COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2019

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELS, 7. - 8. 12. 2019

Mahaleo
Mahaleo Ravo WSvM

Dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen se v rakouském Welsu konala o víkendu 7. - 8. 12. 2019. Plemeno Coton de Tuléar na ní mělo zastoupení po oba dny - v sobotu i neděli.

V sobotu 7. 12. 2019 pět cotonků - tři psy a dvě fenky - posoudil německý rozhodčí pan Peter Machetanz. V neděli 8. 12. 2019 pak dva psi a dvě fenky nastoupili před chorvatského rozhodčího pana Tino Pehara.

Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 2 x titul BOB získal německý pes ve třídě otevřené Mahaleo Ravo Weisser Stern von Madagaskar.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 03. 2020

Slovensko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 6. - 8. 12. 2019

MonteWhite
MonteWhite Lucius Domitius

Výstavní sezonu 2019 na Slovensku uzavřela třídenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, která se v Nitře konala ve dnech 6. - 8. 12. 2019. Plemeno Coton de Tuléar zde mělo zastoupení všechny tři dny.

V pátek 6. 12. dva polské cotonky - psa a fenku - posoudil dánský rozhodčí pan Carsten Birk. V sobotu 7. 12. pak ze tří cotonků - psa a dvou fenek - vybíral chorvatský rozhodčí pan Nikola Smolic. Oba dva se shodli na stejném vítězi - 2 x BOB získal polský pes v mezitřídě MonteWhite Lucius Domitius.

Před nedělní chorvatskou rozhodčí - paní Jasnu Matejčič - nastoupili opět dva polští zástupci plemene. Z vítězství v plemeni a titulu BOB se radovala polská fenka v mezitřídě MonteWhite Lady Macbeth.

V pátek 6. 12. se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Nejlepším jedincem 9. FCI skupiny (BIG) se stal MonteWhite Lucius Domitius. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 04. 2020

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 30. 11. - 1. 12. 2019

Orhidea
Orhidea the Sweetest Coton
Mr.
Mr. Nice Guy SHR

Podzimní dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Praze - Prague Expo Dog Double CACIB - se v roce 2019 konala na přelomu měsíce listopadu a prosince - 30. 11. - 1. 12. 2019.

Sedmnáct cotonů - 8 psů a 9 feneček - posoudila italská rozhodčí Elisabetta de Luca z chovatelské stanice Cotonbrie. Vítězem v plemeni se ziskem titulu BOB stal český cotonek ve třídě otevřené Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch.

V neděli třináct zástupců plemene Coton de Tuléar - šest pejsků a sedm feneček - nastoupilo před českou rozhodčí paní Naděždu Klírovou. Ta titul BOB zadala polské fence v mezitřídě - vyhrála Orhidea the Sweetest Coton. Ta zaznamenala krásný úspěch i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena 4. nejlepším jedincem 9. FCI skupiny (4. BIG). Gratulujeme.

Na těchto výstavách cotonci Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch a Marlin Monroe the Sweetest Coton splnili podmínky pro zisk titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 03. 2020

RumunskoNÁRODNÍ A 2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ORADEA, 26. - 27. 10. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

Hned tři výstavy proběhly v rumunské Oradee o víkendu 26. - 27. 10. 2019. Na všech mělo zastoupení plemeno Coton de Tuléar díky slovenské fence ve třídě šampionů Muguiris Yasmine.

V sobotu Národní výstavu posoudil brazilský rozhodčí pan Pedro Armando Ramos Lang a Mezinárodní výstavu rumunský rozhodčí pan Csaba Zsolt Lokodi. Na nedělní Mezinárodní výstavě pak rozhodovala rumunská rozhodčí paní Andrea Csatari Nemeth. Všichni tři dali Yasmine všechny dostupné tituly - odvezla si ocenění 3 x CAC, 2 x CACIB, Nejlepší fena a 3 x BOB.

V neděli se Yasmine dařilo i v závěrečných soutěžích, kdy postoupila do užšího výběru nejlepších jedinců 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na těchto výstavách se Muguiris Yasmine stala Rumunskou šampionkou a Rumunskou Grand Šampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 03. 2020

Slovensko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 25. - 27. 10. 2019

Porter
Porter Cobegarden

Od pátku 25. 10. 2019 do neděle 27. 10. 2019 proběhla na bratislavském výstavišti Incheba hned trojnásobná Mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci zde měli zastoupení všechny tři dny.

Všechy tři dny se plemeno Coton de Tuléar představilo v zastoupení jedne pes a tři fenky. V pátek 25. 10. je posoudila polská rozhodčí paní Krystyna Opara, v sobotu 26. 10. srbský rozhodčí pan Nemanja Jovanovič a v neděli 27. 10. rakouská rozhodčí paní Hana Ahrens. Všichni tři rozhodčí se shodli na stejném vítězi - 3 x BOB získal polský pes Porter Cobegarden.

Na této výstavě polská fenečka Bella Donna Cobegarden splnila podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 03. 2020

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 13. 10. 2019

Quick
Quick Silver Ráj Karpat

Podzimní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Českých Budějovicích proběhla o víkendu 12. - 13. 10. 2019. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 13. 10. 2019.

Pouze tři cotonci - dva psi a jedna fenka - nastoupili před chorvatského rozhodčího pana Olivera Simona. Vítězem v plemeni se díky zisku titulu BOB stal rakouský pes ve třídě šampionů Quick Silver Ráj Karpat.

Na této výstavě rakouský cotonek Quick Silver Ráj Karpat splnil podmínky pro zisk titulu Český šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 03. 2020

RakouskoKLUBOVÁ VÝSTAVA ZWERGHUNDEKLUB ALTLENGBACH, 13. 10. 2019

Kaemon
Kaemon Ráj Karpat

V neděli 13. 10. 2019 se v rakouskem Altlengbachu konala další Klubová výstava rakouského klubu ZwergHundeKlub, tj. klubu zastřešujícího malá plemena psů, jako je například Bichon Frisé, Boloňský psík, Kavalír, čínský chocholatý pes, Japan-Chin, Maltés, Papillon, Pekinés, Shit-Zu, Phalene a také Coton de Tuléar.

Jediným zástupcem cotonků byl na této výstavě rakouský pes ve třídě šampionů Kaemon Ráj Karpat. Posoudila ho rakouská rozhodčí paní Sissi Dollmann.

Kaemon získal všechna možná ocenění - V1, CAC, Klubový vítěz a BOB. Kromě toho se mu dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 3. nejlepším psem výstavy (3. BIS). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 03. 2020

MaďarskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KARCAG, 28. 9. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

V sobotu 28. 9. 2019 proběhla v maďarském Karcagu Národní výstava psů všech plemen, na které díky slovenské fenečce Muguiris Yasmine nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Maďarský rozhodčí pan Ference Groshl Yasmine, která nastoupila ve třídě šampionů, udělil všechny tituly - získala ocenění V1, CAC a BOB.

Muguiris Yasmine na této výstavě splnila podmínky pro zisk titulu Maďarský Grandšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 03. 2020

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR KUTNÁ HORA, 22. 9. 2019

Annareo
Annareo Pilsen White Foam

V pořadí dvacátá Speciální výstava Coton de Tuléar pořádaná klubem Coton de Tuléar se uskutečnila v neděli 22. 9. 2019 v Kutné Hoře.

Před rakouskou rozhodčí paní Iris Urschitz nastoupilo dvacet dva cotonků - sedm psů a patnáct fenek. Titul BOB od ní získal český pes ve třídě otevřené Annareo Pilsen White Foam.

Na výstavě byli vyhlášeni noví šampioni - pohár za titul Klubový Juioršampion obdržel cotonek One Love du Haut Marais a Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye se stal Klubovým šampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 03. 2020

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OLOMOUC, 8. 9. 2019

Dilaja
Dilaja the Happy Coton

Národní výstava psů všech plemen - FloraCanis 2019 - se v Olomouci konala o víkendu 7. - 8. 9. 2019. Cotonci přišli na řadu v neděli 8. 9. 2019.

Šest zástupců plemene Coton de Tuléar - tři psy a tři fenky - posoudila česká rozhodčí paní Olga Dolejšová.

Vítězkou výstavy se díky udělení titulu BOB stala polská fenka v mezitřídě Dilaja the Happy Coton.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 03. 2020

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS SVÄTÝ JUR, 31. 8. - 1. 9. 2019

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses

O víkendu 31. 8. - 1. 9. 2019 se ve Svätem Juru konala dvojitá Speciální výstava Bichon klubu Slovensko, tj. klubu, který kromě Coton de Tuléar zastřešuje i plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Lvíček a Barevný boloňský psík. Po oba dny zde soutěžili i cotonci a to ze Slovenska i z Čech.

V sobotu Speciální výstavu se zadáváním titulu CAC posoudila maďarská rozhodčí paní Katalin Kiss. Ve výběru z 3 psů a 2 feneček titul BOB zadala české fenečce ve třídě šampionů - v plemeni vyhrála Vendia Cotons Mississippi Kisses. Stejnou vítězku zvolila i nedělní ukrajinská rozhodčí Speciální výstavy bez zadávání titulu CAC paní Ilana Simkina. Ta vybírala mezi jedním psem a jednou fenkou.

V sobotu se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Štěňátko Fortune Cookie for Cuteberry bylo vyhlášeno nejlepším štěnětem výstavy (BIS Minor Puppy) a dorostenec Elixir of Love by Cuteberry se stal 2. nejlepším dorostencem (Res. BIS Puppy). Gratulujeme.

Na této výstavě cotonek Fortune Cookie for Cuteberry splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion štěňat. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 03. 2020

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 25. 8. 2019

Ihary
Ihary des Sirenes du Cap lH

Mezinárodní výstava psů všech plemen v Mladé Boleslavi - InterDog Bohemia 2019 - se uskutečnila o víkendu 24. - 25. 8. 2019. Nechybělo na ní ani plemeno Coton de Tuléar a to v neděli 25. 8. 2019.

Německému rozhodčímu - panu Jacobsovi Reinerovi - se představilo osm cotonků, čtyři psi a čtyři fenky. Nejlepším zástupcem plemene se díky zisku titulu BOB stal český pes ve třídě šampionů Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye.

Na této výstavě cotonek Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye splnil podmínky pro přiznání titulu Český GrandŠampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 02. 2020

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SLUPSK, 25. 8. 2019

Porter
Porter Cobegarden

V neděli 25. 8. 2019 se konala Národní výstava psů všech plemen v polském Slupsku. Plemeno Coton de Tuléar zde mělo zastoupení díky sourozencům z chovatelské stanice Cobegarden.

Pes v mezitřídě Porter Cobegarden a fenka ve třídě mladých Pretty Woman Cobegarden se představili polskému rozhodčímu panu Andrzejovi Stepinskimu.

Vítězem výstavy se stal Porter Cobegarden, kterému se navíc výborně dařilo i v závěrečných soutěžích - stal se nejlepším psem 9. FCI skupiny (BIG) a poté byl vyhlášen i 3. BIS (3. nejlepším jedincem výstavy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 03. 2019

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 17. - 18. 8. 2019

Dough
Dough Darling of Cuteberry
Charlotte
Charlotte Ráj Karpat

Hned dvě Mezinárodní výstavy psů všech plemen - DuoDanube Bratislava - proběhly ve slovenské Bratislavě o víkendu 17. - 18. 8. 2019. Na obou mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 17. 8. 2019 slovenský rozhodčí pan Miroslav Guniš posoudil čtyři cotonky - 3 psy a fenku. Titul BOB od něho získala česká fenka ve třídě šampionů Charlotte Ráj Karpat.

V neděli 18. 8. 2019 před slovenskou rozhodčí paní Vieru Vítkovou nastoupilo cotonů šest, čtyři psi a dvě fenky. Vítězem v plemeni se díky zisku titulu stal slovenský pes ve třídě otevřené Dough Darling of Cuteberry.

Na těchto výstavách slovenský cotonek Elixir of Love by Cuteberry splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion štěňat. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 03. 2020

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NOWY SACZ, 11. 8. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

O víkendu 10. - 11. 8. 2019 se v Polsku konala i výstava v Nowym Saczu - konkrétně šlo o Národní výstavu psů všech plemen, která se konala v neděli 11. 8. 2019.

Plemeno Coton de Tuléar na výstavě zastupovala slovenská fenečka ve třídě šampionů - Muguiris Yasmine. Posoudil ji polský rozhodčí pan Andrzej Stepinski.

Yasmine získala všechna možná ocenění - CAC, Nejlepší fena i BOB a zazářila i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena 3. nejlepším jedincem 9. FCI skupiny (3. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 03. 2020

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SOPOT, 10. 8. 2019

Porter
Porter Cobegarden

V sobotu 10. 8. 2019 se v polském Sopotu konala Mezinárodní výstava psů všech plemen, zúčastnilo se jí i cotonci.

Čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - dva psy a dvě fenky - posoudila ruská rozhodčí paní Natalia Sedykh.

Vítězem plemene se díky zisku titulu BOB stal polský pes v mezitřídě Porter Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 03. 2020

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHOJNICE, 28. 7. 2019

Pretty
Pretty Woman Cobegarden

Dva zástupci plemene Coton de Tuléar se představili na Národní výstavě psů všech plemen v polské Chojnici, která se konala v neděli 28. 7. 2019.

Před polskou rozhodčí paní Małgorzatu Zakrzewskou nastoupil pes v mezitřídě Porter Cobegarden a mladá fenka Pretty Woman Cobegarden.

Vítězem se díky zisku titulu BOB stala polská fenečka Pretty Woman Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 02. 2020

MaďarskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DEBRECEN, 20. 7. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

Hned dvě výstavy během jednoho dne - Národní výstava a Mezinárodní výstava psů všech plemen - se konaly v sobotu 20. 7. 2019 v maďarském Debrecenu.

Plemeno Coton de Tuléar zde mělo zastoupení díky slovenské fenečce ve třídě šampionů Muguiris Yasmine. Ta se líbila jak českému rozhodčímu národní výstavy - panu Otakaru Vondroušovi, tak maďarskému rozhodčímu mezinárodní výstavy - panu Ferenci Groschlovi. Od obou získala maximální možná ocenění a domů si odvezla 2 x BOB.

Yasmine se skvěle dařilo i v závěrečných soutěžích. Oba dva dny postoupila do nejlepší trojice zástupců 9. FCI skupiny a jak na národní, tak na mezinárodní výstavě byla vyhlášena Res. BIG (2. nejlepší jedinec 9. FCI skupiny). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 02. 2020

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KONOPISKA, 20. 7. 2019

Porter
Porter Cobegarden

Pátý ročník Mezinárodní výstavy psů všech plemen v polských Konopiskách proběhl o víkendu 20. - 21. 7. 2019. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu netradičně v sobotu 20. 7. 2019.

Litevskému rozhodčímu panu Igorisu Zizeveskisovi se představili čtyři polští cotonci - dva psi a dvě fenky.

Vítězem titulu BOB - tedy nejlepším zástupcem plemene - se stal pes v mezitřídě Porter Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 02. 2020

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 14. 7. 2019

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

Mezinárodí výstava psů všech plemen v rakouském Oberwartu proběhla o víkendu 13. - 14. 7. 2019. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 14. 7. 2019.

Tři cotonky - psa a dvě fenky - posoudila česká rozhodí paní Zdenka Jílková. Titul BOB od ní získal slovinský veterán českého původu Monsieur Ames Ráj Karpat.

Na této výstavě se plemeni Coton de Tuléar dařilo i v závěrečných soutěžích. Monsieur Ames Ráj Karpat byl vyhlášen Nejlepším veteránem výstavního dne (BOD Veterán) a zároveň i 2. nejlepším zástupcem 9. FCI skupiny (Res. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 02. 2020

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 14. 7. 2019

Dilaja
Dilaja the Happy Coton

I v roce 2019 proběhla tradiční červencová Národní výstava psů všech plemen v Mladé Boleslavi, a to o víkendu 13. - 14. 7. 2019. Plemeno Coton de Tuléar se na ní prezentovalo v neděli 14. 7. 2019.

Ruský rozhodčí pan Kirill Barbosov posoudil deset cotonů - pět psů a pět fenek. Titul BOB od něho získala polská fenka v mezitřídě Dilaja the Happy Coton.

Na této výstavě polská fenečka Bacara the Happy Coton splnila podmínky pro zisk titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 02. 2020

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GDYNIA, 14. 7. 2019

Porter
Porter Cobegarden

Národní výstava psů všech plemen se v polské Gdynii konala v neděli 14. 7. 2019. Zastoupení na ní mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Dva polští psi - Porter Cobegarden v mezitřídě a Jespersen's Chief ve třídě šampionů - se předvedli rumunskému rozhodčímu panu Marianovi Draganescu.

Vítězem plemene se díky zisku titulu BOB stal Porter Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 02. 2020

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VELKÁ IDA, 6. - 7. 7. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

První červencový víkend roku 2019 - konkréně 6. a 7. července - se ve Velké Idě uskutečila další dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen.

Oba dny zde plemeno Coton de Tuléar mělo zastoupení díky slovenské fenečce Muguiris Yasmine z chovatelské stanice East Teddy Bears. Jak srbský rozhodčí pan Boroš Devi Danijel, tak polská rozhodčí paní Rogowska Anna Yasmine, která startovala ve třídě šampionů, zadali všechny možné tituly - získala 2 x CAC, 2 x CACIB a 2 x BOB.

Děkujeme páníčkům, že plemeno Coton de Tuléar mělo po oba dny zastoupení i v závěrečných soutěžích. Muguiris Yasmine se v soutěži o BIG dařilo - v neděli se dostala do užšího výběru 5 nejlepších jedinců 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 02. 2020

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 30. 6. 2019

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses

Červnová Národní výstava psů všech plemen se v Klatovech konala ve dnech 29. - 30. 6. 2019. Cotonci přišli na řadu v neděli 30. 6. 2019.

Pouhé dva čeští zástupci plemene - pejsek Annareo Pilsen White Foam a fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses se předvedli české rozhodčí paní Naděždě Klírové.

Plemeno ziskem titulů V1, CAC, Národní vítěz a BOB vyhrála fena ve třídě vítězů Vendia Cotons Mississippi Kisses, která tak zároveň splnila podmínky pro zisk titulu Šampion ČMKU a Český GrandŠampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 07. 2019

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 23. 6. 2019

MonteWhite
MonteWhite Lucius Domitius

53. ročník Mezinárodní výstavy psů všech plemen Intercanis CACIB FCI se v Brně konal o víkendu 22. - 23. 6. 2019. Plemeno Coton de Tuléar česká rozhodčí, paní Naděžda Klírová, posoudila v neděli 23. 6. 2019.

Představilo se zde šest cotonků - čtyři psi a dvě fenky. Vítězem v plemeni se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých MonteWhite Lucius Domitius.

Montewhite Lucius Domitius zaznamenal i krásný úspěch v závěrečných soutěžích - stal se nejlepším jedincem 9. FCI skupiny (BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 07. 2019

RakouskoEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ WELS, 15. 6. 2019

CotonTrez
CotonTrez Edith of Ivory Floradale

Evropská výstava se v roce 2019 konala v rakouském Welsu v termínu 14. - 16. 6. 2019, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v sobotu 15. 6. 2019.

Finská rozhodčí paní Anukka Paloheimo posoudila 30 cotonků - 16 psů a 14 fen. Titul BOB od ní získala švédská fena ve třídě šampionů CotonTrez Edith of Ivory Floradale. Z českých a polských přítomných zástupců plemene si nejlépe vedli polský cotonek MonteWhite Lucius Domitius, který se umístil na 2. místě ve třídě mladých a polská fenečka Novara the Sweetest Coton, která získala ve třídě šampionů ocenění Res. CAC a Res. CACIB.

V závěrečných soutěžích zazářila finská veteránka Dimanche Cotton's Chere, která se stala nejlepší veteránkou výstavního dne (BOD Veteran). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 07. 2019

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ŁĄCK, 15. 6. 2019

Porter
Porter Cobegarden

V sobotu 15. 6. 2019 se v polském Łącku (oddíl Plock) uskutečnila Národní výstava psů všech plemen, které se zúčastnili i cotonci.

Šest zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí paní Magdalena Świętoń. Titul BOB od ní získal polský pes ve třídě mladých Porter Cobegarden.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Chovatelská skupina Cobegarden se stala 3. nejlepší skupinou výstavy a Porter Cobegarden byl vyhlášen Res. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 07. 2019

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ A KLUBOVÁ VÝSTAVA PSŮ KOMÁROM, 10. - 12. 6. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

Netradičně od pondělí 10. 6. 2019 do středy 12. 6. 2019 proběhly v maďarském Komárnu hned 3 Mezinárodní výstavy psů všech plemen, ke kterým se v pondělí 10. 6. 2019 přidružila i klubová výstava TKKE klubu, tj. klubu, který kromě plemene Coton de Tuléar zastupuje i další společenská plemena (bišony, boloňáky, havaňáky, lvíčky, maltézáky, lhasa-apso, Shih-Tzu, tibetské teriéry, tibetské španěly, japan-chin, pekinése, čínské choholaté psy a Shar-peie).

Na pondělní Mezinárodní výstavě psů 3 fenky posoudila rumunská rozhodčí paní Anca Giura. Titul BOB od ní získala maďarská fena v mezitřídě Carbonebianco Mona Lisa, jejímž otcem je český cotonek Cartoonland's Arizona Dream.

Na klubovou výstavu před slovinského rozhodčího pana Stefana Sinka nastoupily fenečky čtyři. Vítězkou v plemeni se díky zisku titulu BOB stala maďarská fena ve třídě mladých Carbonebianco Out of Africa.

Výsledky ze zbývajících výstav zatím nemáme k dispozici, po jejich obdržení vás budeme informovat.

Na pondělní klubové výstavě slovenská fenečka Muguiris Yasmine splnila podmínky pro zisk titulu Maďarský klubový junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 06. 2019

Slovensko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 7. - 9. 6. 2019

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses

Hned tři Mezinárodní výstavy psů všech plemen proběhly ve dnech 7. - 9. 6. 2019 ve slovenské Nitře. V pátek a sobotu se na nich předvedl i maďarský cotonek CotonRoyal Winning Sum of Love a česká fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses, v neděli 9. 6. se k nim pak přidalo i slovenské štěňátko Elixir of Love by Cuteberry.

Na páteční Mezinárodní výstavě President Cup 2019 posuzoval americký rozhodčí pan V. Judith Daniels. Titul BOB od něho získala česká fena ve třídě šampionů Vendia Cotons Mississippi Kisses.

Na sobotní mezinárodní výstavě Grand Prix Slovakia Winner Show 2019 rozhodoval norský rozhodčí pan Anders Tunold-Hanssen a nedělní mezinárodní výstavu Derby Winner Show 2019 rozhodla italská rozhodčí paní Lorena Merati. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi - BOB zadali maďarskému cotonkovi ve třídě mladých - vyhrál CotonRoyal Winning Sum of Love.

Na této výstavě cotonek CotonRoyal Winning Sum of Love splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy mladých a česká fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses se stane Slovenskou GrandŠampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 06. 2019

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ROKYCANY, 1. 6. 2019

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses

54. Podbrdská krajská výstava psů v Rokycanech proběhla v sobotu 1. 6. 2019. Zastoupení na ní mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Dvě fenečky - šťěňátko Eywa z Poříčského Statku a fenku ve třídě vítězů Vendia Cotons Mississippi Kisses posoudila česká rozhodčí paní Zuzana Brotánková. Eywa od ní získala ocenění Velmi nadějná a Mississippi Kisses Vítěz třídy a Krajský vítěz.

Krásný úspěch zaznamenali cotonci v závěrečných soutěžích díky páru Nela Andrlíková & Annareo Pilsen White Foam, který se umístil na krásném 3. místě v JuniorHandlingu kategorie 9 - 13 let. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci plemene.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 06. 2019

Maďarsko2 x MEZINÁRODNÍ A NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MISKOLC, 25. - 26. 5. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

Hned tři výstavy - dvě mezinárodní a jedna národní - se konaly o víkendu 25. - 26. 5. 2019 v maďarském Miskolci. Na všech výstavách mělo zastoupení plemeno Coton de Tuléar a to díky maďarskému psovi ve třídě mladých Whitebloom Cartier a slovenské fence v mezitřídě Muguiris Yasmine.

V sobotu mezinárodní výstavu posoudil německý rozhodčí pan Erwin Deutcher a odpolední národní výstavu pak bulharská rozhodčí paní Anna Maria Jedut. V neděli se pak rozhodnutí ujal Islandský rozhodčí pan Zeljka fon Zidar. Všichni tři se shodli na stejném výtězi - 3 x BOB si z výstavy odvezla Muguiris Yasmine z chovatelské stanice East Teddy Bears.

Na těchto výstavách cotonek Whitebloom Cartier splnil podmínky pro zisk titulu Maďarský Junioršampion a fenečka Muguiris Yasmine se stala Maďarskou Šampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 06. 2019

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RZESZÓW, 19. 5. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

O víkendu 18. - 19. 5. 2019 se Mezinárodní výstava psů všech plemen konala i v polském Rzeszowě a i zde mělo v neděli 19. 5. 2019 zastoupení plemeno Coton de Tuléar.

Pět cotonků - jednoho psa a čtyři fenky - se předvedlo Irské rozhodčí paní Heather Cox.

Vítězkou výstavy se díky zisku titulu BOB stala slovenská fenečka ve třídě otevřené Muguiris Yasmine, která žije v chovatelské stanici East Teddy Bears.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 05. 2019

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 19. 5. 2019

Ihary
Ihary des Sirenes dClH

Další ročník Nord Bohemia Canis - Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích - proběhl o víkendu 18. - 19. 5. 2019. Plemeno Coton de Tuléar přišlo a řadu v neděli 19. 5. 2019.

Posouzení 12 cotonků se ujal polský rozhodčí pan Rafal First. Titul BOB zadal českému psovi ve třídě šampionů - v plemeni vyhrál Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye.

Na této výstavě fenečka Cotonbrie Ombretta Bianca splnila podmínky pro zisk titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 05. 2019

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 12. 5. 2019

Dough
Dough Darling of Cuteberry

Mezinárodní výstava v rakouském Wieselburgu se v roce 2019 konala o víkendu 11. - 12. 5. 2019.

Jediný zástupce plemene Coton de Tuléar - slovenský cotonek Dough Darling of Cuteberry se českému rozhodčímu panu Otakaru Vondroušovi předvedl v neděli 12. 5. 2019.

Dough Darling, který nastoupil v mezitřídě, získal všechna možná ocenění - z výstavy si odvezl V1, CAC, CACIB a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 06. 2019

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LODŽ, 12. 5. 2019

MonteWhite
MonteWhite Lucius Domitius

O víkendu 11. - 12. 5. 2019 se v polském Lodži konala Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které v neděli 12. 5. 2019 nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

Polská rozhodčí paní Wanda Kowalska posoudila sedm cotonků - tři psy a čtyři fenky. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě mladých - plemeno vyhrál MonteWhite Lucius Domitius.

Krásné úspěchy zaznamenali cotonci i v závěrečných soutěžích. Chovatelská stanice MonteWhite byla vyhlášena nejlepší chovatelskou skupinou výstavy a cotonek MonteWhite Lucius Domitius se stal 4. nejlepším mladým psem výstavy (4. BIS Junior), nejlepším psem 9. FCI skupiny (BIG) a 4. nejlepším psem výstavy (4. BIS). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 05. 2019

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 4. - 5. 5. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

O víkendu 4. - 5. 5. 2019 se konala další dvoudenní výstava psů na Slovensku - tentokrát v Lučenci. Plemeno Coton de Tuléar mělo zastoupení po oba dva dny a to díky slovenské fenečce v mezitřídě Muguiris Yasmine.

Jak slovenský rozhodčí pan Tibor Havelka tak maďarský rozhodčí pan KatalIn Radvanszky zadali Yasmine všechny možné tituly - odvezla si ocenění 2 x CAC, 2 x CACIB a 2 x BOB.

Na této výstavě Muguiris Yasmine splnila podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy Mladých. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 05. 2019

ČínaSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ ŠANGHAJ, 3. 5. 2019

Mi-Toi's
Mi-Toi's I'm Lost in You

Světová výstava psů všech plemen se v roce 2019 konala ve dnech 30. 4. - 3. 5. 2019 a všeobecně byla poznamenána velmi malou účastí psů.

Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v pátek 3. 5. 2019 a ruskému rozhodčímu panu Révazovi Khomasiridze se představili přesně tři fenky - jedna dorostenka, jedna mladá fena a jedna fena ve třídě šampionů.

Výstavu vyhrála americká fenka ve třídě šampionů - společně s titulem Světová vítězka titul BOB získala Mi-Toi's I'm Lost in You.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 03. 2020

Chorvatsko4 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZADAR, 27. - 30. 4. 2019

CHS
CHS Pilsen White Foam

Hned 4 mezinárodní výstavy psů po sobě proběhly ve dnech 27. - 30. 4. 2019 v chorvatském Zadaru. Plemeno Coton de Tuléar zde mělo každý den zastoupení díky třem cotonkům z chovatelské stanice Pilsen White Foam.

V sobotu 27. 4. 2019 je posoudil švédský rozhodčí pan Áke Cronander. Titul BOB od něho získala fenečka ve třídě otevřené Elysee Ráj Karpat. V neděli 28. 4. 2019 se rozhodnutí ujal chorvatský rozhodčí pan Nikola Smolič a vítězem s BOB určil fenku ve třídě šampionů Charlotte Ráj Karpat. V pondělí 29. 4. 2019 se slovenský rozhodčí pan Robert Kanás rozhodl titul BOB nezadat a v úterý před litevskou rozhodčí paní Livii Zizevske nastoupil pouze One Love du Haut Marais a získal od ní kompletní ohodnocení CAJC, BOJ i BOB.

Na této výstavě cotonek One Love du Haut Marais splnil podmínky pro zisk titulu Chorvatský Junioršampion a fenečky Elysee Ráj Karpat a Charlotte Ráj Karpat se staly Chorvatskými šampionkami. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 05. 2019

PolskoKLUBOVÁ a MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OPOLE, 26. a 27. 4. 2019

Dilaja
Dilaja the Happy Coton
Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Ve dnech 26. - 28. 4. 2019 se v polském Opole konaly hned dvě výstavy se zastoupením plemene Coton de Tuléar - v pátek 26. 4. proběhla klubová výstava 9. FCI skupiny a v sobotu 27. 4. se pak cotonci předvedli v rámci Mezinárodní výstavy psů všech plemen.

Na páteční klubové výstavě 9. FCI skupiny pět cotonků posoudila Izraelská rozhodčí paní Myrna Shiboleth. Titul BOB od ní získal polský pes ve třídě šampionů Cotonbrie MonteWhite.

V sobotu se v rámci Mezinárodní výstavy psů všech plemen slovinské rozhodčí paní Tatjaně Urek představilo cotonků také pět. Vítězkou se díky zisku titulu BOB stala polská fenečka v mezitřídě Dilaja the Happy Coton.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 06. 2019

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 21. 4. 2019

Raja
Raja Matangi Sleepy Hollow Ranch

V neděli 21. 4. 2019 se plemeno Coton de Tuléar představilo na jarní Mezinárodní výstavě psů v Praze, která se na výstavišti v Letňanech konala o víkendu 20. - 21. 4. 2019.

Před slovenskou rozhodčí pani Lindu Volárikovou nastoupilo 8 cotonků, z toho 4 psi a 4 fenky. Vítězkou v plemeni se díky zisku titulu BOB stala česká fena v mezitřídě Raja Matangi Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě fenečka Aysha Poklad Moravy splnila podmínky pro zisk titulu Česká Šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 05. 2019

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 14. 4. 2019

Janette
Janette du Castel de la Roche aF

Jarní Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích se konala o víkendu 13. - 14. 4. 2019. Plemeno Coton de Tuléar se předvedlo standardně v neděli, tj. 14. 4. 2019.

Jedenáct cotonků posoudil srbský rozhodčí pan Željko Ložič. Titul BOB od něho získala česká fena ve třídě otevřené Janette du Castel de la Roche aux Fees.

Na této výstavě fenečka Janette du Castel de la Roche aux Fees splnila podmínky pro zisk titulu Český Šampion a fenečka Elysee Ráj Karpat se stala Českou Grandšampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 04. 2019

RumunskoNÁRODNÍ A 2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SATU MARE, 13. - 14. 4. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

Hned tři výstavy - národní a dvě mezinárodní - se konaly o víkendu 13. - 14. 4. 2019 v rumunském Satu Mare. Nechyběli na nich ani zástupci plemene Coton de Tuléar.

V sobotu dopoledne se na Národní výstavě předvedly 3 fenky, a to rumunskému rozhodčímu panu Marianu Draganescu. Vítězem titulu BOB se stala maďarská fenka ve třídě otevřené Carbonebianco Chantal. V závěrečných soutěžích se dařilo slovenské mladé fence - Muguiris Yasmine byla vyhlášna nejlepším mladým jedincem 9. FCI skupiny (BIG Junior). Gratulujeme.

Ještě v sobotu odpoledne proběhla i Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které chorvatský rozhodčí - pan Oliver Simon - posoudil taktéž tři feny. Vítězkou plemene s titulem BOB se tentokrát stala mladá slovenská fenka Muguiris Yasmine.

Stejní zástupci plemene se předvedli i na Mezinárodní výstavě psů v neděli, kterou posoudil maďarský rozhodčí pan Tamás Jakkel. Titul BOB přidělil opět maďarské feně ve třídě otevřené - Carbonebianco Chantal.

Na této výstavě slovenská fenečka Muguiris Yasmine splnila podmínky pro zisk titulu rumunská JuniorŠampionka a maďarská fenka Carbonebianco Chantal se stala rumunskou Šampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 04. 2019

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 7. 4. 2019

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Další ročník Národní výstavy psů v Ostravě proběhl první dubnový víkend - 6. - 7. 4. 2019 na výstavišti v Černé Louce. Cotonci přišli na řadu v neděli 7. 4. 2019.

Sedm zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 4 fenky - posoudil český rozhodčí pan Robert Kubeš. Titul BOB zadal polskému psovi ve vítězů Cotonbrie MonteWhite.

Na této výstavě cotonci zaznamenali úspěch i v závěrečných soutěžích. Cotonbrie MonteWhite se stal 2. nejlepším zástupcem 9. FCI skupiny (Res. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 04. 2019

SlovenskoKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS KAMENNÝ MLÝN, 30. - 31. 3. 2019

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses
Muguiris
Muguiris Yasmine

Klubová a speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Coton de Tuléar, lvíček a barevný boloňský psík, proběhla o víkendu 30. - 31. 3. 2019 ve slovenském Kamenném Mlýně Varajském.

V sobotu 30. 3. na klubové výstavě se zadáváním titulu CAC a Klubový vítěz tři zástupce plemene Coton de Tuléar z Čech a Slovenska posoudil rumunský rozhodčí pan Roberto Schill. Titul BOB od něho získala slovenská fenka ve třídě mladých Muguiris Yasmine. Yasmine se dařilo i v závěrečných soutěžích - v soutěži o nejlepšího mladého jedince se umístila na druhém místě (Res. BIS Junior) a poté se stala i 3. nejlepším jedincem výstavy (3. BIS). Gratulujeme.

V neděli 31. 3. se posouzení speciální výstavy BKS (bez zadávání titulu CAC) ujal slovenský rozhodčí pan Robert Kanás. Posoudil jedinou fenečku - ve třídě šampionů nastoupila česká fenka Vendia Cotons Mississippi Kisses. Odvezla si všechna možná ocenění v plemeni - V1, CC a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 04. 2019

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VARŠAVA, 31. 3. 2019

Porter
Porter Cobegarden

O víkendu 30. - 31. 3. 2019 proběhla Mezinárodní výstava psů i v polské Varšavě. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 31. 3. 2019.

Osm cotonků - čtyři psy a čtyři fenky - posoudila polská rozhodčí paní Krystyna Opara.

Vítězem v plemeni se stal díky zisku titulu BOB polský pes ve třídě mladých Porter Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 04. 2019

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 30. - 31. 3. 2019

Quick
Quick Silver Ráj Karpat

O víkendu 30. - 31. 3. 2019 se v rakouském Salzburgu uskutečnily hned dvě výstavy - Mezinárodní výstava psů všech plemen a přidružená Klubová výstava ZwergHunde klubu, kam spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Na sobotní výstavě ZwergHunde Klubu se srbskému rozhodčímu panu Dušanu Paunovičovi představili dvě zástupkyně plemene Coton de Tuléar. Titul BOB od něho získala mladá rakouská fenka Soraya vom Donauvillino. V závěrečných soutěžích se jí také dařilo, když byla vyhlášena 3. nejlepším mladým psem výstavy (3. BIS Junior).

V neděli se na Mezinárodní výstavě psů všech plemen portugalskému rozhodčímu panu José Homem de Mello přestavili cotonci 3 - pes a 2 fenky. I zde se z vítězství v plemeni radovala Soraya vom Donauvillino.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 04. 2019

MaďarskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALGOTARJANE, 24. 3. 2019

Muguiris
Muguiris Yasmine

V neděli 24. 3. 2019 se konala Národní výstava psů všech plemen v maďarském Salgotarjane, a i zde mělo zastoupení plemeno Coton de Tuléar.

Dva mladé cotonky - psa a fenku - posoudila maďarská rozhodčí paní Katalin Radvánszky. Titul BOB od ní získal mladý maďarský pes CotonRoyal Winning Sum of Love.

Na této výstavě slovenská fenečka Muguiris Yasmine kromě zisku titulu V1, CAJC a BOS splnila i podmínky pro zisk titulu Maďarský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 04. 2019

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR ŽELIV, 24. 3. 2019

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Dvacátá devátá Klubová výstava plemene Coton de Tuléar pořádaná Klubem Coton de Tuléar se konala v sobotu 24. 3. 2019 v Želivu.

Celkem 43 cotonků, z toho 13 psů a 30 feneček, posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková. Titul BOB od ní získal polský pes ve třídě šampionů Cotonbrie MonteWhite.

Na této výstavě fenečka Raja Matangi Sleepy Hollow Ranch převzala ocenění za titul Klubový junioršampion, fenečky Marlin Monroe the Sweetest Coton, Novara the Sweetest Coton a Vendia Cotons Mississippi Kisses se staly Klubovými šampionkami a Cotonbrie Cavalli Just Cavalli získal titul Klubový Veteránšampion. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 04. 2019

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 10. 3. 2019

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

O víkendu 9. - 10. 3. 2019 se v rakouském Grazu konala Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se plemeno Coton de Tuléar představilo v neděli 10. 3. 2019.

Slovinská rozhodčí, paní Tatiana Urek, posoudila šest cotonků - dva psy a čtyři fenky. Titul BOB od ní získal slovinský pes ve třídě veteránů Monsieur Ames Ráj Karpat.

V závěrečných soutěžích cotonci zaznamenali několikanásobný úspěch. Slovinská fenečka CotonRoyal World in My Eyes byla vyhlášena 2. nejlepším mladým zástupcem 9. FCI skupiny (Res. BIG Junior) a slovinský cotonek Monsieur Ames Ráj Karpat se stal 3. nejlepším veteránem dne (3. BOD Veteran) a poté i 3. nejlepším zástupcem 9. FCI skupiny (3. BIG). Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 03. 2019

SlovenskoŠAMPION ŠAMPIONŮ A NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 23. - 24. 2. 2019

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

Hned dvě výstavy se konaly o víkendu 23. - 24. 2. 2019 ve slovenské Bratislavě a na obouch mělo zastoupení plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 23. 2. 2019 proběhla tradiční výstava Šampion šampionů - tzv. Victory Show, na kterou se mohou hlásit šampioni ze všech kategorií. Cotonky ve třídě junioršampionů zastupovala slovenská fenečka Divine Daiki of Cuteberry, která od slovenské rozhodčí paní Viery Vítkové získala všechna možná ocenění (V1, CAJC), a poté se probojovala mezi 12 nejlepších mladých zástupců 9. FCI skupiny.

V neděli 24. 2. 2019 se konala Národní výstava psů všech plemen. Před slovenskou rozhodčí, paní Editu Královou, nastoupili cotoni čtyři - dva psi a dvě fenky. Vítězkou se stal polský pes ve třídě šampionů Cotonbrie MonteWhite. V závěrečných soutěžích na této výstavě zazářil polský dorostenec MonteWhite Lucius Domitius, který byl vyhlášen 3. nejlepším dorostencem výstavy (3. BIS Puppy). Gratulujeme.

V rámci sobotní Victory Show byli vyhlášení i vítězové celoroční soutěže pořádané SKJ - tzv. Slovakia Dog Cup. V kategorii OPEN (tj. bez omezení na státní příslušnost) se jím stal český cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen, v kategorii pro jedince SPKP (slovenské plemenné knihy) to byla fenečka Cool to Be Cuteberry. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 02. 2019

Maďarsko4 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BUDAPEŠŤ, 7. - 10. 2. 2019

Oh
Oh la Paloma Love&Cotons
Arachne
Arachne the Happy Coton

Hned čtyři Mezinárodní výstavy psů všech plemen proběhly ve dnech 7. - 10. 2. 2019 v rámci WinterDogShow v Maďarské Budapešti. Plemeno Coton de Tuléar zde mělo své reprezentanty každý den.

Ve čtvrtek 7. 2. osm cotonků posoudila srbská rozhodčí paní Márta Šipoš. Titul BOB od ní získala polská fenečka ve třídě otevřené Arachne the Happy Coton. V závěrečných soutěžích se navíc dařilo maďarskému psovi ve třídě dorostu - CotonRoyal Winning Sum of Love byl vyhlášen 2. nejlepším dorostencem výstavy (Res. BIS Puppy). Gratulujeme.

Stejnou vítězku plemene - maďarskou fenečku ve třídě otevřené Carbonebianco Chantal - zvolil jak páteční rakouský rozhodčí pan Gerhard Pöllinger, tak sobotní rumunský rozhodčí pan Christian Stefanesku. Ti vybírali z pěti zástupců plemene.

A konečně v neděli mezi 3 cotonky vyhrála česká fenečka ve třídě mladých Oh La Paloma Love&Cotons.

Na této výstavě slovenská fenečka Divine Daiki of Cuteberry splnila podmínky pro zisk titulu Maďarský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 02. 2019

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 2. - 3. 2. 2019

Porter
Porter Cobegarden

Tradiční dvoudenní mezinárodní výstava psů pořádaná ČMKU se v roce 2019 konala o víkendu 2. - 3. 2. v Brně. Plemeno Coton de Tuléar se představilo v sobotu i v neděli.

V sobotu 2. 2. 2019 deset cotonků posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková. Titul BOB zadala polské feně ve třídě otevřené Frizbee Cobegarden.

V neděli 3. 2. 2019 se irskému rozhodčímu panu Michaelu Leonardovi představilo pět zástupců plemene. Vítězem se díky zisktu titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Porter Cobegarden. Porter dosáhl i nádherného úspěchu v závěrečných soutěžích, když byl vyhlášen Nejlepším mladým psem 9. FCI skupiny (BIG Junior) a poté ještě 3. nejkrásnějším mladým jedincem výstavy (3. BIS Junior). Gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses splnila podmínky pro zisk titulu Český Šampion a cotonek Mars the Sweetest Coton na titul Český Grandšampion. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 02. 2019

Slovensko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 25. - 27. 1. 2019

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses

Hned 3 mezinárodní výstavy psů všech plemen proběhly ve dnech 25. - 27. 1. 2019 ve slovenské Nitře. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo každý den.

V pátek 25. 1. 2019 pět cotonků posoudil polský rozhodčí pan Rafal First. Titul BOB od něho získala česká fenka v mezitřídě Vendia Cotons Mississippi Kisses.

One
One Love du Haut Marais

V sobotu 26. 1. 2019 ze stejného počtu zástupců plemene Coton de Tuléar vybíral rakouský rozhodčí pan Peter F. Berchtold. Vítězem v plemeni, který od něho získal titul BOB, určil českého psa ve třídě mladých One Love du Haut Marais.

Elysee
Elysee Ráj Karpat

A konečně v neděli 27. 1. 2019 se slovenskému rozhodčímu panu Miroslavu Gunišovi předvedlo cotonků sedm. Vítězkou s titulem BOB se stala česká fenka ve třídě otevřené Elysee Ráj Karpat.

Na této výstavě český pes One Love du Haut Marais splnil podmínky pro zisk titulu Slovenský šampion krásy mladých, rakouský cotonek Quick Silver Ráj Karpat a česká fenečka Vendia Cotons Mississippi Kisses splnili podmínky na titul Slovenský šampion krásy a rakušák Kaemon Ráj Karpat si bude moci zažádat o uznání titulu C. I. B. (Interšampion). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 02. 2019

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUBIN, 19. 1. 2019

Porter
Porter Cobegarden

Mezinárodní výstava psů všech plemen se v polském Lubinu konala ve dnech 18. - 20. 1. 2019. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo v sobotu 19. 1. 2019.

Osm cotonků - dva psy a šest fenek - posoudila polská rozhodčí paní Mariola Żuchlińska. Titul BOB znamenající vítězství v plemeni získal polský pejsek ve třídě mladých Porter Cobegarden.

V závěrečných soutěžích se dorostenec Montewhite Lucius Domitius dostal do užšího výběru 6 nejlepších dorostenců dne (BOD puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 01. 2019

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRODNICA, 13. 1. 2019

Tequilla
Tequilla Cobegarden

O víkendu 12. - 13. 1. 2019 se Národní výstava psů všech plemen konala i v polské Brodnici. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 13. 1. 2019.

Polskému rozhodčímu panu Pietrovi Królovi se představili čtyři polští cotonci - jeden mladý pes a tři fenky.

Vítězkou výstavy se díky přidělení titulu BOB stala fenečka v mezitřídě Tequilla Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20.01.2019

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 13. 1. 2019

Vendia
Vendia Cotons Mississippi Kisses

Výstavní sezonu 2019 tradičně v České Republice otevřela Hanácká Národní výstava psů všech plemen, jejíž 14. ročník se v Brně konal o víkendu 12. - 13. ledna 2019. Plemeo Coton de Tuléar startovalo v neděli 13. 1.

Sedm cotonků - 2 psy a 5 feneček - posoudil český rozhodčí pan Robert Kubeš. Titul BOB získala česká fenečka v mezitřídě Vendia Cotons Mississippi Kisses.

Plemeno Coton de Tuléar mělo opět zastoupení i v JuniorHandlingu. Ve věkové kategorii 9 - 13 let Rosarie Ella Husová a její fenečka Kalinda Ráj Karpat postoupily do semifinále s plným počtem bodů. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

Na této výstavě fenečka Raja Matangi Sleepy Hollow Ranch splnila podmínky pro zisk titulu Český Junioršampion a cotonek Orpheus Jo-Luc Best of Cotton se stane Českým šampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 01. 2019

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz