoupení v juniorhandlingu a to hned dvojnásobné. V kategorii 9 - 13 let nás reprezentovala Zlatonka z Jizerského Pekla s paničkou Emou Hruškovou a Boon Jewel Joy from Pilsen se Šárkou Hromkovou. Oběma děkujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 06. 2018

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 1. 7. 2018

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

Národní výstava psů Klatovy se v roce 2018 uskutečnila ve dnech 30. 6. - 1. 7., přičemž cotonci se předvedli tradičně v neděli, tj. 1. 7. 2018.

Deset zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 7 fenek - posoudil rakouský rozhodčí pan Erwin Deutscher. Titul BOB od něho získal český pes ve třídě vítězů Boon Jewel Joy from Pilsen.

Na této výstavě cotonek Annareo Pilsen White Foam splnil podmínky pro zisk titulu Český Junioršampion a fenečka Damion Angela z Poříčského Statku splnila podmínky pro zisk titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 07. 2018

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PŘÍBRAM, 7. 7. 2018

Nemo
Nemo z Jizerského Pekla

V sobotu 7. 7. 2018 se v Příbrami uskutečnila Krajská výstava psů všech plemen mimo německého ovčáka, tedy i plemene Coton de Tuléar.

Na výstavu dorazili dva čeští cotonci - pes ve třídě otevřené Nemo z Jizerského Pekla a pes ve třídě vítězů Jouy-Van-Roy Best of Cotton.

Český rozhodčí pan Tomáš Kučera oběma udělil hodnocení V1 a Vítěz třídy. Krajským vítězem se stal Nemo z Jizerského Pekla.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 07. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VELKÁ IDA, 7. - 8. 7. 2018

Cool
Cool to Be Cuteberry
Bady
Bady Krkonošský Květ

Dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen proběhla ve Velké Idě o víkendu 7. - 8. 7. 2018. Po oba dni se jí zúčastnilo i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu maďarský rozhodčí pan Gyula Sárközy posoudil čtyři cotonky - 2 psy a dvě fenky. Titul BOB od ní získal český pes ve třídě šampionů Bady Krkonošský Květ.

Nedělní rozhodčí paní Ilana Shalata-Simkina posoudila stejné cotonky. Vítězkoku plemene tentokrát určila slovenskou fenku ve třídě šampionů - titul BOB si odvezla Cool to Be Cuteberry. V neděli se plemeni Coton de Tuléar dařilo i v závěrečných soutěžích. Dorostenec Dough Darling of Cuteberry byl vybrán do užšího výběru 6 nejlepších dorostenců psů výstavy. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonci Dough Darling of Cuteberry a Divine Daiki of Cuteberry splnili podmíky pro zisk titulu Slovenský šampion štěňat a fenečka Cool to Be Cuteberry dokončila Slovenského Grandšampiona. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 07. 2018

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GDYNIA, 7. - 8. 7. 2018

Jespersen's
Jespersen's Chief

O víkendu 7. - 8. 7. 2018 se v polské Gdyni uskutečnily hned dvě výstavy, na kterých se předvedlo i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 7. 7. na Národní výstavě psů 1., 2., 3., 8. a 9. FCI skupiny nastoupili 3 cotonci. Posoudil je polský rozhodčí pan Jakub Kruczek. V neděli 8. 7. se na národní výstavě psů všech plemen stejní zástupci plemene předvedli polskému rozhodčímu panu Adamu Ostrowskimu.

Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x titul BOB na této výstavě získal polský mladý pes Jespersen's Chief.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 09. 2018

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 15. 7. 2018

Cotonroyal
Cotonroyal Magic Marguerite

Další ročník České Národní výstavy psů se v Mladé Boleslavi uskutečnil o víkendu 14. - 15. 7. 2018, přičemž cotonci se vystavovali v neděli 15. 7. 2018.

Třináct zástupců plemene Coton de Tuléar - 6 psů a 7 fenek - posoudil český rozhodčí pan Robert Kubeš. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získala dánská fenka ve třídě vítězů Cotonroyal Magic Marguerite.

Obrovský úspěch zaznamenali cotonci v závěrečných soutěžích. V JuniorHandlingu kategorie 9 - 13 let se Ema Hrušková a její Zlatonka z Jizerského Pekla umístily na 3. místě, fenečka Cotonroyal Magic Marguerite byla vyhlášena 5. BIG (5. nejlepším zástupcem 9. FCI skupiny) a Bady Krkonošský Květ se stal nejlepším psem ve třídě čestné (BOD třídy čestné) celého výstavního dne. Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci plemene.

Na této výstavě cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen splnil podmínky pro zisk titulu Český Grand Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 07. 2018

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 15. 7. 2018

Cotonbrie
Cotonbrie Narciso

Ve dnech 14. - 15. 7. 2018 se Mezinárodní výstava psů všech plemen konala i v rakouském Oberwartu, plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 15. 7. 2018.

Tři cotonci - německý pes Cotonbrie Narciso a slovenský cotonek Muguiris Vulcan a slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry se předvedli rakouské rozhodčí paní Marii-Luise Doppelreiter.

Titul BOB získal pes v mezitřídě Cotonbrie Narciso. Dařilo se mu i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 5. nejlepším jedincem 9. FCI skupiny (5. BIG. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 07. 2018

Chorvatsko2 x NÁRODNÍ a 2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SPLIT, 26. - 29. 7. 2018

Hopecrest's
Hopecrest's Hunka Burnin Love

Hned čtyři výstavy se zadáváním titulu CAC se uskutečnily v chorvatském Splitu ve dnech 26. - 29. 7. 2018. Zúčastnili se jich i 3 zástupci plemene Coton de Tuléar, z toho 2 fenečky z České Republiky.

Čtvrteční národní výstavu psů posoudila francouzská rozhodčí paní Sylvie Desserne, páteční mezinárodní výstavu americký rozhodčí pan Edd Bivin, sobotní národní výstavu chorvatská rozhodčí Nikša Lemo a nedělní mezinárodní výstavu psů japonský rozhodčí pan Hiroshi Kamisato. Všichni se shodli na stejném vítězi - 4 x titul BOB si odvezl americký pes Hopecrest's Hunka Burnin Love.

Fenečka Elysee Ráj Karpat si odvezla hodnocení 3 x CAC, CACIB a BOS a fenečka Charlotte Ráj Karpat získala 2 x CAC, CACIB a 2 x BOS, čímž splnila podmínky pro zisk titulu C. I. B. (Interšampion). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 08. 2018

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SOPOT, 4. - 5. 8. 2018

Frizbee
Frizbee Cobegarden

O víkendu 4. - 5. 8. 2018 se v polském Sopotě uskutečnila dvoudenní mezinárodní výstava psů, na které se plemeno Coton de Tuléar prezentovalo v sobotu i v neděli.

V sobotu dvě fenečky posoudila polská rozhodčí paní Wanda Kowalska a v neděli 4 cotonky - psa a 3 fenečky česká rozhodčí, paní Olga Dolejšová.

Obě rozhodčí se shodly na stejné vítězce v plemeni - v sobotu i v neděli titul BOB získala polská fenečka v mezitřídě Frizbee Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 08. 2018

HolandskoSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ AMSTERODAM, 12. 8. 2018

Rakenlov
Rakenlov Della Ivika

Světová výstava psů se v roce 2018 konala v nizozemském Amsterodamu ve dnech 10. - 12. 8. 2018, přičemž plemeno Coton de Tuléar bylo zařazeno na neděli 12. 8. 2018.

Devadesát osm cotonů - 49 psů a stejný počet fen - posoudil nizozemský rozhodčí pan Hildeward Hoenderken. Vítězkou této prestižní výstavy určil finskou fenečku ve třídě šampionů - BOB získala Rakenlov Della Ivika.

Čeští cotonci byli na výstavě pouze 3. Nejlepšího výsledku dosáhl Avantgarde Image from Christofland, který byl oceněn v koonkurenci 14 psů třídy otevřené známkou Výborný. Nejlepším párem plemene pak byli vyhlášeni čeští cotonci Mars the Sweetest Coton a Nikita des Jardins de Gossypium. Všem třem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Velmi dobře si vedly i české odchovy. Slovinský veterán Monsieur Ames Ráj Karpat byl vyhlášen světovým vítězem veteránů, BOV a v závěrečných soutěžích postoupil do užšího výběru 6 nejlepších veteránů výstavního dne. Dánská fenečka Avelaine Madagaskar's Miracle se ve třídě mladých v konkurenci 14 feneček umístila na 3. místě se známkou Výborná. Gratulujeme.

Dařilo se i našim polským kolegům. Cotonbrie MonteWhite získal ohodnocení Výborný 1 v mezitřídě (v konkurenci 3), Masherbrum the Sweetest Coton byl Výborný 2 ve třídě otevřené (v konkurenci 14), Novara the Sweetest Coton byla Výborná 2 ve třídě mladých (v konkurenci 14), Cotonbrie Lady Margoth taktéž výborná 2 ve třídě šampionů (v konkurenci 11) a konečně Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar byl Výborný 3 ve třídě mladých (konkurence 13).

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 08. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 18. - 19. 8. 2018

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

Letní dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Bratislavě - tzv. DuoDanube Bratislava - se v letošním roce uskutečnila o víkendu 18. - 19. 8. 2018. V sobotu ani v neděli na ní nechybělo plemeno Coton de Tuléar.

Šest cotonků - tři psi a tři fenky - se v sobotu předvedlo českému rozhodčímu panu Otakaru Vondroušovi a v neděli české rozhodčí paní Zdence Jílkové.

Oba rozhodčí se shodli na stejném nejlepším zástupci plemene - 2 x titul BOB získal český cotonek ve třídě šampionů Boon Jewel Joy from Pilsen.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 08. 2018

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 26. 8. 2018

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

Tradiční srpnová výstava - Mezinárodní výstava psů všech plemen InterDogBohemia - se v Mladé Boleslavi konala o víkendu 25. - 26. 8. 2018. Plemeno Coton de Tuléar se představilo tradičně v neděli, tj. 26. 8. 2018.

Osmnáct cotonků - 8 psů a 10 feneček - posoudila slovenská rozhodčí paní Gabriela Ridarčíková. Titul BOB zadala českému psovi ve třídě šampionů - v plemeni vyhrál Boon Jewel Joy from Pilsen.

Cotonkům se velmi dařilo i v juniorhandlingu. Ve věkové kategorii 9 - 13 let reprezentovaly Ema Hrušková a Zlatonka z Jizerského Pekla, a v konkurenci 13 soutěžících se umístily na krásném 4. místě. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonek Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye splnil podmínky pro zisk titulu Český Šampion a cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen pro zisk titulu Šampion ČMKU. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 08. 2018

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS KAMENNÝ MLÝN, 1. - 2. 9. 2018

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses
Cool
Cool to Be Cuteberry

O víkendu 1. - 2. 9. 2018 se V Kamenném Mlýně Varajském konala dvojitá Speciální výstava Bichon klubu Slovensko, tj. klubu, který kromě Coton de Tuléar zastřešuje i plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Lvíček a Barevný boloňský psík. Po oba dny zde soutěžili i cotonci a to ze Slovenska i z Čech.

V sobotu 1. 9. Speciální výstavu se zadáváním titulu CAC posoudil polský rozhodčí pan Jakub Kruczek. Ve výběru z 4 psů a 3 feneček titul BOB zadal slovenské fenečce ve třídě šampionů - v plemeni vyhrála Cool to Be Cuteberry.

V neděli 2. 9. proběhla Speciální výstava se zadáváním titulu CC (klubová obdoba titulu CAC). Polskému rozhodčímu, panu Adamu Ostrowski, se představili cotonci dva. Vítězkou se stala česká fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses. Té se dařilo i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena 3. nejlepším juniorem výstavy (3. BIS Junior). Gratulujeme.

Po oba dny měli cotonci zastoupení i v juniorhandlingu ve věkové kategorii 9 - 13 let. V sobotu se Šárka Hromková a cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen umístila na 2. místě a Alžběta Kodymová s Mateo Winter Garden na 3. místě. V neděli Šárka a Boon svoje umístění zopakovali a byli opět druzí.

Na těchto výstavách fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses splnila podmínky na zisk titulu Slovenský Junioršampion a cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen dokončil podmínky pro tituly Slovenský Grandšampion a Klubový šampion BKS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 09. 2018

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OLOMOUC, 2. 9. 2018

Cotonbrie
Cotonbrie Noir Dior Diorissimo

Po dlouhé odmlce se Národní výstava psů vrátila do Olomouce a to o víkendu 1. - 2. 9. 2018. Konala se zde totiž FloraCanis 2018, na které v neděli 2. 9. 2018 nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Dvanáct cotonků - 4 psy a 8 feneček - posoudil český rozhodčí pan Robert Kubeš. Vítězem plemene se díky zisku titulu BOB stal český pes ve třídě mladých Cotonbrie Noir Dior Diorissimo.

Na této výstavě slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry splnila podmínky pro zisk titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 09. 2108

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR KNĚŽEVES, 15. 9. 2019

Mr.
Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch

V sobotu 15. 9. 2018 se v Kněževsi nedaleko Prahy uskutečnila 19. speciální výstava plemene Coton de Tuléar.

Italské rozhodčí - paní Elisabettě de Luca - se představilo 39 cotonků - 19 psů a 20 fenek - a to z České Republiky, Polska a Rakouska. Titul BOB od ní získal český cotonek ve třídě vítězů Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě byly předány poháry za zisk klubových šampionátů. Novými junioršampiony se stali Little Miky from Cotton Home a Vendia Cotons Mississippi Kisses a klubovými šampiony Elysee Ráj Karpat a Charlotte Ráj Karpat. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 09. 2018 | Aktualizováno 06.10.2018

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 29. - 30. 9. 2018

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat
Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

Poslední zářijoví víkend - 29. - 30. 9. 2018 - se v rakouském Tullnu konala dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, tedy i plemene Coton de Tuléar.

Sobotní výstavu posoudila švýcarská rozhodčí - paní Gunilla Kühni-Stenberg. Představili se mu 3 psi a 4 fenky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni získal rakouský pes ve třídě šampionů Kaemon Ráj Karpat.

Nedělní taktéž švýcarský rozdhodčí pan Laurent Pichard posoudil cotonků 6, 3 psy a 3 fenky. Vítězem určila slovinského psa ve třídě veteránů - BOB obdržel Monsieur Ames Ráj Karpat. Tomu se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě rakouský cotonek Kaemon Ráj Karpat splnil podmínky pro zisk titulu Rakouský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2018

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 7. 10. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton

Podzimní Mezinárodní výstava psů všech pleme se v Českých Budějovicích konala o víkendu 6. - 7. 10. 2018, plemeno Coton de Tuléar se zde představilo v neděli 7. 10. 2018.

Rakouská rozhodčí paní Hany Ahrens posoudila deset cotonků - pět psů a pět feneček. Vítězem plemene se díky zisku titulu BOB stal český pes ve třídě šampionů Mars the Sweetest Coton.

Cotonci měli zastoupení i v soutěžích JuniorHanlingu, kde Boon Jewel Joy from Pilsen reprezentoval jak v kategorii 9 - 13 let s handlerkou Šárkou Hromkovou, tak v kategorii 13 - 17 let s handlerkou Markétou Bártovou. Ta se s ním probojovala až do semifinále. Gratulujeme.

Na této výstavě český pes Cotonbrie Noir Dior Diorissimo splnil podmínky pro zisk titulu Český Junioršampion a fenečka Tamera Ráj Karpat se stane Českou Šampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 10. 2018

PolskoEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ VARŠAVA, 14. 10. 2018

Rakenlov
Rakenlov Della Ivika

Ve dnech 11. - 14. 10. 2018 se v polské Varšavě uskutečnila Evropská výstava psů všech plemen - další chovatelským světem velmi sledovaná akce. Nechyběli na ní samozřejmě ani cotonci a to v neděli 14. 10. 2018.

Celkem 46 zástupců plemene Coton de Tuléar - 19 psů a 27 fenek - posoudil švýcarský rozhodčí pan Laurent Pichard. Plemeno stejně jako na světové výstavě vyhrála a tedy titul BOB získala finská fenečka ve třídě šampionů Rakenlov Della Ivika.

Čeští a slovenští cotonci zde bohužel žádného zástupce neměli. Jediný český odchov - veterán Monsieur Ames Ráj Karpat získal hodocení Výborný 2. Velmi se pak dařilo našim polským kolegům - dorostenec Porter Cobegarden byl vyhlášen Evropskou budoucností, polští cotonci Cotonbrie Nolan for White Pearl of Madagaskar a Montewhite Harmony se oba stali Evropskými vítězi mladých, příčemž Harmony navíc získala titul BOJ. Cotonci Cotonbrie MonteWhite a Marlin Monroe the Sweetest Coton pak vyhráli v mezitřídě a získali titul CAC, MonteWhite navíc i titul Res. CACIB. Za zmínku určitě stojí i úspěch maďarské dorostenky Carbonebianco Mona Lisa, jejímž tatínkem je český cotonek Cartooland's Arizona Dream - ta se stala Nejlepším dorostem plemene a Evropskou budoucností. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 10. 2018

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOMÁRNO, 19. - 21. 10. 2018

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Třídenní Mezinárodní výstava psů všech plemen se v maďarském Komárnu konala ve dnech 19. - 21. 10. 2018, plemeno Coton de Tuléar se zde prezentovalo všechny tři dny.

Páteční maďarský rozhodčí pan Ference Gröschl, sobotní maďarská rozhodčí paní Katalin Radvánszky i nedělní maďarská rozhodčí, paní Szilvia Gróf, vybrali stejného vítěze plemene. 3 x titul BOB si z Maďarska odvezl slovenský pes ve třídě veteránů Aimable Croissant de Cuteberry.

Na této výstavě se česká fenečka Oh la Paloma Love & Cotons stala Maďarskou Minor Puppy (štěněcí) Grand Winner, slovenský pejsek Dough Darling of Cuteberry maďarským Junioršampionem, slovenští cotonci Muguiris Vulkan a Cool to Be Cuteberry maďarskými Šampiony a slovenský veterán Aimable Croissant de Cuteberry maďarským Veteránšampionem. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 10. 2018

Slovensko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 26. - 28. 10. 2018

Novara
Novara the Sweetest Coton

Hned tři Mezinárodní výstavy psů, na kterých se představilo i plemeno Coton de Tuléar, proběhly ve dnech 26. - 28. 10. 2018 ve slovenské Bratislavě.

Páteční polský rozhodčí pan Andrzej Kazmierski, sobotní holandský rozhodčí pan Hans van den Berg i nedělní slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková posoudili 8 cotonků. Všichni tři se shodli na stejné vítězce - 3 x BOB získala polská fenka v mezitřídě Novara the Sweetest Coton.

V sobotu se cotonkům zadařilo i v závěrečných soutěžích. Slovenský veterán Aimable Croissant de Cuteberry se stal 2. nejlepším veteránem výstavy (Res. BIS Veteran). Gratulujeme.

V sobotu mělo plemeno Coton de Tuléar zastoupení i v juniorhandlingu, kde ho reprezentoval český cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen s handlerkou Markétou Bartovou.

Na těchto výstavách cotonci Cotonbrie Noir Dior Diorissimo, Dough Darling of Cuteberry, Quick Silver Ráj Karpat a Raja Matangi Sleepy Hollow Ranch splnili podmínky pro zisk titulu Slovenský Junioršampion, fenečky Marlin Monroe the Sweetest Coton a Novara the Sweetest Coton podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion a cotonek Aimable Croissant de Cuteberry se stane slovenským Veteránšampionem. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 11. 2018

RakouskoKLUBOVÁ VÝSTAVA ZWERGHUNDEKLUB ATTLENBACH, 4. 11. 2018

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

V neděli 4. 11. 2018 se v rakouskem Attlenbachu konala Klubová výstava rakouského klubu ZwergHundeKlub, tj. klubu zastřešujícího malá plemena psů, jako je například Bichon Frisé, Boloňský psík, Kavalír, čínský chocholatý pes, Japan-Chin, Maltés, Papillon, Pekinés, Shit-Zu, Phalene a hlavně Coton de Tuléar :)

Tři cotonci se zde představili rakouskému rozhodčímu panu Robertu Blümelovi. Titul BOB od něho získal rakouský pes ve třídě šampionů Kaemon Ráj Karpat.

Rakouské dorostence Soraya vom Donauvillino se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byla vyhlášena 2. nejlepší dorostenkou výstavy (Res. BIS Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 11. 2018

MaďarskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BUDAPEŠŤ, 1. - 2. 12. 2018

Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Hned dvě výstavy, na kterých mělo zastoupení plemeno Coton de Tuléar, se konaly o víkendu 1. - 2. 12. 2018 v maďarské Budapešti.

V sobotu 1. 12. se uskutečnila Klubová výstava TKKE, tj. klubu, který kromě plemene Coton de Tuléar zastupuje i další společenská plemena - bišony, boloňáky, havaňáky, lvíčky, maltézáky, lhasa-apso, Shih-Tzu, tibetské teriéry, tibetské španěly, japan-chin, pekinése, čínské choholaté psy a Shar-peie.

Šest zástupců plemene Coton de Tuléar na klubové výstavě posoudil maďarský rozhodčí pan András Korósz. Titul BOB od něho získal maďarský pes ve třídě šampionů Carbonebianco Quentin. V závěrečných soutěžích se dařilo maďarské dorostence Carbonebianco Mona-Lisa, jejímž tatínkem je český cotonek Cartoonland's Arizona Dream. Byla vyhlášena nejlepším dorostencem výstavy (BIS Puppy).

V neděli 2. 12. se na Mezinárodní výstavě psů představila jediná fenečka - Muguiris Yasmine. Od maďarského rozhodčího pana Zsolta Bíró byla oceněna hodnocením V1, CAJC, a BOJ.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 01. 2018

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 2. 12. 2018

Mr.
Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch

V neděli 2. 12. 2018 se v pražských Letňanech konala Mezinárodní výstava psů všech plemen - tj. během jednoho dne se zde předvedli zástupci všech FCI skupin.

Slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková posoudila 16 zástupců plemene Coton de Tuléar - osm psů a osm fenek. Vítězem se ziskem titulu BOB stal český pes ve třídě otevřené Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch.

Skvělé zastoupení mělo plemeno i v juniorhandlingu. Ve věkové kategorii 9 - 13 let se představila Markéta Bártová s Merilin pod Radyní a Rosarie Ella Husová a její fenečka Kalinda Ráj Karpat. V kategorii 9 - 13 let pak nastoupila Šárka Hromková a Boon Jewel Joy from Pilsen. Všechna děvčata se probojovala do semifinále a Markéta Bártová s Merilin pod Radyní dokonce do finále, kde svou kategorii vyhrála. Všem moc gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Hessie Bavlníkový Květ splnila podmínky pro zisk titulu Český Veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 12. 2018

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELS, 8. - 9. 12. 2018

Mars
Mars the Sweetest Coton

Rakouská výstavní sezona byla zakončena dvoudenní Mezinárodní výstavou psů všech plemen, která ve Welsu proběhla 8. - 9. 12. 2018.

V sobotu 8. 12. čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar rozsoudil nizozemský rozhodčí pan Hans van den Berg. V neděli 9. 12. se pak posouzení šesti cotonků ujal turecký rozhodčí pan Özan Belkis. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi v plemeni - 2 x titul BOB získal český cotonek ve třídě šampionů Mars the Sweetest Coton alias Harry.

Harrymu se dařilo i v závěrečých soutěžích - v sobotu postoupil do užšího výběru v soutěži o BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 12. 2018

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 8. - 9. 12. 2018

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses
Bady
Bady Krkonošský Květ

Poslední výstavou roku 2018 byla na Slovensku dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Nitře, která se konala o víkendu 8. - 9. 12. 2018.

V sobotu 8. 12. sedm zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková. Titul BOB od ní získal český pes ve třídě šampionů Bady Krkonošský Květ.

V neděli 9. 12. šest cotonků posoudila taktéž sloveská rozhodčí paní Viera Vítková. Vítězkou plemene se ziskem titulu BOB stala česká fenka v mezitřídě Vendia Cotons Mississippi Kisses.

Na této výstavě slovenský cotonek Dough Darling of Cuteberry splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy mladých a český pes Bady Krkonošský Květ se stane Slovenským Grandšampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 12. 2018

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHOJNICE, 9. 12. 2018

Tequilla
Tequilla Cobegarden

V neděli 9. 12. 2018 se v polské Chojnici konala Národní výstava psů 3. a 9. FCI skupiny, na které nechyběli ani cotonci.

Osm zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí paní Wanda Kowalska. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získala polská fenka v mezitřídě Tequilla Cobegarden.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Polský Porter Cobegarden byl vyhlášen 4. nejlepším štěnětem výstavy (4. BIS Puppy) a Tequilla Cobegarden se stala 4. BIG. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 12. 2018

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz