COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

Aktivní činnost CotonLandu byla ukončena k 31. 7. 2020. Databáze je nadále aktualizována. / CotonLand project is terminated, the database update continues.

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

RARRE Sněženky z Madagaskaru
COTONEK ŠIKULA (Skillfull coton)

RARRE Sněženky z Madagaskaru

RARRE Sněženky z Madagaskaru

Datum narození (Birth date): 25. 8. 2008

Otec (Father): Sprightly Fellow's Never Say Never

Matka (Mother): Debby Sněženky z Madagaskaru

Majitel (Owner): Piťhová Pavlína

Kontakt: e-mail: pavla.pithova@seznam.cz;

Bydliště (Address): Praha

WWW:

Disciplíny: agility

Úspěchy: Učíme se a těšíme se na závody!

RARRE Sněženky z Madagaskaru RARRE Sněženky z Madagaskaru RARRE Sněženky z Madagaskaru RARRE Sněženky z MadagaskaruZÚČASTNIL SE TĚCHTO SETKÁNÍ PRO COTONKY (Special Coton meetings)

Datum Akce (Action)
Místo (Place)
06.05.2017Společný start na pražském maratonu
Praha
16.10.2011Coton Dance IV - seminář tance pro cotonky
Praha
04.06.20112. CotonLandí piknik
Kuklík
13.11.2010Coton Dance II - seminář tance pro cotonky
Praha

Aktualizováno/Updated 13.11.2020Vyhledat psa (Find dog):
Upozornění
Toto je databáze rodokmenů jedinců Coton de Tuléar, zejména z českého, slovenského a polského chovu. Nachází se tu však i mnoho dalších zahraničních cotonků.V případě, že objevíte nějakou chybu, nebo zde chybí váš cotonek, má neúplný rodokmen, informace, nebo nevhodnou či chybějící fotografii, ozvěte se nám na info@cotonland.cz. Žádný z cotonů v databázi není v majetku CotonLandu. Z důvodu co nejpřesnějšího zdokumentování byly použity nejenom fotografie z archivů CotonLandu, ale i z archivů majitelů a chovatelů, včetně zdrojů z www. CotonLand je neziskový nekomerční informační server věnovaný tomuto skvělému plemeni.

Important
This is Coton de Tuléar pedigree database. There are primarily Czech, Slovak & Polish pedigrees but you can find a lot of cotons from different countries too. In case of some mistakes please contact us on this e-mail address: info@cotonland.cz. You can use the same contact for sending us pictures of your cotons in database or their pedigrees. CotonLand is not owner of any cotons published on this websides. We are sorry that some pictures was downloaded withouth owners permission. Pictures are used only for detailed history documentation of Coton de Tuléar breed. CotonLand is nonprofit and noncommercial information web page dedicated to this amazing breed.

© 2008 - 2020 Cotonland | info@cotonland.cz